דיון החדשות 2017/2018

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/2/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

אני אישית חושב שזה מצחיק להאדיר שחקנים כמו דן ביטון, אינברום ודור ג'אן( אם פיליפינקה ובראון היו שחקני רוטציה, הם לא היו משוחררים) בגלל סוכנים שמנסים להאדיר את השם שלהם או מחלקת הנוער ממנה הם באו.
    בשורה התחתונה מדובר השחקנים שכיום לא מסוגלים לעשות שינוי באף קבוצה. אולי בעתיד.
    אין מה להשוות ללארי קאיודה שהיה שחקן מדהים עוד בליגה הלאומית, וערן לוי שהיה בגיל שבו הוא החל באמת לפרוץ.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד, נכשל זאת מילה חזקה כי הוא הגיע לקבוצה חלשה ובעייתית שהייתה במשבר. אכזבה זאת מילה מדויקת יותר, בטח אחרי החיזוק בינואר, בטח לאור איכות הכדורגל שאשדוד הציגה לא מעט פעמים העונה.
    כבר סיפרתי על מקורבים לדן ביטון שמספרים שמה שמעניין את תורג'מן זה הגנה ושלפעמים ההוראות הטקטיות שהוא נותן להתקפה זה אך ורק עם מי הם רצים להגנה, ולא על בניית התקפות וכיוצא בזה.
    בלי לכבוש קשה לנצח (רק אשקלון ועכו כבשו פחות).

בכל מקרה, כן חשוב לציין שתורג'מן פוטר לא בגלל הנושא המקצועי (אחרת היה מפוטר לפני חודשיים ולא עכשיו כשהוא 4 נקודות מהקו האדום כשנשארו רק 3 מחזורים לסוף העונה), אלא בגלל השילוב של זרק את הבן של הבעלים מהאימון + סירב לתת לאשדוד להנחית עליו את יוסי מיזרחי ולהפוך בפועל לעוזר מאמן...

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/18
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד שני, גם אל תהפכו את הסגל של אשדוד לחוטבי עצים ושואבי מים.
    עם מי אשדוד מתחרה? עם קבוצות כמו אשקלון ועכו שאספו את כל מי שהתקציב שלהם איפשר להם?
    עמית ביטון שהיה הבלם המוביל של עכו לפעמים בכלל לא נרשם בסגל של אשדוד לא לדבר על דקות משחק.
    שחקנים כמו פיליפנקה ווובה בראון היו שחקני סגל במכבי ת"א והפועל ב"ש לפני שהגיעו.
    מאוריסיו שחקן ליגה טוב, גם אינברום, גם קינדה, גם ג'רפי וגם דן ביטון הם שחקני ליגה טובים.
    אלקה הוא כישרון עצום, שבידיים הנכונות אמור להתפוצץ בקבוצה כמו אשדוד.
    היה להם בפתיחת העונה את אדילסון שנתן עונה טובה מאוד בהפועל חיפה בשנה שעברה.
    אז אולי אשדוד היא לא קבוצה לפלייאוף עליון, אבל היא הייתה אמורה להיות היום באזור של סכנין, רעננה, עם אותו מספר נקודות, רחוקה מאוד מעכו ואשקלון שהבעיות הכלכליות שלהן אילצו אותם לבנות קבוצות שהיו קרובות יותר ברמה לליגה הלאומית מאשר לליגת העל.

גלץ אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

ולהאדיר את קאיודה בגלל חודשיים טובים בלאומית ועוד חודשיים טובים בליגת העל זה כן הגיוני?
    יותר קל להסתכל על הדברים היום בראייה לאחור.
    ואתה מתעלם ממצב המועדון.
    אין משכורות.
    מצב חברתי על הפנים.
    תנאי פתיחה קשים.
    לא סתם יוסי מזרחי הרים ידיים.
    ממתי יוסי מזרחי מרים ידיים?

5. סמואל אטו Member

אני מאדיר את קאיודה בגלל היכולות שלו.
    באשדוד אין שחקנים ברמה הזאת שנמצאים בפורמה לא טובה בגלל "כסאח" או סיבה אחרת. הם פשוט לא ברמה הזאת(אולי יש חלק שבעתיד יכולים להשתפר, אבל רק בעתיד).

ההוא טוב, הזה טוב והזה טוב.
    אפשר ככה לעבור על כל השחקנים בליגה.
    פיליפינקה ובראון היו שחקני גיבוי במקרה הטוב. האחד בלם בעל ניסיון( לא שיחק הרבה בארץ כדי לאבחן אותו) והשני שחקן בינוני במקרה הטוב(גם אם היה משחק בברצלונה ולא בב"ש).

לך לדיון התחזית, אשדוד נמצאת בדיוק איפה שכולם ציפו שהיא תהיה.
    יש שם סגל בינוני מאוד ואולי 4-5 שחקנים עם פוטנציאל. פוטנציאל מתממש בשיא הקריירה ולא בגלל שהחלפת מאמן. הרוב רק עכשיו מתחילים את הקריירה שלהם בליגת העל.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/18
    גלץ אוהב/ת את זה.
  6. עידן444 Member

הסגל בתחילת העונה באמת לא היה מספיק טוב.
    אבל הוא בינואר הפך משמעותית טוב יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. סמואל אטו Member

נו מה כבר השתנה? שחקן בינוני שעזב בקיץ ולא שיחק כדורגל עד החזרה בינואר ועוד 2 צעירים מהלאומית?

נצטרך להסכים שלא להסכים.

8. עידן444 Member

אכן.
    אני באופן אישי לא ציפיתי לראות את אשדוד באיזור המסוכן עד הסוף.
    חושב שכך גם רוב האנשים.
    אני באופן אישי הייתי בטוח שאשדוד תסיים גם מעל סכנין ורעננה.
    ויודע מה ההבדל בין אשדוד לבין סכנין ורעננה?
    נחש.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי השמועות אצלנו, הנציגים של אלון תורג'מן פנו אלינו והציעו לנו את תורג'מן לעונה הבאה. אצלנו השיבו כי עד לקיץ לא מתכוונים להתעסק בכלל בנושא החלוץ (הרבה בגלל שמחכים לראות מה יקרה עם שכטר בקיץ, אם יעזוב את בית"ר ולא יחתום במכבי, אמור להפוך למטרה מס' 1 שלנו).
    אז בפעם הבאה לפני שמאשימים את אלונה, שיבדקו קצת איך מתנהל הכדורגל הישראלי...

10. DRORIKO Member

קורס פרו: אורי גוטמן, איתי מרדכי העבירו הרצאה במשרדי אופ"א - וואלה! ספורט
    ידיעה שמאד הפתיעה אותי האמת. לא שאני חלילה מזלזל בידע שלהם, אבל מדובר בשניים שעדיין לא עשו כלום בקריירת הבוגרים. גוטמן אמנם עושה עבודה מצויינת כעוזר של אבוקסיס אבל עוד לא התנסה באימון, איתי מרדכי ירד ליגה עם בת ים וגם בתור העוזר של רוטן לא בדיוק מתביע את חותמו. מצד שני אייל לחמן, אחד המאמנים הכושלים בהיסטוריה, הוא מרצה ראשי בוינגייט, ואורי אוזן, גם הוא נטול כל ניסיון באימון, הוא הפרשן הכי טוב בטלוויזיה ביי פאר. אם נלך הכי רחוק אז יש את ביילסה, שהוא ממש מנטור של מאמנים בכירים כמו סימאונה ופוצ'טינו, למרות שהוא עצמו בעיקר ידע כשלונות כמאמן.
    כנראה שלא תמיד יש קורלציה בין ידע מקצועי ליכולת אימון. בדיוק כמו שאתה יכול להיות משפטן דגול מבלי שפעם אחת בחייך ייצגת לקוח בבית משפט.

11. סמואל אטו Member

יש פער ענק בין לדעת ובין היכולת להעביר ידע.

12. DRORIKO Member

שמע השניים האלה לא סתם קיבלו זימון לתת הרצאה. זה לא ההתאחדות שאתה מקבל ג'ובים לפי פרוטקציות, כנראה שבאמת יש עליהם.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

גד עמוס בדרך להחליף את ניצן בק"ש. לדעתי רכש טוב של איזי.

14. DRORIKO Member

אין לי מושג מי זה גד עמוס אבל איזי זה אחד שפוגע עם שוערים אז אני סומך עליו

15. DRORIKO Member

מצב נושא:
הנושא נעול.