דיון הטניס 2011

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏1/1/11.

1. shlomydavid מנהלים

ניקולאס אלמגרו אלוף קוסטה דה סוויפ !

ניקולאס אלמגרו (ספרד) זכה הלילה בטורניר החימר בקוסטה דה סוויפ, אחרי שגבר 3:6, 6:7(3) על אלכסנדר דולגופולוב (אוקראינה).
    לאלמגרו זהו תואר 8 בקריירה (כולם על החימר). למרות התואר הוא ישאר במקום ה-13 בעולם.
    לעומתו, דולגופולוב עלה לדירוג שיא בקריירה - מקום 29 בעולם ! (עלייה של 3 מקומות)

http://img690.imageshack.us/img690/5887/aaavo.Xxx
    אלמגרו והגביע

דניאלה האנטחובה אלופת פטאיה !

דניאלה האנטוחובה (סלובקיה) זכתה היום בטורניר פטאיה, אחרי שניצחה בקלות 0:6, 2:6 את שרה אראני (איטליה).
    להאנטוחובה זהו תואר רביעי בקריירה, וראשון מאז לינץ 2007. בזכות התואר היא תעלה למקום ה-29 בעולם (עלייה של 3 מקומות).
    לעומתה, אראני עלתה למקום ה-40 (עלייה של 4 מקומות).

* יש לציין שהאנטחובה הפתיעה כשגברה בחצי הגמר על ורה זבונרבה (רוסיה, 3).

http://d.yimg.com/i//ng/sp/eurosport/20110213/25/f53257a8eb4337cf2dc35fb4e3faed6e.Xxx
    האנטוחובה והצלחת

רוטרדם - משחק הגמר: סודרלינג vs צונגה !

אמש נקבע משחק הגמר בטורניר האולם ברוטרדם, והוא יפגיש את רובין סודרלינג (שבדיה, 4) ו-ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 18).
    צונגה העפיל ראשון לגמר, אחרי שגבר 4:6, 6:7(6) על איבן ליוביצ'יץ' (קרואטיה).
    לעומתו, סודרלינג עשה זאת עם 5:7, 4:6 על ויקטור טרויקי (סרביה)
    שעת המשחק: 15:00

* ערוץ ספורט 5+ LIVE יעביר את משחק הגמר בשידור ישיר.

* לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

סן חוזה - משחק הגמר: ורדאסקו vs ראוניץ' !

הלילה נקבע משחק הגמר בטורניר סן חוזה, והוא יפגיש את פרננדו ורדאסקו (ספרד, 9) ו-מילוש ראוניץ' (קנדה, 84).
    ורדאסקו העפיל הבוקר למשחק הגמר, אחרי שגבר 4:6, 4:6 על חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה).
    וכזכור, ראוניץ' העפיל כבר אמש, אחרי שמונפיס, יריבו בחצי הגמר, פרש בגלל פציעה בפרק כף יד שמאל.
    שעת המשחק: 3:00 בלילה

פריז - משחק הגמר: קלייסטרס vs קוויטובה !

אמש נקבע משחק הגמר בטורניר האולם בפריז, והוא יפגיש את קים קלייסטרס (בלגיה, 2) ו-פטרה קוויטובה (צ'כיה, 18).
    קוויטובה העפילה ראשונה למשחק הגמר, אחרי שניצחה בקלות 2:6, 0:6 את בטאני מאטק-סאנדס (ארה"ב).
    לעומתה, קלייסטרס התאמצה קצת יותר ב-1:6, 5:7 על קאיה קאנפי (אסטוניה).
    שעת המשחק: 15:30

* ערוץ יורוספורט ישדר את הגמר בשידור מוקלט החל מ-20:15.

** כל טורנירי השבוע ישודרו באתר הזה .

2. shlomydavid מנהלים

http://www.dubaicityguide.com/site/images/tennis.Xxx

* שחר פאר (11) תחזור השבוע לסבב ותשתתף בטורניר דובאי (איחוד האמרויות, Premier, סה"כ פרסים - 2.05 מיליון דולר).
    זו תהיה הפעם השנייה ששחר פאר תשחק בדובאי, אחרי שאשתקד הגיעה לחצי הגמר.
    פאר תפגוש בסיבוב הראשון את מריה חוזה מרטינז סאנצ'ז (ספרד, 28).

להלן הגרלת הטורניר המלאה

* שחר פאר תשתתף גם בטורניר הזוגות, יחד עם מוניקה ניקולסקו (רומניה), והן יפגשו מחר בסיבוב הראשון את ראקל-קופ ג'ונס ואביגיל ספירס (ארה"ב).
    שעת המשחק: 14:00

להלן לו"ז המשחקים ליום הראשון (יש להוסיף שעתיים לכל שעה רשומה)

הטורניר ישודר ביורוספורט החל מיום שלישי (15.2).

http://img840.imageshack.us/img840/1961/headerjun.Xxx

* דודי סלע (91) ישחק השבוע בטורניר טורניר האולם בממפיס (ארה"ב, סבב ה-500 נק', סה"כ פרסים - 1.1 מיליון דולר).
    סלע יפגוש בסיבוב הראשון את לוקאס לאקו (סלובקיה, 109).

להלן הגרלת הטורניר המלאה

* טורניר ממפיס הוא משותף גם לנשים (טורניר International, סה"כ פרסים - 220 אלף דולר).

להלן הגרלת הטורניר המלאה

להלן לו"ז המשחקים ליום הראשון (יש להוסיף 8 שעות לכל שעה רשומה)

* יוליה גלושקו (204) העפילה אמש לסיבוב המוקדמות השני בטורניר החימר בבוגוטה (קולומביה, International, סה"כ פרסים - 220 אלף דולר), אחרי שניצחה בקלות 1:6, 0:6 את אנג'יליקה מריה טורס (קולומביה) שקיבלה כרטיס חופשי.
    גלושקו תפגוש הערב בסיבוב המוקדמות השני את אנדראה קלאפץ' (סלובניה, 299).
    שעת המשחק: 17:00

להלן הגרלת הטורניר המלאה

* טורניר נוסף לגברים שיפתח מחר הוא טורניר האולם במארסיי (צרפת, סבב ה-250 נק', סה"כ פרסים - 512,750 יורו).
    המדורג ראשון בטורניר הוא רובין סודרלינג (שבדיה, 5).
    שחקנים בכירים בטורניר: תומאס ברדיך (צ'כיה, 7), יורגן מלצר (אוסטריה, 10).

להלן הגרלת הטורניר המלאה

להלן לו"ז המשחקים ליום הראשון (קובץ Xxx, יתפרסם בהמשך, יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

* טורניר נוסף לגברים שיפתח מחר הוא טורניר החימר בבואנוס איירס (ארגנטינה, סבב ה-250 נק', סה"כ פרסים - 475,300 דולר).

* המדורג ראשון בטורניר הוא ניקולאס אלמגרו (ספרד, 13).
    שחקנים בכירים בטורניר: סטאניסלאס וורינקה (שוויץ, 15), דויד נלבנדיאן (ארגנטינה, 20).

להלן הגרלת הטורניר המלאה

להלן לו"ז המשחקים ליום הראשון (קובץ Xxx, יתפרסם בהמשך, יש להוסיף 5 שעות לכל שעה רשומה)

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/11
  3. shlomydavid מנהלים

http://www.copacolsanitas.com/images/logo_interna.Xxx

* יוליה גלושקו (204) העפילה הערב לסיבוב המוקדמות המכריע בטורניר החימר בבוגוטה, אחרי שגברה 4:6, 4:6 על אנדראה קלאפץ' (סלובניה).
    גלושקו שהבטיחה לעצמה 10 נק' דירוג ו-860 דולר, תתמודד על הכרטיס להגרלה הראשית מול ביאנקה בוטו (פרו, 255) בת ה-19 וחצי.
    שעת המשחק: 17:30

* יש לציין שזו הפעם הראשונה שגלושקו מגיעה למשחק על כרטיס להגרלה ראשית בטורניר WTA.

רובין סודרלינג אלוף רוטרדם בפעם השנייה ברציפות !

רובין סודרלינג (שבדיה) שמר הערב על תארו בטורניר האולם ברוטרדם, אחרי שגבר 3:6, 6:3, 3:6 על ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת).
    לסודרלינג זהו תואר שני העונה (אחרי בריסביין), ושמיני בקריירה. למרות התואר הוא ישאר במקום ה-4 בעולם.
    כמו כן, זו הפעם הראשונה שהוא זוכה בטורניר שנה שנייה ברציפות. לעומתו, צונגה יעלה למקום ה-16 (עלייה של 2 מקומות).

http://img511.imageshack.us/img511/4808/44097628.Xxx
    סודרלינג והגביע

פטרה קוויטובה אלופת פריז !

פטרה קוויטובה (צ'כיה) זכתה הערב במפתיע בטורניר האולם בפריז, אחרי שגברה 4:6, 3:6 על קים קלייסטרס (בלגיה).
    לקוויטובה זהו תואר שני העונה (אחרי בריסביין) ושלישי בסה"כ. בזכות התואר, קוויטובה תעלה לדירוג שיא בקריירה - מקום 14 בעולם ! (עלייה של 4 מקומות).
    קלייסטרס תוכל להתנחם בכך שתחזור למקום ה-1 בעולם, לראשונה מאז 2006.

http://img511.imageshack.us/img511/2872/1142526830.Xxx
    קוויטובה והגביע

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/11
  4. shlomydavid מנהלים

מילוש ראוניץ' אלוף סן חוזה !

מילוש ראוניץ' (קנדה) הפתיע הלילה כשזכה בטורניר סן חוזה, אחרי שגבר 6:7(6), 6:7(5) על פרננדו ורדאסקו (ספרד).
    לראוניץ' זהו תואר ATP בכורה בקריירה. בזכות התואר, ראוניץ' יעלה לדירוג שיא בקריירה - מקום 59 בעולם ! (עלייה של 25 מקומות).
    ראוניץ' הוא הקנדי הראשון שזוכה בתואר ATP, לראשונה מאז גרג רוזיצקי ב-1995 (רוזיצקי ייצג את קנדה בתחילת הקריירה).
    לעומתו, ורדאסקו ישאר במקום ה-9.

http://img62.imageshack.us/img62/2774/l5014933.Xxx
    ראוניץ' והגביע

* שחר פאר ו-מוניקה ניקולסקו (רומניה) יפגשו הערב בסיבוב הראשון בזוגות את ראקל-קופ ג'ונס ואביגיל ספירס (ארה"ב).
    שעת המשחק: 14:00

להלן לו"ז המשחקים ליום הראשון (יש להוסיף שעתיים לכל שעה רשומה)

* דודי סלע (91) יפגוש הלילה בסיבוב הראשון בממפיס את לוקאס לאקו (סלובקיה, 109).
    שעת המשחק (משוערת): 3:45 בלילה

להלן לו"ז המשחקים ליום השני (יש להוסיף 8 שעות לכל שעה רשומה)

* יוליה גלושקו (204) תתמודד הערב על הכרטיס להגרלה הראשית בבוגוטה מול ביאנקה בוטו (פרו, 255) בת ה-19 וחצי.
    שעת המשחק: 17:00

להלן לו"ז המשחקים ליום הראשון (יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)

טורניר האולם במארסי:

להלן לו"ז המשחקים ליום הראשון (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

טורניר החימר בבואנוס איירס:

להלן לו"ז המשחקים ליום הראשון (יש להוסיף 5 שעות לכל שעה רשומה)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

דירוג הישראלים/ות ל-14.2 (בסוגריים, השינוי משבוע שעבר):

נשים:

1. שחר פאר - 11 (0)
    2. יוליה גלושקו - 203 (דירוג שיא בקריירה, 2+)
    3. קרן שלמה - 532 (1-)
    4. מרגריטה-גרטה סקריפניק - 809 (3+)
    5. חן אסטרוגו - 830 (0)

גברים:

1. דודי סלע - 91 (1+)
    2. אמיר וינטרוב - 255 (דירוג שיא בקריירה, 4+)
    3. הראל לוי - 377 (6-)
    4. נועם אוקון - 413 (2-)
    5. גלעד בן צבי - 680 (2)

* דירוג הזוגות - אנדי רם (24), יוני ארליך (53).

* צמרת הדירוג העולמי לגברים: 1. רפאל נאדאל, 2. רוג'ר פדרר, 3. נובאק ג'וקוביץ', 4. רובין סודרלינג, 5. אנדי מארי, 6. דויד פרר, 7. תומאס ברדיך, 8. אנדי רודיק, 9. פרננדו ורדאסקו, 10. יורגן מלצר (1+).

הטופ 100 אצל הגברים.

* צמרת דירוג העולמי לנשים:
    1. קים קלייסטרס (1+), 2. קרוליין ווזניאקי (1-), 3. ורה זבונרבה, 4. פרנצ'סקה סקיאבונה, 5. סמנתה סטוסור, 6. ונוס וויליאמס, 7. נה לי, 8. ילנה יאנקוביץ', 9. ויקטוריה אזרנקה, 10. אגניישקה רדוואנסקה.

הטופ 100 אצל הנשים.

5. Selby Member

כל הכבוד לקנדי הצעיר! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

"I played well when he let me on his serve - I think there must be another league for he and [big-serving Croatian Ivo] Karlovic, it's like another sport," added Verdasco.
    "When you serve every time [at] 140mph and every time you have [a] chance, he's going to the line - you can't do anything. Plus from the baseline, he's a better player than Karlovic."
    The pair are due to meet again on Wednesday after they were drawn together for the first round of the Regions Morgan Keegan Championships in Memphis.
    "I will just pray a lot that he will hit a lot of double faults and I won't even have to play," joked Verdasco.

איכס, איזה בן אדם מגעיל.

שלומי, כל הכבוד על הסיקורים הנהדרים כמו תמיד.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

???

דיבר לעניין הספרדי, רק ההערה לגבי כך שראוניץ' יותר טוב מקרלוביץ' הייתה מיותרת.

7. Selby Member

הדברים כשלעצמם לא כל כך נוראיים אבל הקונטקסט הוא התבכיינות של מישהו שלא יודע להפסיד ולתת קרדיט ליריב. ורדאסקו הוא אחד מהשחקנים האלה שמשום מה חושבים שסרב זה מכה לא חוקית, כשהוא אומר שצריכה להיות ליגה אחרת לראוניץ', לקרלוביץ' ולעוד כמה מהמגישים הטובים בסבב, אל תטעה, זאת לא מחמאה, הכוונה שלו היא שצריך להעיף אותם מהטניס. יש לא מעט שחקנים שחושבים כמוהו, רובם מומחי חימר ואת רובם אני לא הכי אוהב בלשון המעטה. הסיבה היחידה שאותם מומחי חימר הם השחקנים הכי מצליחים היא כי האטו בשבילם את כל שאר המגרשים וגם כי יש כל כך הרבה טורנירים על חימר בהשוואה לטורנירים על משטחים מהירים, ובגלל שהם כל כך מצליחים הם חושבים שהם הבעלים של הטניס ושהם יכולים להגיד ולעשות מה שהם רוצים.

8. shlomydavid מנהלים

אבל גם לורדאסקו עצמו לא חסר עוצמה בסרב, כרגע הוא אחד מ-15 השחקנים שחבטו הכי הרבה אייסים העונה.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ורדאסקו הוא לא מומחה חימר, למיטב ידיעתי הוא דווקא מעדיף משטחים קשים, ככה הוא אמר לפחות בראיון בארגנטינה לפני כשנתיים אם אני זוכר נכון (כשארגנטינה הכינה משטח מהיר לגמר הדייויס נגד נאדל שלא הופיע בסוף).

בכיינות על הפסד זו פרשנות שלך, שאין לה שום תימוכין בדברים שנאמרו בציטוטים שלך שדווקא מעידים על מתן קרדיט גדול ליריב. אני רואה זאת כמחמאה על אספקט במשחק בו ראוניץ' נמצא בלבל גבוה בהרבה ביחס לסבב מאשר בשאר האספקטים אולי. ורדאסקו אפילו מוסיף מחמאה לגבי אספקט אחר, שלטעמי היה פה חוסר טעם לעשות זאת דרך השוואה לקרלוביץ' ולא לומר שראוניץ' פשוט משחק טוב גם מהבייס ליין.

אני מרגיש שיש לך דיעה מאוד מגובשת על שחקנים מראש שמשפיעה על הפרשנות שלך על דבריהם או מעשיהם באופן משמעותי מאוד. כמו לדוגמא שהחלטת שדל פוטרו מזייף פציעה לפני כשנה כתירוץ, מה שנראה היה לך ברור למדי על סמך לא יודע מה (דיעה מגובשת קודמת?), בסוף זה התברר "כזיוף" מוצלח למדי שהתפרס על שנה שלמה לא?

איפה בדבריו של ורדאסקו בדיוק אתה רואה תימוכין לפרשנות שלך? שחקן מסויים אומר X אתה רואה Y, שחקן אחר (לאחרונה נדאל) דווקא כן אומר Y, אתה רואה X...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/2/11
  10. shlomydavid מנהלים

שחר פאר ו-מוניקה ניקולסקו (רומניה) העפילו לשמינית הגמר בזוגות, אחרי שגברו 1:6, 4:6 את ראקל-קופ ג'ונס ואביגיל ספירס (ארה"ב).
    פאר וניקולסקו יפגשו בשמינית הגמר את ליסה ריימונד (ארה"ב) ו-סמנתה סטוסור (אוסטרליה) - 7 בטורניר.

* שחר פאר (11) תפגוש היום בסיבוב הראשון ביחידות את מריה חוזה מרטינז סאנצ'ז (ספרד, 28).
    שעת המשחק: 10:00 בבוקר

להלן לו"ז המשחקים ליום השני (יש להוסיף שעתיים לכל שעה רשומה)

* יוליה גלושקו לא הצליחה להיכנס להגרלה הראשית בבוגוטה, אחרי שנכנעה בסיבוב המוקדמות המכריע 7:6(4), 2:6, 6:3 לביאנקה בוטו (פרו, 255) בת ה-19 וחצי.
    בזכות 2 הניצחונות במוקדמות, גלושקו הרוויחה 10 נק' דירוג שיכניסו אותה לראשונה בקריירה לטופ 200 - מקום 197 בעולם.

להלן לו"ז המשחקים ליום השני (יתעדכן בהמשך, יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)

טורניר האולם במארסי:

להלן לו"ז המשחקים ליום השני (קובץ Xxx, יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

להלן לו"ז המשחקים ליום השני (קובץ Xxx, יש להוסיף 5 שעות לכל שעה רשומה)

* לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן.

** ד"א, לורדאסקו ו-ראוניץ' יהיה סיבוב 2 בדו קרב בינהם, כשיפגשו בסיבוב הראשון בממפיס.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/11
  11. Selby Member

קשה לי להתווכח עם זה, זה די נכון. אבל אפילו שזאת רק דעתי הקדומה אני מקווה שאתה יודע שהיא בכל זאת מבוססת על משהו. למשל במקרה של ורדאסקו, למרות שבציטוטים הספציפיים אולי אין שום דבר מיוחד, בגלל שאני עוקב אחרי טניס וקורא מספיק ראיונות של שחקנים, אני מרשה לעצמי לחשוב שאני יודע מה ורדאסקו חושב על שחקנים כמו ראוניץ' וקרלוביץ', אני קראתי ציטוטים שלו אחרי שניים מההפסדים שלו לקרלוביץ' שדי עיצבנו אותי. אותם ציטוטים קבורים היכן שהוא בארכיון אבל אני מקווה שאתה מאמין לי.
    נכון, זה לא אובייקטיבי בכלל, אבל אני האחרון שמתיימר להיות אובייקטיבי.

מה אמרתי על נאדאל(אולי אתה מתכוון למשהו אחר)? שהוא שיחק חולה באליפות אוסטרליה ושנגד פרר הייתה לו בנוסף פציעה בירך? אין פה שום המצאה שלי, זה נכון במאת האחוזים למרות שהוא לא אמר את זה במסיבת העיתונאים, יש מספיק מקורות.

ולפעמים אני סתם אומר דברים ילדותיים מתוך אמוציות, כמו אותה שטות שאמרתי על דל פוטרו. אתה יודע למה אמרתי את זה? זה לא היה מבוסס על כלום, פשוט אמרתי את זה אחרי שהוא ניצח את ג'יימס בלייק בחמש מערכות בצורה אכזרית ולפני כן הוא עוד ניצח את מייק ראסל. זה הכל, באמת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אף אחד לא אובייקטיבי ואני בוודאי מאמין לך שאת הדיעה הזו אתה מגבש על סמך משהו מהעבר. אבל גם אם נתעלם מכך שאנשים יכולים להשתנות, יהיה מעניין לחזור לאותם ציטוטים של ורדאסקו על קרלוביץ' ולראות האם הם דומים למה שהוא אמר כאן או שיש בהם משהו אחר. יכול להיות שאם אני אקרא אותם אני אחשוב שזו מחמאה, בעוד אתה תחשוב שזו עקיצה. כמו המקרה הנוכחי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx חוץ מזה, שדווקא בקונטקסט הזה (במידה והייתי מקבל אותו) אפשר לראות את הדברים פה כמחמאה לראוניץ', שכן הוא הדגיש שהוא יותר טוב באספקטים אחרים מקרלוביץ'

לאורך הטורניר נדאל אמר במפורש לפחות בשני מפגשים שונים שהוא לא 100% פיזית ושהוא מתקשה להציג את הרמה הרגילה שלו, אפילו וילאנדר התייחס לדבריו לאחר הניצחון על צ'יליץ'. גם לזה יש מספיק מקורות. גם אחרי המפגש מול פרר נדאל דיבר על הקושי הפיזי, אולי לא במסיבת עיתונאים שאתה ראית (לדעתי דווקא כן) אבל בוודאות בראיונות שונים ומפי טוני או מקורבים אחרים (אחרת איך ידעת שהוא חולה ופצוע?). אבל אצל נדאל החלטת שזה לא בכיינות\תירוצים וכו'.

אני לא חושב שנדאל התבכיין אגב, אני פשוט מציין את מה שנראה לי כחוסר אחידות בפרשנות.

13. shlomydavid מנהלים

שחר פאר העפילה לסיבוב השני בדובאי !

* שחר פאר (11) העפילה הבוקר לסיבוב השני בטורניר דובאי, אחרי שגברה 4:6, 1:6 על מריה חוזה מרטינז סאנצ'ז (ספרד).

פאר אמרה אחרי הניצחון: "מכבדים אותי מאוד כאן. אני והקרובים שלי מאוד מעריכים את זה. כל מדינה היא שונה, אבל כולנו בני אדם.
    ברור שרציתי לחזור לכאן. שיחקתי טוב בשנה שעברה, כך שאתה רוצה לשוב לטורניר שאתה מרגיש נוח בו. יש אותם אנשים סביבי גם הפעם.
    אנשים נחמדים שמטפלים בי לטובה. זה נותן הרגשה, מן סוג של בית. אתה יכול גם לקבל את ההשראה ולכן אני מרגישה מצוין כאן. אנסה להיות פה כמה שיותר זמן.
    אני לא יודעת אם אני אגיע השנה כל כך גבוה. אני חושבת שהייתי קצת עצבנית בהתחלת המפגש, אבל אעבור משחק משחק ואקווה לעשות את הכי טוב שאני יכולה".
    "אני יכולה לבקר בכל מקום שארצה...", ואז נעצרה כדי לבדוק את הנוסח הנכון עם המתורגמן המלווה. והמשיכה: "ומתקבלת בכל המדינות בצורה היפה ביותר שיש".

* יש לציין שלמרות האווירה הנינוחה ששררה בין פאר לכתבים, מתברר שעדין סביב הישראלית יש אבטחה כבדה מאוד. כדי להיכנס למגרש על הצופים לעבור דרך גלאי מתכות, כמו כן שוטרים רבים הקיפו את המגרש, אולי זה מה שהביא שבמשחק נכחו 20 צופים בלבד.
    כמו אתמול במשחק הזוגות, גם היום מי שביקש לעקוב אחר משחקה של שחר פאר ביחידות, לא מצא מענה לכך באתר התחרות, שדאג להסיר את הדיווח החי כבר לאחר שני משחקונים. הלוח חזר רק בסיום המשחק.

* שחר פאר תפגוש היום בסיבוב השני את אלכסנדרה דולגרו (רומניה, 30).
    שעת המשחק: 10:00 בבוקר

כל התוצאות ביום השני

להלן לו"ז המשחקים ליום השלישי (יש להוריד שעתיים מכל שעה רשומה)

* דודי סלע (91) הודח לפנות בוקר כבר בסיבוב הראשון בממפיס, אחרי שנכנע 6:7(4), 7:5, 6:3 ללוקאס לאקו (סלובקיה, 109).

כל התוצאות מהטורניר המשותף לגברים ונשים (מתעדכן)

להלן לו"ז המשחקים ליום השני (יש להוסיף 8 שעות לכל שעה רשומה)

להלן לו"ז המשחקים ליום השלישי (יתעדכן בהמשך, יש להוסיף 8 שעות לכל שעה רשומה)

טורניר האולם במארסי:

כל התוצאות ביום השני

להלן לו"ז המשחקים ליום השלישי (קובץ Xxx, יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

כל התוצאות ביום השני (מתעדכן)

להלן לו"ז המשחקים ליום השני (קובץ Xxx, יש להוסיף 5 שעות לכל שעה רשומה)

להלן לו"ז המשחקים ליום השלישי (יתעדכן בהמשך, קובץ Xxx, יש להוסיף 5 שעות לכל שעה רשומה)

טורניר החימר בבוגוטה:

כל התוצאות ביום השני (מתעדכן)

להלן לו"ז המשחקים ליום השלישי (יתעדכן בהמשך, יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/11
  14. shlomydavid מנהלים

שחר פאר העפילה לשמינית הגמר בדובאי !

* שחר פאר (11) העפילה הבוקר לשמינית הגמר בטורניר דובאי, אחרי שגברה 4:6, 2:6 על אלכסנדרה דולגרו (רומניה).
    יש לציין שאחרי יומיים ללא עדכונים חיים ממשחקה של פאר, ולאחר מחאת "עכברי הטניס" שהגישו מחאה בנושא למארגני הטורניר ואף פתחו קבוצה בפייסבוק, הופיעה שמה של פאר על הלוח וניתן היה לעקוב אחרי כל נקודה ונקודה.

* שחר פאר תפגוש מחר בשמינית הגמר את ינינה ויקמאייר (בלגיה, 25) שהפתיעה כשגברה 7:6(6), 6:7(6), 2:6 על נה לי (סין, 7).
    שעת המשחק: 12:00 בצהריים

* אחרי מנוחה קצרה, שחר פאר ו-מוניקה ניקולסקו (רומניה) יפגשו בשמינית גמר הזוגות את ליסה ריימונד (ארה"ב) ו-סמנתה סטוסור (אוסטרליה) - 7 בטורניר.
    שעת המשחק (משוערת): 14:15

* שוב, אירוע לא נעים התרחש היום על מגרש הטניס בדובאי.
    כחצי שנה אחרי שוויקטוריה אזרנקה התעלפה במהלך משחקה מול ג'יסלה דולקו באליפות ארצות הברית הפתוחה, הערב הגיע תורה של אנה צ'קווטאדזה להתעלף על המגרש.
    צ'קווטאדזה הגישה למערכה השנייה ביתרון 3:5, אך לאחר שלוש נקודות במשחקון התעלפה לפתע על המגרש ואיבדה לרגע את הכרתה. אחרי טיפול רפואי שארך שבע דקות היא קמה על רגליה וחזרה לשחק, אבל אחרי נקודה בלבד הבינה שלא תוכל להמשיך ופרשה.

כל התוצאות ביום השלישי

להלן לו"ז המשחקים ליום הרביעי (יש להוריד שעתיים לכל שעה רשומה)

ערוץ יורוספורט ישדר מחר מהטורניר החל מ-12:00 בצהריים.

כל התוצאות מהטורניר המשותף לגברים ונשים (מתעדכן)

* אנדי רם ויוני ארליך משתתפים בטורניר הזוגות, ויפגשו הלילה את מארק נואלס (בהאמס) ו-מיכאל מרטינק (סלובקיה).
    שעת המשחק (משוערת): 3:30 בלילה

להלן לו"ז המשחקים ליום השלישי (יש להוסיף 8 שעות לכל שעה רשומה)

להלן לו"ז המשחקים ליום הרביעי, (יתעדכן בהמשך, יש להוסיף 8 שעות לכל שעה רשומה)

טורניר האולם במארסי:

כל התוצאות ביום השלישי

להלן לו"ז המשחקים ליום הרביעי (קובץ Xxx, יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

כל התוצאות ביום השלישי (מתעדכן)

להלן לו"ז המשחקים ליום השלישי (קובץ Xxx, יש להוסיף 5 שעות לכל שעה רשומה)

להלן לו"ז המשחקים ליום הרביעי (יתעדכן בהמשך, קובץ Xxx, יש להוסיף 5 שעות לכל שעה רשומה)

טורניר החימר בבוגוטה:

כל התוצאות ביום השלישי (מתעדכן)

להלן לו"ז המשחקים ליום הרביעי (יתעדכן בהמשך, יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)

15. הרצליה Member

חבל על צ'קווטאדזה ראיתי את המשחק שלה אתמול נגד האנטוחבה והיא באמת הציגה טניס יפה מאוד, גם היום הייתה קרובה מאוד לקחת מערכה מהמדורגת ראשונה בעולם, מסכנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx .

שחר פאר חייבת לנצל את ההדחה של לי ולעלות לרבע הגמר.

אגב שלומי יש אתר שאפשר לעקוב בו אחרי הטורנירים הבאים של הטניסאים? למשל באיזה טורניר שחר פאר משתתפת אחרי טורניר דובאי? באתר הרשמי של הWTA יש רק את המשחקים שהיו כבר ובשביל לדעת מה הטורניר הבא צריך לעשות עבודה קצת שחורה ואין לי סבלנות כל כך.