דיון החדשות 2017/2018

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/2/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

שירדפו.
    פ״ת גם החתימה עכשיו את אבידור. אז? תאמין לי- שבענו מהשחקנים האלה(למרות שאבידור די עונה על ההגדרה שנתתי קודם לגבי החלוץ שמחפשים אבל מה לעשות שהבחור אנטי כדורגל?)
    מה שאופיר טען זה שערן מלבד תקופה קצרה שנראה ביזיון (והרצון של סלובו להחזיר אותו בכוח לעניינים למרות שזה היה לגמרי לשחק פחות שחקן השתלמה ביג טיים במאני טיים וגם אני עצמי אכלתי את הכובע) נראה בדיוק כפי שהוא נראה היה תחת רוני לוי שזו היתה תקופה מדהימה עבורו.
    להערכתי אולסק ישאר והוא צריך להילחם על מקומו.
    אולסק לפני הפציעה- ואפשר היה לראות את זה בדיוני הלאומית- שחקן שהייתי הולך איתו בליגת העל בעיניים עצומות. אולסק לאחר הפציעה(וקיצוץ השיער:))- ביכולת לא טובה- והוא יצטרך לחזור לעצמו ומאחל לו שיתפוס את מקומות או כקשר אחורי או כ 50/50.

2. oFiRzZz Member

1. מעדיף את אביב ועלי על שבתאי, הפוטנציאל שלהם לדעתי הרבה יותר גדול (בטח עלי). צריך לזכור ששבתאי
    נתן עונה אחת גדולה וזהו. היו לנו כבר עונות שבנינו על שחקנים 'יותר מוכחים' בליגת העל ונכוונו. שבחון הגיע
    בעונת בנין ונראה כמו כלום ושום דבר, איתו הגיעו גם עלי חטיב ואורי שטרית וכמובן שירדנו ליגה.
    אבידור, לוגסי ושמעון הרוש עונה שעברה -רשומים בסגל הגרוע בתולדות ליגת העל. בטוח שפספסתי עוד כמה פלופים
    מהתקופה האחרונה שתפסו מקום של שחקן עם פוטנציאל לפניהם ולא נתנו כלום חוץ מאכזבה.
    ושוב אני מזכיר, אנחנו רק בתחילת יוני. עוד יגיעו שחקנים. רוב ההרכב עוד לא אוייש לדעתי.
    2. מממ לא. זה אותו ערן לוי הישן והאהוב. שחקן העבר האהוב עליי אחרי לואיס מרין ..
    3. אמר שיביאו 5 ואחד שייעודו יהיה בעיקר לנוער. ממה שאני מצליח להבין המחשבה הזאת השתנתה
    ומחפשים עוד זר לעמדת הבלם.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קובי מויאל מעולם לא היה מועמד למכבי נתניה, הוא סגר את רוב הפרטים עם בני יהודה די מזמן האמת.

4. oFiRzZz Member

זה היה צפוי, זה לא ה'תבנית' של שחקן שהמועדון מחפש. בגלל זה שאלתי על גלזר בדיון של מת"א, נשמע יותר אמין.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין מה רע עבור מכבי נתניה בלהעביר עונה סבירה בפלייאוף התחתון עם תקציב נמוך והרבה שחקנים צעירים שיצברו ניסיון בליגת העל.
    בפעם שעברה שהם עלו הם קפצו מעל הפופיק ומדיבורים על טב"ח, בן שהר ואחרים בסוף גמרו עם קנדה, בן-שושן, הברזילאי ההוא שנחתך מהר ובעיקר חובות ואי ודאות שהובילו לעונת הירידה המחרידה שלהם. עבור מועדון שעבר טראומה כמו שנתניה עברה הם צריכים יציבות ולבנות את עצמם לאט ובטוח. גם אם ישפכו שם ים של כספים לאן הם מקסימום מקסימום יכולים להגיע? אליפות לא תהיה הרי כי הם לא יכולים להתחרות עם ב"ש ומכבי.

amn, Bilev ו-עידן444 אוהבים את זה.
  6. Telkiyski Member

אין דבר "הלעביר עונה בשקט בפליאוף התחתון".
    קודם כל כי קשה להיות בפליאוף התחתון מבלי להיות מועמד לירידה בשלב כזה או אחר של העונה ודבר שני כי אם הם יכוונו למקום 8-9 הם עוד עלולים למצוא את עצמם שוב עמוק במאבקי תחתית.

7. oFiRzZz Member

קנדה ובן שושן .. איך שכחתי? (התשובה מתקשרת לנושא הדיון)

8. עידן444 Member

ואני אומר לכם שהוא לא היה בשיאו ואם היה יותר מפרגן אולי היה כובש קצת פחות אבל מבשל פי 2.
    דיא סבע- בגדול? היה תענוג! עכשיו בליגת העל!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mamadu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  9. Raulito Madridista

יש לי תחושה שהחלום של בני-סכנין יתפוצץ להם בפרצוף, לא יודע עד כמה מאמן זר יצליח בקבוצה הזו עם המנטאליות הייחודית שלה. לא הרבה מאמנים הצליחו שם בלי קשר חוץ מאבוקסיס ובלבול ואייל לחמן היה טוב אולי לתקופה של לפני 12 שנה. משום מה יש לי בראש את התמונה של ג'ון גרגורי שפעם הצעיד את אסטון וילה לפסגת הפריימרליג לכמה מחזורים והתרסק באשדוד ובנצרת. מעבר לכך, כמובן שהם תמיד רוצים את השחקנים של מכבי חיפה - חבשי וריאן. אני לא מבין רק למה דווקא אחרי עונה טובה יחסית שחררו את אבידור.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה פנדלים הוא סחט השנה?

11. עידן444 Member

התקלת אותי...
    רק כאן בסרטון רואים איזה 5 נראה לי.

12. DRORIKO Member

תגידו עד כמה חמור הקטע עם הפועל עכו? יש מצב שבית"ר תל אביב תעלה במקומה? כי היא לא בדיוק ערוכה לליגת העל(מה שאפשר להגיד בערך על כל קבוצות הפליאוף העליון שהן לא נתניה)

13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לדעתי במקרה כזה שעכו לא עולה אז דווקא כפר סבא תהיה זאת שתישאר ולא מקום 3 מהלאומית שתעלה

amn ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  14. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

מזל שהפועל סיימה אחרונה.

15. DRORIKO Member

אם כך אז צריך להודיע על זה מהר, כדי שכפר סבא תעמיד תקציב לליגת ההעל

מצב נושא:
הנושא נעול.