דיון החדשות 2007/2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏27/5/07.

1. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאולדורף הוא אחד מחלוצי העתיד של הבולי. בבאיירן צריכים את השחקנים הטובים ביותר והמוכשרים ביותר. אני לא מאמין שהם יעשו את אותה הטעות כפי שעשו עם פודלי, ולכן ההשאלה במקום.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שחקן כזה לא רוצים להשאיר לאחרים לקחת. גם ברמן נלחמו עליו. עדיף שכישרון כזה יהיה שייך למועדון מאשר לתת לו לברוח למועדון אחר אם מושאל ואם כשחקן ספסל. מכיר מישהו שהיה עושה אחרת?

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/07
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל עניין ההשאלה זה לא עסק סגור, וזה שוב מהכותבים ה"מבריקים" של ה"בילד", ככה שלפחות כרגע הוא שחקן שלכם בעונה הבאה.
    חבל עליו, מה עוד שהוא שחקן טוב, אבל כזה גדול כמו שחלק ממכם מחשיבים אותו הוא ממש לא, שחקן טוב, אתם יודעים מה טוב +, יותר מזה הוא לא יהיה.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

באתר SPORT1 הוציאו סקר האם קלוזה צריך לעבור כבר עכשיו לבאיירן. http://www.sport1.de/de/index.html זה בטוח אומר משהו (זה שהם יצאו בסקר כזה).

ובעניין שלאודרף. לדעתי, חוסר תכנון נכון של באיירן. שלאודרף היה החתמה של מאגאת בלי הרבה תכנון ומחשבה נכונה. עם כל הכבוד לו, הוא עדיין לא הוכיח שהוא מספיק טוב לשחק ברמות שבהן באיירן אמורה לשחק (צמרת ליגת האלופות) והחתימו אותו בלי לחשוב מי עוד יבוא ומתי. אני חושב שאם היו חושבים להביא את טוני ו/או את קלוזה (את שניהם או אפילו אחד מהם) לא היו ממהרים להביא גם את שלאודרף ועכשיו יש בעיה מה לעשות איתו.
    דרך אגב, את הבעיה מה לעשות עם שחקן יש גם עם פולדי.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב COME ON, שלאודראף היה רכישה מובהקת של אולי הונס! אני לא אשכח את הסיכסוך בינו לבין אלופס, אחרי שאלופס טען שהונס קפץ על שלאודראף רק אחרי שברמן עמדה לסכם איתו.
    מה שכן, באותה תקופה באיירן עוד האמינה שהיא תהיה אלופת גרמניה, אף אחד לא צפה נפילה כזאת.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר, הבנו לירן. כל מה שלא בסדר זה אולי האנס וכל מה שטוב זה שטוטגרט והמאמנים (מאגאת, דול וכו').
    אוי ואבוי למאגאת אם אולי האנס מחליט איזה שחקנים לקנות.אז באמת שיילך לאמן בליגה שניה בפורטו ריקו. וגם תסביר בדיוק איך זה עובד? האנס קונה ומאגאת קובע את ההרכב או שגם את ההרכב קובע האנס? ואיזה אימונים להעביר ובאיזה שעות זה גם האנס או שזה מאגאת?
    להזכיר לך רק בעשר שנים האחרונות 7 אליפויות, גביע אופ"א, זכיה בליגת האלופות, עוד גמר ליגת האלופות, הגביע הביניבשתי וחשבון הבנק הכי יציב בעולם הכדורגל (ובפור ענק על שאר הקבוצות בגרמניה). או שבכל זה לאולי האנס לא הייתה נגיעה. רק בקניה של שלאודרף.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שוב אתה מנסה להפוך את דברי נדב, הונס הוא הכל יכול בבאיירן. ללא שום ספק למאמן באיירן היה חלק בהחלטה, אבל האור הירוק ניתן רק מההחלטה של הונס.
    כמו שבעבר זה הצליח, בשנים האחרונות זה פחות הצליח, אבל אתם מנסים כל דבר רע להפיל על מגאת, שסה"כ שירת אותכם בנאמנה. זה משהו שאני לא יכול לקבל.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה "בשנים האחרונות פחות הצליח"? תזכיר לי מי בדיוק זכה בדאבל שנתיים רצוף? אבל אז אולי האנס היה בתרדמת. הוא לא עשה כלום במועדון. רק מאגאת. ואז פתאום האנס התעורר וקנה את שלאודרף למרות שמאגאת איים בהתפטרות אם זה יקרה ורק בגלל שהתחננו בפניו הוא הסכים להישאר.
    כל מועדון בעולם היה מת למנכ"ל כמו אולי האנס.

בעניינים אחרים.
    :aa1: שטוטגרט מחפשת חלוץ. ועל הכוונת שחקנה של נבחרת ברזיל אפונסו אלבס.

:aa1: וולפסבורג מקווה לנצל את הקשרים הטובים של מאגאת ומקווה שזה יעזור לה להביא שחקנים. הם מקווים לבואו של ואן בויטן (אם בולהרוז יגיע) ואולי גם סנטה קרוז.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בכוונה לא כתבתי על אלבס מהסיבה הפשוטה שאני לא רואה אותו מגיע לשטוטגארט שחצי אירופה רודפת אחריו, מה עוד שהוא אמור לעלות לפחות 11 מיליון יורו.
    אם למשהו מההולנדים יש משהו בנדון אני אשמח לשמוע, עד אז גומיס ואמנטידיס הם המועמדים הראשיים להצטרף.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי השפורטבילד בשאלקה מאוד לא מרוצים מכך שהאליפות שוב חמקה מהם ברגעים האחרונים ולכן הם מתכוונים לשנות גישה ולקנות שחקנים ווינרים. השם הראשון שעולה ברשימת הקניות שלהם הוא מרקו מטרצי.
    http://www.sportbild.de/sportbild/generate...6367900000.html

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/07
  11. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

עלייה איטלקית לבונדסליגה ?

קראתי את זה גם בטרנספר-מרקט ושם כתבו את זה כ-אלרם !!! אני חושב שבמידה ויגיע יהיה להם קו הגנה
    מדהים עם רפיניה,בורדון ופנדר וכמובן שמנואל נוייר בשער.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעלה גיחוך ולא יותר. עוד כאשר ברצלונה הביעה עניין במטריקס מוראטי ענה במשהו בסגנון "על גופתי המתה". מה גם איזה סיבה הגיונית ולא הגיונית תהיה למטראצי לעזוב את אינטר ואת מעמדו שם בשביל לעבור לשאלקה...

באותה מידה יכלת לכתוב שברשימת הקניות של מ.ס אשדוד נמצא אולי קאן.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קלן רכשה את השוער הקולומביאני הוותיק פרד מונדרגון : http://www.transfermarkt.de/de/news/16318/...s/anzeigen.html
    הרכש השלישי הבולט אחרי הרכישות של מקנה מקוטבוס ווצ'וביץ החלוץ המצויין של מינכן 1860.
    ללא שום צל של ספק קלן היא הקבוצה החזקה ביותר בליגה השניה.

14. XabiAlonso Member

קלן אמורים לדרוס את הליגה השנייה בעונה הבאה.
    אותי מעניינת דווקא הופנהיים, שהנשיא שלה הוא אחד מהבעלים של ענקית התוכנה SAP.
    נראה איך הם יסתדרו...

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמה ספקולציות מעניינות :

לפי מ"ס אתרים שונים לינקולן הבריזלאי של שאלקה סיכם את תנאיו בגלאסאריי הטורקית. שוב אני אומר קשה לי להאמין, אבל את זה אמרתי גם במקרה ריברי, מטעויות למדנו ....
    שאלקה בכל אופן מכחישה את העניין.

גם יאן פולאק הצ'כי של נירנברג מקושר לאותה קבוצה, סכום ההעברה במקרה שלו יעמוד רק על 1.5 מיליון יורו.

אלו דיארה שלא מצא את עצמו בליון ( צריך לציין שהוא גדל במחלקת הנוער של באיירן ודובר גרמנית) מקושר לורדר ברמן. מנכ"ל הקבוצה קלאוס אלופס אישר את העניין, ואף אמר שהעניין של השחקו גדול לעבור לשורות ברמן. אם ככה מה הבעיה?

טום דה מול הווינגר הימני של אייאקס העדיף את הצעתה של סיבליה על זאתי של המבורג.