דיון הלגיונרים - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

נו ברור.
    הם עברו את שלב הבתים באירופית עם תרומה אפסית של זהבי.
    אני זוכר את התבוסה 4-1 אצל פאוק שהעיקר שהוא כבש נגדם בפנדל.
    מאלן שחקן טוב ומשמעותי מזהבי. הוא גם שינה להם הרבה משחקים כשנכנס כמחליף (למשל משחק הליגה לפני שבוע נגד ויטסה. נכנס בפיגור 1-0 ונצחו 3-1 עם שערים ובישולים שלו).

ועדיין, ארז, גם אתה צריך להודות שגם מאלן לא הופיע בהרבה משחקים קריטיים שלהם העונה (למרות שגם הופיע בכמה אחרים).

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  2. abcd Member

הקטע פה עכשיו זה לזרוק טענות שלא נאמרו ולהגיב עליהן?

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. Telkiyski Member

הקטע פה עכשיו (ותמיד האמת) זה להלל ולשבח את זהבי כמה שאפשר ולהתעלם לחלוטין מכל כישלון שלו אם לא שמת לב.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יש גם ביקורת על מאלן. עדיין המספרים שלו טובים מאוד. אין לי בעיה עם הביקורת עליו אבל נאמר פה שהוא הורס ואגואיסט ומה לא והוא ציר הרשע העולמי.

על דמפרייז, מגן נבחרת הולנד, נאמר שהוא 1.90 של גוש שומן או משהו כזה וזה מסו קולד עיתונאי כאן.

מה זה הדבר הזה? שיאהבו את זהבי כמה שרק רוצים מה זה הדיבור הזה. הדברים שנאמרים פה מופרכים פשוט.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

הרצליה, oranfu ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  5. Telkiyski Member

1. המספרים של מאלן נהדרים אבל גם הוא נעלם בהמון משחקים קריטיים. ויטסה, איאקס, אלקמאר, פיינורד. אי אפשר להתעלם מזה. כמו זהבי, על המשחקים הקריטיים האלה של ההיעלמויות אין אליפות.

2. אני מסכים לגבי מה שנאמר פה על דמפריז.
    בחילת העונה גם שמידט היה מאמן ליצן והקבוצה הייתה לא מאומנת (כשהאליל לא הבקיע).
    אותו איש תקשורת שיורד עכשיו על דמריז ואז הלין על זה שששמידט ליצן - באותה תקופה הוא מהר מאוד יצא לשנת חורף. יחד עם עוד כמה מצבא האמת של דודו. הוא חזר, יחד איתם, באורח פלא לפני כחודש וחצי, עם הצמד של האליל בארנה.

6. Ajax Amsterdam Member

@Telkiyski שמע שמידט הוא באמת דיי ליצן ויש לו אמירות של גניבות דעת לא קטנות.

7. Telkiyski Member

בסדר. אני מתכוון לרוח הכללית שהייתה ב-3 חודשים הראשונים של זהבי שם.
    מאלן אגואיסט, ההוא ליצן, הקבוצה לא מאומנת ועוד יתר התירוצים שניסו לספק לנו פה (לפני שחברי צבא האמת נכנסו לתרדמת החורף כמובן).

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

כן.
    אני חושב שלקחו בחשבון שלוקח לשחקן חדש קצת זמן להתאקלם, תוסיף לזה קורונה ופציעות, ובסך הכל זהבי משתלב טוב, ממש לא בינוני כמו שאתה עושה ממנו.

9. Telkiyski Member

עניין של דיעה.
    בעיני 6 שערי שדה בליגה ויכולת לתת בליגת הסיטארדיות גול כל 210 דקות זה בינוני ואפילו בינוני ומטה.

אגב בסין לא ראיתי שלקח לו זמן להתאקלם. מעניין.

10. Raulito Madridista

אני מתייחס לדעה שלי. זהבי פתח בהולנד בצורה רעה מאוד ולא ברחתי מזה. אני פשוט אובייקטיבי לגביו - אני לא אוהב אותו אבל גם לא שונא אותו (לא יכול לשכוח לו את הגול בטדי, מה לעשות, הרגע הכי שמח שלי כאוהד הפועל). לא מודדים עונה לפי כמה חודשים, לפי מסגרת אחת, לפי משחק שנוח לך. אני שוב אגיד את דעתי: הוא כבש ארבעה שערים בשלב נוקאאוט באירופה, שלושה שערים נגד אייאקס בליגה. אם הוא היה טוחן את כל קבוצות התחתית היית טוען שהוא לא מגיע למשחקים גדולים. העונה שלו לא מדהימה. אגב, בסין הוא לא סבל מפציעה כזכור לי, הקורונה גם השפיעה וכמובן שהליגה הסינית ליגה פחות טובה. יש נסיבות מקלות, לא תירוצים. בעצם אין טעם אפילו להעלות את הדיון שלו פה כי גם אם הוא יסיים עם 30 גולים "ההחלטה" התקבלה והוא כישלון לפי חלק מהאנשים כאן. הם אולי סיימו את העונה אבל למה זה באשמתו?

11. Telkiyski Member

אז מודדים עונה לפי 3-4 משחקים בודדים שבחרתם כי בהם הוא הפציץ?
    אתם אלה שמודדים לפי מה שנוח לכם (המשחקים עם איאקס ואולימפיאקוס).

השורה הכללית שלו היא לא משהו בכלל, גם בליגה וגם בכל המסגרות.
    וגם אם לדעתך השורה הכללית הזו היא "סבבה", היא לבטח לא השורה הכללית שאליה כיוונו אנשי פסוו כשהחליטו להחתים אותו ולשלם לו ככה.

הם סיימו את העונה. לא אולי.
    ולא אמרתי שזה "באשמתו". אמרתי שיש לו חלק גדול בזה.

12. Raulito Madridista

לא אמרתי לרגע שהעונה שלו מדהימה, הוא נכנס לזון ב-2021, אולי טיפה באיחור. הקורונה והפציעה כלל לא משחקים תפקיד בעינייך? יש לו חלק בזה וגם למאלן יש חלק בזה שהעונה די נגמרה. שער של מאלן נגד אולימפיקוס היה לוקח אותם לשלב הבא לפי המתמטיקה שלי. גם שחקנים גדולים מתקשים לעתים להסתגל לליגה. אבל לא הבנתי מראש את מסע האנטי-זהבי הזה. ואם זהבי היה נותן 50 גולים ומסיים את העונה בידיים ריקות הוא גם היה כישלון? אני באמת רואה אותו מסיים עם 25 שערים. אגב בשנה שערה לא צפיתי בפ.ס.וו שבוע אחר שבוע אבל בדקתי והיא לא הייתה איזה אימפריה שהגעתו של הדון זהבי פירקה את כל המרקם שם. הודחה בשלב הבתים בליגה האירופית וסיימו במקום הרביעי בליגה. שנה קודם לכן אייאקס הייתה אלופה. צמד נגד אייאקס לא מראה על משהו אחר לעומת צמד נגד הקבוצה מהמקום ה-12?

זהבי מרוויח סכום גבוה מאוד אבל הוא הגיע בחינם, אסור לשכוח את זה, לא מתקזז במאה אחוז אבל ככה זה ען שחקנים חופשיים. בכל זאת אגב ליגה הולנדית, תזכיר לי איזה שמות עמדו בתור כדי להגיע? או שאתה חושב שזהבי הורס את מאלן? אתה חושב שהוא כישלון?

13. Telkiyski Member

הפציעה והקורונה זה גניבת דעת משתי סיבות:
    1. לגבי הפציעה, אני נתתי פה את כמות הדקות שהוא צריך כדי לתת גול. זה מביא בחשבון את זה שהוא נעדר לתקופה של איזה חודש.
    הרי לא טענתי פה שיש לו רק 6 שערים ב-24 משחקים נכון? הצגתי את גמות הדקות שהוא צריך בשביל גול.
    2. גם בזמן הקורונה הוא לא שיחק. ובכלל, פתאום הקורונה? כי להזכירך בזמן שהוא היה עם קורונה הוא נתן שלושער נגד סלובקיה.

ואתה דחפת את מאלן לדיון. כתבתי עליו כבר בהודעות קודמות.

אני בניגוד אליכם מציד את הנתונים שלו על פני העונה כולה ולא על פני 3-4 משחקים שבחרתי לשים כגולת הכותרות (חשובים ככל שיהיו) בגלל שבהם הוא כבש צמד.
    היו להם יותר משחקים חשובים שבהם הוא לא כבש ועל זה פסוו גמרה את העונה עכשיו (איאקס בגביע, פאוק באירופית, וטסה בחוץ, פיינורד בחוץ, אלקמאר בבית).

14. abcd Member

זה מתחיל להישמע שכולם פה מסכימים פחות או יותר על הציון של זהבי לעונה הזו (עד עכשיו) וממשיכים להתווכח מכח האינרציה.

הרצליה, LFC-Gerrard1 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  15. Telkiyski Member

מסכימים על הציון, מתווכחים על העטיפה ואיך מוכרים לנו את זה.

הויכוח על הציון נע בין בינוני מינוס לבינוני פלוס.

מצב נושא:
הנושא נעול.