דיון החדשות 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏25/11/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

אתה טוען שאתה לא מדבר על דברים שאתה לא מבין בהם ואז מפגיז אותנו בבורות שלך, ומנגד מתעלם ממציאות שלמה שמציגים בפנייך. גדול.

המודלים של בארסה( לא של ריאל) לא תקפים לארץ. עוד בדיחה.
    תיכף יפתח פה דיון על מאמנים זרים בישראל וזה״מנטליות הישראלית״.
    איפה פרימו?

2. עידן444 Member

חלום של כל מועדון ישראלי ללא בעלים עשיר הוא לבנות מודל של ברסה. המקסימום שיכול לצאת מכך זה הפועל קטמון...
    לא הבנתי מה לא ברור כאן...
    ואני באמת לא יודע מה חלוקת התפקידים בין זאמר לפפ. ברור שזאמר הוא איש חזק יותר מפפ בבאירן.
    ובור אתה יודע למי תקרא!
    מבלבל לנו את הביצים שעה על מיקל אמנלו ואז אומר שהוא לא יודע מה קורה בצ'לסי...
    ואז מדברת על בורות...

3. סמואל אטו Member

כרגיל סילוף מציאות.
    אני מעולם הבאתי אחת צ׳לסי כדוגמא למועדון עם ניהול תקין. היו פה שטענו שבצ׳לסי אין מנהל מקצועי. עובדתית יש.
    מה חלוקת האחריות בינו לבין מוריניו, לא יודע. לא טענתי לרגע שאני יודע.

כמובן שקל להתייחס דווקא לדוגמא היחידה( שלא אני הבאתי אותה) ולהתעלם מכל שאר הדוגמאות(של מועדונים מאוד מצליח ברמה הארגונית והמקצועית) כמו יובנטוס, באיירן ודורטמונד. או אפילו ליגה שלמה כמו ה-NBA או ה-NFL. שם אכן יש ״תואמי קרוייף״ כפי שאתה אוהבים להגיד.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

המנהלת החליטה שכדי לשפר את חווית הצפיייה,לכול קבוצה יהיה קמע משלה (כרגע יש רק למכבי ת"א ובית"ר).
    שיתחילו קודם כל בדבר הכי אלמנטרי וזה לחייב את כל קבוצות ליגת העל לשים את שמות של השחקנים על גב החולצה,האמת שזה מבזה שעד עכשיו לא עשו את זה.

5. aviran11 Member

אם אינך יודע מהי חלוקת התפקידים ביניהם, מדוע אתה מביא אותו כדוגמא לג'ורדי קרויף במכבי?

ואגב קרויף לא קדוש, גם הוא טועה - פשוט תקשורת הספורט הזולה פה בחיים לא תתייחס לזה.
    עד היום אני צוחק כשאני נזכר איך התקשורת גמרה מטום קאנן בגלל החליפה והמחברת במשחקים.

6. סמואל אטו Member

לא הבאתי אותו כדוגמא כזאת.
    כן הבאתי את מארוטה של יובנטוס כדוגמא כזאת, אבל נוח לאנשים להתעלם מזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.