דיון הטניס 2012

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏31/12/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בשקט בשקט, אולי זה אפילו עושה לו טוב ההתעלמות היחסית של התקשורת, סלע נתן טורניר טוב בארה"ב. הישראלי הודח בחצי גמר טורניר 250 דווקא מול מאטוסביץ', אחרי שהתגבר על משוכות קשות יותר לכאורה על הדרך.

אני לא בטוח שזה נכון, אבל ככה זה שאתה הכי מוכשר - אתה לא חייב להתאמץ כמו השאר בשביל להצליח...

שובר השוויון השני של דלפו מול פדרר בחצי צריך ללכת לראש טבלת הפצ'וס פריוס של הטניס, עם כל הכבוד ללוזריות של פרצוף תחת מארי שאוהבים להזכיר פעם אחר פעם.

2. דקו Member

רודיק במשחק גרוע מצליח איכשהו לנצח את קובוט.

סלבי מצטער שנאלצת לראות את זה.

3. Roger_Federer Member

פדרר עם עוד ניצחון על דל פוטרו,הפעם בקלות די מפתיעה.

הוא פשוט לא השאיר לדל פורו סיכוי בכלל תענוג היה לראות אותו היום

4. פול סקולס Member

נראה שנלבי מצליח "להיכנס לנדאל מתחת לעור". יפה יפה...

ואיזה מעצבן צוות השידור הישראלי. נועם אוקון מפרשן, והשדר אני חושב ששמו שרון דוידוביץ'.

סך הכל משחק טוב בין נדאל לבין נלבנדיאן, כמה נקודות יפות,
    אבל אצלם כל מהלך שני זה "וואו!", "מדהים", "פנומנלי"... יאללה, שתקו כבר.

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/12
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יכול להיות שדלפו ביקש לעשות צ'לנג' על הגשה של פדרר בנקודה הראשונה, והארוכה למדי, של המשחק והשופט סירב בטענה שאין רשת אלחוטית בשביל ה"עין הנץ"? פשוט בדיחה, בזיון, או פשוט שניהם יחדיו. טורניר מאסטרס עאלק. מאותו רגע דלפו איבד את הראש כך מדווחים, לא רציני מצידו בשלב כזה של המפגש ודבר שהוא לא יכול להרשות לעצמו בכלל עם השאיפות שלו. בטח לא עזר לו בסיום לשמוע שגם פדרר חשש שהכדור המדובר היה בחוץ.

דויד הדיח שני טופ 10 ברצף ונתן פייט אדיר לנדאל. עם כל הבעיות הבריאותיות והמשקל העודף שמגיע איתן, כמו גם חוסר החשק בסבב לעתים, כישרון יש לו והרבה. הוא גם יעשה קפיצה יפה בדירוג.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/12
  6. erez Member

לא כך היו הדברים. הנקודה המדוברת היתה במצב של שוויון במשחקון הראשון של המשחק שבו פדרר הגיש. פדרר היכה אייס בנקודה הזאת ודל פוטרו ערער כי לטענתו הכדור היה בחוץ. חיכו ל-HAWK EYE אבל המערכת לא עבדה בנקודה הזאת ולכן לפי החוק הקריאה המקורית של הקוון היא זו שנחשבת ולכן הנקודה הלכה לפדרר. דל פוטרו התעצבן כי לדעתו הכדור היה בחוץ (מה שנראה כנכון בהילוך החוזר). זה לא בזיון כזה גדול כפי שאתה מציין כי לפחות פעם בכל 5 משחקים שמשוחקים עם ה-HAWK-EYE קורה שהמערכת לא עובדת ואז הקריאה המקורית של השופט היא זו שנחשבת. לא צריך לעשות מזה ביג דיל כזה גדול ודלפו עשה טעות של טירון בכך שהמשיך להתעסק עם זה ולהתווכח עם השופט, למרות שזה החוק ואין לשופט מה לעשות.

לגבי נלבנדיאן, מסכים עם מה שאמרת חוץ מאשר המשפט שהוא עם משקל עודף. נלבנדיאן רזה בין 5 ל-10 קילו ונראה FIT מאי פעם בשבוע האחרון.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מבחינתי זה בזיון שמשקיעים במערכת כזו והיא פשוט לא עובדת לפעמים. לגבי איבוד הראש של דלפו אני מסכים, ורשמתי כך בעצמי.

דויד FIT מאי פעם? אולי בשנים האחרונות, אבל בהחלט לא מאי פעם וגם עדיין לא מספיק בשביל טניסאי עם השאיפות שלו. גם קשה לי להאמין שאת המשקל שהוריד הוא לא יעלה בביקור הבא בקורדובה אצל החברים, שכנראה יקרה סביב מפגש הדייויס הקרוב אם הוא ימצא זמן (ואני בטוח שהוא ימצא).

8. Selby Member

ג'ון איזנר הוא לדעתי שחקן הטייברייק הגדול בהיסטוריה. הייתי מסכים שזה פדרר(לפי הסטטיסטיקה) אבל ג'וני מוביל עליו 2-0 בטייברייקים. רודיק אני חושב השני בהיסטוריה מבחינת סטטיסטיקה אבל אני די בטוח שגם עליו ג'וני מוביל ראש בראש. גם את סמפראס הוא היה לוקח בטייברייק במשחק גדול.
    איזה שחקן וואו!

עריכה: כמה מזל יש לג'וקוביץ'. איזנר חזר מ0-40 לדיוס ואז נתן פצצות של סרבים ופורהאנדים, ג'וקוביץ' החזיר הכל וזה נחת בדיוק על הבייסליין.
    אני לא יודע אם איזנר יכול להגיע לטייברייק במערכה השלישית, ג'וקוביץ' בזון מדהים ומחזיר סרבים של מעל 140 מייל.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/12
  9. אבו Member

הווינריות האופיינית הזאת של איזנר, פשוט שחקן כ"כ חכם שמנצל בצורה כ"כ מושלמת את הכלים שיש לו. וול דאן ג'וני.

10. Selby Member

הוא לא חוגג, הוא לא מופתע, הוא תמיד האמין.איזה ספורטאי ענק שעדיין נשאר עם אופי של ילד חמוד ותמים! ממש רוצח בעל פני תינוק. טופ 10 מובטח אבל הופעה של טופ 4 היום.
    ג'וקוביץ' היה היום מאוד קרוב לשיאו, וגם פדרר נתן משחק טוב בדייויס והתוצאות שלו לאחר מכן מוכיחות את זה. זה לא פוקס ולא ניצול יום גרוע שלהם, אלא עלייה לרמה שלהם. ג'וני יכול להתעלות לכל רמה שכל אחד יציג מולו אם זה במשחק גדול מאוד ועם קהל ענק. הוא לא יכול להגיע לגמר גראנד סלאם(כנראה) מבחינת כושר גופני אבל אם יצניחו אותו לכזה יהיה לו סיכוי של לפחות 50 אחוז נגד כל אחד.
    לדעתי שחקן הטייברייקס הגדול בהיסטוריה. אולי גם המגיש הטוב בהיסטוריה אבל לדעתי הסרב של רודיק בשיאו יותר טוב. בכלל, זה רק מוכיח לי שרודיק בשיאו היה מנצח את ג'וקוביץ'(הגרסה הטובה שלו כי לגרסה הגרועה הוא עשה בית ספר) וגם את נאדאל בשיאו על בסיס קבוע גם בסלאמים כי הפורהאנד של רודיק בשיאו היה עוצמתי כמו של איזנר אבל הוא החטיא אותו הרבה הרבה פחות.

11. אבו Member

נו לעזעזאל, מה גשם עכשיו?

12. Roger_Federer Member

לא נראה לי שהולכים לחזור בקרוב

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מישהו מנדב תקציר מהמשחק של פדרר מול נדאל? (שלומי אתה חסר).

14. erez Member

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/12
  15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה היה זריז, תודה.