דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/5/19.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבו יונס לא מאכזב,כרגיל אכלו לי ושתו לי,לא בונים לי אצטדיון,כולכם מידנה של גזענים שונאי ערבים. כל העולם אשם חוץ מהם.
    אהה ואיך לא, ארז כלפון גזען.
    באמת שלא מגיע לספורטאי על בקנה מידה ישראלי,כמו בירם כיאל להיות חלק מהפארסה הזאת.

2. קשר שמאלי Member

''מהיום אנחנו לא חלק מהמנהלת''

לכו תשחקו בליגה הפלסטינית

3. Sturridge Member

פספסתי משהו או שאף אחד עדיין לא התייחס מה קורה עם המשחק עצמו? מחכים לתוצאות ועדת החקירה?

4. Butragueño מנהלים

אין הרבה מה לעשות.
    יום שבת יש משחק ליגה נגד נתניה, יום שלישי גמר גביע, יום רביעי השחקנים יצאו לחופש והשאר לאימוני הנבחרת.
    אין מועד אחר למשחק הזה.

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך לקיים את המשחק במועד אחר גם אם היה ניתן לקבוע אחד כזה. הפסד טכני זה המינימום של המינימום שצריכה לקבל קבוצה שמחרבנת על כולם עד כדי ביטול משחק.

oranfu ו-שי אוהבים את זה.
  6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפוסט לפני כן הם מחו נגד ההנהלה.
    אגב, מה שהם אומרים לא רחוק מדיי מהמציאות. הקריאות להוריד סכנין ליגה, וביזיתם את הכדורגל הישראלי וחפשו ליגה אחרת הן מוגזמות. בעיקר כשככל הנראה גם למנהלת יש חלק במחדל.

חוץ מזה, אני לא בונה על שום דבר עם האולטראס, הם ילדים מטומטמים. הם פגעו בקבוצה לא פחות מההנהלה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/5/22
    oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה כמובן הלחץ של סכנין עם ״גזענות״ ״אנחנו לא חלק מהמנהלת״ עבד. עונש מינימלי של הפסד טכני בלי שום הורדת נקודות בעונה הבאה.

8. italiano Member

הרבה זמן לא הייתי מופתע ככה

EsheD אוהב/ת את זה.
  9. קשר שמאלי Member

הכל מותר להם

EsheD אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

בארור.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לסגור את העף.

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעתי את כל מסיבת העיתונאים, אם הדברים שחאלד דוחי (שאני מאמין לו) נכונים, זה היה מחדל של לא מעט גורמים, מלבד סכנין.
    עזוב, אל תרד לרמה של כמה אנשים עם "הגזענות" ולא יודע מה. אלא אם אתה מעוניין שרמת השיח פה תהיה כמו בדיוני הפוליטיקה באוף טופיק. סכנין נענשת לא מעט ואני בטוח שאם ימצאו סיבה להעניש אותם מעבר הם יעשו את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/22
  13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יורד לרמת שיח כזו. הדבר האחרון שאני חושב שקיים אצל סכנין זה גזענות. פשוט אלו מנהלי הקבוצה והודעת האולטראס שיצרו שיח כזה. יצרו לחץ שהשפיע.

סכנין הוענשה הרבה? בצדק. היו צריכים להענש גם יותר. לא רק זה אני חושב שאתם גם מקבלים הרבה הנחות. שמעתי את אבו יונס טוען שהיד קלה על ההדק וסכנין זו ״בטן רכה״ שמחפשים לפגוע בה. שמעתי את קבהא מתלונן שהמגרש ישן בעוד שאצל היהודים המתקנים חדשים. חלום שלי מבצר ביתי כמו דוחא ולא לנדוד לנתניה שנה חמישית או 6 מחוץ לחדרה, גם בלאומית אירחנו בעפולה.

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי האיצטדיון, אין לי מושג מי צריך לממן, בכל מקרה עם כל הכבוד לחדרה (ויש המון כבוד), אתם לא בליגת העל 20 שנה ואין לכם בסיס אוהדים כמו זה של סכנין, חוץ מזה איצטדיון של סכנין משרת כמה וכמה קבוצות באזור. זה תמיד נראה לי מגוחך שהיינו צריכים ללכת עד קטאר כדי שנבנה איצטדיון.

אני בכוונה לא טוען שסכנין נענשת יתר על המידה, אבל אני תוהה האם מי שטוען את ההיפך הלך ובדק את הנתונים או פשוט הלך לפי תחושת הבטן שלא תמיד מחוברת למציאות.

קרה מחדל, צריך לעשות תחקיר ולהציג את העובדות בבית הדין, אם יוכח שכל המחדל על אנשי בני סכנין אני בעד שיקבלו את העונש הראוי. אבל, בין זה לבין העליהום שמתנהל בתקשורת בימים האחרונים הוא רחוק.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי מקבל את מה שאתה אומר, לגבי הנקודה האחרונה, העליהום לא מוצדק? מתי פעם אחרונה קרה דבר כזה? בטח כשזו לא הפעם הראשונה העונה שישנה התנהלות בזיונית סביב המועדון.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 3)

1. ofir