דיון הלגיונרים - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

איפשהו באמצע העונה השנייה במכבי כבר בעט גם חופשיות. שחקן עם טכניקת בעיטה כמו שלו גם בועט חופשיות מצוין בדרך כלל.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

כנראה פרח מזכרוני. אני זוכר את ראדי בועט חופשיות. גם מיטרוביץ' היה בועט אבל לא בעיטות ישירות אלא הגבהות לרחבה.

מי שדיברו עליו באותה תקופה בתור אומן החופשיות היה מאור בוזגלו. זהבי לא ממש היה מזוהה עם זה.

3. Raulito Madridista

אפשר לחשוב ששחקנים גדולים מזהבי לא היו זקוקים לזמן להתאקלם וגם הוא יודע שהליגה הסינית היא לא הליגה ההולנדית אם כי ההגנות של שתי הקבוצות האחרונות שלו די זהות. לא שופטים עונה על סמך שלושה-חודשים, ואם זהבי כובש עוד 15 שערים עד לסיום ושלושה-ארבעה נגד היריבות הגדולות אז הוא כישלון? השכר שלו גבוה זה נכון אבל העובדה שהוא שחקן חופשי גם כן תרמה לכך. ואפשר גם לתת לו קצת נסיבות מקלות עם עניין הקורונה וכדומה. אם זהבי היה משחק מספר שנים בחו"ל כמו רפאלוב, וכמובן שזו בעיה שלו - לכו תדעו. תודעתית הוא לא היה נתפס גדול יותר מבחינת הקהל והתקשורת אולי כי האופי שלו הוא לא ג'נטלמני אלא 'אני' ו'אני' ו'אני'.

לגבי הבעיטות החופשיות, זה אחד הגולים הזכורים שלו בהפועל - במשחק העונה נגד מכבי חיפה (החל מ-01:42), עשה את ה-1:2 ולא השאיר סיכוי לדוידוביץ', לא כזה שונה האמת מהגול אתמול. שער גדול ולא כזה שנכנס בגלל טעות שוער, כדור שפוגע בשחקן הגנה או תגובה מאוחרת. בהפועל הוא בקושי בעט כי אבוטבול לקח את הנייחים וב-2010/11 היה גם סלים טועמה המומחה בתחום.

4. Telkiyski Member

חחח מאור בוזגלו.
    על הבעיטות החופשיות האלה הוא בנה קריירה.
    גם השער היחיד שלו בסטנדרד ליאז' היה בכדור חופשי.

5. abcd Member

עוד בהפועל אני זוכר את אבוטבול וטועמה מתמרמרים שהוא לא נותן להם לבעוט.
    שם גם אחת כזאת במשחק העונה נגד חיפה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

באותה עונה יש לו גם את זה :

7. רון עמיקם Member

העיסוק של שונאי זהבי (מכבי) לגמד את זהבי ב"נגד מי כבש" ו"מול מי שיחק" משכיחים קצת את העובדה שבסוף בסוף בסוף העונה הוא כבש כבר 21 שערים בכל המסגרות והוא עשה את זה בשתי הרגליים, מכל מרחק, בנגיחות, בבעיטות חופשיות, בפנדלים ואפילו בדחיקות. כשאנחנו מגמדים אותו ומשווים אותו, צריך לזכור את הפרמטרים האלה, כי הוא היחיד שטוב בכל הפרמטרים האלה.
    אני מעריך ש-80 אחוז מאלה שצפו אתמול במשחק היו בטוחים שהוא משחיל את הבעיטה החופשית בדקה ה-45. זה היה כל כך צפוי.
    ובגלל שהוא צפוי, ולא מפתיע, הוא השחקן הכי גדול בדורו, עם כל הכבוד לשחקנים מצוינים נוספים.

oFiRzZz ו-orimor2212 אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

כמה דברים לגבי הערב המהנה והמבאס בו זמנית הזה
    -דבר אחד שטל כן צודק בו זה שאינדהובן עשו טעות שהם שמו את כל הביצים על זהבי במקום לחזק את ההגנה. זאת לא התנהלות של מועדון רציני. זהבי שחקן נהדר ולגמרי ברמה של אינדהובן אבל הוא לא מביא ערך מוסף ששאר החלוצים שם לא מביאים. לעומת זאת בלם או שניים טובים בהחלט היו משדרגים את הקבוצה.
    -דאבור אמנם לא היה חד אתמול בסיומת אבל בכללי משחק טוב שלו. מה שאני אוהב אצלו זה שהוא יודע לשחק גם מחוץ לרחבה. גם בנבחרת היו כמה גולים שהגיעו בזכות הלינק אפ שלו. לא יודע כמה הוא ימשוך בבונדסליגה, אבל כמו זהבי גם לו אין מה לחזור לכאן. הוא רמה מעל הליגה שלנו. בכל מקרה טוב לנו ששניהם נמצאים לרשות הנבחרת.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  9. Telkiyski Member

זו דעתך.
    מותר גם לחשוב אחרת.
    הקריירה של נאתכו ורפאלוב מרשימה בהרבה בעיני.

הרי אם זהבי היה עושה אתמול 3-1 בדקה 95 גם היית כותב לנו ש"80 אחוז מאלה שצפו אתמול במשחק ידעו שהוא יבקיע בתוספת זמן".
    בדיוק כמו שהיית כותב לנו כמה צפוי זה היה אם הוא היה מעיף את איאקס מהגביע, מנצח את פיינורד, אלקמאר וכו'. אבל אלה דברים שלא קרו.

ומצחיק שאתה מתעסק ב"שונאי זהבי" בזמן שכשהוא לא פגע בכדור לא צייצת פה מילה.
    פתאום כשהוא נותן כמה גולים אתה חוזר לדיון בסערה. ואז עוד מתייג פה אנשים כ"שונאי זהבי".
    איך היית מתייג את עצמך אם ככה?

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/21
    hbs7 ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. רון עמיקם Member

אדם שכותב בשמו ולא אולטראס שכותב בשמו של שחקן עבר בולגרי

11. Telkiyski Member

תשובה עניינית. כל הכבוד.

אגב, אתה יודע איך מכונה שחקן העבר הבולגרי שהכינוי שלי פה הוא על שמו? "הדב" (מ'צו בבולגרית).
    יודע למה? כי הוא היה נוהג ללכת לישון בזמן משחקים.

אז בפעם הבאה שזהבי לא יבקיע ויקבל ביקורות בהולנד (לא שזה כבר כזה משנה להם כאמור כי העונה נגמרה) - אל תשכח להיכנס לשנת החורף שלך.

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/21
  12. Ajax Amsterdam Member

אני חושב ש@DRORIKO כתב את המצב של זהבי בצורה הכי טובה אבל זה בגלל שהוא תלמיד חכם שמבקר בדיון ההולנדי

13. DRORIKO Member

האמת שמי שהעלה את הנקודה הזאת זה איתי. אני רק חזרתי על הדברים שלו.

14. abcd Member

בואו נגיד את האמת, זהבי הגיע בחינם.
    מקבל משכורת גבוהה זה נכון אבל זה לא שאם היו חוסכים אותה זה היה מפנה להם מקום להחתים מה שהם רוצים, בטח אם צריך להוסיף לזה דמי העברה.

15. alexshw Member

הוא לא נכנס לקונספט והוא פוגע בצעירים. איינדהובן בנויה על קידום שחקנים ומכירתם. אם להביא מישהו מנוסה אז עם איזשהו מעמד ורקע. נגיד כמו שהיינצה הותיק חזר פעם או קוקו.
    מקצועית בלעדיו הם טובים יותר. השילוב ההתקפי טוב יותר.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.