דיון החדשות עונת 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏23/5/10.

1. שלו Guest

ראשי הפועל תל אביב נפגשו עם קצב ודנו בברק יצחקי
    http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.79379.html

אני חושב שיצחקי צריך לעבור להפועל ת"א ומי יודע, אולי גם לשחק בליגת האלופות. הדירוג של הפועל ת"א גבוה ואני חושב שהם יצליחו בסופו של דבר להגיע לשלב הבתים. הרי למכבי ת"א ולמכבי חיפה אין הרבה מה להציע, בהפועל ליד שכטר יצחקי יפרח וישחק בבמה המרכזית של אירופה... זה המקום שמתאים לו.

----------

הפועל באר שבע מעוניינת בביוואן פרנסמן
    http://www.sport5.co.il/articles.aspx?fold...d=79383&lang=HE

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/10
  2. yakov_y YNWA

ערן זהבי צפוי לסיים את דרכו בהפועל תל אביב.
    http://www.one.co.il/Article/159277.html

הפועל תל אביב עושה טעות איומה עם ערן זהבי.

ביוואן פרנסמן בהפועל באר שבע ? זה סוג של בדיחה או מה ? מאיפה לבאר שבע הכסף על ביוואן פרנסמן ? אני לא חושב גם שביוואן פרנסמן ירצה לשחק שם גם אם תתקבל ההצעה של הפועל באר שבע. ביוואן פרנסמן במכבי חיפה או הפועל תל אביב.

3. שלו Guest

אתה באמת שואל מאיפה הכסף או שאתה מתלוצץ? "לא ירצה לשחק בבאר-שבע", אשמח אם תסיבר למה.

4. yakov_y YNWA

אתה באמת שואל למה ביוואן פרנסמן לא יירצה לשחק בהפועל באר שבע ?
    הוא יודע שהפועל ת"א ומכבי חיפה מעוניינים בו ויחכה להצעה מאחת מהקבוצות, הוא כבר הצהיר בעבר שהוא מאוד רוצה לשחק באחד משתי המועדונים האלה.
    מה אתה חושב שהוא יירצה להתקע עוד עונה בקבוצת אמצע טבלה או לשחק בקבוצת צמרת שמשחקת גם באירופה.

בוא תגיד לי מה עדיף לו בבאר שבע ממכבי נתניה ?

אין שום סיכוי שביוואן פרנסמן יישחק בהפועל באר שבע בעונה הקרובה.

5. שלו Guest

אתה הסוכן שלו במקרה? כי ככה זה נראה...
    זה נאמר גם על דוד רביבו בעניין מכבי ת"א. איפה הוא היום?
    ועוד לא הסברת לי מאיפה הוצאת את זה שאין לב"ש כסף לשלם עליו.

ביי פאר?
    - כסף
    - קהל
    - תנאים
    - מיקום בטבלה

או בוא נשאל את זה אחרת, מה עדיף לו במכבי נתניה מב"ש?

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/10
  6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה האחרונה במכבי נתניה פגעה בו מאוד. כשהוא חתם דיברו איתו על מאבקי אליפות והשתתפות באירופה, מה שהיה נכון עד לעונה האחרונה והוא ראה במכבי נתניה הזדמנות לעשות קפיצת מדרגה. מעבר להפועל באר שבע לא ישנה לו הרבה, כיוון שהקבוצה לא משתתפת במפעל אירופי כזה או אחר וכנראה גם לא תיקח חלק במאבק על האליפות.

7. N כמוני Member

כסף

8. שלו Guest

חבל להספיד את הפועל באר שבע לפני שבכלל התחילה הליגה או הוחתם שחקן משמעותי. אני חושב שאלונה למדה לקחים מהעונה הקודמת ושהעונה בע"ה נרוץ חזק בצמרת עם קצת סבלנות.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול מאוד להיות שאתה צודק ואני אשמח בשבילכם אם תצליחו לקרוא תיגר על האליפות, אבל זה לא יהיה השיקול עבור בוואו פרנסמן. הוא רוצה כמה שיותר מהר את החשיפה באירופה כדי להשיג חוזה בליגה בכירה יותר. הוא רואה בעונה הזו במכבי נתניה גורם מרכזי לכך שהוא לא ישחק במונדיאל ומבחינתו זו תקלה שהוא לא צפה לפני שנתיים.

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם לא לומדים מלקחים? אחרי כל הטררם שהיה בקיץ הקודם וההצהרות על שישיה ראשונה שהסתיימו בסופו של דבר בפליאוף אמצעי שהיה קרוב יותר לפליאוף תחתון אתה מעיז לדבר על אליפות? יש כרגע רק 2 קבוצות לאליפות בליגה והן מכבי חיפה והפועל ת"א ואולי מכבי ת"א תצטרף אליהם אם תחזק את הקישור האחורי ועמדת הבלמים, הפועל ב"ש כמו שאר הקבוצות בליגה אפילו לא קרובה אליהן וגם נמצאת בעמדת נחיתות מבחינת סגל מול קבוצות כמו בני יהודה, בית"ר ואשדוד.
    אין לפרנסמן מה לחפש בבאר-שבע שהוא יכול לעבור למכבי חיפה והפועל ת"א, אם זה באר-שבע או נתניה זה לא כ"כ משנה ולדעתי הוא יבחר בעוד עונה עם נתניה שאותה הוא כבר מכיר.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כנראה שאשר אלון לא מתכוון לעלות ליגה.

13. Number 8 Member

http://www.one.co.il/Article/159251.html
    מכבי חיפה עשויים לפנות לערן זהבי

יהיה מצחיק(או עצוב) לראות במכבי חיפה את השחקן שלקח ממנה את האליפות... דבר דומה גם על ליורי צעירי וחיפה. בכל מקרה, כרגע זה רק בגדר דיווחים, עדיין בכלל לא בטוח שזהבי יעזוב את הפועל ועל פי הפועל, הוא כרגע נמצא תחת חוזה כך שאסור לו לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות, אבל שווה לעקוב אחרי זה.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1681084

הפועל ת"א וזהבי אולי יילכו לבוררות וזה עוד "שחקן בית" וכזה שהבקיע את שער האליפות, לדעתי הוא סתם עוד איזה פרחח עם המון כדורגל ברגליים אבל מעט שכל בראש, יש לו השנה יותר בקשות על שידרוג החוזה מאשר שערים.

עוד היום טוען יוסי אבוקוף שמכבי פוגעת במכוון בהפועל עם העלאת המחירים בשוק ובכך בהפועל מתקשים למצוא שחקני רכש במחירים המתאימים.

15. yakov_y YNWA

השכר של ביוואן פרנסמן במכבי נתניה הוא גבוה מאוד והוא מסופק מכך, כסף לא תמיד משפיע.
    קהל ? זה מה שמשנה לשחקו כדורגל למרות שלמכבי נתניה יש יותר קהל מהפועל באר שבע וזה הוכח ב-4 השנים האחרונות (למעט השנה האחרונה), למכבי נתניה יש קהל בכל הארץ (כולל בבאר שבע ובעיקר בצפון).
    בקשר לתנאים אתה צודק אבל אני לא מאמין שזה ישפיע.
    מקום 8 או מקום 10 בעונה האחרונה לא משפיע כ"כ לדעתי.

ביוואן פרנסמן יירצה לעזוב רק למכבי ת"א, הפועל ת"א או מכבי חיפה.