דיון ההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏31/5/15.

1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

- ז'אנג ז'י, הקשר הסיני שהצטרף לוולפסבורג בינואר, יחזור לשחק במולדתו לאחר שעדיין לא שיחק במדי וולפסבורג.

- באיירן הגישה הצעה של 14 מיליון יורו על הקשר הצרפתי קינגסלי קומאן, אבל קבוצתו יובנטוס דחתה אותה.

- אלכסנדר מאלדונג ששוחרר מפרנקפורט מבוקש בהרטה ברלין.

- לפי הגאזטה דלו ספורט, לברקוזן פנתה למילאן לגבי אלסיו צ'רצ'י. אם זה נכון, אני מניח שמדובר בהשאלה ולא בהעברה כי אין ללברקוזן כמעט כסף לבזבז מעבר לבלם (טה) וקשר אמצעי (אראנגיס).

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  2. hai60 Member

אני חושב שאם צ'רצ'י יגיע זה סולל את הדרך של בלראבי לסיטי
    מבחינה כלכלית עסקה מעולה ללברקוזן, מבחינת תאכלס? כאוהד אתלטיקו אומנם צ'רצ'י לא קיבל הרבה הזדמנויות אבל גם כשקיבל הוא לא הרשים במיוחד.

3. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

עד לפני כמה ימים הייתי אומר שזה כנראה על חשבון בלראבי, אבל עכשיו סיטי קונה את סטרלינג אז לא בהכרח. רוגר שמיט אמר לא מזמן שלברקוזן מחפשת עוד שחקן התקפה - אם אף אחד לא עוזב אז לדעתי לא צריך שחקן נוסף לחלק ההתקפי, אבל יכול להיות שזה בסך הכל על חשבון רובי קרוז (מחליף שנפצע לא מעט) או כדי ליצור עומק משמעותי כדי לרוץ בשלוש מסגרות ולא על חשבון בלראבי או סון.

אגב, צ'רצ'י שייך לאתלטיקו או למילאן? היו שמועות על רצון של שאלקה לעשות טרייד עם מילאן שיכלול אותו ואת בואטנג, אבל עד כמה שאני יודע צ'רצ'י בסך הכל הושאל למילאן ולא עבר אליה באופן קבוע (מה שלא מאפשר טרייד כזה).

4. hai60 Member

צ'רצ'י מושאל למילאן ל18 חודשים [יעני נשאר לו להיות מושאל שם עוד עונה]
    אני חושב שסיטי לא תסתפק רק בסטרלינג, הם רצו את דה ברוין אבל דה ברוין אמר שהוא רוצה להשאר בוולפסבורג, האמת הרבה זמן לא שמעתי שמועות על בלראבי וזה עניין די ישן, פשוט זו קונספירציה שלי אישית שקישרתי בין המקרים.

אם צ'רצ'י יבוא כתוספת כוח מהספסל ובלראבי ישאר לברקוזן יכולה רק להרוויח, לדעתי הוא יכול לעשות הרבה צרות בגרמניה אם באמת יבוא.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  5. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

- לאונרדו ביטנקורט עבר לקלן.
    - פיוטר טרוכובסקי, שחקן נבחרת גרמניה לשעבר ששוחרר מסבייה, במבחנים באוגסבורג.
    - בסאר חלימי שהצטרף למיינץ הושאל מיידית לFSV פרנקפורט. עוד שחקן מיינץ שיצטרף אליו (בהעברה קבועה כנראה) הוא החלוץ דני שאהין.
    - ורדר ברמן מנסה להיפטר מאליירו אליה, אולימפיאקוס הוזכרה כמועמדת לרכוש את ההולנדי.

6. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

- קשר נבחרת צ'כיה ולדימיר דארידה (24), ששיחק בשנתיים האחרונות בפרייבורג, בבדיקות רפואיות בברלין לקראת חתימה בהרטה.
    - מבלוט ארדרינג, חלוץ סט. אטיין, ייוצג בקרוב כשחקן האנובר.
    - נלסון ואלדז הפרגוואי שוחרר מאיינטרכט פרנקפורט וצפוי לחתום בקרוב בדרמשטט.

7. hai60 Member

המנהל המקצועי של סיטי בגרמניה על מנת להאיץ במו"מ לגבי דה ברוין. כרגע מדווחים כי וולפסבורג רוצה 60 מיליון ליש"ט בעוד סיטי מוכנה לשלם 40 [הכינה לעצמה תקרה לחלון העברות של 100 מיליון]

8. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

- בצל השמועות על ריקרדו רודריגס וקווין דה ברוינה שמבוקשים בריאל ובסיטי (בהתאמה), וולפסבורג החתימה את אחיו הצעיר של רודריגס - פרנסיסקו, קיצוני בן 19 מנבחרת שוייץ הצעירה, שהגיע מפ.צ. ציריך תמורת 1.2 מיליון אירו.
    - מוחמד אבדלאווי יעזוב את שטוטגרט, כשואלרנגה הנורבגית רוצה אותו לקדנציה שנייה בקבוצה (שיחק שם לפני שהגיע לגרמניה).
    - סשה ריטר עבר בדיקות רפואיות בשאלקה וחתם לשנה, אני מניח שהוא מיועד להיות המגן הימני המחליף שלהם. הוא לא המגן הימני הראשון שמגיע לגלזנקירשן, מה זה אומר על אטוסו אושידה?
    - דרמשטט מחפשת חלוץ ואחרי שנשללה האופציה של נלסון ואלדס, המועמד הבולט הוא פיליפ הופמן מקייזרסלאוטרן.

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

דארמשטאט תעשה בשכל רב במידה ותצליח להחתים את הופמן, שחקן צעיר ומוכשר, חזק מאוד שיכול להיות סקורר רציני, השאלה שעומדת בפני העברה הזאת היא האם קייזרסלאוטרן תסכים למכור אותו כי המטרות של המועדון ברורות - לעלות לבונדסליגה.

10. itay7 Member

וולפסבורג מחתימה את הבלם/קשר אחורי של נבחרת פרו, קרלוס אקסואס (23). ב-2012 בנפיקה קנתה אותו אבל הוא שיחק רק בקבוצת המילואים, חזר לפרו והתבגר. מבחינה פיזית יש לו הכול בשביל להצליח ומה שאני הכי אוהב אצלו זה שהוא יודע מה לעשות עם הכדור אחרי שהוא זוכה בו, יציאה מאוד חלקה קדימה, נקווה שיצליח.

Die Werkself ו-golding אוהבים את זה.
  11. אפנברג Member

אחרי חמש שנים ברוסיה קווין קוראני חוזר לבונדסליגה וחתם לשנה בהופנהיים.

12. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

החתמה מעניינת, החוזה רק לשנה אז אין סיכון גדול מבחינתם.
    להופנהיים יש סגל צעיר וחסר ניסיון ברובו, שחקן מנוסה כמו קוראני יכול לתרום להם עם הניסיון שלו. מבחינה מקצועית, לא עקבתי אחריו בתקופתו ברוסיה אבל המספרים שלו שם לא רעים אז גם מקצועית הוא יכול לשדרג אותם

אני עדיין מחכה להחתמה הרצינית שלהם, אם תבוא כזאת בכלל, של שחקן יצירתי ואיכותי (לא פרוספקט כמו ז׳ואלינטון שחתם שם) לחלק ההתקפי במקום פירמינו. יש להם המון כסף, השאלה אם הם בכלל מתכננים לבזבז אותו.

- באיירן במגעים עם הקיצוני של בארסה ב׳, אדאמה טראורה. במנג׳ר הוא מצוין, לא יודע איך במציאות ;)

13. alexshw Member

המספרים של קורניי היו אולי לא רעים אבל הטא אכזב ברוסיה. יחסית לשכר העצום שהוא קיבל הוא לא זכה בשום הישגים מיוחדים עם הקבוצה. אפילו לא הגעה לאלופות. רק מסע טוב בליגה אירופית בעונה שעברה.

14. hai60 Member

תגידו בבילד כתוב משהו לגבי דה ברוין? הוא יעבור לא יעבור?

15. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

עזוב את הצהובון הזה, לפי מה שוולפסבורג אמרו מפורשות ש 99% שאף אחד לא ימכר. הם השאירו פתח קטן רק אם מישהו יציע באמת סכום שאי אפשר לסרב לו, אבל כנראה שהצעה כזו עדיין לא הגיע ולכן שום דבר לא קורה. כנראה שהוא לא שווה סכומים כמו שוולפסבורג חושבים שהוא שווה לקבוצות אחרות ויעדיפו לחכות עד לקיץ הבא כדי לרכוש אותו במחיר יותר שפוי. לוופסבורג גם מתאים המצב כי הם יוכלו להשתמש בשחקן עונה נוספת.