דיון הלגיונרים - עונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏17/10/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לציין שהכיסים התעמקו בזכות המכירות של האלק ויטסל וגאראי. אחרת, סביר להניח, כמו ספרטק (עליה כבר כתבתי פה, שחייבת לרכוש חלוץ דחוף) וצסקא, גם זניט לא היתה מוציאה את הכסף. אבל אני מסכים שלזניט סגל איכותי יותר, אבל זו לא הבעיה של מנצי׳ני אלא של לוצ׳סקו שכשל בעונה שעברה.

באשר למנצ׳יני, מאמן שאני לא נמנע עם המעריצים שלו, אך יחד עם זאת לא צריך להגזים. הוא עשה עבודה טובה עם פיורנטינה ולאציו דווקא בתקופת ההתפרקות שלהן. כן, אחר כך באו גם אינטר וסיטי, אבל אם לגוורדיולה תנאים כאלה לא הפריעו להפוך למאמן היקר והמעורך בעולם, אז למה לא לפרגן למנצ׳יני...

2. alexshw Member

כי אני לא חושב שזה מאמן עם ערך מוסף אמיתי ולפחות באנגליה הוא גם לא כיבד מספיק את שחקניו לדעתי וזה היה גם הדדי.

ברוסיה יש משבר כלכלי וזה משליך על הכדורגל מן הסתם. הרכישות עכשיו הם לא בפרופיל של האלק, ויטסל וגאראי אבל אתה מבין שזניט זה למעשה קבוצה של ממשלת רוסיה. גזפרום מהקונצרנים הגדולים ביותר בעולם. אחרי שנתיים של אי הגעה לאלופות הם התעצבנו והם פשוט יכול להחליט שהם חוזרים לשפוך כסף(גם אם לא ברמה של תחילת העשור). מן הסתם הם גם מינו את המאמן הכי יקר.
    יתר הקבוצות צריכות לשרוד מי פחות ומי יותר. ספרטק תחת מגבלות FFP בכלל שלא מצליחים לעקוף.

למנצ'יני ניתנו כלים עצומים יחסית לליגה. הוא גם לא ישרוד אם לא יקח אליפות. גם באירופה מצפים ממנו להגיע רחוק.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@alexshw כמו שכתבתי גם אני לא מת על מנצ׳יני, ובתקופתו באינטר כתבתי כאן לא מעט על החוסר ״בערך מוסף״ אצלו. אבל כמו שאני מציין בפניך, ככה אני גם מציין בפניי: הוא עשה עבודה טובה בתנאים לא קלים בפיורנטינה ולאציו, ולפחות עד עכשיו יש לו ערך מוסף בהשוואה ללוצ׳סקו בזניט, וכן היה לו ערך מוסף בהשווה לגווארדיולה במנ׳ סיטי.

באשר לרוסיה, אני מבין את דבריך. כן ספרטק שזכתה באליפות ותשחק בליגת האלופות הוציאה מיליון אירו, וזניט שמשחקת בליגה האירופית הוציא מעל ל 60. כתבתי ״סביר להניח״ דווקא כי אני מודע למצב. אבל לפי העובדות, זניט הוציאה את מה שהכניסה מהמכירות.

באשר לפסקה השלישית שלך, כבר עניתי: ״אני מסכים שלזניט סגל איכותי יותר, אבל זו לא הבעיה של מנצי׳ני אלא של לוצ׳סקו שכשל בעונה שעברה.״

4. alexshw Member

לוצ'סקו כשל אבל יחד עם זאת גם זניט כאמור נפרדה מהאלק לפני כן ומויטסל בינואר. במקום זה בא רכש בינוני לגמרי(פרט ז'וליאנו) ולא יקר יחסית למה שהתרגלו.
    עיקר האשמה ברכש הייתה על ההנהלה הקודמת שהוחלפה בקיץ כולה - זה אומר הנשיא מטעם גזפרום ומנהל מקצועי(שניהם בקדנציה שנייה אחרי שבנו את הקבוצה המצליחה של סוף העשור הקודם).
    לוצ'סקו בעיקר בכה כמו שהוא יודע ולא הפיק קבוצה יציבה. לדעתי בכלל הוא עבר את הגיל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

5. DRORIKO Member

עם כל הכבוד להצגה היום עוד מוקדם לשפוט. במחזורים הקודמים זניט לא נראתה משהו בכלל אבל גירדה נקודות. נראה איך העונה תתפתח.
    לוצ'סקו כבודו במקומו מונח, מאמן עם עבר עשיר. אגב ספאלטי בזמנו הרעיף עליו שבחים(עוד אקס זניט אם כבר נכנסנו לזה)

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/17
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

golding ו-Gianzola אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

פתיחת ליגה לא טובה לקאררה בספרטק. רק 8 נקודות ב - 6 מחזורים כאשר המוליכה זניט עם מספר כפול של נקודות.
    הפסד דרבי מוסקבאי חשוב נגד צסק"א 2:1 כאשר הם הופכים את התוצאה תוך דקה 7 דקות לסוף.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנצ׳יני מנגד...

9. alexshw Member

אם הם הרשו לצמם למכור את ג'וליאנו זה אומר על איכות הרכש שהביאו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

אחלה ספתח

מצב נושא:
הנושא נעול.