דיון החדשות 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י XabiAlonso, ‏21/5/11.

1. riquelme1 Member

הוא הגיע תמורת 8.5 מיליון יורו, לא 2. רכישה פנטסטית של בילבאו, אני חושב שאנדר יכל להגיע רחוק יותר.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

לא הבנתי איך סראגוסה דחתה הצעה דומה של ריאל לפני שנה והצעת בילבאו הסכימה... כישרון אדיר יש לילד הזה, מקווה בשבילו שיעמוד בציפיות, בילבאו יכולים מתכננים קבוצה חזקה לשנה הבאה שאולי תאיים על יותר מלהיאבק לליגה האירופית (בכלל אני צופה בשנה הבאה מאבק מאוד פתוח ושיוויוני על מקומות 3-4)

3. Raulito Madridista

http://s4.as.com/prom/201105/pro_photo1306316207.Xxx

במאלגה אופטימים לגבי צירופו של ואן-ניסטלרוי. החלוץ ההולנדי שבקרוב יהיה בן 35 וסיים את חוזהו בהמבורג נמצא בראש סדר העדיפויות של הקבוצה לקראת העונה הבאה. רוד היה אמור להגיע לספרד כדי לשוחח עם הנהלת הקבוצה אולם בגלל שורה של בעיות נציגים ממאלגה יגיעו לגרמניה. רוד עצמו מעוניין לחזור לליגה הספרדית. מאלגה מאמינים שבעזרת שכר יפה אפשר יהיה להביאו ולעניינו בפרוייקט החדש. במאלגה יודעים שהחתמת שחקן בקנה מידה כזה תביא לקפיצה במס' המנויים ותדגיש כי המטרה לקראת העונה הבאה היא השתלבות בליגה האירופית.

* גרגוריו מאנזאנו אישר את הידיעה לפיה הוא לא ממשיך בסביליה בעונה הבאה. "בשלב מוקדם מאוד היה ברור שהמקום הרביעי לא בהישג יד ומלחמה על מקום 5 היא בעצם קרב עלה כבוד ואני מרוצה ממה שעשיתי", אמר המאמן שרק שנה לפניכן הוביל את מאיורקה לעונה נהדרת. "לא שאלתי יותר מידי שאלות כי לא היה טעם, אני רוצה את מה שטוב עבור סביליה". מאנזנו הוסיף שבשלבים רבים של העונה הנוכחית הוא לא אמר את מה שישב לו על הלב רק משום ששם לפניו את טובת המועדון, ושהוא יזכור את התקופה הזאת בסביליה לטובה.

* אספניול דורשת מסביליה כ-18 מיליון יורו עבור החלוץ דניאל אוסבאלדו. באספניול הדגישו כי יהיו מוכנים להכליל שחקנים מסביליה בעיסקה ובכך להפחית במעט את המחיר. גם טוטנהאם נמצאת בתמונה מה שמסבך את סביליה. האנגלים כבר הציעו 12 מיליון יורו אך קיבלו תשובה שלילית. בינתיים השוער קרלוס קאמני שוקל את עתידו בקבוצה ומרבית הסיכויים כי יעזוב, אולי אף את הליגה הספרדית.

* אמש הודיעה ריאל סוסיאדד כי המאמן חוסה לאסרטה לא ימשיך בעונה הבאה על-אף שהשאיר את הקבוצה בליגה והחזיק בחוזה עד תום העונה הבאה. היום פורסם כי מרסלו ביילסה, מאמן נבחרת צ'ילה לשעבר, הוא המועמד הבולט לקבל את משרת המאמן בעונה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/5/11
  4. riquelme1 Member

תמוה משהו הפיטורים האלה של לאסרטה, האורגוואי העלה את סוסיאדד ליגה, אהבתי מאוד את הקבוצה העונה בליגה, הוא הצליח להשאיר אותה והיה גם לא רחוק בשלבים מסוימיים ממקום באירופה.

5. Los Che Member

מאנזאנו נכשל בגדול בסביליה אבל צריך לזכור לא עדיין את העונה הקודמת שלו במאיורקה. הוא לקח קבוצה צנועה מאוד, גיבש אותה היטב וכמעט הביא אותה לאירופה. לא הכל מובן מאליו, לפעמים הכישלון זה שילוב של הרבה אלמנטים אחרים שלאו דווקא מעידים שהוא אינו מאמן טוב, גם מאמנים רבים וטובים ממנו נכשלים בצ'אנס שלהם לאמן קבוצה בכירה.

מצד שני הכישלון של סביליה הוא לא רק שלו, גם אלו שלפניו לא עשו עבודה עילאית ולא שמרו על יציבות הקבוצה, ומעל הכל שלד השחקנים של סביליה בשנים האחרונות התפורר(פאולסן, קייטה, פביאנו, אדריאנו ואלבס שהצעידו אותה עזבו כולם בתוך 3 עונות)כאשר רכש מחליף ברמה לא הגיע....

6. riquelme1 Member

רכש חדש לספורטינג גיחון, דמייאן סוארז בלם דפנסור ספורטינג, ונבחרת אורגוואי הצעירה.

אולי אליאס יכול לשפוך אור?

7. Los Che Member

עמי,(זה השם נכון?)אני חושב שזאת הפעם השלישית או הרביעית שהקבוצה הזאת מאורגוואי מייצאת שחקנים לספרד. לאתלטי היגע משם בלם צעיר לפני שנתיים, הוא עדיין בסגל שלהם?

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה מתייחס ללאנדרו קאבררה, שיותר צעיר ממנו בכמה שנים אגב, שהושאל לקבוצה מהליגה השנייה ועדיין כרטיסו שייך לאתלטיקו אם אני לא טועה.

עמי, אני לא מכיר את סוארס טוב ולא זוכר אותו מהמשחקים של דפנסור בעבר (העונה לא ראיתי את הקבוצה כמעט בכלל). הוא שיחק בעבר (הקצת רחוק כבר) בנבחרות הצעירות של אורוגוואי אבל אני משער שהוא לא נחשב לאחד הכוכבים כי אני לא ממש זוכר אותו (אולי לא היה שחקן הרכב). בכל מקרה כיום הוא כבר בן 23.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/5/11
  9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שאוסבאלדו ילבש רוחיבלאנקו בשנה הבאה..רק שזה יהיה במדריד ולא באנדלוסיה, חלוץ תותח שלדעתי מאוד מתאים לנו ויהיה תחליף ראויה לפורלאן במידה ויעזוב

10. riquelme1 Member

אחד השחקנים האהובים עלי בליגה עוזב את סביליה, רנאטו הקשר הברזילאי הפנטסטי, שהיה אחד השחקנים המרכזיים בשנים הגדולות של סביליה עם שתי הזכיות בגביע אופ''א, שתי השתתפויות בליגה האירופית, ובגיל 32 הוא נפרד מסביליה וחוזר לברזיל.

כל כך הערכתי את השחקן הנהדר הזה, חבל שהוא די אנדרייטד. חבל שהברזילאים של סביליה נוטשים אותה, מקבוצה ברזילאית כרגע בסביליה אין אף שחקן ברזילאי, דני אלבס, אדריאנו, פביאנו, רנאטו, כולם עזבו.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גבריאל היינצה הודיע שלא ימשיך במארסיי מסיבות אישיות ומקצועיות. הבלם לא פירט בדיוק למה הוא רוצה לעזוב שנה לפני תום החוזה, בזמן שהוא מוערך מקצועית ומרוויח יפה מאוד (לא מזמן יצא שהוא השחקן הכי מרוויח בצרפת כולל הכנסות מחוזים אישיים).

למה זה קשור לכאן? ובכן, יש דיווחים שקושרים את הגרינגו למאלאגה...

12. riquelme1 Member

אוי לא...

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx אמנם שחקן שזוכה להמון ביקורת ובוז, אבל מה שיותר ממספיק לצמרת הליגה הצרפתית אמור להספיק למאלאגה לדעתי. אם להתייחס לשחקן שאני מכיר היטב בקבוצה הספרדית, אז הגרינגו יכול לתרום הרבה יותר מדמיצ'ליס לדעתי (מקצועית ומוראלית).

14. XabiAlonso Member

15. riquelme1 Member

חולק עליך אליאס, מהיינצה אף פעם לא החזקתי, וגם אף פעם לא יחזיק, אחד השחקנים הכי אוברייטד שקימיים, רק ה' יודע איך הוא התגלגל לקבוצות כמו מנ' יונייטד וריאל, ובשתיהם כמובן הוא היה כשלון חרוץ, גם דמיקליס הוא לא בלם מדהים, אבל הוא בטח עדיף על היינצה(לטעמי).

אוטמנדי כבר נשמע הרבה יותר טוב, קשה להאמין שפורטו תשחרר.