דיון הליגות הנמוכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏15/11/11.

1. Haimazulay06 Member

לא,אני התכוונתי למשהו אחר לגמרי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

לגבי הדוגמא שנתת שי אני אסביר למה התכוונתי:

מה שהתכוונתי זה שלפי מה שלי ידוע ברצלונה ב' משחקת בליגה השניה ולכן לא תוכל להעפיל בכל מקרה לליגה הראשונה בגלל הקבוצה הבוגרת.

עכשיו אני שאלתי במידה וקבוצת ויאריאל הבוגרת תסיים את העונה מתחת לקו האדום,האם לאור העובדה שקבוצת המילואים של המועדון משחקת בליגה השניה,האם ויאריאל הבוגרת תרד ליגה גם אם תסיים את העונה מתחת לקו האדום או לא?

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/12
  2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אם מצב כזה יקרה, ויאריאל ב' תרד לליגה השלישית. הן לא יכולות לשחק באותה ליגה.

3. Haimazulay06 Member

האם אתה בטוח בדבריך?

אם כן,אז תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ג'ונתן ויירה ממשיך את העונה הטובה שלו עם עוד שער, שמביא ניצחון ללאס פאלמאס. במידה והקבוצה לא תמצא את עצמה בליגה הבכירה בסיום העונה, כרגע לא רחוקה כל כך מהפלייאוף, אני מקווה שהקיצוני המוכשר ימצא לעצמו קבוצה שתהנה משירותיו בליגה זו. שחקן נהדר, חייב להתחזק, אבל כישרון, חוצפה ויצירתיות יש. גם גולים מסתבר.

אלצ'ה נאנסת על ידי השופט היום בצהריים בקרב הצמרת מול סלטה ויגו, והאורחת מנצלת את הכרטיסים האדומים לניצחון חוץ חשוב מאוד. שער יפה לדה לוקאס הוותיק.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סלטה ויגו עם ניצחון דרמטי וחשוב על יריבה לצמרת מגדילה את הפער מהדבוקה. בצהריים אלמרייה מארחת את אלצ'ה ואם היא לא תנצח אז הקבוצה מויגו, יחד קבוצת הגאז'גוס השנייה, יכולה להתחיל ולהרגיש בנוח. אולי אני מקדים את המאוחר פה, יש עוד זמן והרמה בליגה מאוד צמודה, אבל יש לי הרגשה שמבין הדולקות אחרי הגאז'גוס אלמרייה היא הקבוצה העדיפה.

שער שני לוולינגטון סילבה במדי אלקויאנו. השחקן הזה חייב להיות דפוק בראש, כי מבחינת כדורגל הוא רמה מעל הליגה הזאת לדעתי ואני לא מוצא הסבר אחר למיקומו כיום ולהיותו שחקן מחליף בקבוצת התחתית הזו...

הרקולס לא מרשימה, אבל עוד ניצחון ומועדון הפאר עדיין חזק במאבק העלייה.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אלצ'ה מנצחת בחוץ את אלמרייה 2-0 והופכת את המאבק על הפלייאוף לצמוד מתמיד, בעוד שבשני המקומות הראשונים הקבוצות מגאליסיה יכולות ליהנות מפער נחמד ומבטיח מהמקום השלישי.

הפסד שני ברצף לאלמרייה אחרי תקופה טובה, הפעם אולי זה קשור לחסרונו של סקורר הקבוצה ומלך שערי הליגה, לאו אוז'ואה, שריצה עונש הרחקה מהמפגש מול סלטה ויגו בשבוע שעבר.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/5/12
  8. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

חגיגה גדולה בגאליסיה: שתי נציגות המחוז בסגונדה, דפורטיבו לה קורוניה וסלטה ויגו, הבטיחו את העפלתן לליגה הראשונה. בעוד שדפור עלתה בקלות יחסית (סיימה בפער של 7 נקודות מהמקום השלישי) לאחר עונה אחת בלבד בליגה השניה, עבור הסלטינאס מדובר בהופעת ביכורים בלה ליגה מאז 2006/7, וכזו שהושגה בדרך קשה ומפותלת (עקפו את ויאדוליד רק בזכות מאזן פנימי עדיף). זהות העולה השלישית תיקבע בפלייאוף מיוחד, בו ישתתפו 4 הקבוצות שסיימו במקומות 3-6: שם, להוציא את החבורה מקסטיליה ולאון, תתמודדנה גם הרקולס, אלקורקון (מי שהשפילה את ריאל מדריד בגביע המלך אך לפני שנתיים) וקורדובה.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מקדים את המאוחר קצת תומר

5 מחזורים נותרו לסיום לפי הספירה שלי כך שאפילו לה קורונייה לא הבטיחה עלייתה, בטח שלא סלטה ויגו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/12
  10. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, עושה רושם שהוליכו אותי שולל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx (סליחה על ההטעיה). חתיכת נאחס דפקתי לדפור ולסלטה עכשיו, נראה האם הן יצליחו לשרוד אותו.

11. riquelme1 Member

דפור לא תאבד את זה, ואלרון מבטיח ואלרון גם מקיים. אגדה. :aaa8:

אני רוצה לראות את הרקולס חוזרת אחרי עונה, יש שם שחקנים כמו טיאגו גומס למשל שראויים לליגה הראשונה. גם ויאדוליד של דיוקיץ' קבוצה מעניינת, אבל בעיקר בגללו.

הרבה זמן שאנ גם רוצה לראות את אלצ'ה, לא יודע למה, אולי כי יש להם איצטדיון מרשים.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בהנחה שדפור לא תקבל פיק ברכיים רציני, המפסידה בקרב על המקום השני מבין ויאדוליד לסלטה תהייה הפייבוריטית בפלייאוף. לגבי שאר המועמדות, מלבד אלקורון שאני לא מכיר ולא ראיתי העונה, אני חושב שהן רמה מתחת לסלטה או ויאדוליד.

הרקולס קבוצה מעניינת עם פוטנציאל אבל מאוד לא יציבה. קורדובה לא קבוצה טובה לדעתי ואני מופתע שהצליחו לסיים את העונה כל כך גבוה. את אלקורון אני לא מכיר כאמור. דווקא זו שכרגע מחוץ לפלייאוף, אלמריה, היא הקבוצה שיכולה לתת את הפייט הכי טוב לדעתי (הרקולס תלויה במצב רוח), אבל היא צריכה לסגור את פער 3 הנק' במחזורים הנותרים.

לאס פאלמאס איכזבה מבחינתי שבכלל לא נתנה פייט על העלייה למרות הסגל הטוב שיש לה.

אם ויאריאל ב' יורדת אוטומטית זה במקום היורדת הרביעית או מעניק מקום אקסטרא לאלו שבליגה השלישית? אם זה במקום הרביעית, התחתית סגורה למעשה וקארטאחנה, אלקויאנו (מה וולינגטון סילבה עושה שם?!) וחימנאסטיק טאראגונה יורדות.

13. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שאני יודע, במקרה הזה ארבע היורדות כבר נקבעו ולא תהיה קבוצה נוספת שתעלה מהליגה השלישית.

אם כבר הזכרנו זאת, היום נערך שלב נוסף במשחקי ההעפלה לסגונדה, ובמוקד נערכו שני משחקים: ריאל מדריד קסטיליה אירחה את קאדיז בגומלין משחק ההעפלה לליגה השנייה אחרי שהיא באה עם יתרון 0-3 מהמשחק הקודם בקאדיז. התוצאה ממש לא הייתה מפתיעה, כאשר קסטיליה הביסה 1-5 את הקבוצה שהייתה עוד בחצי העשור הקודם בלה ליגה, ועלתה בקלות לליגה השנייה עם 1-8 בסיכום שני המשחקים. גיבור המשחק היה פדרו מוסקרה, הקשר האחורי בן ה-24, קפטן הקסטיליה לשעבר לפני שעזב לחטאפה (בינואר הוא חזר להשאלה כדי לעזור לקסטיליה לעלות לליגה השנייה), שהבקיע צמד מתוכו אחד השערים היה בכדור חופשי מדהים ממרחק 30 מטר שהסתובב לתוך החיבורים. גם חסה, חוסלו (שכבש שער 25 שלו העונה לעומת 14 מאשתקד, פשוט מדהים) ומוראטה כבשו לזכות הבלאנקוס והבטיחו לנו שני מיני קלאסיקו'ס בעונה הבאה בסגונדה. ההעפלה הוקדשה לנשיא פלורנטינו פרס שנכח באצטדיון שבוע אחרי מותה של אשתו. במשחק עצמו נערכה דקת דומייה לזכרה והשחקנים לבשו פס שחור בשרוול חולצתם.

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2012/05/27/futbol/equipos/real_madrid/1338120363_extras_portada_0.Xxx
    פלורנטינו דומע במהלך דקת הדומייה. אחרי המשחק הייתה לו סיבה שמחה יותר לדמוע.

בכך קסטיליה עלתה לגמר פלייאוף ההעפלה, שם היא תשחק נגד עוד קבוצה שהבטיחה את העלייה - מיראנדס. אותה סינדרלה מהגביע שהגיעה עד לחצי הגמר אז היא הפסידה לבילבאו והודחה. מיראנדס הפעם התארחה אצל אתלטיקו באלארס, אחרי יתרון 0-1 מהמשחק הקודם, ומיראנדס שמרה מצוין על היתרון כשניצחה בחוץ 1-2 והבטיחה את העלייה לסגונדה. בהמשך היא גם תתמודד בגמר נגד ריאל מדריד קסטיליה כאמור, דבר שנראה בלתי אפשרי הודות לעונה המדהימה שעברה על המדרידאים והעובדה שהם בקושי הפסידו משחקים וכל ניצחון שלהם היה דורסני. מוקדם יותר לוגו התארחה אצל סוסיאדד אייבאר במטרה לעלות לשלב הבא בפלייאוף, והמשחק הסתיים בתיקו 0-0 לא מרשים במיוחד. לוגו עלתה עקב ניצחון 0-1 מהמשחק הקודם. גם אלבסטה התקדמה שלב נוסף כאשר היא ניצחה בחוץ 0-1 את אוריאולה, כשמשחק הקודם באלבסטה נגמר בתיקו 1-1.

בהמשך ייערכו משחקים נוספים בפלייאוף העלייה:
    לוסנה - הורקאן (0-0).
    טנריפה - בדאלונה (1-1).
    ליננסה - אמורבייטה (1-1).
    פונפרדינה - ריאל חאן (1-2 לריאל חאן).

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא הבנתי, אם ויאריאל ב' מצטרפת לארבע האחרונות בטבלה אז חייבת להתווסף קבוצה מהליגה השלישית. או שאתה מתכוון שויאריאל ב' תהייה אחת מהארבע שיורדות במקום זו שבמקום ה-19 (מה שאומר שמאבק הירידה נחתם כבר)?

15. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויאריאל ב? תרד במקום הקבוצה שתסיים במקום ה-19, ככה שמאבק הירידה נחתם כבר.