דיון הטניס הרשמי 2009

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏1/1/09.

1. דקו Member

טוקיו בידנו!!!
    גם מול מונפיס וגם מול יוז'ני
    משחק מושלם של צונגה עם סרב באחוזים מאוד גבוהים!
    לוקח את התואר בטוקיו!
    יאלה שנחאי!

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ברכות דקו. גם לך מגיע מעט נחת מטסונה שבהחלט שווה ניצחונות כאלו.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

דודי סלע הפסיד היום בסיבוב הראשון של שחנאי לסיני המדורג 400 בעולם בשלוש מערכות ..

4. דקו Member

מה קרה לרודיק?
    עכשיו הוא פרש נגד סטן?
    מה קרה רוצה כבר לצאת לחופש?

5. דנידין Member

הגמר שברח לו מהידיים שבר אותו מנטאלית, זה כבר כמעט נוקאוט. מתי הוא יצא מזה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

6. Selby Member

יש שבירה מנטלית ואני אמרתי את זה ראשון עוד בטורניר וושינגטון אם אני זוכר נכון אבל מה הקשר? הוא היה השחקן היותר טוב והוא פרש בגלל פציעה בברך כשהוא הוביל.
    דרך אגב, רק בראיון לפני המשחק הוא דיבר על כמה שהעונה ארוכה וכמה שזה פוגע בשחקנים. כל הפציעות נובעות אך ורק בגלל העומס המטורף.
    גם לי זה נמאס והשנה זה בלט מאוד.
    כרגע שחקנים צריכים להשתתף בלפחות 18 טורנירים(בשביל לא להיפגע בדירוג) והרוב משתתפים ביותר מ20, אם זה היה תלוי בי הייתי מוריד את המספר הזה לכיוון ה14-15. עונה מתחילת ינואר עד סוף ספטמבר, אבל יותר חשוב מהאורך של העונה, חייבים פגרה רשמית וארוכה(משהו כמו חודש) באמצע, אולי אחרי הרולאן גארוס.

האמת, קצת אוף טופיק, אם יש ספורט שדווקא כן צריך עונה כזאת ארוכה ולא נראה לי שמישהו יתלונן זה הסנוקר שכידוע אני מאוד אוהב ודווקא שם העונה יחסית קצרה(למרות שבשנתיים האחרונות מאריכים אותה).

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/09
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם נדאל דיבר השבוע על כך שהעונה עמוסה מדי, והנה כרגע עוד אחד נופל כתוצאה מהעייפות, דלפו פורש מול מלצר בתחילת המערכה השנייה...

8. Selby Member

לדל פוטרו יכולה להיות קריירה ענקית אבל לדעתי הקטע הפיזי תמיד יישאר עקב האכילס שלו.

נאדאל מוביל אפילו על בלייק בH2H http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    זה לא בן אדם זה! יש בכלל מישהו שהוא לא מוביל עליו?

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יש איזה ארגנטינאי אחד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx אבל אם הם היו נפגשים יותר לאורך זמן כנראה זה לא היה נשאר ככה.

מסכים לגמרי דלפו

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

תקופה לא טובה לנדאל זה עוד בלשון המעטה, אבל בנתיים נגד רוברדו הוא בסדר. אומנם את הראליים הארוכים הוא משום מה מפסיד כמעט תמיד, אבל הוא משחק התקפי יותר ומעיז יותר. בשל כך קצת יותר כיף לצפות בו משחק. הוא שינה כמה דברים במשחק שלו.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יאמן.. ליוביצ'יץ' לא יכול לזוז והוא כמעט לוקח משחקון הגשה של נדאל.. ליוביצ'יץ' נראה לי קרוב לפרישה. הוא לא זז.

12. אבו Member

עוד פרישה?! מאסטרס הזוי, כ"כ הרבה פרישות של שחקנים בכירים מטורניר אחד לא זכור לי. ליובו שיחק מעולה. חבל מבחינתו.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה היה צפוי.. הוא לא זז כל המשחקון האחרון וכמעט שלקח אותו... נדאל נראה מאוד פגיע וממש לא בלתי מנוצח.
    אין מה לעשות, העומס הגדול מכריע כמעט את כולם.

14. אבו Member

נדאל נהנה מדרך יחסית נוחה מאוד לעבר הגמר. אמנם פלי לופז שיחק מצויין היום(הפתיע אותי בכמה מכות העברה שאף פעם לא ראיתי אותו נותן, עם הBH!), ואמנם נדאל רחוק מאוד ממה שהוא היה פעם, אבל זה עדיין מאצ'אפ מושלם לנדאל, שאני בספק אם הפסיד אי פעם לשחקן שמאלי...

המשחק הטוב ביותר היום היה ללא ספק דיוקו-סימון, איכותי ביותר! אם דווידנקו יוותר על השתייה הלילה, המשחק ביניהם צפוי להיות מרתק.

15. דקו Member

אני שם לב שאתה עוקב בדאגה רבה על מצב השתיה של ניקו...