דיון העבודה הרשמי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י A. Arshavin, ‏24/6/08.

1. REAL MADRID Member

ככל הנראה אני אשכנע את ההורים להפעיל טיפה פרוטקציות ולארגן לי משהו טוב.. מסע השכנועים יתחיל מחר.

2. Andrea21 Member

בתקופת התיכון לא הייתי עובד הרבה,לא בגלל שהשקעתי בלימודים אלא בגלל שהייתי עצלן מסריח,אולי שתי חופשים עבדתי ברשות הדואר כשאמא שלי סידרה לי,הייתי עושה 1400 שקל בשבועיים של עבודה מ7 בבוקר עד 12 בצהוריים - Not too bad is it?

כיום אני באוסטרליה ואני עובד בחנות לניקוי יבש ועושה שם בעצם הכל,מהניקוי של הבגדים דרך הגיהוץ שלהם ועד השירות לקוחות,קיצור כוסית אש :]

אני עובד 5 ימים בשבוע - שני עד שישי,משעה 7 בבוקר עד 3 וחצי אחה"צ עם הפסקת לאנצ' של חצי שעה באמצע,מידי פעם אני גם עובד בשבת(מתי שהבוס רוצה ללכת לפוטובול),משהו כמו פעם בחודש.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/08
  3. פול סקולס Member

אתה אוכל רק ארוחה אחת בשמונה שעות?

4. Andrea21 Member

יש לי עוד שתי הפסקות של 10 דקות,אבל אני לא אוכל בהן,אני מעשן סיגריה ומקסימום קונה פחית קולה באחת מהן.

וכן אני בא ב7 בבוקר,עובד 4 שעות ואז יוצא לחצי שעה לאכול משהו,ואז חוזר לעוד 4 שעות וחוזר הביתה,לגיטימי מאוד לטעמי,וככה זה נהוג פה,יום עבודה הוא 8 שעות ובאמצע יש לאנצ' של חצי שעה,זה מספיק לדעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/08
  5. W.Rooney Member

התחלתי לעבוד בשבוע שעבר ב-TNT בקניון החדש במודיעין, ממש ליד הבית. עבודה נהדרת, אנשים נחמדים, כוסיות, חברים ובונוסים. 20 שקל לשעה, 6 משמרות בשבוע.

6. cazzo Il Capocuoco

אני מעדיף לחכות לחופש רק בשביל לישון...יש מישהו כזה או שכל החברים שלי עובדים?

7. 亚历山大帕托 Member

איזה הזוי, לא הייתי מחזיק מעמד ככה. אני אוכל לפני שאני יוצא מהבית, אוכל בעבודה פעמיים (8 שעות משמרת) ואוכל כשאני חוזר הביתה לפני השינה. וכל זה ארוחות די גדולות ולא סתם נשנושים. לפעמים יוצא שאני אוכל 5-6 פעמים ביום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx. אני מתפגר בלי אוכל בעבודה.

8. daniel_As Member

אבא שלי רואה חשבון..רוב האנשים במשרד שלו הם יצורים :S

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/08
  9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי זה כבר עבודה אחרי צבא, פול טיים.
    לדעתי זה רצח הפסקות כל כך קצרות, אני בעבודה שלי לא מסוגל בלי ההפסקות (כשהפסקת צהריים היא באיזור השעה)

10. לא מצאתי כינוי Member

אני עובד בגן אירועים באיזור(לא בעיר) On and off מאז סוף ינואר . לא כמלצר, אלא בעיקר נותן ליד לאחראי בתחום הלוגיסטיקה שמה(אם זה מדיח, מטבח, עזרה בסידור מכולות ציוד/שמירה על ניקיון במקום וכו'.). מרוויח אחלה שכר לגילי(23 שקל לשעה), עוד חודש וקצת אני מתגייס, אז באופן רשמי הפסקתי לעבוד - אבל אני עדיין פה ושם מחליף אנשים במשמרות ועובד מתוך רצון לעשות עוד קצת כסף וגם לשמור על תעסוקה.

הא, ויש אחלה שעות (מינימום 10, אבל אם אתה רוצה אתה גם יכול לעבוד הרבה יותר אם אתה בא למשמרת הקמה של הגן שעתיים לפני בצהריים, או שאתה נשאר מעל 2:30 בלילה, ואז אתה יכולה להגיע ל14-15 שעות באירוע)

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/08
  11. samoel Member

שלוש שנים עבדתי בתור, עוזר מציל בימית (2000) . אין לי 18 ואני לא יכול לצאת לקורס מצילים בעקבות כך. חוצמזה שהשכר לא משוה, העבודה דיי קלה (עם אחריות רבה כי אני לא חאפר) ויש פווול כוסיות כמובן, אה ואנ ימקבל ארוחה בגלל פרוטקציות. בכל אופן, כמובן שרוצים אותי שם שוב השנה. אבל כבר אמרתי שאני תפוס ביולי (בגרויות בחצי הראשון, חופשות עם חברים בחצי השני) ובאוגוסט אני מתכוון לנסות להתקבל למלצרות איפהשהו ואז לעבוד 3 פעמים בשבוע גם כמציל. שהלחץ ירד אז גם לא ירצו אותי הרבה ואני אבקש לצאת לקורס מצילים(חובה להתחייב לעבוד במקום העבודה כדי שישלחו אותך לקורס) אני אוציא את הדיפלומה, אמשיך לחסוך לקראת השירות בצבא(קטן בגיל, מתגייס במרץ, ומתכנן לעשות קד"צ אז עוד יותר מאוחר יצא לי) וכמובן יממן את הקורס גלישה שאני מתכנן להתחיל ברגע שאני אחזור מחו"ל(באוגוסט כלומר). כן אני איש של מים.

12. Love Is Red Member

אני גר במקום שבו למעשה לא צריכים עובדים, ואפילו יותר מזה, רוצים להפטר מעובדים - באר שבע, כל מקום שאני שואל לא צריכים עובדים, ואשכרה אני צריך מזל בשביל לנסות רק להתראיין לעבודה, ועוד הרבה מזל בשביל להתקבל לאחת...

13. ACBenb Member

עוד מעט אני ודוד שלי הולכים לכמה אולמות אירועים עדי לחפש עבודה בתור מלצרים.
    כדאי להתקשר אליהם קודם או פשוט ללכת ולבקש ולראות מה אפשר לעשות?

14. spurs229 Member

לכו לשם, בטלפון הרבה יותר קל לנפנף אתכם.

15. ACBenb Member

עוד הרבה המליצו לי ללכת ולא להתקשר קודם, זה מה שאני יעשה. תודה רבה!