דיון החדשות 2017/2018

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/2/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oFiRzZz Member

yakov_y, עידן444 ו-EO11 אוהבים את זה.
  2. Melikson24 Member

ההרכב של נתניה חלש. לפעמים הזול הוא היקר, וזה מקרה כזה.
    זה לא הליגה הלאומית שרגל שמאל של ערן ויכולת אישית של דיא וקוגבנייה יספיקו לעלות ברוורס.

אני אומנם מחזיק מאוד מדראפיץ', אבל אם נתניה וסגל ימשיכו להתקמצן על שחקנים הם או יחזרו מהר מאוד ללאומית (ואז יהיה קשה כפליים לשקם את המותג) או יהיו הגרסה של כפ"ס של מימר. קבוצה אפורה ומגעילה שמגרדת תיקואים ואיכשהו מעל הקו האדום.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אי אפשר להשוות בין כפ"ס לנתניה בדיוק בגלל השמות שרשמת. רק לסבר את האוזן, כפ"ס בעונה האחרונה כבשה 23 שערים, וקשה לי להאמין שנתניה תגיע למספר הזה גם אם תתאמץ כל עוד ערן לוי כשיר. בליגה שלנו הוא שווה גולים.

4. Melikson24 Member

זה הכיוון שאני רואה את דראפיץ' לוקח את נתניה, בהתאם לאמצעים הדלים שלו. ובצדק.

בכל אופן, לא חושב שההתקפה של נתניה טובה משל כפ"ס בהרבה... לכפ"ס היה את צ'יבוטה ואלבז, ואפילו איילה שנתן עונה טובה. לנתניה יש את ערן לוי שנראה כמו שחקן עבר, סבע שהוא אחלה אם כי לא ראינו אותו מוביל קבוצה בליגת העל ועדן שרם.

5. עידן444 Member

יפה שלעבודה עפי תקציב מוגדר קוראים קמצנות בימינו... כנראה אתם נהנים לראות קבוצות קורסות כלכלית מסביב בגלל פנטזיות של בעלים שגם מרסקים מועדונים וגם את עצמם.
    יפה2 שסלובו עצמו עוד לא יודע מה ההרכב אבל אתה כבר יודע וגם יודע להגיד שהוא חלש.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ערן לוי נראה כמו שחקן עבר? למי בדיוק?

7. Melikson24 Member

לכל מי שראה אותו משחק כדורגל העונה.

להתמקח עם בני יהודה על 350 אלף שקל, ואחרי זה לסגור שמדובר בשנת השאלה ואז רכישה עם אופציה זו קמצנות.
    לוותר מראש שחקנים פוטנציאלים כשהשוק ממילא דל והקבוצה שלך חייבת חיזוק = קמצנות.

כמו שזה נראה כרגע, התקציב המוגדר שלכם הוא של מועדון בפירוק. אולי חוץ מעמוס (ואולי לא), כל ההחתמות שלכם הן החתמות שציפיתי מהפועל עכו במצבה הנוכחי הקשה.
    אם זה המצב, סגל צריך לוותר על הבעלות. כי במצב הנוכחי גם אין לכם נכסים עתידיים, חוץ ממוחמד ואולי סבע אם ייתן עונת שיא, וגם אם אין לכם בסיס של קבוצה לגיטימית בליגת העל.
    כמו שאמרתי בהודעה הראשונה, לפעמים הזול הוא היקר. מציע לסגל להסתכל על עונת 2011/2012 שלנו וללמוד ממנה, כדי שלא תלמדו אותה על בשרכם...

8. yakov_y YNWA

שכחתי לגמרי שמוחמד עלי בן 21 בלבד, תמיד אני חושב שהוא הרבה יותר מבוגר :/

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  9. עידן444 Member

אחת הבעיות הגדולות שלנו זה שברגע שאנחנו קוראים משהו באיזה אתר אנחנו בטוחים שהוא נכון.
    אם אשאל עכשיו על מי ויתרנו מניח שתיתן רשימה ארוכה של שמות שהם לרוב ספיקולציות של מר פשכצקי שכנראה צריך לפרסם משהו כל יום.
    רק מה? במציאות הם מעולם לא היו בליסט שסלובו וברדה הגישו להנהלה.
    לא אבידור, לא דובב גבאי, היום מסתבר שגם וובה בראון לא היה על המדף, אני די בטוח שגם קובי מויאל לא, וכבר לא זוכר איזה עוד שמות פשכה זורק בשבועות האחרונים.
    שחקנים שהיו ברשימה למשל היו בן הרוש ודגני שרוצים 250 אלף דולר בעונה...
    אתה היית נותן להם? אני לא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. עידן444 Member

ועוד דבר- נתניה ב dna שלה קבוצה התקפית. וגם סלובו מאמין בקבוצות שמשחקות התקפי עם לחץ גבוה.
    נתניה להערכתי תכבוש הרבה שערים. סביר להניח שגם תספוג הרבה ובגדול תהיה משמעות רבה לשני הזרים הנוספים שיגיעו.
    אם זה יהיה בלם כמו מישצנקו וחלוץ כמו סיסאיי יכול להיות שנהיה בבעיה. אם זה יהיה בלם כמו פרנסמן וחלוץ כמו קאיודה(אפילו אם בוסר) נהיה קבוצה מפתיעה.

11. Melikson24 Member

לפעמים עדיף להביא שחקן אחד ברמה גבוהה שיהיה אפשר לעשות עליו כסף (דגני, לצורך העניין) ולשלם לו את ה-200 אלף מאשר 4 שחקנים ברמה נמוכה-בינונית עם משכורת של 50 אלף שיעזבו בינואר להפועל קטמון.
    אלונה הייתה עושה את הטעות הזאת באופן קבוע כל חלון העברות כשהיא נכנסה לעולם הכדורגל, ואז נותנת סכומים משוגעים על שחקנים שעבר זמנם או פשוט לא שווים את זה, דויד רביבו לדוגמה.

שחקנים כמו פושה, שבתאי ודגני היו צריכים להיות בראש הרשימה שלכם.

12. oFiRzZz Member

אתה יודע כמה הם דורשים? (בהמשך לדיון על החוזים המוגזמים שישראלים דורשים)
    את מי היית מביא לנתניה במקום?
    זאת ועוד, אני מזכיר לך שאנחנו רק בתחילת יוני (!!!) , יש קבוצות שבכלל לא יודעות
    מי יהיה המאמן שלהן ולא החתימו חצי שחקן, תן זמן.

מילה על ערן לוי, אם ראית אותו השנה והסקת שהוא נראה כמו שחקן עבר אז סימן
    שתמיד תפסת ממנו שחקן עבר, כי הוא הציג את אותה רמה מינוס פלוס מאז שהוא
    הגיע לנתניה להוציא את החודש לאחר החזרה מהפציעה שלו העונה.
    אם חשבת גם בעונת רוני לוי שהוא שחקן עבר, עונה שהוא סיים אותה עם 11 שערים ו9 בישולים,
    אז שכל הקבוצה שלי תראה כמו שחקני עבר.

EO11 ו-עידן444 אוהבים את זה.
  13. עידן444 Member

פושה לא ברשימה של סלובו כי לא חושב שזה הסגנון שהוא רוצה. אני חושב שהוא מחפש חלוץ מהיר כמו קאיודה שיתן עבודה כמו ויסמן(השערה שלי מאיך שאני מבין בין השורות)- ובין אם ויסמן ישאר או לא- יגיע לעמדה הזו חלוץ זר.
    דגני חי בסרט ובחיים לא הייתי משקיע בו רבע מתקציב השחקנים- מאיפה להפועל יש כסף בשבילו? שאלה טובה אבל אל תתפלא אם שוב לא יהיה שם כסף למשכורות באמצע העונה... מה גם שכתפיסת עולם סגל לא רוצה פערים כאלה בחדר ההלבשה.
    יובל שבתאי- ראה את הציטוט של סגל שהביאו כאן- יש לך שני ח׳ברה צעירים שהמועדון מאמין בהם- אביב אברהם ועלי מוחמד- אז למה לדחוף להם את יובל שבתאי שם? מי ישמע יובל שבתאי זה איזה עילוי שטרם נראה... כולה שחקן שדילג בין קבוצות תחתית כל הקריירה שלו ועונה טובה ברעננה שכל מטאטא שם ירא עשתה ממנו איזה כוכב גדול...
    אני מסכים ב 100% עם המדיניות- ולא הייתי רוצה לראות אחד כמו שבתאי על חשבון אברהם או מוחמד גם אם יהיו להם חבלי לידה בליגת העל- ויהיו. אבל ככה מגדלים שחקנים ומי שרוצה למחזר יובל שבתאים ומושיקו לוגסים- שיהנה.

אגב, גם הסלבנק שחתם בק״ש על חוזה ענק מעולם לא היה מועמד לנתניה אלא סתם ניסיון של פשכצקי לעזור לסוכן שלו לעשות עוד כמה גרושים על איזי.

14. oFiRzZz Member

אה, ויש לנו מקום לעוד שלושה זרים, שלושתם כנראה מיועדים להרכב.
    בקיצור, תן זמן. תשפוט באוגוסט אם הסגל טוב או לא.

15. Melikson24 Member

שבתאי שחקן מעולה ומוכח עבור קבוצות תחתית-אמצע. לא סתם פ"ת ובית"ר רדפו אחריו, לא סתם בכר החתים אותו. צריך מצבת קישור הרבה יותר מרשימה ממה שיש לכם כרגע, לפי מה שהבנתי מאוהדים שלכם אפילו אולסק עדיין לא חתום. רוטציות וזה, אתה יודע. ואל תגיד לי שאתם עדיין בונים על רביד גזל וטגה.....

לגבי ערן לוי, דיברתי על העונה הזאת, לא על עונת רוני לוי. ודיברתי יותר על איך שהוא נראה על המגרש מאשר מספרים, כי מספרים הוא ייתן גם על רגל אחת. והוא נראה ביזיון.

סגל לא אמר שתביאו רק 5 זרים? אז רק 2 זרים.

מצב נושא:
הנושא נעול.