דיון הכדורגל העולמי 2013-2014

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏18/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

משחק העונה בבלגיה, בין קלאב ברוז? לאנדרלכט, נגמר בניצחון אדיר 0-4 של ברוז?. אחרי ההפסד של ברוז? באירופה, פיטוריו של גארידו מאמנה הקודם ומינויו של שוער העבר מיכאל פרודרומו, מקסים לסיימן הצעיר מוביל את קבוצתו של ליאור רפאלוב לניצחון ענק עם צמד.  

2. Echte Liebe Member

וואו. מה קורה לאנדרלכט? עד לפני שנתיים הם שלטו ללא עוררין בבלגיה והגיעו רחוק בליגה האירופית, ועכשיו הם פותחים את העונה גרוע. מחכה למשחק שלהם עם ליאז' של לוזון.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני עדיין מאמין ביכולת שלהם להתאושש ואם היו מכריחים אותי להמר על אלופה כבר בשלב זה, אבל באמת מכריחים, הייתי בוחר באנדרלכט דווקא.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מישהו מנסה להתחבב על האוהדים כדי להצדיק את הכישלון הצורם שלו אשתקד? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

ואיך אפשר בלי בלאגן במשחק של בשיקטאש וגאלאטסראי.

5. alexshw Member

מירצ'ה לוצ'סקו הפך למאמן בעל הקדנציה הכי ארוכה בתולדות שחטאר -3417 ימים שזה 9.5 שנים.
    שבר שיא של 44 שנים.

6. ראיין אדלי Member

כנראה שזה לא מעניין אף אחד ואני היחידי שעוקב אחרי הליגה היוונית אבל עדיין...

העונה, לאחר שנים רבות של שליטה אדומה, יש מתחרה ראויה לאליפות מול אולימפיאקוס, פאוק סלוניקי התחזקה והציגה רכש נוצץ שמראה יכולת ממש טובה. אני מקווה שנראה סוף סוף אלופה אחרת
    ומנגד, הסיפור העצוב העונה הוא המצב הקשה של אריס סלוניקי, שנראת כמועמדת העיקרית לירידה. חבל שהליגה תאבד קבוצה נוספת עם קהל פשוט אדיר..

7. ראיין אדלי Member

וואן הפתיעו אותי עם כתבה פשוט מרתקת על האצטדיון והאוהדים הפנטסטיים של אופי כרתים. מומלץ לקרוא ונחמד לדעת שכנראה בעוד כחודשיים אני גם יהיה שם ויחווה את האנרגיות האלה

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הועלו פה סרטון או שניים ממשחק בית של הקבוצה, הבכורה של גאלטי, בהחלט נראה מרשים.

9. danielone Member

אני דווקא חושב שיש לא מעט חובבי כדורגל בארץ, שהליגה היוונית קצת מעניינת אותם.

וחבל שבזמן שבארץ יש כל הרבה ערוצי ספורט, שמשדרים המון ליגות שחלקם לא ממש מעניינות, לא משדרים משחקים מהליגה היוונית. ואנחנו מפסידים הרבה משחקים לוהטים, כמו הדרבי של אתונה, ועוד משחקים עם אווירה מטורפת.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יש משהו בקסם של חלוצים קולומביאנים בעונות הבכורה שלהם בליגה הפורטוגלית. פרדי מונטרו ממשיך להפגיז, צמד נוסף היום בניצחון של ספורטינג 0-4 נגד סטובאל והמאזן הכללי אין אני לא טועה כבר 8 שערים.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה מוריד לו גול בגלל שהוא יצא לשם ממיז'ונאריוס? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה יודע מה? תעלה לו שניים כי אשתו פצצה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. danielone Member

אא"ק אתונה שהורדה לליגה השלישית, מכרה הכי הרבה מנויים 13,000. יותר מכל קבוצה אחרת בליגה הראשונה!

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר קבוצות שהורדו אז מה שלום ריינג'רס?

15. danielone Member

ריינג'רס, אחרי שעלתה שנה שעברה מהליגה הרביעית, נמצאת השנה בליגה השלישית. ובינתיים דורסת את הליגה ובדרך הבטוחה, לליגה הבאה!

מצב נושא:
הנושא נעול.