דיון החדשות וההעברות 2009/2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏6/6/09.

1. Don Joan Roman Member

זוראב מנטשאשווילי ככה קוראים לבחור ששיחק באבליסטית, וכמהש אני אוהב את אלי אם אשקלון תמנה אותו עדיף שתכין את עצמה כבר מהיום שהיא תחתים אותו לליגה הלאומית.

2. איגור .פ. Member

הוא עד כדי כך רע ולא יכול לעזור לאשקלון להשאר בליגה?

3. Don Joan Roman Member

תראה בשביל להשאיר את אשקלון בליגה אתה צריך להיות מאמן לא רע ומעלה כמו יוסי מזרחי, אלי הוא פשוט לא מאמן טוב לפי מה שאני זוכר ממנו בקדנציות שלו בבית"ר, השחקנים ישחקו בשבילו ויתנו לו את הדם כי זה אלי אוחנה אין אף שחקן בליגה שלא מרגיש גאווה כשאדם כזה מאמן אותו אבל מעבר לזה אין לו יותר מדיי מה להציע.

4. Number 8 Member

מוטי איווניר יכול לאמן קבוצה בליגת העל למרות שהוא מתפקד כסקאוט בנבחרת?

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הוא עדיין לא חתם רשמית כסקאוט הנבחרת ולכן הדילמה מבחינתו, האם לשמש כצופה מהיציע במשחקי ליגת העל השונים או שמא לאמן קבוצה שעלתה ליגה בעלת אצטדיון, תקציב לא קטן ואוהדים? אם אני הייתי במקומו, הייתי מעדיף את האופציה האחרונה.

6. שלו Guest

הפועל ב"ש מחפשת חיזוק בהגנה, בלם זר ובלם ישראלי בתוספת של מגן ימני. שמותם של תומר בן יוסף ושי מימון הוזכרו כמועמדים.

7. Igi Member

תגידו, מישהו יודע אם אמורה לצאת הודעה רשמית לגבי האם הקיזוז ממשיך גם בעונה הבאה ?

אין הגנה יותר מתאימה מזו של הפועל ב"ש לקבל את בן יוסף... מצא מין את מינו מה שנקרא.

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/10
  8. שלו Guest

אני דוקא חושב שבן יוסף בלם טוב מאוד, לפי מה שמסתמן ההגנה הולכת לעבור שינוי תכליתי ואני מאמין שבמידה והוא יגיע הוא יהיה חיזוק משמעותי. תמיד אהבתי את השחקן הזה (עד שהוא השווה לנו בטדי בדקה ה 90) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/10
  9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ברור שאמורה לצאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

מתי? לא ידוע.

10. Don Joan Roman Member

להפועל ב"ש הוא באמת בלם טוב כי אין לה באמת משחקים חשובים.

11. אלי מתחן Member

אם הפועל ב"ש שואפת לתואר "אלופת המדינה בפנדל+אדום לחובתם" אז בן יוסף הוא הבלם המושלם.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אוהב את בן יוסף. עזבו רגע את המשחקים המכריעים ואת הסטיגמה שיש עליו, חושב שהוא לא יציב ביכולת, וכשמדובר בבלם מדובר בבעיה מאוד גדולה.
    שי מימון הוא בלם בהחלט ראוי וכישרון לעתיד אבל השאלה? ועוד בסכום של 100 אלף דולר? מה אנחנו החממה של שחר? גם ניתן לילד להתגלח לנו על השפם וגם נשלם על זה?
    מקווה שאם אכן יושאל הסכום יהיה נמוך הרבה יותר עם סעיף שמאפשר לנו לקנות אותו בעתיד.