דיון הלגיונרים - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

אני חושב שסולומון בקלות יכול כבר לפלרטט עם קבוצות כמו ארסנל, ולנסיה, אטלנטה*/רומא וגם לקבל מקום טוב בהרכב של ליון או אייאקס.
    אבל אם לומר את האמת, כשאני צופה בשאחטיאר דונציאק, היא נראית קבוצה שפשוט כיף לשחק בה כדורגל, ונראה שגם מנור נהנה מאוד. קבוצה סופר טכנית, מהירה ובכללי קבוצתית.

*אטלנטה לדעתי תפורה עליו, גם שם שינויי הקצב והמתפרצות בנויות עליו.

אומר דבר נוסף, מי שרק מתפעל מהטכניקה והזריזות שלו (והתרגיל היפה על ואלוורדה) קצת חוטא ולא שם לב על 90 דק' של משחק חכם מצידו, משחק הקרבה הגנתי ויכולת פיסית של 90 דק' נגד ריאל מדריד, שאפו.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  2. Butragueño מנהלים

כמו שדרוריקו אמר, ההורים שלו לא בתקשורת כל שני וחמישי כמו בוזגלו, ואני חושב שאמא שלו רחוקה מאוד מלהיות האמא של בן שהר, אז נראה לי שהוא בסדר. אם כבר, אבי לוזון עושה יותר כותרות מההורים שלו.

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא הולך להיזכר הישראלי הגדול בכל הזמנים, לפחות עד שיצמח איזה חייזר נוסף, זה ברור לחלוטין בעיני. מעולם לא היה ישראלי עם שילוב כזה של אתלטיות, טכניקה והבנה של מקומו על המגרש, ויש לו עוד 12-13 שנות קריירה ברמה טובה אם לא ייפצע הרבה.
    אני לא יודע אם יגיע לקבוצות שבניון הגיע אליהן, יותר סביר בעיני שיהיה בולט בדרג ב' מאשר שחקן רוטציה בקבוצות מהטופ.

4. yedidel Member

הוא עכשיו בנקודת פתיחה מרשימה, אין ספק.
    אבל יש כל כך הרבה מקומות ליפול בהם בדרך, אז נקווה שלא ייסחף יותר מדי בהייפ וימשיך באותו מסלול

5. Jefecito Member

מה שאני אוהב במנור מעבר לכישרון האדיר, זה הפשטות שלו. בחור מאוד טוב, ילד טוב, בלי פוזות וכל הדברים מסביב. לפני שהוא שחקן אדיר, הוא בן אדם אדיר.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

טבעי שהמשפחה שלו יוצאת מגדרה (גם בת הזוג שלו שתצטרף אליו אוטוטו אחרי הצבא - מרגש), זה אחרי משחק נגד ריאל מדריד ולא שלושער בליגת העל, זה ההבדל מבתיה שהר שהייתה בקשר רציף עם התקשורת עוד מימי הילד שלה בהפועל ת"א כששהר פתח רע וישב על הספסל ועוד. אני חושב שבדיוק מהסיבה הזו שהיריבה הייתה ריאל מדריד - לא צריך להתפעל מהעבודה הטקטית שלו 90 דקות כי כל אחד היה משקיע נגד יריבה כזו, בואו נדבר על הדריבלים הנהדרים מול שחקני הגנה טובים, על כך שלא איבד כדורים מטופשים והתרגש או ניסה להיות כוכב המשחק, הוא עשה הכל מדויק. אם הוא לא היה כובש או מכדרר ככה הייתם מדברים על המשחק הזה מעבר ל"גאווה"? אני חושב שלא. בניון? הוא יהיה חייב לתת מספרים כדי להתקרב אליו וזה עוד כל-כך מוקדם. אני סקרן מה יעשה בנבחרת לא פחות. להגיע לקבוצה בינואר זה לא נכון, שימתין עוד זמן, או שאתם חוששים שהמחיר באמת יעלה?

אני חושב שבניון כבר בגיל 20 היה שחקן התקפה מדהים, כמובן שזה היה פה בליגה, אבל עם הדריבל הכי מדהים שראיתי משחקן בליגת העל, עם יכולת סיום מדהימה, מהירות, חוכמת משחק - יכל להעמיד שחקן מול שוער ועוד ועוד.

7. רון עמיקם Member

אני מבקש לא לצאת מפרופורציות. ליוסי בניון יש 7 שערים בשלב הבתים של ליגת האלופות ומעבר לזה, כולל שלושער וגול מול ריאל מדריד בחוץ. למנור סולומון יש 17 שערים ב-125 משחקים בקריירה הבוגרת שלו, ואפס שערים בנבחרות מאז נבחרת הנערים (נוער, צעירה ובוגרת - כלום).
    ברוך שהשערים, חשיבותם וביצועם בליגת האלופות מאוד מלהיבים, אבל זו חריגה מהעקומה שלו. צריך לראות שכל הגרף שלו עולה. בפוטנציאל שלו הוא שווה 15-20 שערים בעונה בכל המסגרות, לא 17 בכל הקריירה. והוא משחק מגיל 17. 4 שנים

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. Telkiyski Member

מבחינת כישרון לדעתי סולומון עולה על בניון.
    בניון אבל ידע מצוין לשים כדורים ברשת. היה לו פשוט חוש נהדר לזה.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר אמרתי בדיון נבחרת ישראל שסולומון מזכיר לי את אוברמרס. הוא מתאים אחלה אלינו, אבל שום קבוצה הולנדית כבר לא תוכל לשלם אותו. שערים בליגת האלופות מקפיצות את מחיר השחקנים. הוא כבש אתמול שער נהדר.

מבחינתי כדאי לו להשאר עוד זמן בדונייצק. כבר מדברים שהוא יעבור בינואר. למה? שיבנה סטטוס ויהפוך לשחקן הכי טוב אצל שאחטאר. להשאר שם עוד שנתיים לא יזיק לו. אני רק חושש שזה לא יקרה, משפחתו כבר מאוננת כאילו הוא ברמה של מסי או משהו שכזה. הבחור יהלום אמיתי, אבל סבלנות זה דבר לא פחות חשוב. כמובן גם לבחור קבוצות איפה שהוא באמת יכול לקבל דקות.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אייאקס? חוטף אותו מבלי למצמץ. אבל אייאקס היום לא יכולה לשלם לשחטיור וגם בוא נגיד את האמת, זה לא כזה שידרוג גדול. אולי מבחינת העיר.

עזבו כישרון עצום. עזבו שחקן כדורגל מעולה - איזה מנטליות אדירה. כמה שחקני כדורגל כישרוניים היו נשברים בקור האוקריאני וחוזרים לקוסקוס של אמא שנה אחרי זה? הבן אדם באמת ברזל. אני יודע שלכולם זה נורא טריוואלי שהיכולות שלו מהרגע שעבר מפאקינג פ"ת לא רק שלא ירדה אלה גם עלתה, אבל זה לא פשוט לילד במדינה חדשה ולא הכי דומה לישראל בלשון המעטה.

אחלה מנור.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

11. סמואל אטו Member

לפי איך שאנשים מדברים פה הייתי חושב ששחטאר עלו אתמול מהבית עם שלושער של סולומון.
    כשהוא היה בארץ הוא לא היה מספיק טוב ולא היו לו מספרים, עכשיו אחרי כמה דריבלים לא מועילים נגד סקוטלנד ומשחק אחד בליגת האלופות אנשים עשו מבניון כלום לידו.

חבר'ה, לאט לאט.

12. yedidel Member

מסכים שלא לצאת מפרופורציות.
    אבל את מי מעניין שערים בנבחרות? ממש מדד למשהו

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

כמות שערים כללית בשלב הזה בקריירה היא ממש לא חזות הכל.
    את שבעת שעריו בליגת האלופות בניון כבש כשהיה בן 27-31, ולמנור סולומון יש כבר שלושה שערים בגיל 21, כולם חשובים (האחרון בעקיפין, הקודמים היו שער ניצחון בדקה ה-95 ושער משווה נגד סיטי). מדובר בשחקן שמוערך בעשרות מיליונים, זה לא היה מעולם.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

בפתח תקווה הוא היה בוסרי ועם מאמנים שלא קידמו אותו בגרוש. בשחטאר הוא עשה קפיצה גדולה. זה כבר לא אותו שחקן. וזה לא רק המשחק אתמול, הוא באופן קבוע מפגין יכולת טובה כל פעם שמקבל הזמנות. חוץ מזה שיש לו שערים גם נגד סיטי ואטאלנטה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

זה לא "משחק אחד בליגת האלופות".
    זה גם שערים נגד סיטי ואטאלנטה (שער ניצחון בתוספת זמן).
    זה שער בליגה אירופית נגד וולפסבורג.
    לזה תוסיף הופעות מרשימות בנבחרת (כן, החמיץ אני יודע).

בניון בגילו שיחק בליגת הישראלית.

לא יודע לאן זה יילך, אבל נכון לעכשיו הוא ייתויג כבניון הבא עד שיוכיח אחרת. נקווה שלא יקרה.

מצב נושא:
הנושא נעול.