דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/5/19.

1. רוברטו באגיו31 Member

לפי מה שאני זוכר, בפעם הראשונה רוב הנדבקים היו אנשי צוות ולכן גם מי שלא נדבק ובא איתם במגע, היה חייב להיכנס לבידוד . היו גם 2-3 שחקנים פצועים כולל השוער .
    זה היה במשחק הראשון של העונה כשהם הפסידו 7-0 .

לאחר מכן היה עוד פעם חשש להידבקות של שחקן- שתיים .

מתוך סגל של 20 שחקנים, מספיק ש 1-2 נדבקים ואז חלק צריכים להיכנס לבידוד . סביר להניח שזה המצב גם עכשיו .
    בלי קשר לסכנין, אני חושב שאין ספק בכלל שהרוב המוחלט של השחקנים ואנשי המועדון בכלל לא שומרים על ההנחיות, ולכן כשאנחנו כרגע כמעט בשיא התחלואה, סביר להניח שיהיו עוד שחקנים שיידבקו וידביקו .

עידכון : בסכנין יש כרגע 9 שחקנים עם קורונה ועוד 2 אנשי צוות .
    לדעתי כפי שנאמר כבר צריך לשחק את המשחק כל עוד יש 13 שחקנים כשירים ( כולל נוער ) .

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/21
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק שלנו נגדם נדחה כי הם לא רצו לשחק בעכו ולאבד את יתרון הביתיות אפילו שעל הנייר אין קהל.
    מניסיון העבר אני בטוח שאם יכניסו לדוחא לא מעט "חברי הנהלה" במשחק ההשלמה הקרוב.

באופן כללי אני לא חושב שנשארו כבר תאריכים פנויים למשחקי השלמה, ולמרות שהסיכוי לכך קלוש כי הכל כאן עקום צריכים תקנון מסוים שקובע שכל עוד לקבוצה יש 13 שחקנים כשירים משחקים בכל מקרה גם אם זה יוביל למשחקים לא ספורטיביים, השחקנים עצמם לא מצליחים למנוע מעצמם להפר את הנחיות הבידוד ואם הקבוצות לא יכולות לעמוד בזה, כלומר לגרום לשחקנים לאכוף את ההנחיות אז שיפסיקו לזיין את המוח ויפסיקו את הכדורגל פה עד היעלמות המגפה ושכדורגלן שלא שמר מספיק בצד ימצא מקצוע חלופי עד אז. אי אפשר גם להתבכיין וגם לא לעשות את המינימום האפשרי.

3. alexshw Member

שיפסקו הפסדים טכניים.

4. oranfu Member

אה, אז את המשחקים הקודמים דחו להם בגלל שחקנים בודדים שלא יכלו לשחק?

מצב בעייתי, אבל אם הם בכו שידחו להם משחקים בגלל 2 שחקנים הם לא יכולים להמשיך לבכות, הם הביאו למצב כזה שאי אפשר יותר לדחות משחקים שלהם.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אז אבו-יונס יעלה להתראיין באיזה תוכנית דיבורים אקראית של ערוץ הספורט ויתבכיין שדופקים אותם ואף אחד לא יאמת אותו עם עובדות או ישאל שאלות קשות.

oFiRzZz, oranfu ו-Jefecito אוהבים את זה.
  6. Butragueño מנהלים

איך נשארו שם בכלל שחקנים שיכולים עוד להיות חולים?

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. yakov_y YNWA

תראה את המשחק האחרון של מכבי נתניה ובני סכנין, רק לפני שבועיים, היו למעלה מ-100 אנשים באיצטדיון לדעתי ואף אחד לא דיבר.
    עוד לא דיברתי על השיפוט המביך שנעלם,
    זה לא רק הפנדל שלא נשרק, השער של אזובל שנפסל שלא בצדק או הבדיקה לשער שכבשה מכבי נתניה,
    זה שופט נוראי שלא מסתדר עם לחץ השחקנים ונמצא בפאניקה מטורפת, שורק לכל נגיעה (חילוץ כדור נקי של שדה נשרק לעבירה), שולף צהובים על כלום, עוצר את המשחק וגונב את ההצגה, לוקח את השחקנים לצד ומדבר איתם.

שיפוט נוראי והכי נורא היה לשמוע את ג׳ימי טורק, מעבר לפרשן שמלמל ואני לא מבין מילה, הבנאדם אוהד סכנין ולא מסתיר זאת.
    זה היה אחד הדברים הכי נוראיים שראיתי בליגה שלנו בשנים האחרונות.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא רוצה להרוס את דיון המחזור כדי להמשיך לדבר על כדורגל אז אני רק אשים את זה כאן.
    "תובע ההתאחדות החליט שלא לבקש את מצלמות האבטחה של האצטדיון, שקלטו היטב את מה שקרה בין חדרי ההלבשה, והוא יסתמך על דו"ח השיפוט המפורט.".

לפחות למראית עין תעשו שזה ייראה שלא באתם עם העונשים מהבית. אשכרה יש לשופט ראיות והוא מעדיף שלא להשתמש / לראות אותן.
    הזוי.

9. South Boy Member

ממתי תובע ההתאחדות צריך מצלמות כדי לפסוק את החלטתו? מה יש לו כוח עכשיו להתחיל להסתכל בממצאי הוידאו כדי להגיע לחקר האמת? עבודה זה לפראיירים, יש דו"ח שופט מוכן כבר.
    מקסימום שופטים לפי שיקול דעת, מה הבעיה? כולה ללבוש גלימה להגיד כמה מילים ולדפוק עם פטיש בסוף.
    "מדינת חוק".

Sturridge, italiano ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

אין לבית דין כזה שום סמכות שיפוטית. לא מבין למה קבוצות משלימות עם המצב.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

11. oranfu Member

הזוי. יש להם צילומים אבל הם לא מעוניינים בהם ויסתפקו בדו"ח השופט.
    מה זה הדבר הזה?
    אמנם כבר ראינו שהם מחליטים על העונש מראש בלי קשר להוכחות, אבל אפילו לא למראית עין?

כמו שאני מכיר את מכבי חיפה, ובגלל העליהום התקשורתי, הם בכלל לא יילחמו. יתנו לזיין אותם בכיף, לשחר יש הרבה נסיון בזה.
    גם אם יתנו לנו הורדת נקודות בפועל אני בספק אם המועדון יילחם בזה.

מנחם צפוי לקבל "לפחות" 4 משחקים בחוץ ואני שואל - על פאקינג מה?? כי קרא להם סמרטוטים? על זה 4+ משחקים??
    ובן-בסט ואראל, שתקפו אותו פיזית, יקבלו פחות.

ושוב, אולי באמת שחקנים של מכבי חיפה השתמשו באלימות, אבל אני עדיין לא ראיתי וידאו של זה. על מה כל ההרחקות? יש פה הגזמה פראית.

Maccabi Diamond ו-Sturridge אוהבים את זה.
  12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא חושב שמכבי חיפה קורבן בלעדי פה, זו החלטה מוזרה באופן כללי ואני המום שאף נציג של הקבוצות או עיתונאי לא שואל שאלות.

13. alexshw Member

אין אף הוכחה ששחקני מכבי חיפה הרביצו למישהו. אם יש ממה חוששים? תציגו.
    אראל כן הרביץ, אלון תורג'מן כן הפיל את בן דוב.

דו"ח של ליאני זה דו"ח של אדם בעל אינטרס ברור. האיש גם מוטה וגם האינטרס שלו להסתיר את השיפוט האיום שלו שהוביל למהומה בעצם.
    צריכים לחקור אותו איפה הוא מהמר או מי משלם לו כסף.

Sturridge ו-oranfu אוהבים את זה.
  14. Butragueño מנהלים

זאת אומרת שנותנים לליאני בלעדיות להחלטה. הוא יכול לומר שאבו פאני שלף אקדח לעברו של אראל ואי אפשר להתווכח עם זה .

Sturridge ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. italiano Member

ככה זה כשיש מישהו מסוים, ממועדון יריב, שבוחש מאחורי הקלעים. כך קרה גם בשבוע שעבר עם זוסואה.

oranfu אוהב/ת את זה.