דיון החדשות 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י nfcb, ‏25/5/10.

1. דנידין Member

לרגום באבנים גם הולך? עזוב, יותר גרוע, באלאק יחזור להראות את עצמו בליגה וזה כבר מספיק עונש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

לגבי לל, עונה אחת נתנה רושם יחסית של שחקן עולה אבל בכדורגל אין שום הבטחות. התחרות גדולה ולא כולם עומדים בקצב. תתפללו שבאדשטובר לא בדרך עוד שנתיים להרטה גם הוא.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אם באלאק חוזר, אז סימן שנמאס לו מאירופה, כי אין לי ספק שהוא יכול לשחק ברמה גבוהה יותר מאשר וולפסבורג או לברקוזן.
    בכל אופן אם וכאשר העסקה תצא לפועל, מי שזאת לא תהיה, זה עיסקה גדולה!

אשמח לראות אותו גם במדים השוואבים במקום סמי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. אפנברג Member

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

המאמן יורג ברגר נפטר.

5. אפנברג Member

מישהו יודע מתי הגרלת משחקי הבונדסליגה לעונה הקרובה?

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

למה, אתה כבר חם על כרטיסים? הולכים שוב? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לפי ה"בילד" מיכאל באלאק סיכם את תנאיו בבאייר לברקוזן תוך כדי שהוא מוותר על כסף שכן וולפסבורג הציעה לו חוזה יותר טוב.

http://www.bild.de/BILD/sport/telegramm/sp...t=13075328.html

בלברקוזן עושים קולות של קבוצה שרוצה אליפות, שאפו על המהלך האדיר הזה!

הוא חוזר!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/6/10
  8. אפנברג Member

חח, מתכנן לסחוב את האשה. בעקרון מתוכנן ללכת למשחק הפרידה מבקנבאואר מול ריאל אבל בודק עוד אופציות...

9. 100%Bayern Member

ראול לשאלקה? בדיחה.
    אין לראול מה לחפש בשאלקה זה סתם עוד סקופ הוא בעצמו הודיעה שאם הוא לא ימשיך עונה הבאה בריאל הוא ילך לארצות הברית או למדינות הנפט כדי לעשות קופה שמנה לפני שהוא מתחיל תפקיד ניהולי במועדון.

באלאק לבאייר? היה צפוי, כל הכבוד לו.. וברוך שובו לבונדסליגה עונה הקרובה תהיה חמה מתמיד

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, אני מצפה להתנצלות.
    (ואז אולי אני גם אוכל לחזור להעלות פה שמועות, ספקולציות והגיגים פרטיים).

דרך אגב, לירן, לא צריך לעשות ממנו קדוש ולחשוב שהוא פתאום נהיה איזה איש טוב ומוותר על כסף. לברקוזן משלמים לו 12 מליון יורו לשתי עונות. אז נכון, בוולפסבורג הוא היה מקבל עוד קצת, אבל עדיין הוא מקבל כסף ענק (אם אני לא טועה המשכורת הכי גבוה בכל הליגה).

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/10
  11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

באלאק ד"א חתם עד 2012 וירוויח 15 מיליון יורו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

והדבר העוד יותר תמוה הוא שוולפסבורג הציעה אפילו יותר וגם אם באלאק אומר שזאת היתה החלטה של הלב, אני בטוח ששאר ההצעות פשוט לא היו קרובות למה שלברקוזן ווולפסבורג הציעו.

שחקן ענק, אבל לא בסכומים כאלו, אני רק מקווה שבאייר לא תיפול פיננסית.

12. אפנברג Member

ובאלאק יצעיד אותם לאליפות ראשונה בתולדותיהם? הרשה לי להיות סקפטי. שחקן אובר רייטד שלמעט להעשיר את קופת חשבון הבנק שלו לא יעשה שם ניסים ונפלאות. אני מבין שלברקוזן מרגישה שתמיד חסר לה הגרוש ללירה כדי לגעת בצלחת האליפות אבל לא נראה לי שזה מה שיעשה את ההבדל.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כפיר, באלאק עדיין שחקן מצויין שמסוגל לשדרג כל קבוצה כולל את אימפריית הרשע שלך.

בלברקוזן זה בדיוק הדמות שהיתה חסרה. שחקן לצד רולפס שיתן פוש לקישור. בנוסף לזה הוא גם יחליף במידה מסויימת את קרוס.
    לברקוזן חייבים עם זאת להביא עוד קשר התקפי ולראות כמה היפייה כשיר.
    קבוצה שמשלב וותיקים עם ניסיון אדיר וצעירים סופר מוכשרים יכולה בקלות להיות יריבה הוגנת לבאיירן במאבק האליפות.
    כל זה כמובן במידה והוותיקים יהיו כשירים והייניקס יתאפס על עצמו קצת מעבר לסיבוב וחצי.

14. eran levy Member

אם יש דבר אחד שאפשר לומר על באלאק זה שלא הכסף של לברקוזן זה מה שהוא צריך. אחרי שמקבלים תלוש משכורת מצ'לסי דברים מתגמדים. דעתי היא שבאלאק אומנם לא ייראה כמו פודולסקי בחזרה שלו לקלן אבל גם לא יריץ את לברקוזן לאליפות. למה? כדי שלברקוזן תישאר במאבק האליפות עד שני מחזורים לפני הסיום אנחנו יודעים שאפשר להסתדר גם בלי באלאק.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/10
  15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה