דיון החדשות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

נשמע כמו יופי של ערב. מי לא היה רוצה להיות בנעליים שלו?

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/14
  2. cheddar Member

As a referee, he should have learned to be more careful when booking Giggs.

3. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

4. Mellow29 Kopite

Fabian Delph deals fresh blow to Aston Villa after revealing he is unlikely to sign new contract - Telegraph

פביאן דלף לא יאריך את החוזה שלו באסטון וילה, והוא יעזוב את הקבוצה בחינם בקיץ הבא. מי שמוזכרות כקבוצות שיכולות להתעניין הן אברטון, טוטנהאם וליברפול. לשתיים הראשונות הוא יכול לעזור, השאלה היא האם יש לו מה לחפש גם בסגל של ליברפול/ארסנל.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי לוקח אותו לצ׳לסי. לכל אחת מהקבוצות שהזכרת הוא בטוח יתאים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. cheddar Member

מה ריו פרדיננד כתב בטוויטר, שהביאו לו באן על כך ?

7. alexshw Member

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני מסכים בהחלט שמיעוט המנג'רים השחורים לא מוסיף כבוד לכדורגל האנגלי, אבל לא ברור לי איך זה אמור לעבוד. נניח שכנדרש יש בארבע מקבוצות הליגה מנג'ר שחור, ואז קבוצה אחת מהן מפטרת את מאמנה (לצורך העניין-טוטנהאם, שיהיה אמין). היא מחויבת למנות מחליף שחור? או שהיא יכולה למנות מחליף לבן ואז אחת הקבוצות האחרות חייבת למנות שחור גם אם היא לא התכוונה להחליף מאמן?

9. alexshw Member

היא תהיה מחויבת להזמין לראיון עבודה אחוז מסוים של בני מיעוטים לאומיים או גזעיים.
    איך זימון שכזה רק לצורך וי ישנה את התמונה לא ברור. בסוף אני מאמין שמי שנמצא מתאים לתפקיד, צבע עורו לא ישחק תפקיד.

10. golding מנהלים

זה עבד בNFL ולכן לא הייתי שולל את זה על הסף.

הבעיה עם החלת ״חוק רוני״ על הכדורגל האנגלי היא בראש ובראשונה התערבות חסרת תקדים בעניינים פנימיים. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון שהוא יכול להוות תמריץ חיובי הן למועדונים והן לאנשים המופלים. לצורך העניין, מועדון באמת יצטרכו לראיין אדם - שייתכן מאוד ויתגלה כמוכשר - שטרם קיבל הזדמנות מטעמים גזעניים, ואילו אותם אנשים באמת יבצעו את הcoaching badges שלהם ולא יוותרו מראש לאור הנתון המזעזע שמעיד על קיפוח לכל דבר.

לא יודע מה אני באמת חושב על זה, אבל קשה לומר שאין בעיה של גזענות בכדורגל האנגלי. זה בא לידי ביטוי בכל מני תחומים ואם השינוי לא יגיע מבפנים אז אולי הגיע זמנו של מנגנון כלשהו.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין גם מספיק שוערים שחורים בליגות האירופאיות, אולי גם שם נעשה אפלייה מתקנת?
    לא מבין את ההצעה הזאת. אי אפשר מ92 מקרים לבנות תאוריה, יש המון שחקני עבר שחורים שמפרשנים בMOTD, בSKY, בBWIN, בESPN ואם יהיה מאמן שחור טוב הוא יאמן קבוצה באנגליה. זה שיחס השחורים לבנים בעולם לא זהה ליחס השחורים לבנים ב92 קבוצות מקצועניות לא אומר שיש פה גזענות.

12. golding מנהלים

שוב, אני לא באמת יודע מה דעתי על החוק הזה, אבל זה לא מדגם מבודד ולא מייצג. בעשר-עשרים השנים האחרונות מספר השחקנים השחורים ברחבי אנגליה הוא משמעותי, בעוד מספר המאמנים השחורים הוא מאוד, מאוד נמוך.

אני ממש לא חושב שצריך להעסיק מאמן על סמך צבע העור שלו, אבל אם הציבור השחור חושב שיש אפליה, והנתונים במקרה הזה מגבים את התחושות הללו, האם חקיקת חוק כזה באמת תפגע במישהו? הרי לא מכריחים את המועדונים להעסיק אף אחד.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר החוק יהיה קשור לזימונים לראיונות עבודה, שיפרסמו את הנתונים בנוגע לזימונים ולא בנוגע למספר מאמנים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  14. Mellow29 Kopite

הגיוני שאם אין הרבה מאמנים, אז גם אין הרבה זימונים כי לרוב מזמנים את האנשים מתוך ה"בריכה" של המאמנים, שרובה המכריע מוחלטת ממנג'רים לבנים.

כל הנסיון לדחוף אוכלוסיות "חלשות" לתחום מסוים על ידי העדפות מתקנות תמיד נראה לי מאולץ מאוד, אבל זה משהו שעושים בהרבה מאוד מקומות גם מחוץ לכדורגל. גם לי לא ברור איך זה ישפר את המצב בפועל, כי אני בטוח שמה שמניע את רוב המנהלים בביזנס הזה זה הצלחה מקצועית ולא ענייני גזענות. אולי יהיו פה ושם יוצאי דופן קיצוניים (כאלה שיקחו מנג'ר שחור גם אם אינו הכי טוב, בשביל הגימיק, או להפך), אבל מעבר לכך זה סתם סעיף שיסרבל את תהליך הבחירה ולא יוביל לשינוי גדול בפועל.

15. golding מנהלים

אני מסכים, בהיעדר נתונים קשה לראות את התמונה כפי שהיא באמת.

ובנושא אחר, קאסלס טוען שמוריניו היה קרוב מאוד ליונייטד עד שצ'לסי התערבה:
    Exclusive: Jose Mourinho Turned Down Manchester United Job to Return to Chelsea | Bleacher Report

מצב נושא:
הנושא נעול.