דיון המוזיקה הרשמי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י AFC, ‏7/2/04.

1. DRORIKO Member

יש לי עוד בבית דיסק הופעה שלו מ-1995(מה שמוצאים בניקונות של פסח) נראה לי גם נתתי כמה שירים משם בשרשור "מה אתם שומעים עכשיו". היו לו עוד כמה אלבומים טובים, ממליץ על "ים הבטון". בכלל קאריק זה נראה שאתה סובל מפיצול אישיות, מצד אחד יש את האנגלופיל שיכול לתת הרצאה על הקינקס ומצד שני המזרחי המקופח שמרגיש צורך להגן על עומר אדם ושרית חדד. גם אתה יודע שהם לא שווים A PENNY כמו שאוהבים להגיד אצלכם בממלכה.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שמע, אני מודה שאם יש לי נסיעה ארוכה למשל, כנראה שמה שאשמע באוזניות לא יהיה עומר אדם, כי אני לא איש של פופ מיינסטרים. גם בקטע המזרחי, יותר מדברים אליי מיכה שטרית, דודו טסה ואחרים. אבל אני לא יכול להתעלם מהכישרון של עומר אדם או אחרים, ובטח לא לזלזל בהם.

3. DRORIKO Member

זהו אחי שאני בניגוד אליך לא מתייג את זה לפי קטע מזרחי או קטע אשכנזי. מיכה שטרית הוא מבחינתי אמן רוק. כמו פורטיס, כמו ברי, כמו אהוד, כמו משינה כמו שם טוב. שמת לב מה עשיתי פה? נתתי פה סמלים של הרוק האשכנזי, למרות שאף אחד מהם הוא לא ממוצא אשכנזי. אבל מי שם לב לזה בכלל. תחשוב על זה.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה לא נכון אבל. אי אפשר לשים את פורטיס, שהמוזיקה שלו היא 100% מערבית, ואת שטרית, שתמיד נותן ביטוי לצד המזרחי עם שירים כמו "אינתי עומרי", באותה סירה. ואני מאוד אוהב את שניהם.

5. DRORIKO Member

קודם כל שניהם אמני רוק, לא מזרחית, לא אתנית ולא אתניקס, רוק. כל אחד מהם הכניס גם אלמנטים "מהבית", יכול להיות שמיכה שטרית יותר אבל זה לא תחרות. אגב אתה יודע למה מינימל קומפקט כל כך הצליחו בחו"ל? כי התייחסו אליהם באירופה כאל ניו וויב ערבי, כסוג של מוזיקת עולם, זה היה היחוד שלהם ביחס לשאר להקות הניו וויב/פוסט פאנק.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יש את הזמר הרוסי יורי לוזה שברוב הדברים שלא קשורים למוזיקה אני לא מסכים איתו, אבל במוזיקה הוא הסמכות. אז היום הוא הביע חשש שהופעות חובבניות של אומנים מהבידוד עם סאונד ווידאו גרועים לא יעזבו אותנו ביחד עם המגיפה. הן יהפכו לז'אנר חדש.

7. DRORIKO Member

https://img.mako.co.il/2016/04/20/Media_5871bb_i.Xxx

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת כיף בתקופה המגעילה הזאת.

yonmu ו-Clichy אוהבים את זה.
  9. Clichy COYG

סוף סוף!

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

חיפשתי שיר אחר, דואט עם מגי כהן. לא מצאתי.

11. DRORIKO Member

מסתבר שלפני מספר ימים מתה מקורונה זמרת בשם סיביל ג'פריס. ילדי הניינטיז בטח יזכרו אותה מהלהיט הבא. מישהו פה יכול לארגן לי חצי פיתה עם חומוס ומלפפון חמוץ?

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוב הסיכויים שהמחסור בפרטים שאציג כאן ימנע מכם להצליח לעזור לי, אבל משתמשים באייסוקר כבר הצליחו להפתיע אותי בעבר ולעשות את הבלתי ייאמן.

יש פרסומת שרצה עם שיר איטי בצרפתית. אני לא מצליח לזהות בו אף מילה. השיר בקצב איטי ושקט ואני חושב שהמילה האחרונה שמושמעת ממנו היא "MONACO", אבל יכול להיות שאני טועה, כי קשה לי להבין את המבטא של רוב דוברי השפות הלטיניות (סתם דוגמא: הרבה פעמים אני לא אבין משפט באנגלית שיושמע בשיר, אבל אם חבר ישיר את זה לידי, אני אבין הכל).

14. ~Omri~ Member

אנגלית היא לא שפה לטינית, אלא גרמאנית (משפחה שכוללת את השפות: גרמנית, הולנדית, דנית, שבדית, נורבגית ועוד).

בכל מקרה, אם תציין איזה פרסומת זו הייתה, זה יוכל לעזור.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגע שאתקל בה שוב, אכתוב כאן.
    בקשר לעניין השפות, אני לוקח את זה מכאן לדיון המתאים, כי יש משהו שנורא מעניין אותי.