דיון החדשות 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י XabiAlonso, ‏21/5/11.

1. xavi6 Member

סלח לי, אבל פינטו לפני שעבר לברסה ונהיה הליצן\המתאגרף\הדביל הרשמי היה שוער מאוד מאוד טוב, ואפילו זכה בזאמורה עם סלטה! אם ברסה\ריאל ירצו שוער שני כמו ואראס, הוא יחתום.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ביאלסה תקף (גם פיזית) את האחראי על השיפוצים באחד ממתקני האימונים של אתלטיק בילבאו עם שובו מהפגרה, לא היה מרוצה מהעבודה שנעשתה. הוא התנצל אח"כ, על כך שהגיע לתגובה פיזית, אך המשיך בביקורת החריפה על השיפוצים הלא מוצלחים לטענתו. המועדון דווקא לא בדיוק מגבה את המאמן...

דפוק תמיד נשאר דפוק

3. riquelme1 Member

בצדק הוא לא מגבה אותו.

אם כל הכבוד, בייאלסה צריך לשמור על הקריזות שלו ולשמש דוגמא לצעירים, אני מקווה שזה לא יגרום לפיטורים או משהו כזה, הפרוייקט שלו חייב להמשך.

4. סדרו קייטע Member

לפי "המארקה", בייאלסה התפטר. לפי הדיווח ההנהלה של אתלטיק נפגשת עכשיו עם סיכוי גבוה שהם היו מפטרים אותו בכל מקרה.

על פי אותו דיווח, ולוארדה נחשב למועמד המוביל לחליף אותו.

מאד מוזר שתקרית אחת, חמורה ככל שתהיה, מייצרת כזה פיצוץ. בטח שמדובר בענין שקשור לשיפוץ מתקן האימונים. קשה לי גם להאמין שההנהלה שם לא ידעה שפירסום הצהרה רשמית שמתנערת בצורה כל כך גורפת מהדברים של באיילסה, עלולה להוביל להתפטרות שלו. כנראה שהיו שם דברים מתחת לפני השטח.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/12
  5. riquelme1 Member

שום דבר לא מוזר בקשר לבייאלסה. הבן אדם משוגע.

אם ואלוורדה יחליף אותו אני רגוע, אבל צובט כי הפרוייקט של בייאלסה היה מרהיב.

6. סדרו קייטע Member

מוזרה גם מהזווית של אתלטיק. ברגע שהם פירסמו הצהרה באתר הרישמי שלהם שמגנה את מה שהוא עשה, היה די ברור שהוא יתפטר.

מצד שני, אם מדובר במקרה של פגיעה פיזית בעובד אז באמת יכול להיות שהם החליטו שהשיגעון פשוט לא שווה את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/12
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תמיד צוחקים על כך שביאלסה יכול לדבר בלי סוף על כל כדורגל, אבל כנראה שזה משהו כללי כי אפילו ההתנצלות החלקית שלו על התקרית נפרסה על פני מסיבת עיתונאים של יותר משעה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אם אכן הפרידה היא סופית, חבל לי שביאלסה לא יצליח להמשיך את הפרוייקט שלו כי מדובר במאמן שבונה לטווח ארוך בלי קשר להישגים המידיים שהיו לקבוצה העונה.

8. סדרו קייטע Member

טוב, עכשיו מפרסמים באתרים הספרדים שכרגע ביאלסה נשאר.

אני מניח שהדיווח ב"מארקה" (שממנו הגיעו כל הדיווחים האחרים) היה מבוסס על הכוונה שלו (ביאלסה) עם הכניסה לישיבה, אבל כנראה שהצליחו לשכנע אותו להשאר, לפחות בנתיים.

צפו להתפתחויות.

9. xavi6 Member

שיפסיק עם השטויות. הוא חייב להמשיך את הפרוייקט הזה באת', והמטרה שלהם צריכה להיות לא רק להשאיר אותו-אלא את כל הקראקים שלהם. הם יכולים לבנות היסטוריה.

10. סדרו קייטע Member

איגור גבילונדו הוותיק מבילבאו עובר ללארנקה וישחק אצל רן בן שמעון.

מבאיילסה לרן בן שמעון. מי יודע, אולי היה אפשר להביא אותו לארץ אם בסוף הוא חתם בקפריסין. ייתכן שיש פה פיספוס של מכבי תל אביב עם הצוות הספרדי שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/12