דיון הליגות הנמוכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

1. Don Joan Roman Member

לאבן מהכותל במערבי בירושלים יש תחרות קצת יותר קשה על "הרחוב" מה שנקרא מאשר לקביליו, קטמון ורובי שפירא חיפה, זה מהפן של הקהל.

מהפן המקצועי - לא יודע מי יצא מרחובות עם חמישייה ומי לא, אני רק יודע שמה שהיה חסר פה לכדי ניצחון של נורדיה ובהפרש גדול היה השוער הרחובותי ומשחק פשוט חסר מזל של עוז אריאל עם משקוף, החמצת פנדל ועוד מצב של 100 אחוז שהלך החוצה, הליגה עוד ארוכה ואני בטוח שגם שמשון, חולון וחבל מודיעין יאבדו נקודות בדרך, גם יש לנורדיה משחקים נגדם ואולי עד שנורדיה תיפגש איתם היא תתחבר קצת יותר וזה יראה גם טוב יותר.

בנושא הגדלת התקציב - כאן אני מסכים, לא הייתה פנייה מספיק נכבדת לאנשי עסקים ורק מי שפנה לנורדיה והציע עזרה נענה בחיוב, חסרים לי הנסיונות להתקרב לאנשי עסקים בית"רים כמו מומי דהאן, דוד ג'יבאגו, בני סיוון(שתומך בקטמון והוא אוהד בית"ר), רמי לוי, מוטי ירוחם ועוד שאם כל אחד מהם ירים תרומה קטנה הקבוצה תוכל להתחזק בשחקנים מצוינים לליגה ג', אני מקווה שהדברים הללו יתפסו תאוצה.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ההיעלמות שלהן גורמת לפחות אלימות, מכירת משחקים, וספורטיביות נטו, ואלה 3 דברים שהיו קורים במגזר הערבי לא מעט, אז שיעלמו מהמפה. הן הורסות לקבוצות הערביות שבאמת ספורטיביות את הרצון לקבל אליהן אהדה. מיותר לציין שגם בקרב קבוצות במגזר יהודי יש אלימות מגעילה, וגם מכירות ואם צריך שגם הם יעלמו בשביל ספורט יותר נקי אז יאללה להעלות גם אותם למשאיות. הספורט צריך להיות נקי, בלי אלימות, בלי מכירות, בלי שערורייות, טקסים הזויים ועבריינים, מליגה ג' ועד ליגת העל, ואם צריך אז להתחיל מלמטה למעלה ולא ההיפך.

אגב איפה היה המשחק? במגרש של מרמורק או שעריים? : )

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  3. Hapoel_Tel_Aviv Member

זה נראה שליגה א' יותר מעניינת מהלאומית...

4. Don Joan Roman Member

אם אתה מתכוון למשחק של בית"ר נורדיה ירושלים נגד מכבי רחובות אז הוא נערך במגרש של מכבי רחובות בקריית משה, בליגה ג' אין ממש איצטדיונים.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן התכוונתי למשחק של נורדיה, אבל לא ידעתי שיש מגרש כדורגל שלישי ברחובות.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט, יש לכך הצדקה. אני חושב גם שבליגה א', שאגב משלמים של 20-40 שקל לכרטיס שזה גם בושה כי צריך שיהיה מחיר של 20 שקל למבוגר ו-10 לנוער ואז אני מאמין שגם יבוא יותר קהל, אבל כשלוקחים למשחק 40 שקל זה בדיחה, ועוד בליגה א'.

מה שכן בליגה א' דרום יש קבוצות שאם יהיו בלאומית כנראה יביאו יותר קהל מהקבוצות שקיימות שם:
    מכבי שעריים, הפועל מרמורק, מכבי יפו, הפועל בית שאן, הפועל קטמון ירושלים. בכלל הליגה הזאת מעניינת הבעיה אבל זה העובדה שבשביל לעלות ללאומית עבור קבוצה שמסיימת במקומות 2-5 זה פשוט מייגע, 30 משחקים, פלוס 2 משחקי פלייאוף, פלוס עוד משחק פלייאוף מול קבוצה מהמחוז הצפוני, פלוס בית חוץ מול קבוצה מהלאומית, סופר קשה, מה שהופך את העלייה של עירוני טבריה למאוד מפתיעה, והיא אגב קבוצה נחמדה מאוד עד עכשיו בלאומית, רק חבל שהיא לא מארחת בטבריה, ואולי זו באמת בעיה, צריך לעשות גם לליגה א' קיבולת מגרשים, אני הייתי אפילו מגדיל והופך את המינימום למגרש בלאומית וליגה א' לאותו דבר, כך שקבוצות לא ייענשו בכך שהם עולות ליגה, מינימום מקומות לליגה לאומית וא' צריך להיות 3,000 מקומות למגרש + עמודי תאורה, תא כבוד, חדרי הלבשה וכו' וכו' וכו', אני באמת לא רואה סיבה למה יהיה הפרדה בין מגרשי ליגה א' ללאומית מבחינת הדרישות (גם קריית גת נענשית העונה).

7. רון עמיקם Member

עומר, כמה שטויות (סלח לי), וחוסר ידע. אין מספיק מתקנים לכל הקבוצות בארץ, אז מה, לסגור אותן?
    מעבר לזה, 40 ו-20, שזה המכסימום שאפשר לקחת, מאפשר לקיים קבוצות שאין להן עיריות מאחריהן ורק אוהדים מתפעלים אותם. בליגת על כל כל ההקצבות לוקחים 50-90, אז למה שבליגה א' אי אפשר יהיה לקחת 40?

8. Hapoel_Tel_Aviv Member

ליגה א' היא ליגה חצי חובבנית (לפחות בהגדרה) לכן לא צריך לשים מינימום מקומות (לא כל עוד אין מינימום ואכיפה בליגת העל והלאומית)
    לגבי מחירים לדעתי זה צריך להיות בחינם או 10 שקל אבל כל עוד יש הוצאות אבטחה גם שם אז המחיר של 40 הוא בסדר

9. Paolo Maldini שחקן ותיקים

הפועל רובי חיפה ניצחה היום 1-0 את הפועל טירת הכרמל (היריבה במאבק לעלייה) במשחק השלמה של המחזור השני בליגה ג' שומרון, כבש כפיר ליבוביץ'.
    הפועל כעת במקום הראשון עם 6 נק' מ-2 משחקים, ובנוסף מחכה ליריבה בסיבוב ו' בגביע (אמור להתקיים עוד כחודש), לאחר שזכתה בגביע המחוזי של ליגה ג'.
    https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/1622341_355721031261668_8489017268161327324_o.Xxx

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  10. השולס עולה Member

11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

למה זה לא מפתיע שניסן יחזאל מעורב ? שערס מאמן קבוצה של פדופיל בליגה חובבנית זה מה שקורה
    מזל רק שהבן שלו לא התערב כי בדרך כלל הוא שומר ראש של אבא שלו היקר

סגול בדם ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  13. Nordia Member

תגיד אתה בפייסבוק בפורום אוהדים ?
    אני אוהד נורדיה

14. Nordia Member

מבחינה מקצועית מסכים איתך

מבחינת האוהדים אתה לא צודק , (זה דניס אייזמן ד"א)
    ובטח ובטח שלא עם מה שאמרת על יפו, שהיא קבוצה שקמה מחורבה של קבוצה ישנה ובגלל זה כל האוהדים.
    גם קטמון קמה בגלל שהקבוצה נוהלה לא נכון בלשון המעטה והדרדרה מאוד ,
    קבוצת ירושלים מליגת העל (לא יכול לקרוא לה בית"ר) משגשגת יחסית מהתקופה שנורדיה הוקמה , ויהיה קשה מאוד למשות מהם אוהדים וזה ייעשה לאט לאט , מה שכן כמו שאמרתי מסכים איתך לגבי האיכות מאמין שעם הזמן שה"הנהלה" ילמדו את הליגה יידעו מה לשפר,כולם רוצים לעלות העונה אבל יודעים ששמשון רמה מעל הליגה

מזמין את כולם , ובטח שאת הירושלמים שכאן לבוא ולהתרשם מהחוויה הזאת שנקראת בית"ר נורדיה ירושלים
    מחזור 3: בית"ר נורדיה ירושלים - עירוני לוד | פייסבוק
    https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/397519_10154744056605640_4496859634029060058_n.Xxx?oh=b2c524356a3531d0980418507f3ad4d4&oe=54B2CE19

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/14
    Don Joan Roman ו-Paolo Maldini אוהבים את זה.
  15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

על איזה פורום אוהדים אתה מדבר?

-----
    אבירם ברוכיאן ערך היום הופעת בכורה בהפועל קטמון וגם כבש שער בכורה בתיקו 1-1 עם מגדל העמק. ברוכיאן השווה 6 דקות לסיום שהכניע מזווית קשה את שוער האורחת.

עדיין קשה לי לראות את ברוכיאן באדום-שחור של הפועל. אבירם זה צהוב-שחור בצד הנכון של העיר.
    http://msc.wcdn.co.il/w/w-635/1796849-18.Xxx