דיון הליגות הנמוכות:: בארי ופארמה העפילו לסרייה A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏30/7/08.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלבד הקבוצות המפורקות, יש מספר קבוצות שנרשמו באיחור לליגה עקב בעיות כלכליות (הזכרתי בסיקור את אבלינו). בנוסף לאבלינו, מדובר בונציה, ורונה, פסקארה, טרוויזו, סקאפטזה, פוטנצה ויובה סטאביה. סביר להניח שחלק מהן (אם לא כולן) יפתחו את העונה עם עונש הפחתת נקודות.

2. תומר22 Member

אדיר, פשוט עבודה נפלאה יותם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

מוזר לראות את פארמה בליגה השנייה, אבל אני מאמין שהם יחזרו מיד ואולי איכשהו גם יצליחו לחזור ליציבות הכלכלית משנות ה-90 (מה קורה שם דרך אגב? מי עומד בראש המועדון כרגע?). נקווה שבארי של קונטה ופריזי (דווקא היה שחקן חביב עם רגל שמאל נהדרת, חבל עליו) תצטרף גם היא לליגה הראשונה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/08
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בראש המועדון עומד אותו גירארדי שרכש את פארמה באותו חורף בתחילת 2007. הוא מצידו מנסה ככל האפשר לשמור על מעמד הקבוצה, גם מדאגה אישית לתדמית שלו, בגלל חוסר-רצון להרשם בדפי ההיסטוריה בתור זה שהעלים את פארמה ממפת הקאלצ'ו.

אם שואלים אותי, כל שלישייה מבין פארמה, טרייסטינה, סלרניטנה (למרות העבר הדל), ברשיה, מודנה ופיזה תהיה בסדר מבחינתי. לפי מה שהבנתי, באיטליה מחשיבים את שלושת היורדות, ברשיה ומאנטובה בתור המועמדות המובילות לעלייה.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

I remember well Vicenza’s campaign in Cup winner’s cup, so from nostalgic reasons I wish to see them in the Seria A next season together with Brescia and Parma.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות טובות - מתוך 3 קבוצות שהוקפצו לפרימה דיביזיונה (C1), אחת היא ספאל, קבוצה עם לא מעט היסטוריה בסרייה A. השתיים האחרות הן לנצ'יאנו ופרו פטריה. עדיין חסר מקום אחד בליגה, מקום שאמור היה להיות מאויש על-ידי אבלינו שהוקפצה בעצמה לסרייה B.
    לסקונדה דיביזיונה הוקפצו אנדריה באט, קוליג'אנה, מנוטקיארי, סמבוניפאצ'זה, ורוביגו. יש עדיין 3 מקומות פנויים.

6. פרנקו בארזי Member

אני מדריך בקייטנת אילן בימים האחרונים ובימים הבאים ולכן לא קראתי את זה עד עכשיו,
    עכשיו אני קצת חולה אז היה לי זמן לקרוא.
    הודעה ענקית! איפה הסמיילי המשתחווה?
    וואו. למדתי המון המון המון

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מחר יוצאת לדרך העונה החדשה של הסריה B במשחק שבו תארח פארמה בטארדיני את רימיני.

שאר משחקי המחזור:
    שבת::
    Ascoli-Vicenza
    Avellino-Livorno
    Empoli-Brescia
    Mantova-Frosinone
    Modena-Albinoleffe
    Piacenza-Cittadella
    Pisa-Grosseto
    Salernitana-Sassuolo
    Treviso-Ancona

שני::
    Bari-Triestina

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רימיני בנס סחטה אתמול 1-1 במשחק החוץ שלה מול פארמה. ראיתי אומנם רק את המחצית השנייה, אבל אלו המסקנות:
    1. פארמה רמה מעל הליגה הזאת, בטח מבחינה התקפית. יש לה רביעייה התקפית נהדרת ומגוונת עם המהירות של רג'ינלדו בימין, הדריבל של סזאר לאון בשמאל והנוכחות של לוקארלי ופאלוסקי באמצע.
    2. פאלוסקי עלה כמחליף במחצית במקום קוטוצוב והיה בעיניי המצטיין של המחצית השנייה. אולי זה היה מכוון עם עבודה טקטית ואולי סתם המשחק התפתח בצורה הזאת, אבל לוקארלי משך כל-כך הרבה תשומת לב משחקני ההגנה של רימיני, דבר שהשאיר את פאלוסקי חופשי פעם אחר פעם. פאלו גם כבש שער חוקי שנפסל בטענה לנבדל שלא היה. הוא כבש מריבאונד לאחר הדיפה של אליארדי, לוקארלי היה בנבדל, ופאלוסקי הגיח מאחור ודחק את הכדור לרשת. השופט/קוון משום מה החשיב את הנבדל הפאסיבי של לוקארלי לאקטיבי, או שהם סתם עיוורים.
    3. אליארדי גם הצטיין. השוער המוכשר שלא ממש הלך לו בפאלרמו, משחק עכשיו ברימיני ולמרות שאני לא שופט את היכולת הכללית שלו על סמך משחק אחד, בטח כשמדובר במשחק סרייה B, אני יכול להגיד שהוא פתח את הדרך שלו להתאוששות ברגל ימין. אם לא הוא והקוון, פאלוסקי גומר עם שלושער.
    4. היה ניתן להבחין בבירור שהמשחק היה משחק הליגה הראשון של העונה. המחצית השנייה שוחקה בקצב נהדר, אבל בסוף הקצב הואט מאוד והשחקנים התחילו להתעייף. לקראת הסוף הבלם של רימיני אפילו הוחלף, בגלל שהתכווץ לו בערך כל שריר אפשרי בגפיים התחתונות.

פארמה חייבת לעלות. היא ביזבזה כאן 2 נקודות, אבל לא בכל יום היא תפגוש אליארדי בשיאו ולא בכל יום היא תהיה חלודה ולא מדוייקת כמו בתחילת העונה. עד כמה שאפשר לשפוט ממחצית אחת, רימיני סולידית. לא קבוצה שתרד ליגה, אבל יש מספר קבוצות חזקות ממנה בצמרת. היא שווה לדעתי מקום באמצע הטבלה.

9. cazzo Il Capocuoco

גם את זה ראית באינטרנט? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

10. Chievo Member

כך התחילו החמורים המעופפים את העונה שלהם אשתקד, תיקו מול צ'זנה (שבסוף ירדה ליגה), לאחר מכן ההבדל בין הרמות ישפיע והתוצאות יבואו מעצמן. לפארמה יש התקפה של קבוצה שנלחמת על מקום באירופה בסרייה אה.
    היום יהיה מעניין לראות את המשחק בין אמפולי לברשיה, כמו גם מעניין לדעת מה תשיג ליבורנו באוולינו.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאלרניטנה 0:1 סאסולו (די נאפולי)
    טרוויזו 2:2 אנקונה (ט: בגטו, מורו - א: אוליביירי, נאסי)
    פיזה 2:1 גרוסטו (פ: קולומבו - ג: ג'סה, פיצ'לימן)
    אבלינו 3:1 ליבורנו (א: שאטמרי - ל: טאבאנו*3)
    אסקולי 0:1 ויצ'נזה (בוקי)
    אמפולי 2:2 ברשיה (א: ואנוקי, עצמי - ב: קאראציולו*2)
    מאנטובה 0:2 פרוסינונה (קורונה, קארידי)
    מודנה 2:0 אלבינולפה (פרארי, לאנר)
    פיאצ'נזה 0:1 צ'יטאדלה (אבאטה)

שני ב21:30: בארי - טריאסטינה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/8/08
  12. milanezi22 Member

יש לי שאלה קצת לא קשורה לותיקי הליגה האיטלקית פה.
    האם ידוע למישהו היכן באתר הליגה האיטלקית ניתן למצוא את תאריכי ההגרלה מתי כל קבוצה תשחק בימי שבת?
    מתי מילאן למשל תשחק בשעה 20:30 בימי ראשון במשחק המרכזי?
    או שזה נקבע גם בצורה אקראית שבועיים לפני המשחק?
    ידוע שיהיו לרוסונרי שיקולים של אואפא וכל מיני כאלה, אבל לדעתי בהתאחדות כבר בהגרלה קבעו פחות או יותר באיזה תאריכים הדברים האלה יתממשו.

http://www.lega-calcio.it/ita/atim_settembre.shtml

אני פשוט צריך את המידע הזה בגלל שאנשים מזמינים אצלינו טיסות על פי תאריכי המשחקים, ולפעמים כל דקה חשובה.

תודה!

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/08
  13. cazzo Il Capocuoco

אבי, זה לא קשור לפה. אבל נסלח.

לתשובתך {כבר אמרתי לך, שכחת...}, אני לא חושב שיש הגרלה בעניין הזה. זה פשוט קשור למשחקים של הקבוצות באירופה. לדוגמה יובנטוס ורומא משחקות ביום שלישי בליגת האלופות, אז יקדימו להם את המשחק. בגלל שמילאן השנה בגביע אופ"א, לצערי רוב המשחקים יהיו בראשון.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/08
  14. milanezi22 Member

לא מצאתי פה דיון כללי על הליגה האיטלקית (אולי יש משהו ישן כמה עמודים אחורה), וזה גם לא ממש קשור לדיון תקשורת. מי כמוני מקפיד באתר על הדברים האלה, אבל זה עדיף מלפתוח טופיק חדש.

בקשר למה שאמרת, זה נשמע נכון חלקית, אבל לא תמיד אנחנו רואים קבוצות מוזזות לשבת רק בגלל אירופה. היום למשל פאלרמו-אודינזה, וכל אלה.
    מה גם שבטוח אחרי כל ההגרלות של אירופה יש להם את זה מסודר באיזה מקום, פשוט לא מפרסמים. אבל חפיף, שיחכו שבועיים מראש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אבי, תכיר את הדיון המתאים

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx