דיון הפגרה הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏21/12/06.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לאחר תשעה ימים של פגרה חוזרת המבורג להתאמן דול מדגיש כי"אנחנו זקוקים לכל יום על מנת לחזור אל מצב נורמלי".

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקווה שאחרי הפגרה הארוכה שיש עכשיו,המבורג יחזרו לעצמם,יותר נכון ליכולת של העונה שעברה או משהו שמזכיר את זה..
    בכול אופן אמור לבוא רכש מאסיבי,נחכה וניראה מי יגיעו..
    יש היתעניינות בשוער (רוסט,אנקה,הילדברנד) אבל צריך גם בלם וקשר אחורי (אני מקווה ליראות את אליו דיארה מליון,שמת לעזוב את הקבוצה,אני זוכר היתעיינות של המבורג בקייץ אבל לא יצא מיזה כלום),ואולי גם חלוץ (אם ישחררו את לאוט' שרוצה לעזוב)

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עוד שחקן חוף שנהבי בבונדסליגה...
    http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_19857_2005_1.Xxx
    סטיב גווארי בלמה של יאנג ברן השווצרית יחזק את מרכז ההגנה הרעוע של בורוסיה מונשנגלדבך.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פרנק רוסט מועמד רציני להמבורג.
    דול החליט שלא קירשטיין ולא וושטר מספיק טובים. מדברים על סכום דימיוני של 9 מיליון יורו עבורו. לדעתי אולי שליש מזה תקבל שאלקה, אם לא פחות.
    רוסט כבר בן 33!

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא ראיתי שמדברים על סכום הרבה יותר צנוע,שנע בסביבות המיליון-מיליון וחצי יורו.
    למרות שרוסט שוער טוב,הייתי מעדיף ליראות שוער אחר מגיע,טימו הילדברנד,אבל לפי מה שהבנתי יש לו גם הצעות מספרד ואיטליה.

עוד שחקן ששמו עולה כמועמד להיצטרף להמבורג,הוא חלוץ ליון ג'ון קארו,שאם יגיע,יגיע בהשאלה עד לסיום העונה עם אופציה לרכישה.
    עוד מעוניינות בשחקן,דפור וניוקאסל.

6. אפנברג Member

יהיה מעניין לראות את ג'ון קארו בבונדסליגה: באליאנז ארנה נכין לו קבלת פנים חמה לאחר התנועה המתגרה שהוא עשה לעבר האוהדים שלנו בדו קרב הפנדלים בגמר ליגת האלופות מול ולנסיה ב-2001 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז שרמי ויץ הטיל עליו את הקללה ב2001, הוא לא אותו שחקן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אז בהמשך לפרשת השוערים בגרמניה,השם החם שעולה בשטוטגארט והמבורג הוא לא אחר מאשר ינס לאהמן.
    היום בבוקר נכתב בדיילי מירור שהשוער קרוב יותר לחזור הביתה מאשר להישאר בארסנל שמעוניינת ברומן ויידנפלר.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מצב השוערים הוא עד כדי כך גרוע שהשם שעולה הוא להמאן?

הבן אדם בן 37 (38?) למה לסתום את החור בשער לפרק זמן קצר ולהביא שוער זקן במקום להביא מישהו יותר צעיר לטווח הארוך? אין אופציות?

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לירן,ינס לאהמן הבטיח שישחק עם הנבחרת הגרמנית עד סוף אליפות אירופה ב2008.
    ינס לאהמן נמצא בכושר טוב והקבוצות (שטוטגארט,המבורג)לוקחות את האופציה לריכשתו לאחר שמובטח
    להן שוער מצוין עד סוף שנת 2008 בטוח.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תשמע לירן, יינס הוא אישיות בגרמניה ועדיין שוער מעולה.
    פרט לעובדה שהוא יגיע בחינם (אומנם עם משכורת אסטרונומית) הרי שמדבור בעיסקה שווה לשתי הקבוצות.
    בשנתיים האלו תוכל כל אחת מהן לבנות את שועריה הצעירים של המעודון ( בשטוטגארט לדוגמא לנגר) או לחלופין לבדוק את השוק ולחפש אלטרנטיבה ראוייה שהכל ידוע שלהמאן אחרי היורו יפרוש.

הייתי מאד שמח לראות אותו נוחת ב GDS .

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

יון דל תומאסון מבוקש איפשהו בספרד (כנראה מקום שאין בו טלוויזיה ועיתונים) מה שיפנה את המקום לבני לאות. ככה נכתב היום (חוץ ממה שבסוגריים שזה תוספת שלי) בקיקר.
    איזה התקפה אדירה יכולה להיות לשטוטגרט עם בני לאות ומריו גומז. ואם אכן זה יקרה אז כל הכבוד להנהלה השוואבית.

13. Ampelmann Member

לירן, כשאני מסתכל על שוערים כמו דיוויד סימאן, אדווין ואן-דר-סאר ואולי קאהן, אני שואל את עצמי שוב לגבי הגיל הנכון לשוער. המשותף לשלושה הנ"ל הוא שכולם נתנו עונות איכות גם אחרי גיל 37. אם בוחנים גם את ג'יאנפרנקו זולה ורוברטו באג'יו, שנתנו עונות לא מבוטלות כשחקני שדה בגילאים האלה, אני מאמין שאפשר להסכים עם תמונה קצת שונה לגבי סאגת לאהמן. מאמין שיש לו עוד שתי עונות לתת.

14. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: בנג'מין אואר חוזר לבונדסליגה השנייה. החלוץ חתם היום עם קייזרסלאוטרן והוא יושאל לחצי העונה הקרובה. אואר חוזר לבונדסליגה השנייה שם שיחק את מרבית הקריירה שלו וכבש שם 18 שערים.

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ניו אינפורמישן לבולי :

:aa1: מאיינץ משיגה את קשרה הדפנסיבי של ורדר ברמן לאון אנדרסון .

:aa1: גבריאל היינצה מבוקש על ידי באיירן מינכן .

:aa1: בהצלחה לבנימין אואר שחוזר ללאוטרן.