דיון החדשות 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י XabiAlonso, ‏21/5/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא בטוח עד כמה ההולנדי הוא רכש טוב כיום, אבל במקרה של טולולאן מדובר בהחתמה מצוינת לדעתי. שחקן שקט שאין לו הרבה תקשורת אבל שעושה את העבודה שלו מצוין. למרות הכסף הגדול למלאלגה קשה למשוך את השחקנים מהטופ ממש ולכן רכישה כזו היא מאוד מוצלחת לטעמי.

אני חושב שבשביל להשתתף במאבקי הצמרת השייחים יצטרכו להביא עוד חיזוק להגנה בנוסף, כי מה שיש להם יספיק בעיקר להמנע ממאבקי התחתית אבל כנראה ללא הרבה יותר.

אני רוצה להתייחס לחביב שלי בקבוצה, פאפליטו פרנאנדס. למרות שהייתה לו עונת בכורה לא רעה, בה לקח חלק משמעותי בהשארות בליגה וכבש כמות סבירה של שערים יחסית לכך שהוא לא ממש סקורר ושיחק בקבוצת תחתית (סיים שני בכובשים שם לא?), אני מקווה שיעזוב. לגבהים שמלאגה שואפת פאפליטו, עד כמה שאני אוהב אותו, פשוט לא מתאים לדעתי.

2. riquelme1 Member

סבה פרננדז סיים שלישי בכמות השערים, רונדון(14) ובאפטיסטה(9) כבשו יותר.

אני מסכים שלסבה שהוא שחקן נחמד מאוד, בעיקר הנחישות שלו והחוצפה שלו יהיה קשה לראות דקות בעונה הבאה אם כל הרכישות שיגיעו.

אם מלאגה רוכשת את ליסנדרו לופז אני אוהד אותה בעונה הבאה, הוא יהיה חיזוק אדיר להתקפה שלה, הוא גם לא רוצה להמשיך בליון לפי מה שהבנתי, ראיתי שגם סביליה מתעניינת בו, אבל מאז לא שמעתי כלום, הלוואי שמאלגה ילכו אליו, מת לראות את ליצ'ה בספרד.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שלא שומעים על ליסנדרו לופז בקשר אלינו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx שחקן פשוט אדיר

4. Los Che Member

אם ההפתעה מהגעתו הכמעט סגורה של טולאלן, מי יודע מה יעלה בגורל הפנטזיה של עמי על ליסנדרו לופז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx. אני לא רואה את הליגה הצרפתית, אך מצפייה בו בליגת האלופות ובנבחרת הצרפתית אין ספק שהבחור הוא אחד הקילרים הגדולים בעמדתו שאמור לקחת את מאלגה צעד אחד קדימה. איתו(בהנחה שתהיה חתימה רשמית) ועם זו'ליו באפטיסטה שחוזר לעצמו אחרי שנים של דכדוך בקבוצות גדולות, האמצע של מאלגה ייקבל שיפצור של ממש.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עם ליצ'ה מלאגה לוקחת אליפות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

כנראה שצריך לפתוח דיון שמועות נפרד למלאגה, עכשיו פלגריני מבקש מהבעלים להביא את לוצ'ו גונסאלס ממארסיי. לקשר הארגנטינאי מדגדג לעזוב את צרפת, מה שיכול לקדם את העניינים.

6. Bujuga Member

Israsport

חובבי ליגה ספרדית זה בשבילכם!

7. Eric Cantona Member

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

את התרגום אולי אפשר יהיה להשיג בפורום הגרמני...

9. Los Che Member

בטח אתם זוכרים את דויד אודונקור מבטיס, שחקן הכנף הימני הטיסן שלרוב היה שחקן ספסל, הוא נועל 5 עונות בירוק ויעבור בימים הקרובים בחינם לקלסרואה מליגת המשנה בגרמניה(אם ביטאתי נכון את השם).

10. xavi6 Member

אחד הפספוסים הכי גדולים של עולם הכדורגל.

11. aloneli Member

אני לא בטוח ששלחת את הלינק שרצית לשלוח.

מה ששלחת זה דף פרטים אישיים של ריאל מדריד!

לזה רצית תרגום?

12. Valencianista Member

ליסאנדרו נוטה להעלם לפעמים והשחקן עצמו לא ממש יציב. אהבתי אותו בפורטו, בליון אם אני לא טועה הוא הרבה להפצע ולפעמים לא הגיע למשחקים אף על פי שמתי שהוא מגיע - הוא קילר ענק! ליגה ספרדית לפי דעתי יכולה לעשות לו טוב.. אבל מלאגה? שיבוא אלינו! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/11
  13. MichaelKis Member

ניימאר קרוב לחתימה בריאל.
    טיאגו סילבה (מילאן) קרוב לחתימה בבארסה.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יש לריאל מדריד וברסלונה דיונים משל עצמן שאתה יכול לעדכן בהם, אבל אני חייב לשאול מהו המקור שלך על כך שטיאגו סילבה קרוב לחתום באיזשהי קבוצה? נשמע לי מאוד מאוד לא אמין\סביר.

15. xavi6 Member

טיאגו סילבה לא יחתום וגם לא קרוב לחתימה. האפשרות שמילאן תשחרר אותו שואפת למינוס 100. אתה רואה מצב שברסה משחררת את פיקה? קצת רצינות, בחייאת.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/11