דיון הלגיונרים 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏17/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

'וואלה ספורט' מזכירים לנו ציון דרך יפה - 15 שנה לשלושער של יוסי בניון במדי ראסינג סנטאנדר נגד דפורטיבו לה קורוניה, השלושער הראשון שלו באירופה וכזה שקירב את קבוצתו להישרדות בצורה ניכרת - פתחה פער של 9 נקודות על מאיורקה כשנותרו חמישה מחזורים לסיום. בניון עצמו אמר שזה המשחק שסלל את דרכו לווסטהאם. הוא סיפר שהמנהל המקצועי לא אהב שביתרון 1:3 הוא חיפש שער נוסף וגילה שאחרי השלושער ביקש לצאת. הנה תקציר מורחב:

על השלושער במשחק משמעותי ונקודת המפנה: "תמיד עקבו אחריי, אבל שלושער זה משהו אחר. זאת גם הייתה השנה השלישית שלי שבה הבקעתי 9 שערים, הכי הרבה שלי בספרד. שלוש העונות היו מדורגות. בעונה הראשונה, כשהגעתי, לא ידעו מי אני. רק באמצע העונה, אחרי צמד נגד סלטה ויגו, הפכתי לשחקן הרכב קבוע. בעונה השנייה הייתי בין המובילים, כבשתי שבעה שערים ואז באה העונה השלישית. אז כבר לא היו רק השערים והיכולת, נבחרתי לאחד משני הקפטנים על ידי השחקנים. זה היה מאוד משמעותי, ביססתי את המעמד במועדון ובליגה".

זה המשחק שהביא אותך לאנגליה? "זה בטוח עזר. באותה תקופה כבר התחילו להגיע הצעות מקבוצות צמרת בספרד, אבל הבעיה הייתה שיש אפשרות רק לשלושה זרים ללא דרכון אירופי. התחלתי לעבוד על זה, הייתי צריך להגיש טפסים. עם כל מגורשי ספרד וההורים שלי שבאו ממרוקו, הגשתי את כל מה שצריך לקראת סוף השנה למשרד הפנים שם. היום מוציאים דרכון פורטוגלי בחודש, אז זה לקח זמן. הייתה הצעה מקבוצה גדולה בספרד, הצעה מדהימה, אבל אז שלחו לי ממשרד הפנים שם שהבקשה התקבלה, הטפסים מאושרים אבל ייקח לי שנה לקבל את דרכון. "זאת הייתה בעיה כי הרגשתי שמיציתי בראסינג, הבנתי שאם אני נשאר בספרד זה יהיה לעוד שנה בסנטאנדר ורציתי מאוד להתקדם. היו כל מיני הצעות אטרקטיביות, אבל החלטתי ללכת על אנגליה. על הפרק היו בולטון ו-ווסטהאם והלכתי על ווסטהאם. כולם אמרו שאני עושה טעות, שהליגה האנגלית לא מתאימה למבנה שלי וזה לא נכון עבורי".

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד מהטופ 5 שערים שלו באירופה אולי נכבש במשחק הזה. נגררתי מהסרטון הזה לסרטונים אחרים. הבישולים והשערים בליברפול, לראות אותו כובש שער חוץ מול וילה ואת אוהדי ארסנל שרים את השיר שלו. מאז הדעיכה שלו סרטונים כאלה מרגישים סוריאליסטים. איזה שחקן.

3. alexshw Member

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

מעניין מאד. מצד אחד פנר זה מועדון גדול יותר מגראנדה שבה נכשל, מצד שני הליגה הטורקית הרבה פחות טובה מהספרדית. ועדיין אני סקפטי אם יצליח להשתלב במועדון טופ בטורקיה, הוא פחות טוב מטוני וואקמה.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת לא פנר שאתם מכירים.
    קבוצה הרבה פחות חזקה ואחת שלא רלוונטית למאבק האליפות ויש מצב שכמו בשנה שעברה אפילו לא תסיים עם כרטיס לאירופה (עדין עדיפה על מכבי כמובן, אבל לא מדובר באותה קבוצה שהייתה בתקופה של רביבו בטורקיה).

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רלוונטי איזה פנר זאת. הוא לא מספיק טוב בשביל הליגה הטורקית. אומנם בעל בעיטה טובה וטכניקה אבל מאוד חסר ורסטיליות וחלש פיזית. תמיד אותה תנועה ואותו מהלך. רק ששם יהיו פחות סבלניים למשחק הסולו שמאפיין אותו.

טל בן חיים 2, רק הפן הכלכלי אמור להוות שיקול בבחירות שלו כי מקצועית התקרה שלו היא לככב כאן בארץ.

7. Telkiyski Member

אפרופו ליגה טורקית ולגיונרים, אחלה תירוץ לשים פה את המשחק האדיר הזה.
    4-4 בדרבי בגביע בתום 90 דקות.
    רביבו עם 3 בישולים וגול, פנר מחמיצים פנדל בסוף הארכה ואז מנצחים בפנדלים.

alexshw אוהב/ת את זה.
  8. Morientes Member

לדעתי טורקיה פחות מתאימה לו, צריך למצוא איזה קבוצה בלגית

9. alexshw Member

גם שיעשו אימונים ברמה של הארץ שלא יפצע ושלא יתחלף מאמן.

10. Telkiyski Member

לפני כל הניתוחים הייתי מחכה לראות אם זה אמיתי בכלל.

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לאצילי יש העונה 8 שערי ליגה ו-8 בישולים למרות שהיה פצוע תקופה ארוכה ושיחק פחות מ-1400 דקות. יש מציאות בחוץ, לפיה הוא שחקן התקפי טוב מאוד.
    מילא לפקפק ביכולתו להשתלב בליגה הספרדית, אבל לחשוב שהוא לא מתאים לליגה הטורקית זה קצת לכסות את העיניים בכוונה.

עלתה כאן הטענה שהוא חד גוני שעושה תמיד את אותו דבר - אשמח מאוד לדעת מהי בדיוק אותה פעולה שהוא עושה כל הזמן.

12. Melikson24 Member

פנרבחצ'ה זה מועדון פאר. אם זה אמיתי, הוא חייב לקפוץ על ההזדמנות.
    לא יודע עוד כמה הזדמנויות יהיו לו. הפציעות האחרונות שלו קצת הגבילו את התנועה שלו. הוא מאוד חדגוני ולא נראה שמסוגל לעבור קונוס למעט הטריק היחיד שיש לו בשרוול של לעשות כאילו הוא בועט ואז למשוך את הכדור לצד השני.
    גם זה שיש לו רק 2 הופעות בנבחרת בטח לא עוזר בלשווק אותו למועדונים זרים.

בצד החיובי, הוא שיפר את מוסר העבודה שלו ועובד בלי הפסקה, ואת יכולת הבעיטה שלו כל הליגה מכירה.
    אצילי שחקן מצוין לליגה אבל "כוכב מקומי" קלאסי. כמו שאמרתי, לא חושב שיהיו לו עוד הזדמנויות לשנות את הרושם אם לא יצא בקיץ הקרוב.

13. קשר שמאלי Member

אצילי נראה רע במכבי תל אביב, הוא חזר שחקן אחר מספרד. בליגה הטורקית הוא יכול להיות שחקן פוסטר, לא מעבר

14. DRORIKO Member

ועדיין הליגה הטורקית הרבה יותר טובה מהישראלית. וואקמה למשל היה רמה מעל הליגה, ככה שלא הופתעתי שהוא הצליח שם. אצילי שחקן נהדר, אבל אני לא חושב שזה אותו לבל.

15. Telkiyski Member

"מילא לפקפק ביכולת שלו להשתלב בליגה הספרדית" כאילו איזה הנפצה זה לחשוב שהוא לא ברמה של ליגה ספרדית אחרי החוויה בגראנדה. באמת "מילא".

הליגה הטורקית זה לא רק הגדולות, גם בקבוצות פחות מוכרות יש שמות גדולים בהרבה מעומר אצילי.
    לחשוב שהוא אמור להצליח בליגה הזו בגלל 8 ו-8 בליגת העל זה חובבני.

אבל שוב, בואו נראה אם זה אמיתי. אני בספק.

מצב נושא:
הנושא נעול.