דיון החדשות 2007/2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏27/5/07.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שחקן שמאוד מאוד מאוד הייתי רוצה ליראות מגיע להמבורג. הוא בדיוק מה שחסר להמבורג בקישור,קשר אחורי קשוח.

האמת שקה להאשים אותו,סביליה קבוצה עדיפה על המבורג בהרבה.
    אבל האמת שאני לא ממש מכיר את השחקן,הוא שחקן טוב?

2. C-J Member

באתרים הגרמנים מתרוצצת ידיעה על עיסקת טרייד אפשרת בין ביירן מינכןו ורדר ברמן על חילופי השחקנים לוקאס פודולסקי ו- מירוסלב קלוזה.

מעניין מאוד מאוד הקיץ הזה.

נ.ב.(1): אני אישית חושב שכולם ייצאו מרוויחים במקרה הזה! גם השחקנים וגם הקבוצות!
    נ.ב.(2): מעניין אם ביירן תוותר על פולדי במכירה או בהשאלה בלבד?!

3. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי מאוד לראות את באיירן מוותרת על חלוץ העתיד של הכדורגל הגרמני. מה גם שאחרי עונה כזו המניות של קלוזה ירדו משמעותית ובאיירן רואים בזה שיקול, וגם עקב גילו המבוגר יחסית וגם בגלל שגם הגיל של טוני באיירן לא תוותר על פודולסקי.

פשוט לא רואה אופציה כזו.

4. סטפן אפנברג Member

אם זה יקרה זה יהיה בהשאלה לשנה אחת , ובסוף השנה פודולסקי יחזור לבאיירן וקלוסה שיסיים חוזה בברמן וכבר סיכם בבאיירן ימשיך בבאיירן . עיסקה מצויינת לבאיירן : גם לא מוכרים את פודולסקי , גם לא זורקים את מקאיי ובנוסף זוכים בקלוסה .
    אבל אני בספק אפ ברמן יסכימו ...

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה יהיה טיפשי לוותר על חלוץ שרק בתחילת דרכו ויכול לתרום שנים למועדון תמורת חלוץ שבסוף דרכו. אם נשיג את קלוזה בכסף קל, לשנתיים שעוד יש לו לתת זה עשוי להיות שווה משהו, אבל לוותר על פולדי אסור בשום מקרה ובשום מחיר אף פעם.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: אנדראס דל'אלסנדרו עוזב סופית את וולפסבורג שמוכרת אותו לריאל סרגוסה תמורת 3 מליון יורו ובכך מפסידה מעל ל - 6 מליון יורו.

:aa1: יש דיבורים על מעבר של לארס ריקן מבורוסיה אחת לשניה. מדורטמונד לגלדבאך.

:aa1: לברקוזן הגישו הצעה חדשה על פטריק הלמס.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

וההצעה של לברקוזן נדחתה על הסף.

עוד כמה מקבץ שמועות:

*לפי האתר האיטלקי הנ"ל רומא הפסידה את שירותיו של הבלם הברזילאי חואן לטובת סביליה

* עוד איטלקי בין לאומי בדרך לבונדסליגה? והפעם מדובר באנטוניו די נטאלה מאודינזה. לפי ה עיתון הראשי של וולפסבורג סכום העיסקה עומד על כ 6 מיליון יורו. מצד שני פבריציו מיקולי כנראה לא יגיע.

* אסטון וילה מעוניינת בשירותיו של נייג'ל דה יונג ההולנדי הבין לאומי של המבורג, לינק

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: דורטמונד קנתה את מלאדן פטריץ' הקרואטי הבינלאומי של פ.צ. באזל בתמורה ל 3.5 מליון יורו.

:aa1: פרנקפורט מתעניינת במהדוויקיה האירני.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

היקו וסטרמן, בלמה המצויין (לדעתי, וחבל שהוא לא בא אלינו) של ארמיניה בילפלד חתם בשאלקה עד לסוף עונת 2011.

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נדב הם לא חתמו כבר באמצע העונה על חוזה ? כי ווסטרמן הוא שחקן חופשי מעכשיו אני חושב.

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/07
  11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא יוני, כמעט שהוא נשאר בסופו של דבר בבילפלד.
    בכך הייתי אומר שהבדיחה על מטארצי תמה לה באופן רישמי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ונדב, ווסטרמן שחקן טוב, אבל אם התקווה שלך היא לשחק גם בשנים הבאות לשחק באופ"א אז ווסטראמן בהחלט שחקן בשבילכם. שים לב גם לממוצע הציונים שלו, בינוני ביותר. מה עוד שחצי עונה הוא תיפקד כמגן שמאלי

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד כמה שידוע לי לא. לפני כמה ימים קראתי איפה שהוא שווסטרמן מחכה לעתידו על חוף הים בקריביים (או באיזה מקום דומה), כלומר שהוא עוד לא סגור בשום מקום והנה הידיעה מלפני כמה שעות שהעניין סופי.

:aa1: ואם כבר התחלנו. אז יש שמועות שמדברות על זה שפנטליץ' מהרטה ברלין עומד לעבור לצ'לסי. אל תשאלו אותי מה יש לו לחפש שם עם דרוגבה שבצ'נקו (גם אם הוא ילך) ופיזארו. בינינו כל עוד דרוגבה שם אין לאף חלוץ מה לחפש שם, הוא תמיד יהיה כינור שני, במקרה הטוב (וראו מקרה שבצ'נקו הגדול). http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/s...artikel/366686/

:aa1: מדברים על זה שקלינסמן עומד לחזור לאירופה ולא סתם, אלא כדי לאמן.http://www.sport1.de/de/sport/artikel_1338028.html

:aa1: מקודם דיווחתי שאינטרכט מעוניינת במהדוויקיה (אל תשאלו אותי למה) ועכשיו זה כבר סופי והעניין סגור. http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/s...artikel/366688/

:aa1: נדמה לי שכתבו את זה לפני, אבל אני לא בטוח אז בכל זאת, הזאבים מוולפסבורג מביאים את די נטלה. http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/s...artikel/366660/

13. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם פרנקפורט וגם וולפסבורג עושות כל כך הרבה שגיאות ברכישות שלהן. אני מבין את השאיפה של שני הקבוצות הללו שעברה עליהן עונה לא פשוטה בכלל להתברג בעונות הקרובות בחלק העליון של הטבלה, אבל אל זוהי הדרך. פרנקפורט מכרה הקיץ את הנכס היקר ביותר שלה אלכסנדר מאייר, יחד איתו יעזבו שחקנים חשובים נוספים בקישור קרי אלברט שטרייט וג'רמי ג'ונס. עם התקפה בינונית וע"פ הרכש גם קישור בינוני אני מצפה לעונה אפורה מאוד מצדה של פרנקפורט שדווקא רכשה מקום של סימפטיה עבור חובבי בונדסליגה רבים בשנתיים האחרונות.

בוולפסבורג המצב שונה לחלוטין, גם כאן אני מבין את הכמיהה של מגאת' להראות שהוא לא חלוד ושהוא מסוגל להצליח גם במועדון כמו וולפסבורג ולכן הוא מבצע מהפכה, כמו בבאיירן בעונתו הראשונה, כך גם פה הוא משתדל לבנות סגל מבריק, אבל יחד עם זאת אני רואה ברכש של וולפסבורג שחקנים רבים שלא ימצאו את מקומם בקבוצה ויגמרו כמו ד'אלסנדרו, אז למרות היכולת הכספית שיש לקבוצה, ולמרות שהאיש על הקוים הוא אחד המאמנים המצליחים בגרמניה הייתי מציע לוולפסבורג טיפה להרגע ולעשות את הקניות שלה יותר בריכוז ולא לקנות לפי הבא ליד כמו שהיא מתנהלת כרגע.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

די נטאלה עדיין לא סגור בוולפסבורג.....

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

וולפסבורג בונה שילדה לשנים הבאות אני חושב שמשהו חם מתבשל שם אצל הזאבים מוולפסבורג.טעות של
    ממש הוא שיחרורו של ד'אלסנדרו בסכום מגוכח לספרד אני חושב שהם הפסידו המון כסף בקופה וזה טעות
    לשחרר שחקן ברמה גבוהה מאוד שהוא יכול להיות המנוע של הקבוצה הזאת בעונה הבאה,חבל מאוד.