דיון החדשות 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/11/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

נו באמת. כדור אחד נזרק למגרש (אפילו לא במצב של איזה התקפה מסוכנת או משהו כזה). לא בדיוק "תופעה שיש להילחם בה".

Don Joan Roman ו-שי אוהבים את זה.
  2. Civil Anti Madridista

לדוחא הוא הגיע בתחפושת המרגיע הלאומי, רחוק מלהיות שופט.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב לציין שמיום ליום הפרשה הזאת מתחילה להסריח יותר ויותר.
    יש כאן סלט שלם ועדיין לא הצלחתי להבין מה בדיוק קרה שם, מצד אחד קשה להבין מה גרם למשטרה לירות על הרכב שלו ובתור אחד שמסתובב עם נשק אני יודע שלהגיע שלמצב של שליפה וירייה זה לא עניין של מה בכך וגם מה הסיבה של עופר צברי לשבת בתוך רכב בחניון עם קטין? ומצד שני שבוחנים את ההתנהלות של צברי, המשטרה וביהמ"ש רואים שיש כאן הרבה פרטים שעדיין לא גילינו, בקיצור סיפור מסריח.

מה שבטוח שגם אם עופר צברי ייצא נקי מכל הפרשה הזאת השם שלו ניזוק בענק, זה לחסל בן-אדם בגלל תיפקוד לקוי לכאורה של שוטרת בת 19.

4. עידן444 Member

אם הכותרת ב- ONE נכונה, מכבי נתניה פושטת את הרגל, אבל יחד איתנו גם הבקרה התקציבית...

5. Don Joan Roman Member

אין לי בעיה שהאוהדים הספציפיים שעשו את זה יענשו, אני נגד זה שכל הקהל ונקבוצה ישלמו על טמטום של אחדים

6. EuropeGuy Member

אגב הזכרתם את השלכת הכדור של האוהדים. אני דווקא אהבתי את ההחלטה של יפת להמשיך את המשחק למרות שהחוקה אומרת במקרה כזה להפסיק אותו. זה אומנם מרגיש קצת שכונתי אבל אסור לתת לאוהדים שום פתח לחשוב שהם מסוגלים להשפיע על המשחק. זה אולי בעצם גם לא כ"כ מפתיע שמאז שפואד פרץ למגרש והשפיע על התוצאה, אוהדים מרשים לעצמם מקרים רבים יותר של השלכת כדור מהיציע.

7. oranfu Member

בגדול אני מסכים, אבל אני שוב רוצה להזכיר שמדובר בכדור אחד ולא באיזה סיטואציה של מצב הבקעה או משהו כזה. ראינו דברים כאלה לא מעט במשך השנים, אני באמת לא מאמין שמעמידים אותנו לדין על זה.

8. EuropeGuy Member

זו היתה בהחלט סיטואציה של מצב הבקעה, כמה שניות לאחר השלכת הכדור פנימה היתה בעיטה של הפועל שיכלה גם להכנס.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כן רק שאתה שוכח שכדור שהגיע לאבוטבול שבעט לשער הגיע מהשחקן שדגני פשוט בעט את אחד הכדורים עליו, וגם זה היה יותר קרוב לקו הרוחב. מי שלא ראה את הקטע וייקרא חלק מהתגובות כאן יחשוב שחלוץ של הפועל תל אביב רץ לבדו באחד על אחד מול שוער ופתאום עפו עליו מטר של כדורים מהיציע.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. EuropeGuy Member

זה לא ממש משנה אם הכדור נשלח כשההתקפה החלה מאיזור קו הרוחב או באחד על אחד מול שוער, כי השורה התחתונה היא שהמשחק שטף ונוצר מצב כיבוש באותו הרגע. השלכת הכדור הזו היתה קרובה למנוע שער אם יפת היה עוצר את המשחק.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם הטיעון שלך הוא שהיא היתה קרובה למנוע שער אז זה מאוד משנה אם הכדור שעף למגרש הגיע קרוב לעיגול האמצע / ליד קו הרוחב או אם הכדור עצר התקפה של מצב וודאי לשער. בכל מקרה, לא רואה סיבה על מה אנחנו צריכים להיענש. בטח כשזה קרה פעם אחת.
    בקיצור, יותר מידי תגובות על זה. בוא רק נסכם שפשוט יש לקבוצה שלי יותר מידי שחקנים שאוהבים את הכדור והקהל מצא דרך יצירתית להביא לפיתרון בנושא. :D

12. EuropeGuy Member

אכן, מצא דרך יצירתית : ) אבל אני אחזור שוב, זה ממש לא משנה אם הכדור שנשלח מהיציע הגיע לקו האמצע או הגיע עד לשחקן שעמד מול שוער, זה בכלל לא מהות הדיון. ברגע שקהל משליך כדור למגרש הוא בעצם עושה את זה מתוך כוונה אחת, להפריע לקבוצה היריבה באיזשהי דרך כי הוא יודע שעפ"י החוקה ברגע שיש שני כדורים במגרש, צריך לעצור את המשחק. במקרה של המשחק שלכם מול הפועל קרה מצב שאם יפת מקשיב לחוקה ועוצר את המשחק הוא מונע באותו הרגע את הבעיטה של אבוטבול שכמעט הובילה לשער.

אם הכדור היה נכנס, כולם היו אומרים איזה מזל שיפת לא עצר את ההתקפה שאוהדי חיפה ניסו לעצור. החכמה היא להגיד את אותו הדבר גם אם הכדור לא נכנס.

13. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצדיק אותך לגמרי.
    העונש אמור להיות נקודתי כלפי האוהד המתפרע עצמו.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  14. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

Nave אוהב/ת את זה.
  15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אתקצר למי שאין כוח להיכנס לקישור, המשחקים המרכזיים:

מחזור 14: בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע.
    מחזור 15: הפועל תל אביב - עירוני קרית שמונה (מכבי חיפה-בית"ר בשבת).
    מחזור 16: מכבי תל אביב - הפועל באר שבע.
    מחזור 17: מכבי חיפה - מכבי תל אביב.
    מחזור 18: בית"ר ירושלים - הפועל תל אביב.

מצב נושא:
הנושא נעול.