דיון החדשות השמועות וההעברות וסוגיות כלליות 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

כנראה חרוצים שם בהתאחדות הספרדית, פירסמו את הלו"ז של מחזורים 5-6-7, וכמובן שבמחזור השביעי מגיע לו הדרבי של מדריד.

אנחנו נלך לפי הסדר - במחזור החמישי ההילייט העיקרי הוא הדרבי שייערך בין ויאריאל ו-ולנסיה ביום ראשון בשעה 17:15, וברצלונה גם כן תשחק בראשון כשתארח את ג'ירונה בשעת צ'מפיונס-ליג מוכרת. ריאל ואתלטיקו ישחקו בשבת, אחת תארח את אספניול בברנבאו בשעת הצ'מפיונס, ואכן תתארח בקולוסיאום של חטאפה לדרבי הקטן של מדריד ב-19:30.

במחזור השישי יהיה מעניין, קבלו את מחזור אמצע השבוע, שלושה משחקים ביום שלישי, ארבעה ביום רביעי כולל סביליה נגד ריאל מדריד בפיחואן, חתיכת משחק(והוא גם ייערך מאוחר - ב-23:00 שעון ישראל), כשעוד קודם לכן לגאנס נגד ברצלונה, ושלושה משחקים ביום חמישי.

הדרבי הגדול של מדריד ייערך במחזור השביעי ביום שבת ב-21:45 כיאה למעמד. החימום יהיה בארסה נגד בילבאו בשעה 17:15, ומשחק הצהרייים מרתק גם כן - ריאל סוסיאדד נגד ולנסיה כבר ב-14:00 ביום שבת, ואתם מוזמנים לבדוק מה קרה בפעם הקודמת שהן נפגשו..

2. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/08/14/15342740124634.Xxx

אוירזאבל האריך את חוזהו בסוסיאדד עד 2024. בקרב הזה אתלטיק בילבאו הפסידה. "אני נמצא היכן שאני רוצה להיות", אמר השחקן. המועדון הודיע על החוזה החדש בדרך יצירתית - סרטון הוידאו הבא - בוידאו רואים את כל זוגות הנעליים של שחקני סוסיאדד בחלוקה למספרים כמובן, המדף של מס' 10 ריק - עד שרואים ברז עם מים ואז השחקן עצמן מצחצח את הנעליים שלו. השחקן יורש את המספר שהוריש האגדה צ'אבי פרייטו שפרש מכדורגל הקיץ. "זה יום מיוחד מאוד עבורי, הגשמתי חלום. וגם היום הזה הוא כזה שלא אשכח בחיי. אני מוקף באנשים שחשובים לי ואני לא יכול לבקש דבר, אני רוצה לכתוב את הסיפור שלי בריאל סוסיאדד". הקשר הוסיף שקיבל המון פניות מהאוהדים וגם במועדון לחצו עליו וגרמו לו להרגיש אהוב. הקשר בטוח שהקבוצה בדרך הנכונה ותצעד קדימה אחרי עונה לא טובה. "המסר שלי לצעירים הוא שצריך קצת לחכות אבל ריאל סוסיאדד היא המקום הטוב ביותר לפרוץ בו". הקשר סיכם - "הלוואי ואצליח להשיג חלק ממה שהשיג צ'אבי פרייטו אבל זה יהיה קשה. אני גאה לשחק עם סיפרה מס' 10 ומודע לאחריות".

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. סמואל אטו Member

5. Jefecito Member

אחד הדברים הכי הזויים ששמעתי. עצוב מה שכסף יכול לעשות.

6. גלץ Member

חחח מה יש להם לחפש בארה"ב וקנדה. איזה קבוצה תוותר על הביתיות שלה בשביל לטוס לשם לשחק.
    החלטה טיפשית כל כך. ידעתי שהם עיוורים לכסף שם אבל לא עד כדי כך.

7. סמואל אטו Member

רק במאי האחרון ברצלונה טסה באמצע שבוע בין שני משחקי ליגה למשחק ידידות באפריקה.
    בשביל הכסף נכון יעשו הכל.

8. יאן קולר Member

זה גם מוזר אבל איכשהו אפשר לבלוע. פה כבר לוקחים את זה שלב קדימה - אשכרה טסים לארה"ב העוד יותר רחוקה בשביל משחק תחרותי במסגרת מקומית.

9. סמואל אטו Member

עוד יותר טוב לקבוצות.
    במקום להוסיף משחק ידידות מיותר ללו"ז, זה יקרה במשחק שגם ככה נמצא בו.

10. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/08/17/15345274114268.Xxx

במארקה העלו אתמול סקרים חדשים לקראת פתיחת העונה בספרד. בגדול: ברצלונה פייבוריטית גדולה לאליפות, אתלטיקו במקום השני וריאל מדריד שלישית, כך גם מבחינת איכות הסגל לפי הצבעת הקהל. 53.36% הולכים עם בארסה, 21% עם אתלטיקו ורק 18.54% עם ריאל מדריד. ולנסיה הקדימה את סביליה ובטיס(צמודות זו לזו) בשאלה על הקבוצה הרביעית שתעפיל לליגת האלופות. סביליה(27%) ובטיס(20.5%) הן הקבוצות שהאוהדים חושבים שיסיימו במקומות 5-6 ואחריהן בדירוג בילבאו וריאל סוסיאדד. העולה החדשה ההיסטורית הואסקה פייבוריטית לכבוד המפוקפק של לרדת ליגה וידח איתן שאר העולות, ויאדוליד וראיו, או שהגולשים לא מכירים מספיק את העולות החדשות? 70% בחרו במסי לפיצ'יצ'י הבא של הליגה והוא משאיר פירורים לדייגו קוסטה ולואיס סוארס, ואחר-כך סוארס ובייל. בתואר הזאמורה יזכה בפעם הרביעית ברציפות אובלאק שקטף 50% מהקולות, אחריו טר-שטגן עם 29% ו-13% בוטחים בקורטואה.

11. Ever Banega Member

קצת מוזר הזלזול בויאריאל, בטוח יותר פייבוריטית מהבאסקיות.

12. Raulito Madridista

הייתה כותרת גדולה על כך ב-AS, שורה תחתונה: הקפטנים של הקבוצות ייאבקו כדי לבטל את ההסכם לקיום המשחקים בארה"ב.
    התרגום מ-'ספורט5':

החלטת הליגה הספרדית לערוך משחקים בארצות הברית לא תעבור בקלות מבחינת השחקנים. לפי מספר דיווחים בתקשורת האירופית, 20 הקפטנים של קבוצות לה ליגה, בהובלת ליאו מסי, מתכננים למחות על ההחלטה בפגישה מחר (רביעי) במשרדי איגוד השחקנים. גם נשיא הארגון, דויד אגאנסו, ינאם נגד ההחלטה של נשיא מנהלת הליגה, חאבייר טבאס, שסגר את העסקה ל-15 השנים הקרובות עם חברת "רלוונט ספורטס" האמריקנית. מתברר שלא רק ארגון השחקנים לא היה חלק מההחלטה, אלא אפילו ההתאחדות הספרדית קיבלה את ההודעה על קיום המשחקים בארה"ב בהפתעה ומתנגדת לכך. 20 הקפטנים חתמו על מזכר שמביע את התנגדותם למהלך.
    בנוסף, מתכננים השחקנים למחות על מועדי המשחקים בליגה, שנפתחים בשעה מאוחרת ואף מסתיימים לאחר חצות, כמו המפגש בין ריאל מדריד לחטאפה.

13. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2018/08/22/primera/1534905197_071343_1534905414_portada_normal_recorte1.Xxx

שימו לב לכסחנית של הליגה: קוראים לה חטאפה. כבר במחזור הראשון בברנבאו ראינו 28 עבירות ולא פחות מ-7 כרטיסים צהובים במשחק שלא ממש היה צמוד לרגע, אבל זה לא אמור להפתיע. זה הסגנון של החבר'ה של בורדאלס. 673 היו לה אשתקד - מלכת הפאולים, ולא פחות מ-123 עבירות.

ביום שישי הקרוב תארח לגאנס את ריאל סוסיאדד ובעיר מתרגשים מאוד, ומדוע? המאמן גארטינו יגיע לראשונה למגרש הבוטארקה שהיה הבית שלו בשנים האחרונות(5 שנים - המון זמן: 2013-2018) - כשהוא על הספסל האורח. האוהדים מכינים שלט ענק 'אתה חלק מאיתנו' וגם המועדון עשוי לקיים טקס לכבודו לקראת המשחק. בלגאנס אין ספק - הוא זה שהראה את הדרך. כל מי שיגיע אחריו ימשיך את האבולוצייה שלו. אבל אחרי הברכות והליטופים, כשהכדור הראשון ייבעט - אין חברים.

14. גלץ Member

ככה זה כשלא מצליחים לעבור את החצי ולהוציא את הכדורים מהרגליים. מנסים לעצור את היריבה עם פאולים ועצבים.

15. Raulito Madridista

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2018/08/29/15355321493886.Xxx

והנה הצד האפל של הכדורגל. זוכרים אותו? עימנואל אגיר'צה, החלוץ המצוין של ריאל סוסיאדד. 272 הופעות ו-75 שערים במדי הקבוצה הבאסקית. מאז דצמבר 2015 הוא סובל מפציעות קשות ולא הצליח להתאושש(יותר נכון בעיות שנובעות מהפציעה ההיא), והקאמבק שלו למגרשים בעונה שעברה היה קצר ודל. אז היום הוא קיבל החלטה והודיע רשמית שהוא פורש מכדורגל ועובר להרפתקאה הבאה. החלוץ הודיע באתר האינטרנט הרשמי של ריאל סוסיאדד - "זה יום עם הרבה רגשות עבורי. אני מודיע על פרישה מכדורגל ומרוצה ממה שהשגתי גם אם חשבתי שזה יימשך עוד, בכל פעם שלבשתי את החולצה של ריאל סוסיאדד הייתי גאה. אני לא יכול לומר שאני שמח למרות הסקרנות לקראת הדבר הבא, ומצד שני אני גם לא עצוב כי המצב הפיזי שלי לא איפשר לי להתחבט יותר מדי". אגירצ'ה, בשר מבשרה של ריאל סוסיאדד, גדל בקבוצת המילואים ובילה כל הקריירה שלו בקבוצה, כולל בליגה השנייה - להוציא עונת השאלה אחת בקאסטיון.

בלי קשר, ב-AS דווח שריאל סוסיאדד עוקבת אחרי ההתפתחויות והיא מאוד מקווה לצרף איכשהו את פורטו מג'ירונה בימים שנותרו לחלון ההעברות.

מצב נושא:
הנושא נעול.