דיון החדשות 2007/2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏27/5/07.

1. C-J Member

גם הקיקר מדבר על זה.....

ביירן כבר למדו כי שחקנים שמוחזקים בכוח אינם תורמים (הרגריבס).
    לדעתי הם כבר יירדו ממנו.
    לא חסר שחקנים ביבשת!

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: המבורג סיכמה עם סבסטיאן לאגנקארפ,בלם מהקבוצה השנייה של באיירן מינכן,הבלם הגבוה (מטר 1.90) חתם בקבוצה עד 2010.

3. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שיש דווקא בעיה. חסר הרבה שחקני ביבשת שעונים לדרישות ושהם אינם תחת חוזה, קשה לי למצוא אופציות חילופיות במקומו של ריברי.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עוד שחקן מוכשר שהמבורג לוקחת מבאיירן, נותר רק לקוות שהוא בניגוד לטרוכובסקי יראה את זה גם.

כריסטיאין טיפרט אקס שטוטגארט חתם אצל העולה החדשה דואיסבורג בחוזה לשלוש שנים, אחרי שנכשל ברד בול זלצבורג.

בוכום החתימה את סטניסלב ססטק מלך השערים בליגה הסלובקית המכונה "מארק מינטל החדש" ...

5. C-J Member

על מה שמדברים באתרים הגרמנים, ביירן מציעה על ריברי סכום שמתקרב ל- 25 מליון יורו ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx
    אולי אין שחקנים חופשיים כרגע בשוק, אבל הסכום הזה יכול בקלות לשחרר את השחקן שתרצה מהחוזה שלו. (כמובן שקאקא ורונלדיניו הם מחוץ לסיפור עם סכום כזה)
    שמות שכבר עלו: רובין, קוורזמה, דקו, ואן דר פארט, רייס, והונס יודע מי עוד. כך שאסור להתייאש מהר!

6. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למעט דקו שרק בחלומות הכי ורודים הוא יגיע ללבוש את האדום של באיירן, אף אחד מהשחקנים האחרים לא נראית כאופציה שתתאים לקבוצה שמנסה לבנות היצפלד.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בראיון לשפורטבילד אומר טורסטן פרינגס שמירוסלב קלוזה יעזוב את ברמן כבר הקייץ.

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: מאמנה החדש של הרטה ברלין הוא לואיסיין פראבה בן ה49 שמחליף את קרסטן היינה שהחליף באמצע העונה את פלקו גוץ'.

המאמן השוויצרי חתם בקבוצת הגל של הבירה לשלוש עונות.

9. joe Member

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/07
  10. נעם Member

אני לא יודע מה איתכם, קלוזה עונה שלמה פשוט לא אותו חלוץ חד כתער שהוא היה.
    כמו שנאמר "עוד ניצחון כזה ואבדנו" עוד עונה כזאת בברמן והוא גמור. אני אישית הייתי מעדיף לראות אותו אם לא בברמן אז במילאן או בליגה הספרדית אבל במקרה הזה אני אלך על טובת השחקן מאשר הקבוצה. אם המעבר יעשה לו טוב ויחזיר אותו לטופ אז שיעבור.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי אותה הכתבה (שאתם מדברים עליה) קלוזה סגור בבאיירן סופית. רומינגה אמר שקלוזה מגיע לבאיירן בכל מקרה וקשה לי להאמין שהוא יגיד דבר כזה אם זה לא נכון. השאלה היא רק מתי הוא יבוא וכמה זה יעלה וכרגע משחקים פוקר על הסכום הזה. או שהוא יבוא בעונה הבאה בחינם או העונה תמורת סכום מסויים שכרגע ברמן רוצה 15 מליון ובבאיירן אומרים יש לנו סבלנות לחכות שנה ולחסוך סכום כזה, וזאת במטרה להוריד את הסכום למשהו יותר סביר ולהביא אותו כבר העונה.
    לדעתי, ולאחר שטוני חתם העניין מיותר. אין מקום להחזיק בסגל גם את טוני, גם את קלוזה, גם את פולדי וגם את שלאודרף.

12. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין מאמין שצריך להשאיר את מקאי גם אם קלוזה מגיע. מקאיי אמנם לא היה העונה בשיאו(למרות שדווקא הייתה השתפרות מעונת 05\06) אבל בכל זאת טעון שיפור. את פודולסקי דווקא הייתי משאיל לאחת הקבוצות הבונדסליגה הבינונית שימשיך להשתפשף ואת שאולדורף הייתי מייבש קצת על הספסל ושיעלה כאס.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ואולי בגלל זה מדברים על השאלתו של שלאודראף ( הנובר מביעה עניין)....

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני מחזיק אצבעות חזק להשאלה של שלאודרף. הבחור נתן רק עונת בונדסליגה אחת, ולהושיב אותו בשלב כה מוקדם על הספסל יבלום את ההתפתחות שלו. השאלה תתאים לאינטרסים של באיירן, כי הוא בהחלט כישרון מבטיח.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אז בשביל מה הביאו אותו?
    כמו חרגול קופצים על כל דבר.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx