דיון המשלחת הישראלית - מדליות ארד לירדן ג'רבי ואורי ששון

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏4/8/16.

1. shlomydavid מנהלים

זוהר שיקלר - 55.29 שנ', אנדראה מורז - 55.37 שנ', קרן זיבנר - 55.60 שנ', עמית עברי - 55.71 שנ'.

לגבי שטילוב, הוא כבר מראש החליט להתמקד בשני המכשירים הללו והצהיר על זה לפני. כנראה התאמן יותר עליהם..

2. shlomydavid מנהלים

אוקיי, הגיע הזמן לסכם את היום של הישראלים, למי שבמקרה לא היה פה כל היום:

* דודי סלע העפיל לסיבוב השני, אחרי שגבר 4:6, 4:6 על דאמיר דז'ומהור (בוסניה, 76).
    כעת סלע יחכה בסיבוב השני למנצח במשחק בין דויד גופן (בלגיה, 13) לסם גרות' (אוסטרליה, 168).

* אלכס שטילוב סיים את תרגיל המתח עם ציון של 14.066 נק', ולא העפיל לגמר.

* אלכס שטילוב סיים את תרגיל הקרקע עם ציון נמוך של 13.500 נק', ולא העפיל לגמר.

* גל נבו סיים במקום ה-19 במשחה ל-400 מ' מעורב אישי עם זמן של 4:18.25 דק', ולא העפיל לגמר.
    יש לציין שזה המשחה הפחות טוב שלו, ומשמש כהכנה ל-200 מ' מעורב אישי.

* עמית עברי סיימה במקום ה-27 במשחה ל-100 מ' פרפר עם זמן של 59.42 שנ', ולא העפילה לחצי הגמר.
    יש לציין שעברי ניצחה את המשחה שלה.

* נבחרת ישראל (עמית עברי, אנדראה מורז, זוהר שיקלר וקרן זיבנר) סיימה במקום ה-16 והאחרון במוקדמות ה-100X4 מ' חופשי עם זמן של 3:41.97 דק'.
    יש לציין שהן היו קרובות לשיא הישראלי במהלך המשחה, אבל לבסוף לא הצליחו (היו רחוקות רק 6 מאיות ממנו).

** לפחות היום המאכזב הזה הסתיים בטעם מתוק עם דודי סלע. מחר עוד יום, נקווה לטוב. בקרוב אוציא את התוכנית למחר.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/16
    Nave אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

דודי הגבר עולה לסיבוב השני אחרי 4:6 4:6 . נרשמה גם תקרית לא נעימה כשהיריב הבוסני טען שהקהל קילל אותו (מקווה שלא קללות גזעניות על רקע דתו) ואף ניסה להגיע לקהל ולהתעמת איתו. השופט ירד מהכסא והרגיע את העניינים. האם באמת היו קללות או שמא מדובר בפרובוקטור שהתמרמר מזה שהיריב טוב ממנו(לפי דודי מדובר בפרובוקטור לא קטן). את זה נדע בהמשך אני מניח.

shlomydavid אוהב/ת את זה.
  4. shlomydavid מנהלים

http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/924/AXWaU9.Xxx

לו"ז ישראלים/ות ליום ראשון (7.8):

17:10 (משוערת): גולן פולק יפגוש את מתאוס פונזה (זמביה, 118) בסיבוב השני (עד 66 ק"ג).
    17:31 (משוערת): גילי כהן תחכה ליריבה מערב הסעודית או ממאוריציוס בסיבוב השני (עד 52 ק"ג)
    החל מ-18:15: שני בלוך תשתתף במירוץ אופני הכביש - 141 ק"מ.
    20:02 (משוערת): עמית עברי במוקדמות 100 מ' חזה (מקצה 3, מסלול 3)
    20:22 (משוערת): יעקב טומרקין במוקדמות 100 מ' גב (מקצה 3, מסלול 7)

* הזמנים יכולים להשתנות בכמה דק'.

* ערוץ ספורט 5 אמור לשדר את כל הישראלים, אם יצלמו אותם.

בהצלחה לכולם !

golding ו-Nave אוהבים את זה.
  5. Hapoel_Tel_Aviv Member

אני מאלה שעוקבים כל ארבע שנים אחרי השחייה, מה הסיכויים של טומרקין לעלות לחצי גמר או גמר? יש למה לצפות או שזה יפתיע שוב?
    מה הוא עשה מאז לונדון?
    אני רואה שהוא מקצה 3 ובמסלול 7 ,מה שגורם לי לשער שהתוצאת מוק' שלו לא טובה כ"כ

6. Ice Cream חסה

מחפש את של כל הנבחרות.
    (עריכה: מצאתי)

ולא מבין את ההחלטה של שטילוב. עם כל ההתרסקויות היום בכל המכשירים, שהיו ד"א הרבה יותר גרוטסקיות מהמעידה שלו, הוא יכול היה להתברג יפה בקרב רב.

7. shlomydavid מנהלים

כדי לראות מה הוא עשה מאז לונדון, אתה מוזמן לראות את הסיקור עליו בהודעת השנייה שלי בעמוד הראשון.
    הוא העפיל לריו עם התוצאה מקאזאן, שזהו גם שיאו האישי והישראלי - 53.77 שנ׳, שנותן לו את המקום ה-18. כלומר הוא כנראה יצטרך לשפר שיא אישי כדי להעפיל לחצי הגמר.

תחפש כאן בלשונית התוצאות.

לגבי שטילוב. תבין, לא הייתה לו בדיוק שנה הכי טובה. הוא חיכה הרבה זמן כדי להשיג את הקריטריון, וכנראה העדיף להתרכז בתרגילים החזקים שלו כדי להיות בהם כמה שיותר מוכן.
    בדיעבד, כמובן שהכל נראה עכשיו לא מקובל, אבל זו הייתה ההחלטה שלו.

8. דקו Member

יום חלש לישראלים.
    יש עכשיו איזה באז של פודקאסטים.
    אז החלטתי להרים כפפה ולהפיק פודקאסט אולימפי.
    אשמח לשמוע הערות (אורח עמית לוינטל)
    הפודקסיה | פייסבוק

golding, Gianluigi Buffon ו-Nave אוהבים את זה.
  9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מחרפן אותי שבאתר של האולימפיאדה הם לא מראים את כל הישראלים כמו שצריך! היום זה בכלל מראה רק ג'ודו..

מזל שיש אותך שלומי תאמין לי..

אני לא מבין מה כולם התעצבנו על יום האתמול. האכזבה היחידה וגדולה הייתה שטילוב. מראשוני והשחיינים אף אחד לא ממש ציפה לכלום...

ייא, Gianluigi Buffon ו-shlomydavid אוהבים את זה.
  10. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

סלע לפחות עושה את המוטל עליו, אך ככל הנראה יפגוש בשלב הבא את מקום 13 בעולם, ולצערינו צפוי לעוף.
    נקווה לטוב.

11. DRORIKO Member

אתה רוצה שנפתח את זה פה?

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אתה מאיים עליי? :O

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא מסכים. אני רחוק מ"תביאו מדליות ואם לא אתם מתים" - אבל ששחיין כמו גל נבו רחוק שנייה וחצי מהשיא האישי שלו זה רע. לא ביקשתי גם שיעלו שלב, שברת שיא אישי שלך באולימפיאדיה - שאפו. לא אכפת לי לאן זה יביא אותך. דווקא בשחייה באולימפיאדיה האחרונה החבר'ה שברו שיאים אישיים אחד אחרי השני ולחלקם גם זה הביא להישגים יפים (היה אפילו גמר) אבל אתמול זה היה נראה רע.

ראשוני זה ממש חריג והחלטת שיפוט קשה מאוד. אין מה לעשות. שטילוב זאת לא אכזבה, זאת התרסקות (לזכות במקום 8 זה אכזבה, לא לעלות לגמר זה נוראי. הבן אדם לא יודע מה זה לא להגיע לגמר בקרקע באף תחרות כמעט).

14. DRORIKO Member

חלילה וחס, אתה בסדר גמור. הבעיה שלי היא עם הספורט הישראלי. הוא מתנהל כמו קיוסק. ים של שחיתויות,עסקונה וקומבינות שמונעות מאיתנו להגיע להישגים. לונדון 2012 היה הפצצה לפנים שהיתה אמורה להעיר את כולנו, אבל משום מה העסקים המשיכו להתנהל כרגיל והקברניטים נשארו אותם קברניטים. אנחנו מגיעים לאולימפיאדה כשהסיכוי היחיד שלנו זה מדליה זאת ירדן ג'רבי(שנמצאת בירידה) ובהתעמלות אמנותית שיש רבים שמפקפקים בזה שזה ספורט בכלל. לא בא בטענות לנבו או עברי על זה שהם באים בלי יומרות חוץ מלשבור את השיא של עצמם(שאת זה אגב הם יכולים לעשות גם בארץ,לא צריך להרחיק עד ברזיל בשביל זה) אין לי טענות אליהם כי הם קורבן של השיטה. אם השיטה לא היתה עקומה יכול להיות שהם היו שחיינים טובים יותר ויכול להיות שהיו שחיינים אחרים שהיו טובים מהם.

15. Ice Cream חסה

אנדי מורז מוותרת גם על 200 חופשי ושומרת כוחות ל-100 ו-50 בלבד.