דיון הטניס הרשמי 2010

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏2/1/10.

1. Selby Member

אני לא מגנה את מה שהוא עשה או משהו כזה, אבל אם הייתי אוהד שלו דברים כאלה היו קצת מדאיגים אותי, כי הם יכולים למנוע ממנו לממש את הפוטנציאל האדיר שלו. המקרה הספציפי הזה לא אומר הרבה ורק אם הוא מצביע על מגמה אז לאוהדים שלו יכולה להיות סיבה לקצת דאגה.
    מבחינתו הוא חייב להישאר צנוע ולהישאר בדיוק כמו שהוא היה לפני הזכייה בארה"ב.
    האמת היא שהסיבה העיקרית שהבאתי את זה היא שהדבר הראשון שעלה לי לראש ברגע שקראתי את זה היה מה שקרה לרודיק בכמה חודשים שאחרי הזכייה בארה"ב ב2003, מה שמאוד השפיע לרעה על הקריירה שלו, אבל יכול להיות שרק אני מוצא דמיון כאן.
    גם אני מחבב את אקאסוסו, אבל הוא היה צריך לנצח את פדרר ברולאן גארוס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/10
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx , אני אוהב אותו כי הוא אוהד, וסוסיו, של ראסינג. על הסגנון משחק שלו אני לא מת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

מסכים עם מה שאמרת שזה יכול להדאיג (ובכלל עם כל התגובה), אבל קשה לי להאמין שהשיקול שלו לא לשחק הוא רק כלכלי, אני מאמין שלצוות שלו לו יש שיקולים מקצועיים שקודמים לכסף. אבל בשביל לדעת את זה באמת צריך לשמוע תגובה מצהד שלו לעניין ומה השיקולים לקחת עוד מנוחה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/2/10
  3. דקו Member

בלוצ'י המשיך להדהים בסנטאיגו וניצח גם את מונאקו בגמר .
    גודל אצל הברזיליאים חתיכת כישרון שעוד כמה שנים אפילו יוכל לזכות ברולאן גארוס (ואני לא צוחק)
    אני יקווה שנשארו לו עוד כוחות לזכות בטורניר הביתי שלו.

4. דנידין Member

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תראה, הניצחון שלו על מונאקו לא הדהים יותר מדי, היה גמר פתוח ושווה על הנייר כמו גם בפועל. אתמול הוא ניצח כנראה בעיקר בשל חוסר הריכוז והקילריות של יריבו לדעתי. לא רק שמונאקו מחק אותו במערכה השנייה, היה לארגנטינאי הזדמנויות שבירה על שתי ההגשות של הברזילאי בתחילת המערכה השלישית שהוא לא ניצל, בכלל הוא ניצל מעט נק' שבירה מההרבה שהיו לו יחסית.

מונאקו תמיד מאבד את זה ברגעים המכריעים, אני בכלל לא זוכר מתי הפעם האחרונה שהוא זכה בתואר, ומשחקן כמוהו היית מצפה לתואר פה ושם על טורנירי חימר ברמה הזו.

אמנם באתי לקרר קצת את ההתלהבות, אבל אני גם חושב שהברזילאי מבטיח רבות לעתיד ואולי אף יגיע רחוק ברולאן גארוס מתישהו, סה"כ הוא די צעיר והדירוג שלו היה אפילו גבוה יותר אם היה מצליח טיפה יותר על משטחים קשים.

6. shlomydavid מנהלים

תומאס בלוצ'י אלוף סנטיאגו !

תומאס בלוצ'י (ברזיל) זכה הבוקר בטורניר החימר בסנטיאגו, אחרי שגבר 2:6, 6:0, 4:6 על חואן מונאקו (ארגנטינה).
    לבלוצ'י זהו תואר שני בקריירה (אחרי גסטאד אשתקד). בלוצ'י הוא הברזילאי הראשון שזוכה בטורניר מאז גוסטבו קוורטן ב-2000.
    בזכות התואר, בלוצ'י ירשום דירוג שיא בקריירה - מקום 28 בעולם (עלייה של 7 בטורניר). לעומתו, מונאקו יעלה למקום ה-27 (עלייה של 2 מקומות).
    מונאקו שוב נכשל בניסיון להשיג תואר, כשהאחרון היה ב-2007 (כל השלושה בקריירה שלו היו בשנה זו).

http://www.movistaropen.cl/wp-content/uploads/2010/02/campeon_250x170.Xxx
    בלוצ'י והגביע

דודי סלע העפיל לשמינית הגמר בסן חוזה !

* דודי סלע (45) העפיל הערב לשמינית הגמר בסן חוזה, אחרי שגבר 6:7 (2), 6:7 (4) על סנטיאגו גילארדו (קולומביה).
    סלע שהבטיח לעצמו לפחות 20 נק' דירוג ו-8,710 דולר, יחכה בשמינית הגמר למנצח במפגש בין פיליפ קולשרייבר (גרמניה, 29) לראג'יב ראם (ארה"ב, 79).

* להלן תוצאות היום ה-1 בסן חוזה (באמצע, מתעדכן)

להלן לו"ז המשחקים ליום ה-1 (קובץ Xxx, יש להוסיף 10 שעות לכל שעה רשומה)

* לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

* שחר פאר (22) תפגוש מחר בסיבוב הראשון בפאריז את אליז קורנה (צרפת, 65).
    המגרש המרכזי
    שעת המשחק:
    20:00.

להלן תוצאות היום ה-1 בפאריז

להלן לו"ז המשחקים ליום ה-2 (יש להוסיף שעה מכל שעה רשומה)

ערוץ יורוספורט ישדר מהטורניר מחר החל מ-15:00

טורניר האולם ברוטרדם:

* להלן תוצאות היום ה-1 ברוטרדם (למעלה, מתעדכן)

להלן לו"ז המשחקים ליום השני (קובץ Xxx, יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

טורניר החימר בקוסטה דו סוויפה:

* להלן תוצאות היום ה-1 בקוסטה דו סוויפה (למטה, מתעדכן)

להלן לו"ז המשחקים ליום הראשון (קובץ Xxx, יש להוסיף 5 שעות לכל שעה רשומה)

טורניר פטאיה - נשים:

להלן תוצאות היום ה-1 בפטאיה (למטה)

להלן לו"ז המשחקים ליום ה-2 (למטה, יש להפחית 5 שעות מכל שעה רשומה)

** טורנירי רוטרדם, סן חוזה, קוסטה דו סוויפ ופאריז ישודרו באתר הזה .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

דירוג הישראלים/ות ל-8.2 (בסוגריים, השינוי משבוע שעבר):

נשים:

1. שחר פאר - 22 (0)
    2. יוליה גלושקו - 314 (0)
    3. קרן שלמה - 389 (1+)
    4. חן אסטרוגו - 491 (2+)
    5. עופרי לנקרי - 972 (1+)

גברים:

1. דודי סלע - 45 (1)
    2. הראל לוי - 121 (3-)
    3. נועם אוקון - 259 (12-)
    4. אמיר ווינטראוב - 574 (5+)
    5. גלעד בן צבי - 708 (10+)

* דירוג הזוגות - אנדי רם (9), יוני ארליך (102), הראל לוי (115).

* צמרת הדירוג העולמי לגברים: 1. רוג'ר פדרר, 2. נובאק ג'וקוביץ', 3. אנדי מארי, 4. רפאל נאדאל, 5. חואן מרטין דל פוטרו, 6. ניקולאי דוידנקו, 7. אנדי רודיק, 8. רובין סודרלינג, 9. ג'ו-ווילפרד צונגה, 10. מארין סיליץ'

הטופ 100 אצל הגברים.

* צמרת דירוג העולמי לנשים: 1. סרינה וויליאמס, 2. דינארה סאפינה, 3. קרוליין ווזניאקי (דירוג שיא), 4. סבטלנה קוזנצובה, 5. ונוס וויליאמס, 6. ויקטוריה אזרנקה, 7. אלנה דמנטייבה, 8. ילנה יאנקוביץ', 9. אגניישקה רדוואנסקה, 10. נה לי.

הטופ 100 אצל הנשים.

7. shlomydavid מנהלים

ד"א, לגבי דל פוטרו. נראה לי העובדה שהוא הולך לשחק שבוע הבא במארסיי, זה השיקול שלו לא לשחק בסן חוזה.
    יש אמנם בשבוע הבא גם טורניר בממפיס, אבל אולי הוא החליט לשחק באירופה לפני דובאי, ולא לעשות את המסע ארה"ב-דובאי-ארה"ב.

ד"א, אליאס..מה שלום נלבי ? אני רואה שהוא הולך לשחק בשבוע הבא בבואנוס איירס.

8. דקו Member

דיברתי יותר על בלוצ'י מאשר על מונאקו
    אני מאוד אוהב את הסגנון משחק של הברזילאי כאשר משחק עם יד שמאל ומזכיר קצת את הסגנון של נדאל(בלי השרירים)
    למונאקו יש בעיה של לחץ קשה לעקוב אחריו לאורך השנה (הוא משחק רק על החימר) אבל הוא מאוד מתקשה לעמוד בלחץ מקרה שאני זוכר במקרה היה המשחק מול טסונגה ברולאן גארוס שנה שעברה כאשר הציג טניס רע ולא דומה למה שהוא מסוגל. אני מאמין שמתישהו מונאקו סוף סוף יפסיק להיות הלוזר השאלה מתי.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/10
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מה שמקבלים ממונאקו היום נקבל ממנו תמיד, שינוי כבר לא יהיה לדעתי, רק צריך לזכור שלמרות כל הבעיות זה הספיק לו להגיע לעשירייה השנייה בזמנו לפני שנפצע וחלה.

ברור לי שהתייחסת לבלוצ'י, אבל מכיוון שהיריב שלו בגמר היה מונאקו זו כבר לא הייתה הפתעה ותדהמה גדולה שהוא זכה וזה מה שהתכוונתי להגיד ואולי הרחבתי קצת מעבר.

לא ראיתי שום ידיעה שלומי, בזמן האחרון אני עוקב די מרחוק אחרי הטניס, אבל אם אני זוכר נכון אז הפציעה שלו לפני האוסטרליה אופן לא הייתה כזו פשוטה ודרשה החלמה של כמה שבועות.

מי שגם יעדר יהיה אקאסוסו שנפצע בסאנטיאגו (פרש מול שוונק) ויאל לעבור ניתוח בברר כנראה. דווקא התקופה הזו שנה שעברה הייתה תקופה מצויינת בשבילו, חבל שהוא יתחיל אותה בפיגור ולא בכושר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/2/10
  10. shlomydavid מנהלים

אז אתה אומר שיש מצב שנלבי יפרוש בסוף משם ?

אולי קאניאס ישחק שם מוקדמות, יש מצב לדעתך ?
    ד"א, כנראה גאודיו קיבל כרטיס חופשי להגרלה הראשית. למה לא נתנו לקניאס ?

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב אז בדקתי ומצאתי כי נלביי אמור לחזור לכשירות בין ה-15 לחודש ל-20 לחודש, ככה שבתסריט האופטימי הוא אכן יוכל לשחק בבואנוס איירס, אבל יש סיכוי טוב שהוא יותר.

קאניאס אמנם עוד לא הודיע על פרישה אבל כנראה כבר פרש, הוא הפך להיות מאמנו של הצ'יליאני קאפדוויל בשבועות האחרונים וקשה לי להאמין שהוא יחזור לשחק אחרי כל כך הרבה זמן. להתחשב ברמה שהוא הציג אחרי הפציעה האחרונה שלו הפרישה היא צעד חכם, חבל שגאודיו ממשיך להתבזות ולא עושה כמוהו. מה גם שהוא נמצא כרגע במיאמי על פי הכתבה (שם הצ'יליאני מתאמן) ולכן אפילו קפיצה להופעת אורח בטורניר הופכת להיות מסובכת יותר...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/2/10
  12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה ניצחון יפה ולא מובן מאליו למרות פערי הדירוג, הקולומביאני הצעיר נראה טניסאי מבטיח לאור התוצאות האחרונות שכללו נצחון 3-0 על רוברדו באוסטרליה.

13. shlomydavid מנהלים

שחר פאר העפילה לשמינית הגמר בפאריז !

* שחר פאר (22) העפילה הערב לשמינית הגמר בפאריז, אחרי שניצחה 4:6, 1:6 את אליז קורנה (צרפת, 65) במשחק מצויין שלה.
    פאר שהבטיחה לעצמה לפחות 60 נק' דירוג ו-8,800 דולר, תפגוש בשמינית הגמר את קרולינה ספרם (קרואטיה, 88) שעלתה מהמוקדמות.

להלן תוצאות היום ה-2 בפאריז

להלן לו"ז המשחקים ליום ה-3 (יש להוסיף שעה מכל שעה רשומה)

ערוץ יורוספורט ישדר מהטורניר מחר החל מ-13:30

טורניר סן חוזה:

להלן תוצאות היום ה-2 בסן חוזה (באמצע, מתעדכן)

* דודי סלע ו-דניס איסטומין (אוזבקיסטן) ישחקו הלילה בסיבוב הראשון מול ג'רמי שארדי (צרפת) ויארקו ניימינן (פינלנד).
    שעת המשחק (משוערת): 3:30 בלילה.

* לידיעת סלבי, גם האחים בוב ומייק בראיין (ארה"ב) ישחקו מחר בבוקר בסיבוב הראשון מול קולין פלמינג וקן סטופסקי (בריטניה).
    שעת המשחק (משוערת): 6:30 בבוקר.

להלן לו"ז המשחקים ליום ה-2 (קובץ Xxx, יש להוסיף 10 שעות לכל שעה רשומה)

טורניר האולם ברוטרדם:

* להלן תוצאות היום ה-2 ברוטרדם (למעלה, מתעדכן)

* אנדי רם ו-מיכאל לודרה (צרפת) יפגשו מחר בסיבוב הראשון את ארנו קלמון וג'וליאן בנטו (צרפת).
    שעת המשחק (משוערת): 15:30.

להלן לו"ז המשחקים ליום ה-3 (קובץ Xxx, יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

* להלן תוצאות היום ה-2 בקוסטה דו סוויפה (למטה, מתעדכן)

להלן לו"ז המשחקים ליום השני (קובץ Xxx, יש להוסיף 5 שעות לכל שעה רשומה)

טורניר פטאיה - נשים:

להלן תוצאות היום ה-2 בפטאיה (למטה)

להלן לו"ז המשחקים ליום ה-3 (למטה, יש להפחית 5 שעות מכל שעה רשומה)

14. shlomydavid מנהלים

סלע ואיסטומין העפילו לרבע הגמר בסן חוזה !

* דודי סלע ו-דניס איסטומין (אוזבקיסטן) העפילו הבוקר לרבע גמר הזוגות בסן חוזה, אחרי שגברו על ג'רמי שארדי (צרפת) ויארקו ניימינן (פינלנד) - 3:6, 6:3 ו-8:10 בסופר טייברייק.
    סלע ואיסטומין יפגשו ברבע הגמר את טומי האס (גרמניה) וראדק סטפאנק (צ'כיה).

* דודי סלע ישחק הערב בשמינית גמר היחידים מול פיליפ קולשרייבר (גרמניה, 29).
    שעת המשחק: 21:00.

** המשחק ישודר באתר הזה (יש צורך להירשם) .

להלן לו"ז המשחקים ליום ה-3 (קובץ Xxx, יש להוסיף 10 שעות לכל שעה רשומה)

רם ולודרה העפילו לרבע הגמר ברוטרדם !

אנדי רם ו-מיכאל לודרה (צרפת) העפילו הערב לרבע הגמר הזוגות ברוטרדם, אחרי שגברו על ארנו קלמון וג'וליאן בנטו (צרפת) - 7:6 (0), 4:6 ו-4:10 בסופר טייברייק.
    רם ולודרה יפגשו ברבע הגמר את פרנטיסק צ'רמאק (צ'כיה) ו-מיכאל מרטינאק (סלובקיה) - 2 בטורניר.

* להלן תוצאות היום ה-3 ברוטרדם (למעלה, מתעדכן)

להלן לו"ז המשחקים ליום ה-4 (קובץ Xxx, יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)

* להלן תוצאות היום ה-3 בקוסטה דו סוויפה (למטה, מתעדכן)

להלן לו"ז המשחקים ליום השלישי (קובץ Xxx, יש להוסיף 5 שעות לכל שעה רשומה)

טורניר פטאיה - נשים:

להלן תוצאות היום ה-3 בפטאיה (למטה)

להלן לו"ז המשחקים ליום ה-4 (למטה, יש להפחית 5 שעות מכל שעה רשומה)

* יוני ארליך ו-דניאלה ברצ'יאלי (איטליה) העפילו הערב לחצי הגמר בצ'לנג'ר ברגמו, אחרי שגברו 0:6, 6:7 (3) על פארקש ארמטיאז' (הודו) וברנדן אוונס (ארה"ב).
    ארליך וברצ'יאלי יפגשו בחצי הגמר את קרול בק (סלובקיה) ו-ג'רי קרקוסקה (צ'כיה).

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סלבי לפי מה שהבנתי אם רודיק ינצח כצפוי הוא יפגש בסיבוב הבא עם מאז'ר (או מאייר, שיחליטו כבר!), יכול להיות משחק מעניין כי אומרים שהארגנטינאי מגיע בכושר טוב. בסיבוב הראשון הוא הציג סטטיסטיקת הגשה מצויינת. גם האחים בריאן יפגשו איתו בזוגות אם ראיתי נכון...

אם כבר דברים על הילד, אחרי דלפו (ובמידה מסויימת גם נלבי) המגמה ממשיכה, עוד טניסאי ארגנטינאי מבטיח שמעדיף את המשטחים הקשים. מאז'ר יכל לבחור כמו רוב חבריו לשחק בטורנירי החימר השונים אך במקום זה בחר בסאן חוסה.