דיון הלגיונרים 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏17/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

כמה שחקני כדורגל בליגת העל יכולים לתקוף את היריבה בכדרור, מסירת עומק, בעיטה מרחוק, הרמה לרחבה ותנועה פנימה ללא כדור?
    נראה לי שאתם מתבלבלים עם דור מיכה.

האם הוא יכול להצליח בפנרבחצ'ה? זו שאלה אחרת לגמרי, ואני בספק אם אנשים פה ראו מספיק כדורגל טורקי בשנים האחרונות כדי לקבוע את זה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. קשר שמאלי Member

אתה מדבר על אצילי של לפני המעבר לספרד.

3. DRORIKO Member

כמו סקריונה? :)

עידן444 אוהב/ת את זה.
  4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@orimor2212 רוצה לשמוע קטע? כשהוא עבר לגראנדה האמנתי בו, גם לא חשבתי שהוא גם היה רע במשחק שניים שהוא כן שותף בהתחלה.

אבל אחרי שצפיתי בו שוב בעונות האחרונות המסקנה שלי היא אחת, הוא טיפש מדי בשביל להצליח בליגות טובות משלנו, זה הכל.

קבלת החלטות של ישראלי, על כל פעולה טובה הוא חייב לחרבן עם החלטה רעה, נדיר שהוא עובר בדריבל שחקן שניים ולא מחפש בעיטה אחר כך, קורה המון, כל משחק לכל הפחות פעם אחת שהוא בועט ממצב שהוא היה חייב למסור, חלש פיזית אמרתי וכן, חד גוני. זה שהוא משחק בקבוצה שבועטת לשער 25 פעמים במשחק לא הופך אותו ללא כזה. תמיד יבוא מאגף ימין, יחתוך לאמצע וינסה את הבעיטה האלכסונית לשער. מה יש לו למכור בקבוצה שתגיע לשלוש התקפות טובות במשחק (גראנדה)? כלום.

ודרך אגב כל הסופרלטיבים שזרקת והנתונים של 8 שערים ב1400 דקות בקבוצה כמו מכבי תל אביב, לאליאל פרץ יש 8 שערים בפחות מ1000 דק העונה בקבוצה שבועטת אולי 3 וחצי פעמים לשער במשחק. והוא גם רץ לעומק, מבשל, כובש בחופשיות, מהראש ומה לא. אבל מפתיע עליו לא נשמע כתבות שהוא צריך לקבל זימון או שלוקרן מעוניינת בו. מה גם שפיזית הוא בנוי טוב יותר לליגות כמו הטורקית מאצילי וגם יותר צעיר ממנו. אבל הכל כאן בלופים של הסוכנים הישראלים.

אמרת שאני מכסה את עיניי בכוונה, אז אם אתה מאמין ששחקן עם קבלת החלטות ישראלית טיפוסית כמו של אצילי ופציע כמו אצילי, יכול להצליח בליגה טובה יותר מהליגה הישראלית בגיל 27 עם הופעה וחצי בנבחרת, אז אתה מכסה את העיניים בעצמך. זה פשוט טל בן חיים all over again.

5. Telkiyski Member

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת משעמם להם? יש לו עוד הרבה מה לעשות בכדורגל בשביל להיות שווה התעניינות מטורקיה.
    למרות זאת כן חושב ששליגה שלנו ולגילו הוא אחלה שחקן. האהוב עלי בקבוצה שלי אולי.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

החסרת באלגנטיות גם את 8 הבישולים של אצילי, אבל בסדר, שיהיה.
    אין שום דימיון בין צורת המשחק של טל בן חיים לאצילי, ההכללה הזו כל פעם משגעת אותי.

8. Telkiyski Member

יש דמיון בכישלון של שניהם באירופה.
    זהה לחלוטין.

9. oranfu Member

לא רואה דמיון בין אצילי לטב"ח.

טב"ח הוא כלום ושום דבר עם מח של ציפור. כל מה שיש לו זה מהירות, זהו. גם המהירות היא טובה, אבל היא לא מסחררת ביחס לאירופה.

אצילי אחלה שחקן. בעיטה מצוינת (תוך כדי משחק וגם בכדור חופשי), ראיית משחק, יכולת סבירה לעבור שחקן באחד על אחד.
    לא יודע מה שווה הליגה הטורקית, אבל לדעתי הוא שחקן טוב ואני אשמח לראות אותו במקום אחר ולא בצהוב.

לצורך העניין, הוא כמה וכמה וכמה רמות מעל יונתן כהן (שהוא אוברייטד רציני בעיניי).

אני חושב שהוא יכול להשתלב בליגות לא גדולות באירופה (עם כל הכבוד לפנרבחצ'ה).

לא שאני חושב שהמעבר הזה ייצא לפועל.

10. Telkiyski Member

כתבתי פה לא מזמן שלדעתי אצילי הוא שחקן ההתקפה הטוב בליגה הישראלית.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כתבתי על הדמיון בסגנון משחק שלהם. ואני מתעלם מדברים באלגנטיות. הדמיון הוא בגישה המנטלית. לשניהם קבלת החלטות של ישראלי טיפוסי ועל שניהם המעבר המדובר הוא בגיל מבוגר יחסית. כמובן שאני מדבר על העברה פוטנציאלית שלו עכשיו בגיל 27 לטורקיה ולא על הקנדציה הקודמת.

12. oranfu Member

אני לא מדבר על סגנון אלא על איכויות כשחקן.

טב"ח שחקן טיפש כמו נעל. באמת טיפש ברמה קיצונית.
    לדעתי אצילי שחקן עם אנטליגנצית משחק טובה בהרבה ובלי קשר הוא שחקן הרבה יותר יעיל.

זה שאולי גם אצילי לא בעל מנטאליות טובה מספיק בשביל להצליח בכדורגל מקצועני? יכול מאוד להיות. זה רוב הישראלים ככה.

כמו שרשמת, הוא גם אוטוטו בן 27, הוא כבר לא ישתנה. ספק רב אם דווקא בגיל הזה הוא יחליט לשנס מותניים ולעבוד קשה כשהוא יכול להמשיך לעשות פה בטן גב ולהרוויח סכומים יפים ועל הדרך לגרוף עוד ועוד תארים.

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בטן גב? אתם רואים אותו משחק בכלל?
    הוא מהשחקנים שמשקיעים הכי הרבה על הדשא, לוחץ מעולה, יורד המון להגנה. הוא עובד קשה.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הבנתי אותו נכון הוא לא התכוון שאצילי לא משקיע, אלא שהוא מעדיף להיות ראש לשועלים מאשר זנב לאריות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Ajax Amsterdam Member

אם יש קארמה אז אריאל הרוש מסיים באקסלאסיור רוטרדם.

מצב נושא:
הנושא נעול.