דיון המשלחת הישראלית - מדליות ארד לירדן ג'רבי ואורי ששון

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏4/8/16.

1. ManUnd Member

אין דרך ביניים,נדרש להשקיע סכומים נכבדים בכל תחומי הספורט ורק אז יהיה לנו סיכוי לזכות במדליות.
    לא חסר תחומים אחרים שניתן לקצץ מהם למשל-דת.אבל זה נושא אחר לדיון.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

shlomydavid ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אתה כותב פה כאילו אנחנו יודעים שזאת מדליה ב100%. בפורום הספציפי הזה קשה לי להאמין שמישהו מצפה בכיליון עיניים למדליה, אנחנו ריאלים.

ואין ספק שקצת הגזימו עם הציפייה בתקשורת (היום הן כותרת ראשית גם בידיעות וגם בישראל היום) אבל אני מעריך ומקווה שלא יכנסו בהן במקרה של אי-מדליה, בדיוק כמו שלא עשו לנטע ריבקין.

3. shlomydavid מנהלים

זה בדיוק העניין, שפה בארץ רב הענפים 'הקטנים' באולימפיאדה אולי לא מעניינים בגלל המיעוט שלנו בהישגים בהם, אבל בעולם הענפים הללו כן מעניינים ונחשבים למובילים.
    אני יודע שיהיה קשה לשנות את ההשקעה לכדורגל וכדורסל, אבל לדעתי צריך להגדיל את ההשקעה לשאר הענפים.

ManUnd אוהב/ת את זה.
  4. ייא Member

אולי אני כותב כך אך מסייג את זה מיד עם הודעות כבוד ושעשו את שלהן.
    עוד מאמש כשהן עלו לגמר ציינתי זאת ועובדה: בלארוס הפילו בצורה איומה תמקל וקיבלו יותר מאיתנו. זה לא פוליט'? בספורט שכזה אין צורך לצפות לכלום כי זה לא תלוי בספורטאי, כמו שבאריוזיון השיר שלנו לא תלוי בעוצמה והיופי שלו.

5. ManUnd Member

הבעיה היא אשר הסכומים הגדולים שמשקיעים בכדורגל ובכדורסל הם לא מושקעים בצורה נכונה. ולכן המצב נראה כ"כ עלוב .

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

6. DRORIKO Member

ירדן ג'רבי בכבודה ובעצמה אמרה בראיון שהיא נדהמת מהעניין הרב שהיא מושכת בארץ, ושעמיתותיה לג'ודו לא מקבלות אפילו שליש מזה במדינות שלהן . אז יש את טדי רינר הגדול שבאמת הפך לכוכב בצרפת,אבל הוא ממש לא חזות הכל בענף.
    בוא נגיד שלא סתם יש ספורטאים בודדים באולימפיאדה שמרוויחים מליונים.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/16
  7. shlomydavid מנהלים

שוב, יש הבדל בין ה-סופרסטארים העולמיים לבין הטופ העולמי.
    גם בארה"ב יש כאלה שנמצאים בטופ ומביאים מדליות ויש כאלו שלא, אבל עדיין מנסים כל הזמן להשתפר ומשקיעים יותר גם בענפים הפחות טובים שלהם כדי להגיע ליותר הישגים.
    אתה הצעת להשקיע רק ב-3-2 ענפים ומה עם כל השאר ? אולי אם תשקיע שם תצליח כמו ב-3-2 ענפים המדוברים.
    הרי רק באולימפיאדה הזו שלחנו ספורטאים לענפים בפעם הראשונה בהיסטוריה האולימפית שלנו. זה יוכל להתגבר אם תשקיע יותר, וככה צריך להיות כדי לפתח אצלנו תרבות ספורט יותר טובה.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הבנות נתנו תרגיל נהדר וקיבלו רק 17.3. בזיון.

DRORIKO ו-ייא אוהבים את זה.
  9. ייא Member

זה ספורט כל כך לא שווה את המאמץ. נותנות תחיים שלהן 8 שנים בשביל שופט משוחד. בזבוזמן!

10. DRORIKO Member

לא שאני מבין יותר מדי אבל אחלה תרגיל. מה שכן אם הייתי שופט הייתי מוריד להן 5 נקודות על השיר

11. shlomydavid מנהלים

* מארו טפרי סיים במקום ה-74 את ריצת המרתון בזמן של 2:21.06 שע'.
    טפרי הגיע 12:22 דק' אחרי המנצח, אליהוד קיפצ'וגה (קניה).
    טפרי דורג 150 אחרי 5 ק"מ, והתקדם לאט לאט כשבכל 5 ק"מ הוא עלה בדירוג, עד שבשיאו הגיע למקום בו סיים.
    את הקפיצה הגדולה ביותר עשה בין הק"מ ה-30 ל-35, ובהם הוא עלה מהמקום ה-112 ל-91.

* טסמה מוגס סיים במקום ה-121 את ריצת המרתון בזמן של 2:30.30 דק'.

* דניאל גואדי סיים במקום ה-122 את ריצת המרתון בזמן של 2:30.45 דק'.

סה"כ התחילו את המרתון 155 משתתפים, 15 מהם לא סיימו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/16
  12. DRORIKO Member

טוב אחרי שאיבדנו סופית את המדליה נראה לי שאפשר לפתוח הכל. לפני חודש כשעשו את הסכם הפשרה המגוחך עם ויגדורצ'יק אמרתי כאן שאיגוד ההתעמלות החליט לוותר על הערכים לטובת המירוץ למדליה. אין בעיה עם מאמן קשוח, לגיטימי, אבל מאמן שנוקט באלימות צריך לעוף במקום. גם בשביל הקורבנות שלו אבל גם בתור מסר לציבור שאלימות היא פסולה. באיגוד ההתעמלות כאמור בחרו לא לעשות את זה כשבשני עיניו של אופיר פינס נצצו מדליות. אז עכשיו נותרנו קרחים מכאן ומכאן, גם איבדנו מדליה וגם איבדנו את הערכים שלנו. אני לא בא בטענות לבנות,נתנו את המקסימום ואפילו קצת קופחו מהשופטים. אני כן בא בטענות גדולות לפינס שלטעמי עוד היום צריך להיות מפוטר ולהוסיף עוד כשלון מפואר לקריירה המקרטעת ממילא שלו. מיותר לציין שויגדורצ'יק צריכה לעוף ביחד איתו. ועוד פעם, כבוד לבנות,כבוד ענק.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, יושבים פה אנשים שלא מבינים מהחיים שלהם בתחום - ויורדים על השיפוט בגלל שנבחרת אחרת קיבלה יותר מישראל למרות שגם היא עשתה טעות. גם אני לא מבין גדול בתחום הזה - בהתעמלות מכשירים כן במידה, בהתעמלות אמנותית ממש לא. אבל אני כן יודע שלתרגילים גם יש דרגות קושי התחלתיות. ואם רוסיה מבצעת תרגיל עם ציון קושי גבוה יותר ועושה טעות, היא תקבל ציון גבוה יותר מנבחרת שעושה טעות עם ציון קושי נמוך יותר.

תירגעו קצת.

SeRgInHo אוהב/ת את זה.
  14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

צדקת לגבי העניין עם השופט,
    וכמו שאמרתי לך - פחות בעניין ה"כישלון".

קיבלתי 3 פושים רצוף מYNET, וואלה וONE - רק ONE השתמשו במילה 'אכזבה'. והנה עוד פוסט מעולה של YNET:

@אמיר ע - תשמע , 3 פרשנים לפני הציון אמרו שזה היה תרגיל מעולה. הם יודעים דבר או שניים, גזית אמר שהוא מקווה שיתקרבו ל18. פתאום 17.3? אתה ראית איזו טעות ענקית הייתה לבלארוס בתרגיל הראשון? איך לעזאזל זה עובר אותנו? שום סיכוי שבעולם, וגם אנשים ללא נסיון בתחום יכולים להגיד את זה.

15. shlomydavid מנהלים

* נבחרת ישראל (אלונה קושבצקי, קרינה ליחבר, יובל פילו, קטי לבינה, אידה מיירין) סיימה במקום ה-6 בגמר הקבוצתי בהתעמלות אמנותית.
    הנבחרת צברה 34.549 נק' בסה"כ שני התרגילים.
    בתרגיל הראשון עם חמישה סרטים לצלילי "פאנטום האופרה", סיימה הנבחרת במקום ה-6 עם 17.166 נק'.
    בתרגיל השני עם שלושה צמדי אלות ושני חישוקים לצלילי "היא רק רוצה לרקוד", סיימה הנבחרת במקום ה-8 עם 17.383 נק'.
    זהו השוואת הישג השיא של נבחרת ישראל בגמר הקבוצתי בהתעמלות אמנותית, כמו שעשתה בבייג'ינג 2008.