דיון הלימודים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Juvy-Yoni, ‏30/8/08.

1. Nevermore Member

אני כבר התחלתי את שנתי האחרונה בבית ספר ביום חמישי, ובתמורה לכמה ימים האלה נקבל גשר בין יום כיפור לסוכות.

עם פרופיל 45, לא מצפה לי שירות צבאי קשה ככל הנראה...ועדיין אני בטוח שאתגעגע לבית ספר. אני שמח שהבנתי את זה כבר שנה שעברה ולא אחרי שסיימתי את הלימודים,
    אז אני נכנס לי"ב עם הרגשה שיש עוד שנה אחת, רק להנות ולנצל את התקופה הזאת שלא תחזור לעולם. כן זה מעאפן אחושרמוטה להתעורר בבוקר כמו רובוט, אבל אין כמו לבוא ולהיות עם החברים ולהסתלבט ולהבריז ולעשות כל מה שבראש שלך.
    עדיין יש את המסע לפולין באוקטובר שאני ממש מצפה לו, בקרוב גם יהיה רישיון..תענוג.

המערכת יותר נוחה ממה שהיה לי בכיתות כמו ח' ו-ט'...אנגלית אין יותר, מתמטיקה 3 יח', תקשורת זה מקצוע עם פול חלונות, פתור מספורט גם יש... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אם אני זוכר נכון 25 שעות שבועיות, וביום רביעי עבודה בעיתון בית ספר במסגרת מגמת תקשורת.

שנה מוצלחת ומהנה לכולם,
    ושלא יגיע קיץ 2009...

2. snake eyes Member

יש לי ש' קצת מטומטמת- עדיין יש את הנוהל הזה של שעת ותת
    אפס בבתי הספר כמו שהיה בזמני או שכבר ביטלו את החרא הזה ?
    שמעתי פעם שביטלו את התת אפס אבל אני לא בטוח .....

3. פול סקולס Member

אני כנראה כן עושה את שתי יח' התרגום (כביכול 7 יח' אנגלית).
    מישהו רוצה לשתף אותי בחוויות שימנעו ממני לעשות זאת (וכתוצאה מכך לישון ביום שני במקום לקום לבי"ס)?

4. Tony Adams Member

לא להאמין שבעוד 10 שעות מתחילים את השנה האחרונה בבית הספר.

5. הרצליה Member

תבלו תבלו תבלו.
    מה הייתי נותן בשביל לחזור לכיתה יב'.

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

למרות שהתחלתי כבר היום [כדי שיהיה גשר בין יום כיפור לסוכות], אני איתך... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

7. MHBC Member

עוד 10 דקות אני צריך לצאת מהבית לכיוון הבית ספר ועדיין לא הלכתי לישון.
    למה אי אפשר להמשיך את החופש עוד איזה שבוע? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

8. Love Is Red Member

אני מתחיל את היום ב10:30, ואין לי כוח לחזור לבית הספר, אבל לפחות אני יכול להתנחם בזה שזאת השנה האחרונה שלי....

9. ACBenb Member

יב הנה אני בא! עוד שעה יתחילו הלימודים אצלנו ואני כבר לא יכול לחכות!
    שנה אחרונה זה מבאס, נכון שיש כאלה שיגידו שהם שונאים לימודים וכולה, אבל בית ספר זה לא לימודים! בית ספר זה מסגרת, זה שגרה, אתה נפגש עם אנשים, מכיר אנשים, מבלה שליש יום עם ילדים בגילך ובעיקר נהנה. גם שסובלם נהנים, וגם שמקבלים ללמוד 90 עמודים למבחן בעוד יומיים נהנים מזה בסופו של דבר כי אחרי שנה אתה תחשוב על זה ותצחק.
    שנה אחרונה לראות לא את החברים הכי טובים שלי כמובן, אבל את כל השאר. כל הפרצופים שרגילים לראות שאתה קם בבוקר ולהגיד להם שלום למרות שאתה לא תפגוש אותם ככה סתם בחיי היומיום.
    אז אני בא בגישה חיובית, אני לא אתבאס מכל יום שיעבור, להיפך, אני בא לשנה הזאת בגישה הכי חיובית שיש וזו השנה הכי קשה, אבל נעבור אותה בכיף!

כרגע נגמר החופש הגדול האחרון בחיי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבי עם הילדים המוסלמים שחזרו לבית הספר ממש ממש עם תחילת צום רמדאן.

11. Tony Adams Member

ה-1 בסמפ' האחרון שלי כתלמיד בית הספר מאחורי. לפני חצי שעה חזרתי הביתה מהיום הראשון האחרון. איזה מוזר זה לחשוב על זה ככה.
    יום שהוא כולו סטלה אחת גדולה. נהנתי מכל שניה היום.

מערכת ממש סבירה. יכול להיות יותר טוב, ויכול להיות יותר גרוע.

ראשון: גמרא, חלון, מתמטיקה*2, מגמות*2, אנגלית*2
    שני: אזרחות*2, מתמטיקה*2, חיבור.
    שלישי: גמרא, תנ"ך*2, מחשבת*2.
    רביעי: גמרא*2, אזרחות, אנגלית*2, חינוך, אזרחות, ספורט, מגמות*2.
    חמישי: גמרא*2, תנ"ך, הלכה, אנגלית, ספורט, מתמטיקה*2.
    שישי: גמרא*2, תנ"ך*2.

בקיצור:
    ראשון-4
    שני-1
    שלישי-1
    רביעי-17:45
    חמישי-4
    שישי-12.

12. ACBenb Member

גם המערכת שלי לא נוראה כל כך, לא ציפיתי למשהו קל אז לא התעצבנתי כל כך. סך הכל 46 שעות, שעת אפס אחת ופעם אחת בשעה 9 (עד 15:50).
    ה1 בספטמבר יום מעפן, אתה בא לבצפר ושומע איזה טקס מחורבן שראש העיר בא כדי לעשות את התעמולה שלו, נפגשים בכיתה ועושים פעילות יותר מטומטמת מהטקס. יש את התקופה הזאת שאחרי החופש שצריך להיכנס לאט לאט לעניינים וזה לוקח משהו כמו שבוע-שבועיים, וזו התקופה הכי מעפנה, אתה מכיר א תהמורים החדשים והמקצועות החדשים, הילדים פחות מגובשים מסוף שנה שעברה, אבל נעבור את זה כמו כל שנה.
    האחד בספטמבר האחרון... (יום החזרה ללימודים כמובן שלא תבינו אחרת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx), שאני חושב על זה האמת קצת מוזר. לא עצוב ולא שמח, סתם מוזר. ההרגשה של הסיום התחילה כבר עכשיו, כיתה י"ב, זה כבר ממש השנה האחרונה שאתה הולך לבצפר! מוזר לדמיין את החברים שלך במשך כל השנים פתאום איתך קרובים קרובים לצבא, כבר לא ילדים.

יום מעפן היה היום אבל השנה רק התחילה!

13. y56kh Member

גמרא????

תן לי לנחש (מקווה שאני לא מעליב אף-אחד) זה ראשי תיבות של..
    גם מפגרים רוצים גזרים

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/08
  14. Tony Adams Member

תן לי לנחש:
    אתה לא הבדרן זה החבר'ה, נכון?

כן, גמרא. מקצוע חביב וממש לא קשה. סתם שתדע שגמרא זה אחד המקצועות שהכי מפתחים את החשיבה העמוקה.

15. y56kh Member

אז מה זה גמרא???