דיון החדשות, השמועות וההעברות החדש 2017/18::

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

אין לי מושג מי זה, אבל לפי ויקידיה הוא הבלם של הקבוצה. כרגע בלם זאת עמדה שפחות לחוצה לנו

2. Ever Banega Member

אני מאמין שהוא היה ציני, אבדנור בקושי שיחק העונה וטוב שכך.

DRORIKO ו-Butragueño אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

אז אני מבין שאני על תקן ה-Newbie שעובר זובור,נו טוב :)

4. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/08/06/15020504134408.Xxx

אחרי עונה נהדרת אשתקד עם עשרה שערים וחמישה בישולים, פדרו לאון לא יכול לחכות לחזור למגרשים. אלה שיש עיכוב קצר. באייבר לא הודיעו על תאריך חזרה אולם באתר הרישמי דווח שהוא ייעדר לפחות משני מחזורי הפתיחה לפני פגרת הנבחרות - המשחקים נגד מאלגה ובילבאו. מתברר שפדרו לאון לא מתאמן כמו שצריך מאז תחילת הקיץ. יש רגיעה במצבו אך זה עדיין לא מספיק. איבן ואייחו הצעיר בן ה-21, קשר שכבר הראה ניצוצות בפרה-טמפורדה - יחליפו. במארקה כבר משתמשים בדרמה - "הספרדי יודע שאין לו מקום מובטח אצל מנדיליבאר. ואייחו הוא העתיד".

5. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/08/08/15022125167061.Xxx

קרלוס ולה ימשיך בסוסיאדד עד ינואר ואז יעבור ל-MLS. עדכון מעניין מאוד מצד ריאל סוסיאדד שהודיעה על כך רשמית בטוויטר שלה. למעשה, ולה מתנדנד כבר איזה שנתיים. שאלת עתידו עומדת על הפרק בכל קיץ ואפילו בחלון ההעברות בחורף. והנה יש סוף לסאגה. סוסיאדד תקבל חמישה מיליון יורו עבור החלוץ שיקווה להיפרד בצורה טובה. ולה כבש 72 שערים ובישל עוד 41 ב-230 משחקים במדי הקבוצה אליה הגיע מארסנל ב-2011 ותמיד היה השחקן המוכשר בקבוצה אך בשנתיים האחרונות לא הפגין יכולת משופרת. סוסיאדד השקיעה בזמנו הרבה כסף ברכישתו ונמנעה מלהקשיב להצעות עבורו אבל הפעם נראה שהחלוץ בן ה-28 חייב להתרענן.

6. Raulito Madridista

רכש מעניין לבטיס: הקשר האחורי חאבי גארסיה. הקשר בן ה-30 שבקורות החיים שלו נמצא רזומה עשיר עם עונה בריאל מדריד ותקופה במנצ'סטר סיטי, נחת לא מזמן בסן-פבלו שם עבר את הבדיקות הרפואיות בתהליך שבסופו, אוטוטו, יהפוך לשחקנה החדש של בטיס. הוא התקבל ע"י מנכ"ל המועדון יחד עם קבוצת החובבים. הקשר הבין ממאנצ'יני שאינו בתוכניות והוא צפוי לעזוב בחינם למרות שיש לו חוזה עד 2019. קיקה סטיין יכול לסמן V על חוליית הקישור הענפה שלו כשהקיץ צירף את גווארדרדו, קאמרסה וריאד בודבוז.

- קבוצה שסיימה אשתקד את העונה בצורה נהדרת היא מאלגה. במחנה האימונים היא מציגה כדורגל הפכפך במיוחד ובחמשת משחקיה שימו לב, המאזן הוא הפסד-ניצחון-הפסד-ניצחון-הפסד. אחרי 1:0 על ויאריאל משער של אדריאן, הקבוצה איכזבה עם הפסד 2:0 ללאס-פלמאס. "אני לא מדבר על שחקני רכש, זה לא מתפקידיי", אמר המאמן מיצ'ל שבקיץ איבד עוגן משמעותי כמו סנדרו וגם את קמאצ'ו.

7. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/08/16/15029012876797.Xxx

דרמה גדולה בלאס-פלמאס: קווין פרינס בואטנג נפרד אחרי עונה אחת בלבד. אוהד כדורגל שהיה מתגלגל למארקה וקורא על הידיעה היה חושב מה קרה? האם בואטנג קיבל הצעה מהפנטת? האם מדובר בבעיות התנהגות שליוו אותו לאורך הקריירה? לא ולא. בואטנג נפרד היום מהקבוצה במסיבת עיתונאים מרגשת בה אמר תודה בעיקר לאוהדים. הגעגועים לבית הכריעו אותו. "אני רוצה רק להבהיר שזה יום קשה עבורי וקשה לי עם ההחלטה הזו...", אמר בואטנג ואז נתקע. "הסיבה היחידה, בניגוד למה שפורסם - היא שאני מרגיש רחוק מהמשפחה שלי שגרה באיטליה ובגרמניה. אני מתגעגע למשפחה שלי והיא לפני הכל. אני רוצה להיות ליד הילד שלי. אני אוהב את לאס-פלמאס ומצטער, לא אשכח את השנה כאן". בואטנג אמר שהוא מקווה לחזור לשחק כאן יום אחד והודה לאוהדים על הכל. "לאס-פלמאס נתנה לי הרבה, לא רק בכדורגל, הם היו כמו משפחה אוהבת". במהלך האירוע הוקרן סרטון יפה של המועדון לכבוד פרינס. גולת הכותרת: הגול המטורף נגד ויאריאל, אולי שער העונה בספרד.

חבל, חבל, חבל. דעתי מאוד השתנתה לגבי בואטנג בתקופה שלו בספרד. לאס-פלמאס עלולה להיות קרובה-קרובה לתחתית. בשנה שעברה עם סגל טוב בהרבה היא לא מיצתה את הפוטנציאל שלה, ועכשיו? זה נראה רע

8. Raulito Madridista

דבר כזה לא זוכרים בספרד הרבה זמן. שימו לב לרשימת הנעדרים מהמחזור השני שיבוא עלינו לטובה בשבוע הבא:

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/08/22/15033835262321.Xxx

כריסטיאנו רונאלדו וסרחיו ראמוס מריאל מדריד מושעים, כל אחד ספג אדום בזמן שלו| גם אנטואן גריזמן הורחק, בתיקו 2:2 של אתלטיקו בגירונה| גם אבר באנגה לא ירצה לזכור את מחזור הפתיחה| לואיס סוארס נפצע בסופר-קופה הספרדי נגד ריאל בברנבאו(הגומלין) ועשוי להיעדר עוד כמעט חודש| שימו לב גם לויטולו שלא ישחק במדי לאס-פלמאס נגד אתלטיקו מדריד במחזור הקרוב ואתם בטח יודעים למה.

9. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/multimedia/graficos/futbol/2017/capitanes-liga/capitanes-liga-esc.Xxx

עוד גרף יפה של המארקה: אתה הקפטן שלי. המנהיג על כר הדשא ומחוצה לו, האיש שהעיניים נשואות אליו. הוא לא יכול להיות רק שחקן עם פז"ם בקבוצה אלא גם דמות חשובה מקצועית. האיש הראשון להתווכח עם השופט ולהפעיל לחץ, להרגיע במצבים קשים וגם להיות נוכח באירועים חברתיים של המועדון. במארקה סרקו את כל הקפטנים של קבוצות הליגה.

דויד גארסיה עם התמונה הגדולה - הוא הקפטן הוותיק ביותר - כבר 9 שנים שהוא עונד בגאווה את הסרט של לאס-פלמאס. גאבי וצ'אבי פרייטו מכהנים שש שנים בתפקידי הקפטן של אתלטיקו וסוסיאדד, וברונו מויאריאל פותח את השנה החמישית. מנגד, הקיץ ארבע קבוצות החליפו את זהות הקפטן - הבלם פארחה מונה לקפטן סביליה, סוסאטה הוא הקפטן החדש של אתלטיק בילבאו, רסיו הוא הקפטן של מאלגה ומוסקרה הוא הקפטן של דפור. לרוב קבוצות הליגה יש יותר מקפטן אחד, אך לא כך המצב באלאבס - מאנו גארסיה, ובולנסיה - דני פארחו(גארי נוויל השעה אותו מהתפקיד, הסרט עבר לאנזו פרס ועכשיו חזר אליו סופית הקיץ). בגרף ניתן לראות בהדגשה את הקפטנים הזרים בליגה - מאנטובני מלגאנס, פארחה מסביליה.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

בנזמה קפטן? לא הגיע הזמן שגם בריאל יבחרו את הקפטנים ולא יקבעו לפי הוותק?

11. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/08/28/15039501430939.Xxx

לאס-פלמאס נואשת לחלוץ נוסף ובקבוצה סימנו שם חדש: בויאן קרקיץ'. כן, ההוא שכבש בסערה במדי בארסה לפני עשור. בויאן לא רוצה להישאר ולו דקה אחת נוספת באנגליה והוא הרי מכיר את הלה-ליגה היטב. לאס-פלמאס רצתה לצרף את רמי אך הוא יקר מדי עבורה. בעונה שעברה הושאל למיינץ בינואר אחרי שרשם רק הופעה אחת באנגליה בחצי שנה, אך גם אצל הגרמנים לא הראה יכולת יוצאת דופן וכבש שער בודד ב-11 הופעות. בויאן(27) כבר סיכם את תנאיו במדי הקבוצה מהאיים הקנאריים ונראה שההעברה תתבצע.

12. Raulito Madridista

השעות האחרונות של חלון ההעברות לא סיפקו חדשות מרעישות בספרד, אבל פעילות הייתה גם הייתה.

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/08/31/primera/1504201341_982187_1504201469_noticia_normal.Xxx

- אלאבס שאיבדה הקיץ את השלד המוצלח של הקבוצה מהעונה שעברה, הביאה חלוץ והחתימה את בויאן קרקיץ' שמחפש להציל את הקריירה שלו.
    - אספניול מצרפת את הקשר סרג'י דרדר מליון, השאלה עם אופצייה לרכישה ב-8 מיליון יורו. הקשר ששיחק במאלגה בעבר לא השתלב בצרפת במאת האחוזים.
    - ונחזור לחלוצים: ג'ואל קמפבל מצטרף לבטיס בהשאלה מארסנל ללא אופציית רכישה. החלוץ כבר שיחק בבטיס בעבר והרשים יחסית.
    - לאס-פלמאס החתימה את לואיק רמי(30) החלוץ הצרפתי בהעברה חופשית לאחר שסיים את חוזהו בצ'לסי| מנגד, ארואחו עובר לאא"ק אתונה שוב.
    - אבל ההעברה המרכזית: לוקאס פרס חוזר לדפורטיבו! קבוצות רבות חשקו בחלוץ אבל הוא חוזר הביתה למקום בו הצליח בגדול כשדפור תשאיל אותו בתמורה ל-4 מיליון יורו. פנרבחצ'ה, סביליה וליון הן רק חלק מהקבוצות שרצו אותו אבל האהבה לדפור הכריעה. 17 שערים כבש בעונתו האחרונה בספרד.

13. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/01/15042556679392.Xxx

במארקה מזכירים לנו בגאווה שיש עוד חצי יום לחלון ההעברות ודיברו על 12 ההעברות הגדולות בספרד שקרו ברגע האחרון כולל סקר אוהדים ענק.
    רונאלדו הגיע לריאל מדריד בקיץ 2002 אחרי מאבק ממושך עם אינטר, וכעבור שלוש שנים היא צירפה את סרחיו ראמוס 28 דק' לפני סגירת חלון ההעברות כששילמה את סעיף השחרור שלו| גם לאתלטיקו יש נציגות עם דייגו שהצטרף ברגע האחרון בקיץ 2011 וב-2007 עשה זאת הקשר מוטה| ולנסיה צירפה את אלברו נגרדו וגאראיי| אספניול צירפה את השוער דייגו לופס ב-2016, וגם את החלוץ דניאל אוסבאלדו, ב-2012, זוכרים?| שימו לב גם לרכישות מעניינות: דפור שצירפה את פיליפה לואיס ב-2006, ראסינג סנטאנדר שצירפה את זיגיץ' וכן מאלגה את סאבלה סבייה ב-2003.
    בסקר עצמו רונאלדו זכה ל-48% מהקולות והוא מוביל על ראמוס שמדורג שני עם 34% מהקולות. קצת יותר מ-5000 הצבעות נכון לעכשיו.

14. Raulito Madridista

https://pbs.twimg.com/media/DIsTXw-UwAAkPkQ.Xxx

זהו-זה, חלון ההעברות נסגר רשמית ובטוויטר של 'הלה-ליגה' הציגנו לנו את ההרכב המנצח מכל אלה שהגיעו הקיץ לקבוצות בספרד. מי שנשכח קצת ואולי ייעלב הוא חסוס נאבאס שהצטרף לסביליה, אבל המטרה הייתה להציג שחקנים מכמה שיותר קבוצות.
    - אלאבס הייתה פעילה מאוד ביום האחרון. היא צירפה את החלוץ מוניר שהושאל בשנה שעברה מברצלונה לולנסיה וכן את הקשר מדראן שגם שיחק את העטלפים.

- במארקה העלו סקר אוהדים גדול עם הכותרת 'חזרו מלוטשים' בה שאלו את האוהדים מי השחקן שהקאמבק שלו לליגה הספרדית הוא הטוב ביותר? נכון לכתיבת שורות אלה למעלה מ-7000 אוהדים הצביעו ומי שמוביל הוא לוקאס פרס מדפור עם 21%, קונדוגוביה מולנסיה שני עם 13% ואחריו חסוס נאבאס עם 11%. סרחיו גארסיה מאספניול עם 7% ודאולפאו מבארסה מקדימים את קרלוס באקה מויאריאל וגוואדראדו מבטיס.

15. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/01/15042578308315.Xxx

לוקאס פרס עבר את הבדיקות הרפואיות ויוצג בקרוב כשחקנה החדש של דפורטיבו לה-קורוניה. בינתיים, אחרי שלושה ימים ללא שינה מכורח הנסיבות, הוא שיחרר כמה משפטים לתקשורת וסיפר על מה שעבר עליו. "היה לי ברור שלא אמשיך בארסנל", פתח את דבריו, "המועדון סגר עיסקאות עם המון קבוצות בשלושת הימים האחרונים, גם קבוצות אחרות מספרד, אבל הייתי מאוד ברור - אני רוצה לשחק כאן, רק בדפורטיבו לה-קורוניה". החלוץ אמר שכבר שוחח עם המאמן והוא יודע איך הכדורגל שלו נראה ושהוא רוצה להגיע לדלתו של הנשיא ולהודות לו באופן אישי כי הוא יודע שנעשה מאמץ כלכלי גדול להביאו. "זו גאווה גדולה להיות נאהב ככה, זה הבית שלי", אמר, וסיכם - "רציתי לשחק הרבה וליהנות. הנבחרת? זה כן חלום שלי ואני מאמין שזה יקרה".

מצב נושא:
הנושא נעול.