דיון הטניס הרשמי 2009

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏1/1/09.

1. duck kc samara Member

היום שיחקו בגביע הופמן מארט סאפין ואחתו דינארה וניצחו 3-0 בסיכום הכללי אבל מה שמעניין היה זה הפנס שקיבל סאפין הוא התראיין ואמר שהיו לו כמה בעיות במוסקבה הוא הגיע למקום הלא נכון ובזמן לא נכון והוא והוא רב עם איזה איש אחד ובסוף הוא ניצח כך הוא אמר והוא הוסיף שבסוף שנה הוא יכול לפרוש מהטניס חבל.

http://http://img.gazeta.ru/files3/387/2921387/marat1.Xxx

2. shlomydavid מנהלים

להלן הכתבה על סאפין וההסתבכות שלו עם גנגסטרים במוסקבה.

הסיקור למחר:

* שחר פאר (38 בעולם) תפתח מחר בבוקר את עונת 2009, כשתפגוש בסיבוב הראשון בטורניר אוקלנד את פטרה צ'טקובסקה (צ'כיה, 83).
    מגרש 4
    שעה (משוערת): 5:00 בבוקר.

להלן לוח המשחקים המלא (למטה, יש להפחית מכל שעה רשומה)

* לכל התוצאות בלייב נתונים לחצו כאן

* גם דודי סלע (112 בעולם) יפתח מחר את עונת 2009, כשיפגוש בסיבוב הראשון בטורניר צ'נאי את רובן רימירז הידאלגו (ספרד, 121).
    מגרש 1
    שעה (משוערת): 15:15

לוח המשחקים המלא ליום ה-1 (קובץ Xxx, יש להוריד שעתיים מכל שעה רשומה)

טורניר דוחא - משחקי בולטים ביום ה-1 (בסוגריים הדירוג בטורניר):

15:00: יאן הנריך (צ'כיה) - גאאל מונפיס (צרפת, 5)
    16:45 (משוער): אנדי רודיק (ארה"ב, 4) - איבן נבארו (ספרד)

* שידור ישיר ביורוספורט.

להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-1 (קובץ Xxx, יש להוריד שעה מכל שעה רשומה)

טורניר בריסבן - תוצאות היום ה-1 בטורניר הגברים:

רובין סודרלינג (שבדיה, 4) - סאם קוורי (ארה"ב): 3:6, 3:6.
    רישאר גאסקה (צרפת, 7) - מארק גיקל (צרפת): 6:4, 2:6, 2:6.
    ג'וליאן בנטו (צרפת) - רובי ג'ינפרי (ארה"ב): 6:3, 3:6, 5:7.
    טיילור דנט (ארה"ב) - סטיב דארסיס (בלגיה): 6:7(0), 2:6.

להלן תוצאות היום ה-1 בטורניר הנשים.

להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (קובץ Xxx, יש להפחית 8 שעות מכל שעה רשומה)

גביע הופמן - תוצאות משחקי הלילה:

רוסיה 2 - 1 איטליה

דינארה סאפינה - פלאביה פנטה: 5:7, 3:6
    מראט סאפין - סימונה בוללי: 6:7(5), 4:6.
    פנטה/בוללי - סאפין/סאפינה: 5:7, 6:4 ו-2:10 בסופר טייברייק.

משחקי היום ה-3:

החל מ-3:30 לפנות בוקר: אוסטרליה - גרמניה
    החל מ-11:00 בבוקר: ארה"ב - סלובקיה

למידע נוסף על הטורניר, כנסו לאתר הרשמי

** טורנירי בריסבן, צ'נאי, אוקלנד וגביע הופמן ישודרו באתרים הללו: זה או זה. וגם באתר הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/09
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סאפין הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx , סתם , אחת הדמויות המשעשעות בענף.

4. Selby Member

תוצאת היום ללא ספק שייכת לטיילור דנט, ניצחון ATP ראשון מאז 2006!!!
    לפי מה שהבנתי הוא משתמש בדירוג המוגן שלו שזה בסביבות ה50 והוא ישחק באוסטרליה לדעתי, אני חולה חולה חולה על השחקן הזה.
    רק שהגב יחזיק מעמד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_pray.Xxx

שאר האמריקאים אכזבו...

הגנגסטר שהתעסק עם סאפין עדיין חי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. אבו Member

אני שונא את המניאק כי אני תמיד מפסיד לו, אתה עדיין חייב לי הסבר איך להעביר אותו בוירטואה שהוא עולה לי לרשת.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/09
  6. VaN Member

זה לא כזה מסובך, פשוט תפציץ לו את הבקהאנד כמה שיותר קרוב לרשת (תלחץ על למטה ומכה חזקה מאוד), רק הדאבלס הצליח ממש לתסכל אותי בוירטואה.
    באמת חבל על דנט, היה כשרון עצום. פציעות גב... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

איזה כיף יהיה לראות מחר טניס ביורוספורט ולא להסתבך באינטרנט, שיהיה בהצלחה למונפיס. הוא צריך לבוא בכושר טוב לרולאן גארוס כדי לתת סיכוי לטורניר מאוד מעניין כשמארי הוא דג'וקו וכמובן פדרר ינסו לדגדג את נדאל(אבל כמובן שאני חושב קדימה מדי וברור שנדאל ייקח גם השנה).

7. אבו Member

VaN, מה אתה רץ לי עם רולאן גארוס עכשיו? השתגעת? AO, מישהו? מונפיס הוא אמנם מומחה חימר, אבל הוא לא איזה אוסקר הרננדז, רחוק מכך. היו לו הישגים לא רעים גם על הקשים.

אגב טיילור דנט, סיבוב הבא מול גאסקה! אוי אוי, הידד! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

ותודה על העצה, אשתמש בה.

8. VaN Member

אני רץ כי יש לי סיבה טובה. יש לי תחושה ,גם אם לא מבוססת במיוחד, שהשנה נדאל לא יצילח לשמור על התואר.
    מונפיס הוא אחד השחקנים היחידים שיכולים (מבחינת פוטנציאל) לנצח את נדאל על חימר לדעתי, ואם חייבים אז מצידי שהוא יהיה זה שינצח אותו(ויפסיד בגמר לרוג'ר כמובן).

9. Selby Member

ניצחון נחמד של AROD, פישי לעומתו עם הפסד די מבין ליורגן, מלצר, וינה ופתיחת עונה ברגל שמאל.
    המצב של בובי השתפר והאחים יפתחו את העונה בסידני.

שלומי, עשית החלטה נכונה לא לנסות ללמוד את החוקים עכשיו אלא ללמוד אותם מדירוג לדירוג.
    אותי הכי מעניין זה אם נגיד באמצע העונה אני ארצה להשוות את הניקוד של AROD לעומת הניקוד שלו בשנה שעברה, אם פשוט אני אצטרך לחלק בשתיים.
    זה נשמע הגיוני אבל לא נראה לי...

אבו, דנט נגד גאסקה זה מחר? אל תזלזל בדנט...

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/09
  10. דקו Member

איזה משחקים יש מחר
    בשעה 5.30 יש את גולביס מול דיוקו (אבו לא לשכוח )
    הולך להיות משחק מאוד מעניין
    צונגה ישחק גם מול קאלירי מעניין מאוד לראות תמשחק הזה ובאיזה כושר חזר צונגה
    (חבל שאני לא יצליח לראות תמשחק )

נ.ב
    סלבי אתה מכיר תוכנה שמקליטה מה שמשודר במחשב ?(למשל עם אני רוצה להקליט את השידור בטפייר )?

11. Selby Member

אני אוהב את River Past Screen Recorder, רק צריך לשחק עם מהירויות ההקלטה...
    SNAG IT יותר טובה כנראה.

באוסטרליה אני הולך להקליט את כל המשחקים אבל מתוכנות הצפייה.

12. shlomydavid מנהלים

עקב האיחור העידכון היום יהיה מתומצת משהו.

שחר פאר העפילה לשמינית הגמר באוקלנד.

שחר פאר (38 בעולם) פתחה הבוקר ברגל ימין כשגברה 6:7(4), 2:6 על פטרה צ'טקובסקה (צ'כיה, 83), והעפילה לשמינית הגמר בטורניר אוקלנד.
    אחרי המשחק, פאר התייחסה למצב בארץ: "אעשה הכל כדי להביא חדשות טובות לאוהדים בארץ".
    פאר תפגוש בשמינית הגמר את ברבורה סטריקובה-זלהבובה (צ'כיה, 74), שהפתיעה את וירג'יני רזאנו (צרפת, 57) - 6:1, 2:6, 3:6.

* שחר פאר ו-קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 2 בטורניר) ישחקו היום בסיבוב הראשון בטורניר הזוגות מול בטינה חוזאמי (ארגנטינה) ושיקה אוברוי (הודו).
    מגרש 4
    שעה (משוערת): 4:30 בבוקר.

להלן לוח המשחקים המלא (למטה, יש להפחית 11 שעות מכל שעה רשומה)

דודי סלע העפיל לשמינית הגמר בצ'נאי אחרי קאמבק גדול !

* גם דודי סלע (112) פתח ברגל ימין את עונת 2009, כשחזר מפיגור מערכה, 5:4 ו-40:0 לניצחון גדול על רובן רימירז הידאלגו (ספרד, 121) - 6:4, 6:7(3), 1:6.
    סלע אמר אחרי הניצחון: "לא היה קל, לא שיחקתי כל כך טוב, אבל נלחמתי על כל נקודה ובסוף זה השתלם".
    סלע התייחס למצב בארץ, ואמר: "אנחנו עוקבים אחר המצב בארץ והניצחון הזה מוקדש לכל תושבי הדרום וחיילי צה"ל".

* דודי סלע ו-אלברטו מרטין (ספרד) ישחקו היום בסיבוב הראשון בטורניר הזוגות את לוברו זובקו (קרואטיה) ורוג'ר וואסן (הולנד) - 3 בטורניר.
    מגרש 1
    שעה (משוערת): 16:30

להלן כל תוצאות היום ה-1 בטורניר (באמצע).

לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (יש להוריד 3 וחצי שעות מכל שעה רשומה)

טורניר דוחא:

להלן כל תוצאות היום ה-1 בטורניר (למטה).

להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (קובץ Xxx, יש להוריד שעה מכל שעה רשומה)

טורניר בריסבן:

להלן תוצאות היום ה-2 בטורניר הגברים (למעלה).

להלן תוצאות היום ה-2 בטורניר הנשים.

להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-3 (קובץ Xxx, יש להפחית 8 שעות מכל שעה רשומה)

גביע הופמן - תוצאות משחקי הלילה:

גרמניה 2 - 1 אוסטרליה

סאבין ליסקי - קייסי דלאקווה: 6:4, 2:6, 5:7.
    לייטון יואיט - ניקולאס קיפר: 7:6(2), 3:6, 2:6.
    ליסקי/קיפר - דלאקווה/ליסקי: 7:6(2), 3:6 ו-5:10 בסופר טייברייק.

סלובקיה 3 - 0 ארה"ב

דומיניקה סיבולקובה - מגיין שונאסי: 2:6, 2:6
    דומיניק הרבאטי - ג'יימס בלייק: 3:6, 6:4, 6:7(1).
    סיבולקובה/הרבאטי - שונאסי/בלייק: 4:6, 6:7(4).

משחקי היום ה-4:

החל מ-3:30 לפנות בוקר: צרפת - איטליה
    החל מ-11:00 בבוקר: אוסטרליה - סלובקיה

למידע נוסף על הטורניר, כנסו לאתר הרשמי

** טורנירי דוחא, בריסבן, צ'נאי, אוקלנד וגביע הופמן ישודרו באתרים הללו: זה או זה. וגם באתר הזה.

כל המידע באדיבות האתרים:

הסבב הרשמי של הגברים, הסבב הרשמי של הנשים, האתר, האתר

13. אבו Member

ארנו!http://imgsrv2.tennisuniverse.com/mtf/images/smilies/notworthy.Xxx איזה פתיחת עונה, איזה יופי. קיבל את ההגרלה הכי קשה שאפשר על הסיבוב הראשון, וחיסל את הסרבי.

המערכה הראשונה הייתה מצויינת מבחינתו של גולביס, הייתה יכולה גם להסתיים בקלות 6-2\6-1. מערכה שנייה קצת שקולה יותר, אבל בכל זאת ניצחון מוצדק. גולביס היה טוב בהרבה, והגיש לרוב פשוט מצויין. שהולך לו עם הסרבים, ללא ספק הוא אחד מהסרברים השניים הטובים בסבב.
    עוד אפשר להתרשם, שגולביס השמין מעט! מצד שני, אפשר להגיד שהוא גם חיזק את עצמו. ובכלל, גולביס במשחק הזה לא נטה להשתגע כמו בד"כ במצבים לא נעימים. וזה מצויין להמשך.
    http://up47.siz.co.il/up1/qmzjdz1zzimz.Xxx

הלאה, איזה כיף. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx ארנו הולך לפרק בסבב השנה! פחות מזה, לא יתקבל מבחינתי.

14. shlomydavid מנהלים

פאר ו-ווזניאקי העפילו לרבע גמר הזוגות !

שחר פאר ו-קרוליין ווזניאקי (דנמרק) העפילו הבוקר לרבע גמר הזוגות באוקלנד, אחרי שניצחו בקלות 2:6, 3:6 את בטינה חוסאמי (ארגנטינה) ושיקה אוברוי (הודו).
    שחר פאר ו-ווזניאקי (2 בטורניר) יפגשו ברבע הגמר את ג'ולי דיטי וקרלי גאליקסון (ארה"ב).

* שחר פאר תשחק הלילה בחצות בשמינית גמר היחידות מול ברבורה סטריקובה-זלהבובה (צ'כיה, 74).

להלן לוח המשחקים המלא (למטה, יש להפחית 11 שעות מכל שעה רשומה)

רם ומירני העפילו לרבע הגמר הזוגות בבריסביין !

מעט אחרי הניצחון של פאר ו-ווזניאקי, גם אנדי רם ו-מקס מירני (בלארוס) העפילו לרבע גמר הזוגות בבריסביין, כשגברו על ראדק סטאפנק ותומאס ברדיך (צ'כיה) - 6:4, 2:6 ו-9:11 בסופר טייברייק.
    'אנדימירני' (1 בטורניר) יפגשו ברבע הגמר את קארסטן בל וכריס גוצ'יוני (אוסטרליה).
    למרות הניצחון, רם לא מתלהב ואמר אחריו: "הראש שלי לא בתחרות. ישר כשאני מסיים לשחק אני רץ לאינטרנט לבדוק מה קורה בארץ. כולם פה שואלים אותי מה קורה בארץ, כולל כל העיתונאים ואנשי התחרות. מפתיע אותי ומשמח אותי ששחקנים, כמו דיוקוביץ' ואחרים, באים אליי. לפי התמיכה של השחקנים המצב שלנו טוב. כולם מבסוטים מהדבר הזה, שאולי סוף סוף יגמרו את ארגון הטרור הזה שנקרא חמאס. זה כיף ומחזק לקבל את התמיכה של השחקנים. בתקשורת העולם נגדנו, משמח שהשחקנים תומכים בנו פה אחד. הם מעודדים אותי כאילו אני שם נלחם".
    ולמרות הכל, רם יצטרך להתרכז בזמן הקרוב בספורט: "אני מרגיש ממש טוב לקראת התקופה הקרובה. אמשיך לעשות את מה שאני עושה על המגרש כדי להעלות חיוך על הפנים של מי שעוקב אחריי. אני מאחל לחיילים שיילחמו כמו שצריך, ויחזרו בשלום. אנחנו עושים שם את הדבר הנכון".
    בעוד רם שוהה באוסטרליה, הגיע היום בן זוגו, יוני ארליך, לנתניה שם נפגש עם 50 מילדי שדרות שבאו למצוא קצת שקט במרכז, ואמר: "זה דבר מדהים מה שקורה פה. אני שמח שהפנימו שגם אנחנו הספורטאים יכולים לתרום למאבק הזה. מגיע לילדים האלה שקט ונחת".
    על שותפו, אמר ארליך: "דיברנו והוא התרגש מהעובדה שהפעם הוא לא איתי באוסטרליה אלא עם מירני. אני יכול לאחל להם בהצלחה".
    על מצבו: "אני מצפה לחזור לקראת מפגש גביע דייויס מול שבדיה במרץ. עברו עלי חמישה חודשים קשים. אני לא זוכר מתי הייתי בישראל בחודש ינואר ולא באוסטרליה".

* לעומתם, דודי סלע ו-אלברטו מרטין (ספרד) הודחו כבר בסיבוב הראשון בטורניר הזוגות בצ'נאי, אחרי שנכנעו ללוברו זובקו (קרואטיה) ורוג'ר וואסן (הולנד) - 6:3, 6:1.

להלן כל תוצאות היום ה-2 בטורניר (באמצע).

* דודי סלע ישחק מחר בשמינית גמר היחידים מול יאנקו טיפסרביץ' (סרביה, 47).
    מגרש 1
    שעה (משוערת): 15:15.

לוח המשחקים המלא בצ'נאי ליום ה-3 (יש להוריד 3 וחצי שעות מכל שעה רשומה)

טורניר דוחא - נאדאל, פדרר ומארי העפילו לשמינית הגמר !

רפאל נאדאל (ספרד, 1 בעולם) קיבל היום לפני משחקו בסיבוב הראשון בדוחא את הפרס על המקום ה-1 בעולם בתום עונת 2008 (כזכור לא השתתף בשנגחאי שם היה אמור לקבלו), וקינח בניצחון חלק 0:6, 1:6 על פבריס סנטורו (צרפת) בדרך לשמינית הגמר. נאדאל יפגוש שם את קרול בק (סלובקיה, 144).
    גם רוג'ר פדרר (שוויץ, 2) פתח את עונת 2009 עם ניצחון קל 2:6, 2:6 על פוטיטו סטראצ'ה (איטליה), והעפיל לשמינית הגמר בדוחא שם יחכה לו אנדראס ספי (איטליה, 34).
    גם אנדי מארי (בריטניה, 4) העפיל לשמינית הגמר, אחרי ניצחון 2:6, 4:6 על אלברט מונטאנס (ספרד), ושם יחכה לו פיליפ פצ'נר (גרמניה, 66).

להלן כל תוצאות היום ה-2 בטורניר (למטה).

משחקים בולטים ביום ה-3 (בסוגריים הדירוג בטורניר):

15:00: פיליפ פצ'נר (גרמניה) - אנדי מארי (בריטניה, 3)
    16:45 (משוער): רפאל נאדאל (ספרד, 1) - קרול בק (סלובקיה)
    18:15 (משוער): אנדראס ספי (איטליה) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 2)
    20:00 (משוער): אנדי רודיק (ארה"ב, 4) - ארנו קלמון (צרפת)

* שידור ישיר ביורוספורט.

להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-3 (קובץ Xxx, יש להוריד שעה מכל שעה רשומה)

טורניר בריסביין - ג'וקוביץ' הודח כבר בסיבוב הראשון ע"י גולביס !

אלוף אוסטרליה 2008, נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 3 בעולם), פתח ברגל שמאל את עונת 2009, אחרי שהודח כבר בסיבוב הראשון ע"י ארנסט גולביס (לטביה, 53) - 6:4, 6:4.
    בכך פיספס ג'וקוביץ' את האפשרות שהייתה לו לעבור השבוע את רוג'ר פדרר. גולביס יפגוש בשמינית הגמר את פול-הנרי מת'יו (צרפת, 31).

להלן תוצאות היום ה-3 בטורניר הגברים (למעלה).

להלן תוצאות היום ה-3 בטורניר הנשים.

להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-4 (קובץ Xxx, יש להפחית 8 שעות מכל שעה רשומה)

גביע הופמן - למידע נוסף על הטורניר, כנסו לאתר הרשמי

** טורנירי דוחא, בריסבן, צ'נאי, אוקלנד וגביע הופמן ישודרו באתרים הללו: זה או זה. וגם באתר הזה.
    ------------------------------------------------------------------------------------

עידכונים נוספים:

* הראל לוי העפיל היום להגרלה הראשית בצ'לנג'ר סאו פאולו (ברזיל, סה"כ פרסים - 100 אלף דולר), אחרי שגבר בסיבוב המוקדמות המכריע על מרסל פלדר (אורוגוואי, 287) - 6:7, 4:6.
    יש לציין שלוי ניצח בסיבוב המוקדמות הראשון בדרבי ישראלי את נועם אוקון - 6:7(1), 6:7(5).
    לוי יקבל 5 נק' דירוג על ההעפלה להגרלה הראשית.

דירוג הישראלים/ות ל-5.1 (בסוגריים, השינוי משבוע שעבר):

נשים:

1) שחר פאר - 39 בעולם (1-)
    2) ציפי אובזילר - 174 בעולם (1+)
    3) יוליה גלושקו - 358 בעולם (1+)
    4) חן אסטרוגו - 532 בעולם (1+)
    5) קרן שלמה - 558 בעולם (1+)

גברים:

1) דודי סלע - 107 בעולם (5+)
    2) הראל לוי - 245 בעולם (3+)
    3) נועם אוקון - 431 בעולם (0)
    4) אמיר ווינטראוב - 556 בעולם (3+)
    5) דקל ולצר - 769 בעולם (1-)

* אנדי רם נשאר במקום ה-5, ויוני ארליך במקום ה-11 בדירוג העולמי לזוגות.

* צמרת הדירוג העולמי לגברים: 1. רפאל נאדאל, 2. רוג'ר פדרר, 3. נובאק ג'וקוביץ', 4. אנדי מארי, 5. ניקולאי דוידנקו, 6. ז'יל סימון (1+), 7. ג'ו-ווילפרד צונגה (1-), 8. אנדי רודיק, 9. חואן מרטין דל פוטרו, 10. ג'יימס בלייק.

* בסוגריים השינויי מהשבוע שעבר.

הטופ 100 אצל הגברים.

* צמרת דירוג העולמי לנשים: 1. ילנה יאנקוביץ', 2. סרינה וויליאמס, 3. דינארה סאפינה, 4. אלנה דמנטייבה, 5. אנה איבנוביץ', 6. ונוס וויליאמס, 7. ורה זבונרבה, 8. סבטלנה קוזנצובה, 9. מריה שראפובה, 10. אגניישקה רדוואנסקה.

הטופ 100 אצל הנשים.

כל המידע באדיבות האתרים:

הסבב הרשמי של הגברים, הסבב הרשמי של הנשים, האתר

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/09
  15. guyholl Member

אני מאוד מקווה שהמעידה של דיוקו הייתה חד פעמית כי אחרת הוא הולך לאבד כל כך הרבה נק' בתחילת העונה שאני לא רואה איך הוא התאושש מזה.