דיון החדשות 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י nfcb, ‏25/5/10.

1. FC_Bayern Member

פרסום לפי YNET (לא יודע עד כמה זה אמין אבל בכל זאת נפרסם את זה פה...)

מוריניו: "אם ראול יעזוב את ריאל מדריד, ננסה לצרף את מריו גומז"

עוד בכתבה: "לא מן הנמנע שבעסקה עם באיירן מינכן, תיכלל גם העברתו של ואן דר וארט לאליאנץ ארנה"

מעניין, אבל נשמע לי הזוי מדיי.

2. T0XiN Member

רובן את ריברי את נעלי זכוכית נשמע כמו חוליית התקפה לא רעה בכלל. ורוטצייה עוד יותר מעניינת בין שני רגלי הזכוכית ההולנדית למרות שרובן העונה הפתיע. אני חושב שמעבר של ואן דר ואארט לבאיירן מינכן יכול לעשות לו רק טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/10
  3. yossi170271 Member

שטויות,במקום מי בדיוק ישחק ואן דר וארט?ynet אתר דבילי

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ynet הוא לא מקור אמין, אבל הם לא ממציאים דברים אלא שואבים את המידע מאתרי חדשות אחרים בחו"ל. הדבר פורסם בצורה כזאת או אחרת גם בקיקר שהוא לא צהובון. נחכה ונראה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/10
  5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: קפטן אינדהובן עובר לנירנברג במקומו של אנדראס אוטל שהחליט להישאר בבאיירן.

:aa1: אלסון עובר סופית להאנובר.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

:aa1: מרקוס ברג הושאל לעונה לפ.ס.וו אינדהובן ההולנדית. אין להולנדים אופציה לרכוש אותו.

7. אפנברג Member

ה"בילד" מביא הידיעה הזו בשם ה"מארקה" הספרדי:
    http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/int...auch-gomez.html

עם כל הצבע הצהוב שלו, הבילד מביא הרבה פעמים דברים נכונים.

8. Trnado Member

מה שמונדיאל יכול לעשות לקריירות של שחקנים. לפני המונדיאל אף אחד לא ספר בכלל את השחקנים האלה. פתאום אוזיל וקדירה בריאל ושווינשטייגר בצ'לסי. כמה שחקנים גרמנים מובילים בכלל שיחקו לפני המונדיאל הזה מחוץ לגרמניה בשנים האחרונות חוץ מבאלאק קלינסמן וביארהוף? תחילת התעוררות בגרמניה, וזה עוד בנוסף לואן ניסטלרוי בהמבורג וראול אולי בשאלקה. מגניב.
    לא אתפלא בכלל אם ואן חאל רוצה להיפטר מגומז. הוא אפילו לא זה שהביא אותו והספסל עוד מעט מעצב את הצורה של הישבן של סופר מריו. חבל, היה אחלה שחקן בשנים האחרונות עד תסביך פודולסקי בבאיירן. בתקופה האחרונה הוא נראה כמטייל על המגרש בלי מטרה. יהיה רק טוב בשבילו לנסות להשתקם בקבוצה אחרת.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק העניין הוא שגומז אמור להחליף את ראול. ראול הוא שחקן ספסל בריאל, כך שאם גומז אכן יעבור לריאל אז הוא רק מחליף ספסלים. מצד שני, אם ואן דר וארט יבוא במקומו גם הוא מיועד לספסל וספק רב בעיניי אם הוא יסכים לשבת על הספסל שלנו. כמו שאנחנו זוכרים אותו הוא לא הטיפוס הכי נחמד בעולם והוא לא יקבל ישיבה על הספסל כמו שמריו. מה גם, שאני לא מוצא בו שום דבר ממילא.
    לכן, גם מבחינת מריו העסקה לא כדאית וגם מבחינת באיירן. מילא אם היו נותנים לנו את היגוואין או בנזמה או את קסיאס.

לעניין החלק הראשון, בשוויני כל הזמן היתה התעניינות, גם מצ'לסי, גם ממילאן ומעוד לא מעט קבוצות רציניות. אוזיל, מולר, קדירה וכו' ממש בתחילת דרכם כך שזה לא חוכמה שלא ממש התעניינו בהם לפני זה. ועם זאת, אכן, הנה עוד סימן ליציאה של הכדורגל הגרמני מהמשבר הקשה שהוא היה בו מאז תחילת שנות ה - 2000.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל צריך להגיד שהדיבורים על גומז נשמעים מאד מופרכים. באיירן לעולם לא היתה קבוצה שרוכשת שחקן בהון תועפות רק כדי להפרד ממנו שנה אחרי. מה עוד שהערך שלו בקריסה טוטאלית ואני בספק אם באיירן תקבל ולו חצי ממה ששילמה רק בקיץ שעבר.

דבר שני שטוטגארט מקבלת אחוזים ממכירה עתידית שלו(במידה ויהיה טרייד היא מקבלת אחוזים מהשווי של השחקנים שקוזזו מולו). ככה שאת ברכת הדרך שלי קיבלתם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

11. FC_Bayern Member

כמובן שהדברים עדיין בחיתולים, וגומז מאוד רחוק כרגע מריאל מדריד. צריך לראות מה קורה עם ראול ושאלקה, ואז תתחלנה השמועות לקרום עור וגידים, עד אז נצטרך להמתין למתרחש.

לירן, מצידי לפחות, גם אני נותן את ברכת הדרך למכירה עתידית של גומז, גם אם הדבר אומר שקבוצה אחרת תקבל אחוזים ממכירתו. אם עוד חשבתי להאמין בו עד לפני 3 חודשים, היום - אני כבר לא מאמין שהוא יוכל להיות החלוץ האימתני שכולנו חיכינו לו, גם אם יקרה מצב בו חלוץ משחק לידו. אי אפשר לעבוד על עצמנו - זה פשוט לא זה.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

:aa1: סמי קדירה טוען בראיון עם ה"קיקר" שאין שום סיכום עם ריאל מדריד וכי הוא שוקל את צעדיו.

אם זה נכון הרי שהמארקה, אס וכל הצהובונים האלו הם בדיחה עצובה.

:aa1: הייקו ווסטרמן בדרך משאלקה להמבורג תמורת 7.5 מיליון יורו

:aa1: כריסטיאן פוקס האוסטרי הבין לאומי של בוכום מושאל למיינץ

:aa1: הברזילאי גרפיטה מנהל מו"מ עם פנרבחצ'ה וכרגע לא ברור אם ישאר בוולפסבורג

:aa1: אולי הונס יוצא נגד נשיא הבונדסליגה ראובל. הונס מעוניין להתמודד על התפקיד.

אם זה אומר שהוא עוזב את באיירן, אז אני כבר הולך להתפלל.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם כבר שמועות ועניינים.

:aa1: ע"פ עיתון קרואטי דז'קו וגומז יחליפו ביניהם מועדונים (ובאיירן עוד תוסיף 18 מליון יורו).

:aa1: אחרי שריאל התנדבו לתת לנו (לבאיירן) את ואן דר וארט תמורת גומז, אז עכשיו גם מנצ'סטר חושבת שהיא יכולה להיפטר מהזבל שלה והיא רוצה את פיליפ לאם כשתמורתו הם יתנו, לא פחות ולא יותר, את דימיטר ברבאטוב.

14. אפנברג Member

אני בעד! דז'קו יכול להוסיף המון, במיוחד אם גם קלוזה יעזוב. נכון שהוא מגיע מוולפסבורג ובזה אין לו עדיפות על גומז שהגיע משטוטגרט ונכשל אצלנו אבל אני חושב שיש פה מצב לסיפור הצלחה.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה