דיון החדשות - בונדסליגה 2006/7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏3/12/05.

1. ברולין Member

כרגע ראיתי את המשחק בין קייזרסלאוטרן לפרנקפורט ובלטו בעיניי שתי דברים:
    ההגנה של קייזר יותר אנמית אפילו ממתקפה שלה.
    והדבר השני והחיובי במשחק, הוא הקהל המדהים של קייזרסלאוטרן.
    יותר מ30,000 אוהדים נאמנים ומאמינים מההתחלה ועד הסוף בקבוצה שלהם ונותנים להם את כל הרוח גבית שהם יכולים. פשוט מרגש ומדהים. אני בעד הקבוצה הזאת ומקווה שישארו בסופו של דבר...

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בכלל בגרמניה יש קהל טוב , לא קהל של הצלחות(בעצם רק באיירן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ),
    לא אשכח את הנשירה של רוסטוק לליגה השנייה בעונה שעברה, משחק אחרון בבולי הראשונה, כולם כבר ידעו מראש לרוסטוק אין סיכויים, 30 אלף צופים באו להיפרד מהבולי הראשונה ועודדו את קבוצתם לאורך כל המשחק כאילו הם זכו באליפות, קהל לדוגמא!

3. dani12 Member

הם לא הראשונים,האנגלים גם עשו את זה עם חברת Barclays

4. Waters Member

לא התכוונתי שהם ראשונים...
    גם בסקוטלנד ועוד כמה וכמה ליגות באירופה יש את ה"מסורת" הזאת

5. bayer04 Member

בכל מקרה אני נגד זה..אני חושב ששם ליגה חייב להיות קבוע..לפחות הוא.

6. Waters Member

יש לי שאלה שלא ידעתי איפה לשאול אותה, אני מקווה שזה המקום.
    השאלה מורכבת מכמה שאלות, אז ככה:
    הרי שעכשיו נבנו כמה אצטדיונים חדשים בגרמניה ביניהם (האהוב עליי) האליאז ארנה שישמש את באיירן מינכן ואת מינכן 1860. עכשיו, מי בעצם בנה את האצטדיונים? המדינה? המועדונים? ואם המדינה, אז בעצם המועדונים שמשחקים באיצטדיון בכלל משלמים דמי החזקה או משהו על האצטדיון? או שהם פשוט יוצאים מורווחים מאוד מכל העסק הזה שנקרא "גרמניה 2006"?

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

תשובה: כולם יחד.

המימון היה משותף, כי האינטרס הוא משותף. אני עייף מידי כרגע מלהסביר, אז מחרhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. rami87 Member

ספציפית האליאנס ארינה במינכן: באיירן ו1860 התחלקו חצי חצי בכל עלויות האצטדיון (אז שום מדינה ושום בטיח). אח"כ באו הספונסר אליאנס, קנו את זכויות השם על האצטדיון, והדבר הזה הכניס קצת כסף החזר לקופות של באיירן ו 1860.
    לגבי הסכום אם אתה שואל, האצטדיון מוערך ב 213 מיליון יורו, אז יוצא שכל קבוצה הוציאה 106.5 . עם ההחזר של אליאנס וכל הסיפור, יוצא שכל קבוצה הוציאה בסביבות ה-70 מיליון יורו על האצטדיון החדש.

9. Waters Member

ואיך לקבוצה כמו מינכן 1860 שנמצאת בליגה השנייה היה פתאום 70 מיליון אירו?

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קלן
    בעיקבות ההפסד היום לבילפלד 2-3 והידרדרות של הקבוצה אל מתחת לקו האדום החליט המנג'ר של קלן אנדראס רטיג להתפטר.
    מהלך זה מסמן ככל הנראה גם את סוף דרכו של המאמן אובו רפולדאר , שכן רטיג היה מתומכיו הגדולים, בימים הקרובים ככל הנראה תגיע הודעה רישמית על הפסקת עבודתו של רפולדאר בקבוצה.
    http://www.sport1.de/coremedia/pics/29/74/56/0x335x150x1144,property=original.Xxx
    למרות פתיחה מצויינת רפולדאר נכשל לגמריי בקלן

דואיסבורג
    יש מאמן חדש, ולמאמן קוראים יורגן קוהלר!
    http://www.sport1.de/coremedia/pics/29/94/70/0x130x90x667,property=original.Xxx
    קוהלר שלעבר אחד משחקני ההגנה הטובים בגרמניה בשירות בורוסיה דורטמונד, התעסק לאחרונה כמאמן הנבחרת הצעירה של גרמניה ולפניי זה כמנכ"ל לברקוזן!
    דואיסבורג הלפניי אחרונה בטבלה מקווה עם קוהלר לשרוד בליגה, קל זה לא יהיה, זה בטוח!

11. אפנברג Member

קלן, אחרי פתיחת עונה יפה, נראית בדרך לליגת המשנה. אולי נסללה הדרך להגעתו של לוקאס פודולסקי לבאיירן. אני מקווה שנראה יותר גרמנים בהרכב: פודולסקי,אנרדאס אוטל, פיליפ לאם, שווינשטייגר, דייסלר. (את באלאק לא הזכרתי, אין לי בעיה שיילך). השאלה היא לגבי אפודת השוער: לא ברור אם קאן ימשיך (ואם נכון בכלל שהוא ימשיך) ולא נראה לי שאפשר לבנות על מיכאל רנסינג, השוער השני.

12. bayer04 Member

אל דאגה, אני די בטוח שהם כבר בונים על טימו.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בהמשך למה שהתחיל אתמול ועמד למשך כל הלילה באוויר, אובו רפולדאר פוטר היום מעבודתו כמאמן קלן..פרטים ומועמדים להחליפו בהמשך!

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

השחקן העצלן בבונדסליגה
    כם גם כזה דבר יש, בתואר המאד לא מכובד זכה שחקן נבחרת סלובקיה מירוסלב קראהן שחקנה של וולפסבורג!
    http://bilder.bild.t-online.de/BTO/sport/aktuell/2005/12/19/faulster__sack__bundesliga/faulstersack__130__3959216,property=Bild.Xxx
    במה שהוגדר שלשום כ" סירוב עבודה" , במהלך המשחק ביום שבת מול קייזרסלאוטרן , פתח קראהן רק על הספסל , במהלך המחצית הראשונה נפצע סרפאיי המאמן הולגר פאך ניגש לקראהן וביקש ממנו להתחמם כי הוא יכנס עוד כ 10 דקות , תגובותו של קראהן " אני כבר חם, לא צריך להתיחמם" ...שטרונץ המנג'ר ניגש אליו שוב ודרש ממנו להתחמם , זה המשיך בסירובו " אין לי כוח...תכניסו אותי כבר " ...
    בימים הקרובים תפטר ותקנס וולפסבורג את קראהן...עכשיו יהיה לו מספיק זמן להתעצל!

מאמן חדש לקלן, המעומדים
    נראה שמהומעד הרציני ביותר הוא קלאוס טופמולר, זה עדיין לא החליט על עתידו לאחר הכישלון בהמבורג לפני שנה וחצי, ואף שמו נקשר עם שמה של נבחרתנו הצנועה.
    מועמדים נוספים : כריסטוף דאום ( נחשב לאליל בקלן, אבל לא נראה ריאלסטי), כמו כן מאמן שאלקה לשעבר רלף רנגניק.
    http://www.sport1.de/coremedia/pics/32/38/11/8x306x153x2,property=original.Xxx
    טופמולר חוזר לאמן ?
    טופמולר הסכים רק להגיד " קלן זה מועדון מעניין".

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/12/05
  15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עוברים מפרשה אחת לאחרת, עכשיו תור וולפסבורג
    וולפסבורג פיטרה את המנג'ר שטרונץ ואת המאמן הולגר פאך
    אחריי קייזרסלאוטרן,ואתמול קלן מגיע תורם של הזאבים, הטרנד האחרון מצביע על פיטורים בשניים!
    תומאס שטרונץ המנג'ר והולגר פאך , פאך הרזיק מעמד בקושי חצי שנה בעוד אצל שטורנץ המאזן עומד על קצת יותר משנה,
    http://www.sport1.de/coremedia/pics/29/74/56/0x335x150x1154,property=original.Xxx
    מה שהתחיל בעונה עם הרבה תקוות , ואמונה שאפילו הצ'מפינוס ליג היא לא מילה זרה מסתיים בטריקת דלת בפרצוף של השניים
    ההפסד האחרון לקייזרסלאוטרן כנראה היה הקש ששבר את גב הגמל!

מועמדים לאימון וולפסבורג
    הרבה שמות אין, אבל מי שגם פה כמו בקלן נחשב למועמד הוא רלף רנגיק, שעד לאחרונה אימן בשאלקה, כמו כן גם שמו של מתיאס זאמר נשמע!

שאלה בהחלט מעניינת, איך ישפיע הפיטורים של פאך על ד'אלסנדרו, הרי בקיץ אחרי שמונה לתפקיד נסע פאך עד לארגנטינה בשביל לשכנע את הארגינטנאי הקטן להישאר בקבוצה?