דיון החדשות, השמועות וההעברות החדש 2017/18::

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/09/11/primera/1505087331_708896_1505087563_portada_normal_recorte1.Xxx

הקלאסיקו הראשון העונה:: יום שבת, 20 בדצמבר, בשעה 14:00 שעון ישראל! המשחק הוקדם בארבעה ימים מהמתוכנן ולא יהיה חלק ממחזור אמצבע השבוע. השיקול מאחורי השעה הסופר-מוקדמת(אם כי המשחק יהיה בחורף הרי) - הפזילה לעבר השוק של המזרח הרחוק בתקווה לאפשר גם להם לראות את המשחק. חאבייר טאבאס חשף זאת רשמית כשהתארח בתוכנית רדיו 'הטרנזיסטור'. ריאל מדריד תצא לאליפות העולם למועדונים שבוע קודם לכן ב-13 בדצמבר ותחזור ביום רביעי ה-17 בדצמבר.

2. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/17/15056643589378.Xxx

מחזור רביעי בספרד הסתיים לו ויש לנו מאמן ראשון שהולך הביתה: לואיס זובלדייה הוא היסטוריה באלאבס. הקבוצה מדורגת במקום האחרון בטבלה עם מאזן עלוב של 0 הפסדים וללא אף שער זכות(יחס שערים שלילי 7:0). בעונה שעברה פוטר פאקו מולנסיה בחלוף ארבעה מחזורים, וב-2015/16 פאקו הררה מלאס-פלמאס פוטר בחלוף שמונה מחזורים. זו פתיחת העונה הגרועה ביותר בהיסטוריה של אלאבס ב-96 שנות קיומה ויש לכך מחיר. ב-1932 אלאבס גם כן פתחה עם 4 הפסדים אבל כבשה 4 שערים לפחות. גם דפורטיבו לה-קורוניה (1996/97) וחרז(2009/10). התבוסה 3:0 לויאריאל הייתה זו שהכריעה. חייבים לומר לזכותו של המאמן שהוא איבד בקיץ חצי קבוצה וזו לא קלישאה והלו"ז היה די קשה. בינתיים אייטור קראנקה דחה את הצעתה של אלאבס

3. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/21/15059909797438.Xxx

איזו בשורה! ייראי אלברס חוזר למגרשים! מתוך 'וואלה ספורט': אתלטיק בילבאו הודיעה כי יראי אלברס סיים את טיפולי הכימותרפיה, החלים מסרטן ויצטרף בהדרגה לאימוני הקבוצה. הבלם בן ה-22, שאובחן לראשונה כחולה בסרטן האשכים בדצמבר 2016, חזר לשחק חודשיים לאחר מכן אך ביוני האחרון התגלה לו גידול נוסף. כעת, נראה כי החלים לחלוטין והוא ינסה לחזור להציג את היכולת המרשימה שאפיינה אותו לפני המחלה.
    "שלב הטיפולים שהחל בחודש יוני הסתיים", נכתב בהודעת המועדון, "הוא יקבל את האור הירוק מהצוות הרפואי ויתחיל להתחבר מחדש לקבוצה, כאשר במקביל נישאר עירניים בקשר למצבו".
    אבחון הגידול הנוסף לם כשלושה חודשים מנע מאלברס להשתתף עם נבחרת ספרד ביורו עד גיל 21, והוא קיבל אז הודעות תמיכה רבות בספרד. במהלך הקיץ גילחו שחקני בילבאו את ראשם כאות הזדהות עם הבלם הצעיר, שעבר טיפולי כימו. "הוא החלים", אמר מאמן הבאסקים חוסה אנחל סיגנדה בתום משחק ההפסד אמש לאתלטיקו מדריד, "אנחנו מאושרים. הטיפול עשה את שלו". במילה אחת: מרגש. ובשתי מילים: שיהיה בהצלחה!

4. Raulito Madridista

https://pbs.twimg.com/media/DKwXK3wX0AAXLNt.Xxx

משחק הכיסאות בספרד ממשיך: פאקו מונה למאמנה של לאס-פלמאס.
    . אקס מכבי תל אביב מחליף בתפקיד את מנולו מארקס שהתפטר מוקדם יותר השבוע("הרגשתי מבולבל ממה שקורה, הייתה אווירה טובה אבל התוצאות ממש לא"), כשהקבוצה נכנעה 2:0 בביתה ללגאנס. פאקו בן ה-54 חוזר לליגה הספרדית לראשונה מאז שפוטר מוולנסיה ב-20 בספטמבר 2016 לאחר פתיחת עונה קטסטרופלית. לאס פלמאס מדורגת במקום ה-15 בליגה הספרדית, עם 6 נקודות (2 ניצחונות, 4 הפסדים) מ-18 אפשריות. הקבוצה מהאיים הקנאריים צירפה בקיץ שחקנים כמו ויטולו(השאלה), אלברטו אקווילאני ולואיק רמי, בתקווה להתברג בחלק העליון של הטבלה. והפרמיירה שלו? חתיכת משחק - נגד ברצלונה בקאמפ-נואו! פאקו שעבד שנים ארוכות כעוזרו מאמן (בעיקר של רפא בניטס), מגיע לקבוצה החמישית שלו כמאמן ראשי. הוא עבד לפני כן בטקוס (מקסיקו), מכבי תל אביב, סנטוס לגונה (מקסיקו) וכאמור ולנסיה. את מכבי תל אביב הוליך לטרבל היסטורי בעונת 2014/15; זכיות באליפות, גביע וגביע הטוטו.

5. avicii Member

בעקבות המשאל עם שיתקיים מחר והסיכוי שקטלוניה תהפוך לעצמאית,מה הסיכוי שהקבוצות הקטאלניות ימשיכו לשחק בלה ליגה ולא תוקם ליגה קטאלנית,חסרת הערך הספורטיבי?

6. סיונרה Member

דעה של הדיוט, אבל בספק גדול מאוד. ברצלונה שווה יותר מדי ללה-ליגה כדי שיוותרו עליה, אם זה יקרה אז בצרפת ואיטליה יקפצו מהר מאוד על המציאה, והליגה בספרד תדרדר די מהר.

7. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/10/09/15075771918497.Xxx

כמו שאתם יודעים פורסמו המועמדים לכדור הזהב ושלושה ספרדים ברשימה: סרחיו ראמוס כמובן, בפעם הרביעית בקריירה(ראשונה מאז 2012) וכן איסקו ודויד דה-חאה בפעם הראשונה. מאז שנת 2000 לא פחות מ-24 שחקנים היו מועמדים. הראשונים שזכו לכבוד היו ראול ומנדייטה בשנת 2000. ראול אף הגיע למקום השלישי ב-2001, והוא היה מועמד 5 פעמים בסה"כ. השיאן הוא אינייסטה עם 8 הופעות, כאשר צ'אבי וקסיאס(2002, ובין 2007 עד 2012) אחריו עם 7 הופעות. דויד ויאה וססק פברגאס עם 6. ב-2003 ו-2004 היה רק מועמד ספרדי אחד ברשימה - ראול ומוריינטס בהתאמה, והשיא היה 7 מועמדים ב-2008 ו-2011. הרשימה המלאה - בלינק הבא.

8. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/10/19/15084329363835.Xxx

ד"ש מקרלוס קאמני. השוער הקמרוני החתול בן ה-33 עזב הקיץ את ספרד לאחר 13 עונות ו-335 משחקים בליגה הספרדית לטובת הרפתקאה אחרונה אולי בקריירה והפעם במדי פנרבחצ'ה התורכית. בראיון קצר למארקה הוא נזכר בימים בלה-ליגה וכשוער אספניול לשעבר הוא מדבר בעיקר על היריבה העירונית ברצלונה. ב-24 משחקים נגד בארסה הוא שמר 8 פעמים על שער נקי. "המשחקים נגד ברצלונה לקחו אותך לקצה ברמה הפיזית והמנטאלית. המשחקים האלה סימלו את הקריירה שלי". "הסתגלתי מצויין לתורכיה למרות חששות בהתחלה שומעים עליה דברים לא טובים בטלוויזיה ובחדשות, בכל-זאת מגיל 13 אני בספרד, יותר מחצי מהחיים שלי", סיפר, "פנרבחצ'ה קבוצה גדולה כאן כמו ריאל מדריד בספרד". השוער סיכם - "אני שמח וגאה להיות 'המפלצת של בארסה', בתורכיה עדיין מזכירים לי את ההופעות נגדם". וכמובן שהוא עדיין עוקב אחרי הלה-ליגה..

9. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/11/04/15097543442519.Xxx

מאלגה בונה על עזרה מפאריס? הבעלים הקטארי של מאלגה שומר לרוב על שתיקה והפעם השייח עבדאללה בן אל-ת'אני התראיין למולדתו וסיפק ציטוטים מעניינים. קודם כל הוא שומר על מעמדו של מיצ'ל שסיים את העונה שעברה נהדר אולם השנה מאלגה מדורגת לפני האחרונה בטבלה עם 4 נק' בלבד מתוך 30. "אני לא חושב שרק המאמן אחראי. הציעו לי מאמנים אבל אני מעדיף שמיצ'ל ימשיך ואני מאמין שהמצב ישתפר". מעבר לכך, מה שיותר מעניין - הנשיא דיבר בקול רם על כך שהוא מקווה שפאריס תעזור לו בחלון ההעברות. מאלגה צריכה לצרף שחקנים כדי לשרוד, הקופה ריקה והוא מקווה לקבל שיתוף פעולה מהקבוצה הצרפתית. שחקנים שלא נמצאים בתוכניות המקצועות של פאריס יגיעו בחינם - כך הוא מקווה לפחות. הנשיא גם ביקש סליחה מהאוהדים על כך שלא הגיע לספרד בזמן האחרון וטען שמדובר בסיבות אישיות. "אין משבר במאלגה, אני אהיה יותר מעורב. הקבוצה היא חלק מהחיים שלי", סיכם.

10. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/11/06/15099775843768.Xxx

לרשימה הזו אף-אחד לא רוצה להגיע: במארקה דיברו על 21 שחקני הרכש המאכזבים של העונה עד כה. והנה חלק מהשמות: בורגוי הגיע לאלבס כשחקן משמעותי אבל הוא לא משחק אצל דה-בלאסי, וכך גם אנזו זידאן הקשר, הבן של; אמרה מור עלה לסלטה ויגו הרבה כסף ולא מוצא את מקומו; פאולו אוליביירה הוא שחקן הרכש היקר ביותר בהיסטוריה של אייבר ולא הביא לחיזוק ההגנה הרעועה שלה השנה; ויטולו שהגיע ללאס-פלמאס בקול תרועה רמה נראה כמעביר את הזמן עד לינואר שיוכל לברוח לאתלטיקו ותרם רק שער אחד; בורחה באסטון ממאלגה ממש לא הצליח להיכנס לנעליים של הכובש הבכיר סנדרו והוא לא מזכיר את היכולת מאייבר; וגם שניים מסביליה: נוליטו הפך לשחקן בקצה הספסל וכבש שער ליגה בודד, בעוד מוריול שעלה 20 מיליון יורו מסמפדוריה הוא כישלון גם כן; סמדו שהגיע לויאריאל בתמורה ל-14 מיליון יורו, ורשם הופעות איומות בהגנה הוגלה הספסלה.

11. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/11/06/15099775843768.Xxx

לרשימה הזו אף-אחד לא רוצה להגיע: במארקה דיברו על 21 שחקני הרכש המאכזבים של העונה עד כה. והנה חלק מהשמות: בורגוי הגיע לאלבס כשחקן משמעותי אבל הוא לא משחק אצל דה-בלאסי, וכך גם אנזו זידאן הקשר, הבן של; אמרה מור עלה לסלטה ויגו הרבה כסף ולא מוצא את מקומו; פאולו אוליביירה הוא שחקן הרכש היקר ביותר בהיסטוריה של אייבר ולא הביא לחיזוק ההגנה הרעועה שלה השנה; ויטולו שהגיע ללאס-פלמאס בקול תרועה רמה נראה כמעביר את הזמן עד לינואר שיוכל לברוח לאתלטיקו ותרם רק שער אחד; בורחה באסטון ממאלגה ממש לא הצליח להיכנס לנעליים של הכובש הבכיר סנדרו והוא לא מזכיר את היכולת מאייבר; וגם שניים מסביליה: נוליטו הפך לשחקן בקצה הספסל וכבש שער ליגה בודד, בעוד מוריול שעלה 20 מיליון יורו מסמפדוריה הוא כישלון גם כן; סמדו שהגיע לויאריאל בתמורה ל-14 מיליון יורו, ורשם הופעות איומות בהגנה הוגלה הספסלה.

12. Raulito Madridista

קצת חדשות: שני נושאים על סדר היום: חואקין וצ'אבי פרייטו. קשישים? תלוי את מי שואלים. אל תגידו להם את זה אפילו בצחוק, בסדר?

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/11/09/15102199756147.Xxx

חואקין יאריך רשמית בקרוב מאוד את חוזהו בבטיס. החוזה הנוכחית מסתיים בסוף השנה ובבטיס יילכו לקראת הקשר בן ה-36 והוא יחתום עד 2020. שיחות בין הצדדים נמצאות בשלב מתקדם וזה רק עניין של זמן. החוזה יוארך אוטומטית ככל-הנראה בכל עונה לפי מס' הופעות אלא אם כן להנהלה תהיה התנגדות נחרצת לנושא. חואקין שזו העונה ה-18 שלו ככדורגלן, חזר לבטיס בקיץ 2015 אחרי שכמעט עשור שיחק במקומות זרים - בולנסיה, מאלגה ופיורנטינה. חואקין אמור לקבל תפקיד בצוות המקצועי אחרי שיפרוש ובינתיים הוא חולם לטפס עוד בצמרת ההופעות של בטיס בכל הזמנים.

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/11/08/15101703430558.Xxx

צ'אבי פרייטו לא שיחק כל-כך הרבה בימים שהיה ילד. הקשר מגיע למס' מטורף של 80 משחקי ליגה רצופים ללא מנוחה, וזה יקרה נגד ג'ירונה לאחר פגרת הנבחרות. ב-18 באוקטובר 2015 זו הייתה הפעם האחרונה בה הקשר לא שיחק, כשהמאמן החדש דיוויד מויס לא שיתף אותו. מאז הוא משחק ומשחק ומשחק. באותו רצף מטורף פרייטו שולב לרוב כמחליף ופתח בהרכב 29 פעמים. בסה"כ יש לו 13 שערים ו-12 בישולים באותו פרק זמן. הקשר החמיץ רק שלושה משחקים מתוך 109 האחרונים בליגה - אחד בגלל השעייה ושניים מהחלטות מקצועיות. הוא לא נפצע לעולם[טפו טפו טפו]. עם הריצה המטורפת הזו, פרייטו יקפוץ עד למקום השביעי בכל הזמנים מבחינת במשחקים הרצופים בסוסיאדד. מקדימים אותו: גוואריז(86), לופז אופרטה(92), איגואה(121), אלברטו(151), ארקונטה(188) והשיאן לארינגה - 202 משחקים ברציפות.

13. Raulito Madridista

זוכרים אותו? רויסטון דרנטה, ההולנדי עם הראסטות וזה שעשה פורפרה לשפונגין - היה השחקן המצטיין באליפות אירופהU21. ריאל מדריד של שוסטר מיהרה לצרף אותו לקבוצה. במשחקו השני, נגד סביליה בברנבאו, הוא שלח פצצה אדירה לחיבור מ-40 מטר והטריף את הקהל. אלא שמאז דרנטה(ש**הספיק לחגוג** את ה-UnDecima), ששיחק תחילה כמגן שמאלי - הלך והתדרדר. הוא פרש מכדורגל בגיל 29 אחרי הרבה שערוריות. במארקה ערכו ראיון מרתק עם האקס:: “פרשתי מכדורגל בגיל 29 כי לא הייתי מאושר ולא יכולתי להמשיך עם זה”

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/11/09/15102635441824.Xxx
    “רצחו את אבא שלי כשהיה בן 3, ראיתי את זה במו עיניי. אמי ניסתה להחביא את זה ואמרה שזו הייתה תאונה, אבל ידעתי הכל”.

ולמה אתה אומר את זה עכשיו?
    “חשבתי שזה זמן טוב לעשות ביוגרפיה. עזבתי את הכדורגל וב -30 שנה חוויתי דברים שאנשים רבים לא חיו ב-200 שנה. הספר מתחיל ככה, עם הסיפור על אמא שלי. זו הפעם הראשונה שאני פותח את הנושא הזה וקשה לי”.
    “אמא ניסתה להגן עליי כדי שלא אסבול. היא לא רצתה שאהיה עוד יותר חלש. הייתי מרוטרדם, מרחובות רוטרדם ושם אתה צריך להיות קשוח. הפכתי לגבר מאז שהייתי ילד קטן”.
    האם החיים נתנו לך מכות רבות?
    “היו לי ימים טובים ורעים. אבל אתה לא צריך להסתכל אחורה ולהתחרט. האם הייתי יכול לעשות דברים בצורה שונה? כן, כן, כן, כל הזמן אבל אלה החיים, צריך להסתכל קדימה”.

למה פרשת בגיל כל כך צעיר?
    “כי לא הייתי מאושר, הייתי עייף, עצוב, מאוכזב. לא יכולתי לשחק כדורגל מקצועני, לא אוהב את העולם הזה. דברים רעים מאוד קרו לי והיה קשה לשחק באימרויות אז כבר אמרתי - מספיק, הכדורגל הוא ההיסטוריה”. דרנטה לא רוצה לנקוב בשמות אבל מדבר על בעיות עם הקבוצות ואפילו עם הסוכנים שלו. “בכדורגל יש אנשים שהם לא כנים”. הוא טוען שהוא חתם על חוזים וקיבל בפועל שכר אחר, ‘תמיד הרבה פחות. אתה יכול לדמיין איך זה הולך. רימו אותי’. “אני בחור חזק, לפעמים קר, אבל יש לי לב טוב. מי שמכיר אותי יודע שאני סומך על אנשים. היו הרבה אנשים שניצלו אותי. בשנים האחרונות לא היה לי אף סוכן כי לא סמכתי על אף-אחד. אני משחק כדורגל לכיף עם חברים שלי. אני תמיד אוהב כדורגל”.

איך אתה מסביר את זה שרק לפני 10 שנים הייתה חתימה גדולה של ריאל מדריד ועכשיו אתה שחקן עבר?
    “זה מסובך. אני לא יודע … עם זאת, אני לא רוצה להגיד שהקריירה שלי היתה אסון, כי היו לי זמנים טובים”. דרנטה מדבר על התקופה בריאל מדריד - “היה הכל, הייתי מאושר מאוד. זה המועדון הכי גדול בהיסטוריה ואני שיחק בו ואף-אחד לא ימחק את זה. אני תמיד אהיה גאה. היו הרבה מגה-קראקים ושחקני על שחלמו לשחק בריאל מדריד ולא הצליחו. אני השגתי את זה וריאל מדריד תמיד תהיה בלב שלי”.

אבל הדברים לא הסתדרו
    "הגעתי לריאל מדריד בגיל 20 כשחקן הטוב ביותר באליפות אירופה והבקעתי נגד סביליה במשחק הראשון. גרמתי לציפיות גבוהות, כנראה גבוהות מדי, וזה לא קל".
    האם החיים שלך השתנו הרבה?
    “הרבה? מאוד! מקצה לקצה. מבית קטן עם אמא עברתי לגור בווילה ששווה מיליונים, לעתים לא קל להכיל את זה, אין לי תלונות”.
    “שיחקתי עם ראול, קסיאס, גוטי, ראמוס, מרסלו, סניידר, קנבארו, ואן-ניסטלרוי, כריסטיאנו רונאלדו, שחקנים שהם אגדות. זה היה חלום שהתגשם”.
    ומה לגבי הקהל?
    “טוב, הוא תובעני, כמו אצל כולם. אבל עמוק בפנים הם אהבו אותי. מדריד היא הבית שלי כמו רוטרדם. אני מרגיש פה בבית שלי, יש לי כאן בית גדול, וגם מסעדה שנקראה על שם אבי החורג שמבשל שם. אני הולך לשתות בירה ולדבר עם אנשים ומזהים אותי עד היום”

ומה קרה במגרש?
    “התחלתי לשחק. עם שוסטר היו לי יחסים טובים מאוד, הוא דיבר איתי הרבה והאמין בי ושילב אותי. הבעיות התחילו עם מוריניו והוא מי שגרם לי לעזוב את ריאל מדריד. לא הסתדרנו, הוא אמר לי דברים קשים מאוד ולא התייחס אליי: ב-2010 התמאנתי בקדם העונה עם ריאל מדריד והייתי רציני, עבדתי יותר קשה מאיי-פעם. מרסלו נפצע אגב ולכן קיוויתי להיות בהרכב ולנצח. פתאום הוא אמר לי ביום סגירת השוק שאני צריך ללכת והיה לי פחות מ-24 שעות לבחור קבוצה. לא האמנתי לזה אבל זה היה רציני. הוא אמר שזו הוראה של ואלדאנו. בסוף נאלצתי לשחק בהרקולס”.
    ובהרקולס לא היה הרבה יותר טוב.
    “התחלנו נהדר. ניצחנו אפילו בקאמפ נואו 0-2 ואני הלכתי לנבחרת הלאומית. הבעייה הייתה אחרת, הם הפסיקו לשלם לנו ולכן הפסקתי ללכת להתאמן. ואז מוריניו שוב התווכח איתי ואמר שאני שחקן של ריאל מדריד ואני לא יכול לעשות את זה. אבל לעזאזל! גם הם לא יכולים שלא לשלם לי!”.

14. Raulito Madridista

הליגה הספרדית פירסמה את מועדי המחזורים הקרובים, האם אתם מוכנים לזה??

מחזור 14: ריאל יוצאת לסאן-ממס של בילבאו ביום שבת(2 בדצמבר) ב-21:45 שעון ישראל| עוד קודם לכן בשבת, בארסה-סלטה והמשחק המרתק בין אתלטיקו מדריד לריאל סוסיאדד.

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/11/09/15102427523989_310x174.Xxx

מחזור 15: קרב ענקים בין ריאל וסביליה כבר בשעה מוקדמת 17:15 שעון ישראל - ביום שבת 9 בדצמבר| המחזור הזה כולל הרבה משחקים מעולים, כולל בטיס-אתלטיקו מדריד שיהווה חימום ליום ראשון אז בשעת צ'מפיונס אמיתית - ויאריאל תארח את ברצלונה.

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/11/09/15102431208564_310x174.Xxx

מחזור 16: ולנסיה ולבאנטה יתעמתו במאסטייה ויפתחו את המחזור| שימו לב שהמשחק בין לגאנס לריאל מדריד נידחה. ביום שבת בשעה מאוד מוקדם נקבל את הדרבי הבאסקי החם בין בילבאו לסןסטאדד. ביום ראשון, ברצלונה תארח את דפור.

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/11/09/15102428617668_310x174.Xxx

מחזור 17: הסופר-קלאסיקו הגדול! ריאל מדריד נגד ברצלונה וזה יקרה ביום שבת בשעת צהריים מוקדמת. ב-17:15 ולנסיה תארח את ויאריאל וביום שבת הלו"ז צפוף כאשר מחכה לנו גם הדרבי של גליסיה - דפורטיבו נגד סלטה. המחזור יחל כבר ביום שלישי! עם לבאנטה נגד לגאנס. שימו לב, סוסיאדד נגד סביליה.

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/11/09/15102429745658_310x174.Xxx

15. Raulito Madridista

באמצעות ה-טוויטר של 'הלה-ליגה' שואלים אתכם מיהו השחקן המצטיין בחודש אוקטובר? ולהלן האפשרויות: גונזאלס גדש הקיצוני-סופה של ולנסיה שלא מפסיק לבשל שערים? אולי טר-שטגן ששמר על שער נקי בשלושה מארבעת המשחקים בחודש(ספג רק נגד אתלטיקו מדריד), או סדריק בקאמובו מויאריאל שהפגיז עם שישה שערים בחלוקה הבאה - שלושער מול אייבר, צמד מנצח נגד ג'ירונה ושער נוסף נגד לאס-פלמאס.

אגב, ממליץ לכם לעקוב אחרי הפרויקט '11 הגדולים' של המארקה שלאט-לאט מפרסם את ההרכב המצטיין של הקבוצות הקטנות - אייבר, אלאבס ואחרונה חביבה שפורסמה - לבאנטה(עם קיילור נאבאס כמובן).

מצב נושא:
הנושא נעול.