דיון ההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏31/5/15.

1. Lars Ricken Member

כן, ממש. עוד מתקופת מיכאל באלאק ודימטר ברבאטוב אנחנו שומעים כמה הקבוצה הזאת מתנהלת יפה בחלון העברות. אני מסכים, באמת. כבר 15 שנה שהיא עושה רכש מצויין מידי עונה ולא מצליחה כל כך לאתגר את באיירן. חבל. נברקוזן ,נברקוזן קבוצה חביבה,אבל תמיד חסר הפפניג האחרון למארק.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אחת הבעיות המרכזיות שבגללן הסיכוי שלברקוזן לאיים על באיירן העונה נמוך מאוד היא שלמרות שלברקוזן קבוצה עשירה יחסית שמסוגלת פעם בשנתיים-שלוש להוציא הרבה מאוד כסף (יחסית לרוב קבוצות הבונדסליגה), ללברקוזן, בניגוד לוולפסבורג או באיירן, אין אפשרות להיות לבזבז יותר מדי בחלון ההעברות כל שנה.
    בקיץ שעבר רוגר שמיט הגיע והגיעו כמה שחקני רכש יקרים, ולברקוזן שילמה בערך 15 מיליון יותר משהכניסה, ואם היה ללברקוזן אפשרות להוציא שוב יותר כסף אז היו מגיעים עוד שחקנים - במקום הקשר הלא רע שנקנה היה מגיע שחקן ברמה באמת גבוהה, היה מגיע מגן ימני לרוטציה וכו׳.
    במקום זאת ניאלץ להסתפק במה שפלר יצליח להשיג - אני מאמין שהסגל של לברקוזן בעונה הבאה יהיה איכותי, השאלה אם הוא יהיה יותר טוב מזה של העונה שעברה ובינתיים לא מסתמן שדרוג משמעותי.
    עוד בעיה היא שכמו שלברקוזן לוקחת את השחקנים הכי טובים של המבורג, אחרי שבם מרשימים בלברקוזן במשך תקופה מסוימת הם ממשיכים הלאה ועוברים לקבוצה טובה יותר ועשירה יותר. בקיץ 2016 אנחנו עלולים להיות בבעיה רצינית, כשאני מהמר שלפחות ארבעה-חמישה שחקני הרכב (יש לא מעט שחקנים עם ביקוש - לנו, טופראק, וונדל, צ׳אלנולו, סון, בלראבי, בנדר, קראמר, אולי בראנט) יקבלו הצעות מפתות. השאלה היא כמה באמת יעזבו, ואם כמה שחקני מפתח יעזבו איך לברקוזן תבנה מחדש את הסגל.

בינתיים דומיניק קוהר עוזב את לברקוזן וחותם באוגסבורג, בה שיחק כמושאל בשנה וחצי האחרונות, לחוזה לארבע שנים. סכום ההעברה מוערך בכשני מיליון, ואני מקווה שזה כולל אופציה לקנייה בחזרה של לברקוזן כי למרות שעדיין אין לו מקום בסגל - אולי יהיה לו בעתיד וכדאי לשמור על האופציה.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא מדוייק ידידי,
    באליפות הראשונה של וולפסבורג היא לבטח לא הוציאה סכומי עתק כמו היום.
    גם דורטמונד לא ממש השתגעה בסכומים מטורפים שלקחה את האליפות הראשונה.
    והכי קיצוני שטוטגארט 2007.
    למה לברקוזן לא הצליחה לעשות את הצעד הבא, זה משהו שכנראה אף אחד לא יכול להסביר, לוזריות זה לא תיאוריה או הסבר, זה רק כורח הנסיבות.
    היה להם ועדיין יש להם את כל הכלים לרוץ כל שנה ולהתמודד על האליפות, וזה לא קורה אז יש פה בהחלט סוג מסויים של כישלון, לא רק של עונה X או Y אלא כללי.

4. golding מנהלים

כישלון זאת הגזמה פראית, היא מעולם לא הייתה הקבוצה עם התקציב הגדול ביותר בבונדסליגה וגם לא במקום השני או השלישי (מלבד, אולי, עונה או שתיים וגם בזה אני מטיל ספק). נכון, היא אולי הייתה יכולה לנצל מעידות מצד באיירן וקבוצות טובות אחרות בעשור האחרון אבל בשום אופן אי אפשר לומר שהיא נכשלה בכך שהיא לא זכתה באליפות. אם כבר לקבוצות כמו שטוטגארט וברמן שיחק המזל והם ידעו לנצל את היחלשות היריבות בתבונה, אבל העובדה שאלה הם סיפורי הצלחה לכל דבר לא הופך את היעדר ההישגים של לברקוזן לכישלון.

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

*/aa1 לברקוזן ופאדרבורן הגיעו להבנות בנוגע להשאלת החלוץ הצעיר מלברקוזן - ברסניץ' לקבוצה מהליגה השנייה.

*/aa1 המבורג מאשרת את הידיעה כי סובייש שאשתקד הושאל לסט.פאולי, ימשיך אצל היריבה העירונית גם בעונה הקרובה.

*/aa1 בפרייבורג החליטו להחתים שוער נוסף בעקבות עזיבת בורקי לדורטמונד, פטריק קלנדט שוערה של FSV פרנקפורט חתם במועדון.

6. Lars Ricken Member

יוהאנס גייס חתם בשאלקה ועוד מעיז להגיד בריש גלי שהוא בא בגלל שאיפות ורצון לזכות בתארים. בעיה קטנה אחת - S04 und Erfolg ?? איך זה מתחבר בכלל?

Ralph-Lauren אוהב/ת את זה.
  7. golding מנהלים

איזה שוק, שחקנים מגיעים למועדון ואומרים שהם רוצים לזכות איתו בתארים.

החתמה טובה מאוד של שאלקה.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

במקביל הציגו מיינץ את פבאיין פריי מבאזל כיורש שלו (אני דיי בטוח שהוא לא יכנס לנעליים של גייס).

האמת היא ששאלקה מקבלת חיזוק מרשים לקישור שלה. ויש לה כמו שיוני כתב את אחת הקבוצות הכי מבטיחות לעתיד עם גייס, מאייר, דרקסלר, נסטאליץ', גורצקה וכו.
    מאמן טוב גם יש, את הבלאגניסטים א לה סאם או בואטנג רוצים למכור ככה שיש תחושה מאד חיובית לגבי שאלקה.
    אם התחזית שלי לגביהם נכונה, אז שנה הבאה הם הולכים להפתיע את כולם.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  9. Lars Ricken Member

אתה כל פעם מצליח להפתיע מחדש עם הבורות הבלתי נדלית שלך בכל הקשור לבונדסליגה. חוץ מהגביע אחרי קמפיין חלש ב2010 הם לא לקחו שום דבר משמעותי 50 שנה. אם לזכות בתארים בשביל גייס זה גביע פוקל פעם ב10 שנים אז אחלה.

10. golding מנהלים

אני לא מפגין בורות, אני פשוט לא טומן את הראש שלי בחול ורואה רק את דורטמונד מול העיניים שלי. מה ציפית שגייס יגיד, שהוא בא להיכשל עם שאלקה? אל תהיה ליצן.

11. Lars Ricken Member

הוא יכול להיות ריאלי,המקסימום שהוא יכול לזכות שם זה ב1/8 גמר ליגת האלופות.להגיד את המילים שאלקה ותארים באותו משפט זה מופרך. נשגב מבינתי ששחקן יגיד שהוא עובר מועדון כדי לזכות בתארים ואז יעבור לשאלקה.

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

שאלקה לדעתי עם ההחתמה החזקה ביותר עד כה בחלון העברות. אבל גאייס פשוט עשה צחוק מעצמו, שאלקה ושאיפות לזכות באליפות ? בתארים ? אני לא יודע על מה הוא חשב לעצמו ברגע החתימה, בכל מקרה שיהיה לו בהצלחה.

Lars Ricken אוהב/ת את זה.
  13. golding מנהלים

אתם סתם נטפלים אליו. שוב, מה אתה רוצה שהוא יגיד? ״באתי לכאן כדי לסיים בארבעת המקומות הראשונים בכל עונה״? ברור לא, לשאלקה יש שאיפות וגם אם היא לא מצליחה לממש אותן די ברור שכל שחקן שמצטרף יגיד את הדברים שהוא אמר.

Rosner אוהב/ת את זה.
  14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נטפלים ?

השאיפות של שאלקה מנוגדות לחלוטין למציאות שבה הקבוצה נמצאת, לבוא ולהגיד אנחנו נסיים בין ה-4 הגדולות בגרמניה עם סגל כמו של שאלקה, צריך להיות משימה קלה, אך ברגע שאתה לא עומד גם במשימה הזאת, אז כל דבר שיוצא מהפה של ההנהלה/צוות מקצועי חסר כל אמינות, אמת ולא מציאותי.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

האמת שאני לא מבין מה אתם רוצים?

גייס אמר מה שהוא היה צריך להגיד. באמת מה ציפיתם שהוא יגיד שהוא בא לא לרדת ליגה? את זה יש לו גם במיינץ.
    ובואו נגיד את זה ככה שתבינו, הסיכוי שלו לזכות באיזשהו תואר עם שאלקה הרבה יותר גדול מאשר עם מיינץ לשם הוא כיוון.
    וחברה כולנו באותה סירה, לא צריך להגרר להעלבות א לה בורות וכו.