דיון החדשות 2018/2019

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏21/5/18.

1. Roma מנהלים

אתה יכול לגלגל ותוך שנייה תמצא אין ספור מקצוענים נגד ה-VAR.

זה לא העיקר לשם את הVAR בליגה, צריך לדעת איך להשתמש בו ולקבוע חוקים ברורים. עד היום השימוש הכי טוב שאני ראיתי זה בגרמניה, באיטליה ובארץ השימוש פשוט בלתי נסבל, הורס את כל החווית הצפייה.

2. Telkiyski Member

אני לחלוטין בעד ה-VAR.

3. גלצ Member

גם נבדלים זה דבר מעצבן, אף שחקן לא מדבר נגד זה. זה נהיה טרנד להגיד דברים רעים על var. לא שיש לי חולשה לvar אבל סתם מרגיש לי מוזר שחלוצים יותר יוצאים נגד זה.

הבעיה שהשופטים כאן הרבה פעמים מפחדים לשנות החלטה לפי שימוש בvar בגלל שזה מוריד להם נקודות וגם כשהם עושים את זה הם מתלבטים המון זמן על מה כדאי להם. זה הזוי.
    רק בישראל אם תרצה.

4. Telkiyski Member

הגיוני שהדיבורים סביב ה-VAR יהיו בעיקר שליליים.
    הרי קבוצה שפסלו לה גול בגלל הVAR - נשמע אותם מספרים כמה זה מבאס וזה.
    אבל שחקני הקבוצה שניצלה לא יבואו לספר כל כך מהר ש"אין יופי שיש VAR. הציל אותנו".

שורה תחתונה טובה שיש את זה, הקטע הוא שעשוה רושם שבישראל השופטים כ"כ גרועים שגם כשהם הולכים לVAR ורואה הילוך חוזר 9 פעמים ב6 זוויות שונות - הם עדיין מסוגלים לקבל החלטה שגויה.

שי אוהב/ת את זה.
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיפור שטרם סופר: כך שיטת הקיזוז נולדה בארץ

"שחר לא תמך בקיזוז" רק כמו בכל החלטה שקשורה לכדורגל הישראלי עמד מאחורי הקלעים ועירבב יחד עם שאר המושכים בחוטים.
    מעניין שכאשר שחר לקח 5 אליפויות מתוך 6 אף אחד לא הציע שיטה דומה.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  6. קשר שמאלי Member

"שכונה עם תעודת איזו 9001" - ספורט - הארץ. אל תמהר להאמין לחובבנים

7. Telkiyski Member

אגב במקסיקו יש בכלל שיטת פליאוף.
    משחקים ליגה סדירה ואז צמד משחקים בית חוץ עד הגמר (כולל). כמו כדורסל.

וזה שמספרים ש"שחר לא תמך" זה משהו שצריך לקחת בעירבון מוגבל.
    רקנטי זה עוד אתר בית שלו, כמו עוד רבים אחרים, ככה שברור שהם ינסו להוציא אותו לא-ליצן.

8. קשר שמאלי Member

9. סמואל אטו Member

"אפשר להיות אמיתיים עכשיו".
    הבן אדם הזה פשוט ביזיון.

10. Drama2 הסמל מעל הכל

בהתחלה חשבתי שדיברת על אוהד כהן השוער, אבל אז עשיתי גוגל וגיליתי בחור נחמד, דיבר יפה ויחסית לעניין.
    ואז שמעתי אותו שוב, והוא התגאה, שוב ושוב, בלאונרדו אווסו, וכאן הוא איבד אותי. הייתי לוקח אותו בעירבון מוגבל.

לא שמעתי על אפריקאי שמרוויח פחות מ2,000 אירו בחודש, אותם "טורנירים זוטרים" זאת עבודת נמלים וצריך עין חדה מאוד כדי לקלוט שחקן, ושם אני בספק עד כמה תמצא את הכשרון הבא, כי כל מי שכשרון כבר משוייך לאנשהו.

לא הייתי פוסל את אפריקה, ממש לא, יש איך להביא שחקנים צעירים מאפריקה, אבל הדרך הזו שהבחור מצייר היא לא הדרך הנכונה לדעתי, ואני בספק כמה כשרונות יגיעו ככה.
    הדרך הנכונה גם יותר מתאימה לשוק הישראלי, הוכיחה את עצמה היסטורית, ומי יתן ונצליח ליישם את זה. דווקא מתחיל להיות שת"פ מצד המועדונים והקיץ מי יודע אולי נראה כאן קפיצה משמעותית ברמה של הזרים.

נ.ב.
    הכותרת של הכתבה "באפריקה אנחנו פאקינג טראמפ", ולאחר 10 דק' הבחור אומר שאין לנו מה להסתכל על כשרונות בולטים, וואלה הוא צודק שאין לנו על מה להסתכל אז איך אנחנו בדיוק "פאקינג" טראמפ ? אנחנו לא. אנחנו לא יכולים לבוא עם פנקס צ'קים ולקנות כעולה על רוחנו. לקנות שחקנים מכל מיני טורנירים מקומיים אנחנו יכולים, כמו הרבה מאוד מדינות. אתה יודע באיזו מדינות היו משחקים אותם שחקנים אפריקאים אם לא ישראל ? מדינות יותר "עניות" מאיתנו מבחינת תקציב בכדורגל.

11. עידן444 Member

לא אומר אמן על כל מה שהוא אמר. בטח לא את האמירות של ״בואו נפתח שערים״, או המחמאות לאשדוד בהתנהלות בהבאת זרים... מי שישמע הם הביאו לכאן את קאיודה, נוואקמה, מסיללה ויעקובו.

הוא גם די שלל את האופן בו נתניה מביאה זרים ואני חושב שהמצב שלנו לא רע עם שחקנים אירופאים.

אבל את האופן בו הוא מסתכל על שחקן ואיך הוא רואה את הכדורגלן הישראלי ביחס לאירופה- אני לגמרי מסכים.
    מישהו באמת חושב שמגן סקוטי שמשחק בנוריץ׳ בהכרח שחקן יותר איכותי מערן זהבי? אם המגן הזה היה גדל ברעננה מישהו באמת חושב שהוא היה עושה לליגה קרקס ומגיע להיות בהרכב של נוריץ׳ או בורנמות׳?
    הרי זו חשיבה הזויה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. Telkiyski Member

ומי אמר שאיזה קשר אמצע שמשחק בלידס יותר טוב בהכרח מגדי קניקובסקי?
    חשיבה הזויה.

לדעתי בכלל יש מצב שליגת העל היא ליגה לא פחות טובה מהצ'מפיונשיפ.

13. סיונרה Member

@Drama2 טראמפ הוא איש עסקים די כושל שפשט רגל כמה פעמים, יכול להיות שלזה התכוון המשורר.

14. עידן444 Member

גבי. לא גדי.
    וברור שלא.
    הוא גדל בקרית שלום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. סמואל אטו Member

קצת איבדתי את הרעיון של drama2.
    בשורה התחתונה לקבוצות הישראליות אמור להיות יותר קל למשוך שחקנים בולטים מאפריקה מאשר שחקנים בולטים מספרד או צרפת. עניין של פערי איכות וכלכלה.
    יש דוגמאות מצוינות כמו עלי מוחמד, קמארה(רעננה) וקאיודה.
    נכון שיש מעקב של מועדונים אירופאים מדרג גבוה יותר מאשר ישראל על שחקנים אפריקאים, וגם משלמים עבורם סכומים שלא כל מועדון ישראלי יכול(אוהד כהן ציין את הדברים האלה בעצמו), אבל מדובר במועדונים שהם לא הכי גדולים באירופה(הם מחפשים כישרונות שכבר התקדמו מוקדם יותר) וזה משאיר קצת יותר מקום עבור מועדונים ברמה של ליגת העל.
    אז את ה-20-30 הכי טובים אתה לא תביא, הבאים בתור כן יהיו אופציות.