דיון החדשות 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י XabiAlonso, ‏21/5/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אולי אוברייטד, ע"י המאמנים הרבים שסמכו עליו בעיקר שכן בתקשורת מעולם לא העריכו אותו יותר מדי, אבל כישלון חרוץ הוא בוודאי לא היה.

אוטמנדי לא בבעלות של פורטו שבפגרה צריכה להשלים את רכישתו מולס. אם אכן יש הצעה עליו מספרד, פורטו תצטרך לשלם יותר מהמתוכנן על מנת להשאיר את אוטמנדי אצלה. אבל בכל מקרה אני לא רואה מצב שהשחקן עצמו יהיה מעוניין במעבר כזה.

2. RubberSoul Member

חוסה לואיס אולטרה, אחד ממפוטרי אלמריה, מונה לאיש שאמור להחזיר את דפור לליגה הראשונה.
    נו טוב...לפחות זה לא לוטינה.

3. Muurad Member

הם כבר סיכמו לשלם 4 מיליון יורו על ה-50 אחוז הנוספים לפני חודש או משהו כזה - כמוך אני לא רואה את המעבר מתקיים גם מצד השחקן וגם מצד פורטו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/11
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ברגע שלולס יש הצעה גבוהה יותר מ-4 מ', פורטו צריכה לשוב לשולחן הדיונים. ולס עשו עסקה מורכבת יותר, שיכולה להשתלם להם עכשיו.

5. Muurad Member

כן אבל אם אני לא טועה הסיכום כבר קיים והם לא יכולים לקחת צעד אחורה עכשיו - למרות שאני לא יודע את הפרטים הספיציפיים של ההעברה במצב כזה וזה יותר ניחוש.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/11
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הפרטים רשומים באחד מהעמודים הראשונים בדיון של הליגות השונות באירופה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx הסיכום הקיים הוא אותו סיכום שהיה קיים בתחילת העונה, מה שמשאיר פתח מסוים לולס לקבל הצעות עדיפות. פורטו רק אישרה שהיא רוצה לממש את האופציה הזו, אבל יש לולס עוד חודש לפחות להחליט בעניין, אולי יותר. אבל כמובן שלאוטמנדי יש מילה פה בסיפור וולס לא מהמועדונים שיעשו דווקא לשחקן בית להערכתי.

אגב, אני חשבתי שעסקאות כאלו אסורות באירופה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/5/11
  7. riquelme1 Member

ידיעה חמה ומפתיע מאוד: מאלאגה מציעה 35 מיליון יורו(!) על חאבייר פאסטורה הקשר הארנגנטינאי של פאלרמו.

סיטי הספרדית. לגבי פאסטורה במאלגה, הלוואי.

8. Los Che Member

היינצה מאוד מסורבל ולא תורם בהתקפה, ככה אני זוכר ממנו בריאל מדריד, אבל מאוד הערכתי אותו כשחקן לוחם וקילר בהגנה. מאלגה מכוונת לשחקנים הנכונים(ואן ניסטלרוי עדיין מועמד, אולם מבוגר מאוד אך שיחק כמה שנים(מוצלחות) בליגה ויכול לתרום המון מהניסיון העטיר שלו), ככה היא צריכה מכורח המציאות לפחות בתור התחלה כשברור ששחקנים מדרג א' לא יסכימו להגיע אליה.

על פאסטורה אין לי דעה, ראיתי אותו העונה פעם אחת או פעמיים, אך הצעת המחיר כנראה לא משקרת.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/11
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

במארסיי הוא חזר לעמדתו המקורית, עמדת הבלם, ככה שהעדר התרומה ההתקפית שבלט ששיחק כמגן לא רלבנטי. למרות שהוא עדיין תרם גולים העונה, שניים מהם מבעיטות חופשיות מאוד יפות אם אני לא טועה.

פאסטורה במאלגה? אני מתחיל לא לקחת ברצינות את הידיעות שקשורות למועדון הזה....

10. riquelme1 Member

אין ספק שהעברה של פאסטורה למאלגה נראת לא ריאלית כרגע, עם כל הכסף הגדול שיש להם, יהיה קשה מאוד לפתות שחקן ברמה שלו שמבוקש ע''י כל כך הרבה קבוצות גדולות, אבל זה מראה על השאיפות ועל הפוטנציאל הכספי שיש למאלאגה בקיץ.

גם פלגריני הוא סוג מאמן שיכול למשוך אחריו שחקנים, בעיקר דרום אמריקאים.

11. REAL MADRID Member

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2011/05/30/futbol/equipos/sevilla/1306746295_extras_portadilla_1.Xxx

מרסליניו השיג סיכום עם ראשי סנטאנדר על הפסקת חוזהו והוא בדרך לסביליה לעונה אחת.

13. AS R Member

- קאסרס חתם בסביליה לארבע שנים לאחר ששיחק אצלה העונה כמושאל. האנדלוסים שילמו לברצלונה 3 מיליון יורו עבור המגן האורוגוואי בן ה-24. לא מת על השחקן הזה, לא יכול לומר שהוא מגן טוב שאפשר לסמוך עליו בקבוצה שמתיימרת להיות בצמרת הליגה. לפחות יש לו יכולות התקפיות נחמדות למגן.

- זוקורה עוזב את סביליה לקבוצה בטורקיה (טרנזוספור או משהו כזה), האנדלוסים יקבלו 5 מיליון יורו עבור הקשר האחורי בן ה-30. מת על המהלך הזה, שחקן נגר לחלוטין, בטוח שריקלמה יהיה מאושר מהמהלך הזה, וגם אני מרוצה כי הוא באמת לא עשה הרבה בסביליה. הוא קשר הגנתי לחלוטין, בלי טכניקה או יכולת לעזור בהתקפות, וגם בתפקיד המרכזי שלו- להחזיק את הקישור ההגנתי הוא לא עושה בהצלחה יתרה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/11
  14. Los Che Member

בסביליה יכולים להגיד ברוך שפטרנו, אפור וגמלוני כמו זוקורה לא מתאים לליגה הספרדית. יש להם קיץ שלם כעת לחשוב על חיזוק הולם למרכז המגרש.

בקשר לקאסרס, אני מאוד מחבב את השחקן הזה, מזכיר את סרחיו ראמוס רק בצד שמאל להבדיל. ובדומה משמש גם כבלם.

15. riquelme1 Member

זוקרה אחד השחקנים הנוראים שדרכו בספרד, הליגה הטורקית היא מקום תפור עליו, בסביליה הוא היה נוראי, ואמרתי את זה עוד לפני שנרכש מטוטנאהם. גם הנגר השני בדרך החוצה, רומריץ' שגם הוא הגיע כהבטחה מהליגה הצרפתית, והתגלה כפלופ גמור למרות שמאנזסנו נתן לו הרבה צ'אנסים.

וגם רנאטו הנפלא שעזב את סביליה, והיום נפרד מימנה בבכי אחרי 7 שנים במועדון.

סביליה בהחלט צריכה לחשוב על רכש הולם, גם על חלוץ, פביאנו עזב, קאנוטה כנראה לא ימשיך והוא גם לא צעיר, סביליה צריכה לפחות 2 חלוצים.

מרסליניו גארסיה טוראל הוא מאמן פנטסטי, ולסביליה סוף סוף יהיה מאמן ראוי.