דיון הלגיונרים - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. itzik.miro Member

אני חייב לומר שקראתי את הדיון על זהבי כאן ונקרעתי מצחוק. חלוץ בהרכב של לאציו [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

אולי נער מים וגם זה כמחליף.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. GRANDE LAZIO Member

אתה יכול לגחך עד מחר. אני מכיר את לאציו קצת יותר גם ממך. מודע לאיכות השחקנים, לכושר הנוכחי שלהם, לסגנון שהקבוצה משחקת, ואומר בוודאות שבכושר הנוכחי של חלקם, כולל טוצ'ו, ערן זהבי שווה הרכב בקבוצה.

חלוץ בשם לוזאנו הצטיין באותה איינדהובן ובזכות זה עבר לנאפולי. (זהבי יבקיע יותר ממנו העונה) אז אמנם הוא יותר צעיר אבל זה לא משנה, מדובר על מקרה של חלוץ שיגיע לתרום כאן ועכשיו. ההקריירה של ערן מדברת בעד עצמה, הצטיין במסגרת בינלאומית, הצטיין בליגת האלופות, הצטיין בליגה האירופית. למה שהוא לא יהיה שווה הרכב בקבוצת צמרת באיטליה אחרי שגם כבר שיחק בליגה הזו? זה כזה הזוי? אני מנסה להיכנס לראש שלכם ולא מצליח.

חוץ מזה, לא חושב שאתה/אתם מסוגלים לדבר בהגיון על זהבי (במקרה שלך גם על 'מר צ'מפיונס'), השנאה/קנאה מדברת וחלק פה אפילו הודה בזה. אין פה טיפת אובייקטיביות לצערי. ככה גם הדיון נראה. לילה טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/21
  3. הרצליה Member

מתי הוא הצטיין בליגת האלופות? ב-2010? מה זה קשור לשחקן שעוד שלושה חודשים יהיה בן 34?
    למה שלא יהיה שווה הרכב בקבוצת צמרת אחרי שכבר שיחק בליגה הזו? כי הוא לא עשה כלום בקבוצת תחתית בשיא הקריירה שלו, מה יש לו לחפש שם עכשיו?

אין לי קנאה בו ובטח שלא שנאה, אני מאחל לו שיצליח כמה שיותר וחושב שהסיקור התקשורתי לו הוא זוכה הוא מוצדק (כמות הסיקור, לא הדרך בה מסקרים).

בוקר טוב

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שחקן ישראלי לא יכול להגיד לא להצעה מליגה גדולה כמו הספרדית, אם השחקן חושב שזה גדול עליו אז הוא צריך משמעת עצמית מהספרים כדי להצליח לסרב ולהמשיך בליגה הרבה הרבה פחות נחשבת. לא כל יום לשחקן ישראלי יש הזדמנות לשחק בליגה כזו, דברים כן יכולים להתחבר ואתה יכול עם הרבה עבודה קשה למצוא את עצמך שחקן לגיטימי בה.
    הוא עשה את הצעד המתבקש וצריך פשוט להמשיך לעבוד קשה, במקרה הגרוע הוא חוזר לליגה דרג ב-ג אולי עם חוזה יותר טוב, במקרה הגרוע יותר הוא חוזר למכבי ת"א/חיפה/ עם חוזה מנופח. לא כזה תסריט בלהות לכיס, כן תסריט לא טוב לקריירה. בכל מקרה לא רואה את וייסמן חוזר לארץ בקרוב. הוא צריך לקבל שם צ'אנס גם בשנה הבאה, הבעיה שלו תתחיל אם הקבוצה שלו תרד ליגה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  5. itzik.miro Member

אתה לא מכיר את לאציו יותר ממני גם אם תכתוב את הטענה הזאת עוד אלף פעם, אתה לא מודע לשום דבר יותר ממני וחוץ מלקשקש במוח על קנאה כאילו מישהו מאיתנו מתחרה בזהבי על משהו אין לך אף טיעון ברמת הסביר. המקומות היחידים בהם ערן זהבי הצטיין היו הליגה בישראל ובסין וההשוואה המגוחכת ללוזאנו שמשחק בתפקיד שונה לחלוטין מוכיחה עד כמה אתה חי בלה לה לנד חמודי.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחקים שראיתי את וייסמן זה לא היה נראה שהוא לא קשור לרמה ראינו כבר במקרה אצילי איך נראית עונה בספרד לשחקן שנחשב בעיני הקבוצה שלו לרכש כושל וזה לא המקרה של וייסמן, הבעיה העיקרית שלו היא הסגנון של הקבוצה שהוא מאוד הגנתי ושבקושי משחקים על הקלף החזק שלו שזאת התנועה לעומק. בכל אופן לא חושב שמדובר בעונה רעה, עונת התאקלמות סבירה יחסית לשחקן שעד לפני שנתיים לא הבינו מה עושה במכבי חיפה. אבל לא הייתי פוסל שאם המאמן הזה ממשיך לעונה נוספת הוא צריך אולי לחשוב על מעבר לקבוצה אחרת.

oranfu ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  7. Telkiyski Member

לא קונה את סגנון המשחק וכאלה.
    שורה תחתונה הוא עם 4 שערים ואנחנו תכף בסיום העונה.
    מניח שהוא רצה לפחות 7-8.

זה לא כישלון נוראי אבל גם לא איזה הצלחה גדולה.
    נותן לו ציון 5 בערך.

בכל מקרה ממה שלי יצא לראות הוא באמת כן הראה קשר לרמה.
    מקווה בשבילו שגם בעונה הבאה יקבל צ'אנס בליגה הזו. אם לא בויאדוליד אז אולי באיזו אלאבס או אוסאסונה.

8. קשר שמאלי Member

מזה לא קונה את סגנון המשחק וכאלה. אם הקבוצה שלו הייתה קצת פחות הגנתית סביר להניח שהוא היה מגיע ליותר מצבים וכובש יותר.

oranfu, חייל שוקולד ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לדייק, כמו האות כ' בעברית.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אביו לא הולנדי והשם לא הולנדי, כך שאין ממש סיבה להגות בצורה שונה מגקפו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. Butragueño מנהלים

אז זהו? אם זהבי יבקיע יותר ממנו זה אומר שהוא שיחוק ומגיע לו לשחק בלאציו או נאפולי? אתה שומע את עצמך?
    זהבי גם היחידי שכובש בנבחרת ישראל, זה אומר שהנבחרת נראית טוב? הוא לוקח על עצמו כל מצב וכל חצי מצב. הוא יסיים משחק (בניגוד למשחק אתמול באופן מפתיע) עם 10 בעיטות לשער, גם כשאין צורך בזה, אז ברור שיחס השערים שלו יהיה גבוה. תן לג'ילארדינו, עוד בתקופה הטובה, לבעוט 20 בעיטות לשער, הוא גם יבקיע שתיים מהן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. Telkiyski Member

באופן כללי אני לא אוהב את התירוצים האלה של המאמן אשם, הסגנון לא מתאים לו וכל זה.
    הוא קיבל המון דקות והמון צ'אנסים שספק אם בקבוצה אחרת בליגה היה מקבל וכרגע הוא עם 4 שערים.
    זה לא אסון ביחס לעונה ראשונה אבל זה גם לא מה שתומר חמד עשה במאיורקה בוא נגיד.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיון הזה מנהלים פה גם הרבה מאד. "שחקן צעיר לא יכול לסרב לכמות הכסף שהוא יקבל בליגה יותר גדולה". פעם זה שון וייסמן, פעם מדובר בבראיין ברובי, שחקן צעיר מאייאקס שלא האריך את חוזהו באמסטרדם...

אני לחלוטין מבין שמאד קשה לסרב להצעות מפתות, אבל בסך הכל זה לא ששחקנים מקצועיים לא מרווחים בכל מקרה סכומים מאד יפים. זה לא ששון וייסמן הרוויח באוסטריה שום דבר, נכון? אני לחלוטין מבין את העניין, אבל בסופו של דבר וייסמן היה מרוויח סכום יפה. הוא היא מצליח לגמור את החודש בקלות גם באוסטריה :D

שוב, לא מגנה שחקנים שמעדיפים כסף, אבל בשביל הקריירה שון ככל הנראה היה צריך להשאר באוסטריה.

14. Telkiyski Member

לא היה צריך להישאר באוסטריה.
    מי אמר שעוד עונה באוסטריה הייתה פותחת לו דלת בליגה ספרדית ראשונה?
    מי אמר שעוד עונה באוסטריה הייתה מביאה אותו מוכן יותר לליגה ספרדית ראשונה?

הוא כבר בן 25.

עשה נכון כשהלך לויאדוליד.
    במקרה הרע הוא יירד בעונה הבאה לאיזו ויטסה או גנק עם איך שאני רואה את זה.
    אני עדיין חושב שיש לו מה לתת בליגה הזו.
    נקווה שיצליח לתת עוד 2-3 עד סוף העונה.

15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

חמד כבש 3 שערי שדה בעונתו הראשונה בספרד (ועוד 5 בפנדלים). לוייסמן 4 שערי שדה.

מצב נושא:
הנושא נעול.