דיון ההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Die Werkself, ‏31/5/15.

1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אני מניח שהוא העדיף לשחק יותר ולהיות שחקן חשוב בקבוצה סבירה מאשר שחקן רוטציה בקבוצה טובה, ואם הוא יצליח שם אז כנראה שהוא יעבור לקבוצה טובה יותר.. אני מסכים שזה רכש טוב שלהם. יהיה מעניין לראות אם הם יקנו מחליף לפירמינו שיעזוב, כי הם חייבים חיזוק להתקפה - במיוחד שגם מודסט עוזב.
    ברמת העיקרון ואם כולם כשירים, יהיה להופנהיים חלק אחורי די איכותי: באומן בשער, רודי, זילה, שר ובק בהגנה.
    בורקי נתן עונה טובה מאוד בפרייבורג. היו לו כמה טעויות ויש לו מקום לשיפור, אבל הוא בסך הכל הרשים (היו לו כמה הופעות אדירות) והוא יכול להיות רכש מוצלח מבחינת דורטמונד. אני מאמין שהעונה הקרובה תהיה מעין עונת מעבר עבור דורטמונד, והם עוד לא ייאימו על באיירן - ובורקי הוא הימור עם פוטנציאל להצליח במחיר נמוך.

2. golding מנהלים

הגיע הזמן שהופנהיים תחזק את ההגנה. יש להם אחלה שחקנים בסגל ועם קצת יותר איזון הם יכולים לטפס עוד קצת במעלה הטבלה, אולי אפילו להתמודד על מקום שמוביל לליגה האירופית.

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

*/aa1 איינטרכט פרנקפורט רוצה לחזק את החלק האחורי ולהחזיר את סבסטיאן יונג שמשחק בבולפסבורג.

*/aa1 הופנהיים נפרדת מסיהאד סאליהוביץ' שעובר לשחק בסין אצל גואז'ו.

*/aa1 מקסימיליאן בייסטר מהמבורג הודיע שהוא מעוניין לעזוב את המועדון ולחפש קבוצה חדשה, על הפרק אולי חזרה לפורטונה דיסלדורף.

*/aa1 מאיינץ קרובה להחתים את החלוץ מהליגה השנייה של היידנהיים נידרליישנר.

*/aa1 האנובר תיאלץ ככל הנראה להיפרד מג'רמי בריאנד וחוסאלו שמעוניינים לעבור לקבוצות אחרות.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

*/aa1 סידני סם ששוחרר משאלקה נמצא חזק ברשימה של האנובר להתחזקות בקיץ הקרוב.

*/aa1 קלן מעוניינת בשירותיו של דאגלאס מדינמו מוסקבה.

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

*/aa1 הסוכן של הברזילאי המוכשר מהופנהיים - פירמינו דיווח לתקשורת שהשחקן יעבור הקיץ לאחת מהקבוצות האנגליות הבכירות.

*/aa1 האנובר 96 ממשיכה במסע החיפושים שלה לחיזוק הקבוצה והפעם השם שעולה בכותרות הוא מרטין הרניק.

*/aa1 באייר לברקוזן רוצה לצרף לשורותיה את החלוץ דניאל דידאבי.

*/aa1 גלדבאך הגישה הצעה רשמית לדורטמונד על סך 10 מיליון יורו עבור מתיאס גינתר.

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

*/aa1 לפי הבילד - PSG מעוניינת בשוערה של איינטרכט פרנקפורט - קווין טראפ.

*/aa1 יוליאן דרקסלר כוכבה של שאלקה 04 מתקרב לארסנל

*/aa1 לפי הדיילי מייל הבריטי - סאותהמפטון וטוטנהאם מעוניינות לרכוש את בנדר מבורוסיה דורטמונד.

*/aa1 אנתוניו רודיגר בלמה של שטוטגארט נכנס גם הוא לרשימת המבוקשים של וולפסבורג שמתחמשת לעונה הבאה.

7. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

- אנתוני מודסט ששיחק בהופנהיים בעונה האחרונה ומסיים חוזה בסוף החודש בדרך לקלן.
    - באלאש דושיצ'אק מדינמו מוסקבה ונבחרת הונגריה עשוי לשתף פעולה עם מאמנו בנבחרת פאל דארדאי, כשהרטה מנסה לקנות את הקיצוני בן ה-28 שמסיים חוזה בקרוב.
    - קווין טראפ, שוער פרנקפורט, מבוקש בעיר האורות ופ.ס.ז' צפויה להפעיל את סעיף השחרור שלו שעומד על תשעה מיליון אירו.

8. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

פאבל קאדראבק, המגן הימני ששיחק העונה במדי ספרטה פראג וזכה בתואר שחקן העונה בליגה הצ'כית, חתם בהופנהיים.
    מי שרוצה לראות אותו בפעולה עוד לפני שישחק בהופנהיים - הוא משחק במדי נבחרת צ'כיה ביורו לנבחרות צעירות שמתחיל היום.

אני חייב להודות שאני מאוד מתרשם מהפעילות של הופנהיים בחלון ההעברות עד כה. פרימינו יעזוב ולכן יהיה להם תקציב גדול במיוחד לרכש, ובינתיים הגיעו פביאן שר - בלם מצוין במחיר זול, ז'ואלינטון - קשר ברזילאי מוכשר, יונתן שמיד - שחקן בונדסליגה מוכח שהגיע בזול, ועכשיו גם קאדראבק. ואת זה אפשר להוסיף להארכת החוזה של פולאנד..

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ללא שום צל של ספק, הופנהיים עד עכשיו עם הרכש הטוב ביותר.
    אבל אם יאבדו את פירמיניו יהיה להם חור גדול בקישור.
    ד"א קווין פולנד ענה שנשאל למה הוא החליט להשאר בהופנהיים שהסיבה המרכזית להשארותו היתה שתוכנית הרכש של המועדון שיכנעה אותו.

10. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

יוסיפ דרמיץ' חתם בבורוסיה מינשנגלאדבך.

11. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לא רק הופנהיים עושה יופי של רכישות גם גלדבאך מתחזקת אט אט ואנחנו ללא ספק נזכה לראות עונה מהנה בהחלט.

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

*/aa1 יונתן טה ששיחק אשתקד בפורטונה דוסלדורף מהליגה השנייה כמושאל מהמבורג - הצהיר שהוא מעוניין לעבור ללברקוזן.

*/aa1 חלוצה של האנובר חוסלו יעשה את המעבר לאי הבריטי לאחר שחתם בסטוק סיטי.

13. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

טה הוא בלם מאוד מוכשר, יש דיבורים שלברקוזן תחתים אותו בימים הקרובים. המחיר אמור להיות בין 6 ל-8 מיליון אירו ממה שהבנתי.
    זו עסקה טובה מאוד, אבל קצת מדאיגה אותי העובדה שהבלמים שלנו יהיו צעירים מאוד בעונה הבאה בהנחה שטה יבוא - טופראק יהיה בן 26, פאפאדופולוס ורמאליו 23, ידבאיי וטה בני 19.. קצת חוסר ניסיון אבל נראה מה יהיה וקודם שהעסקה תצא לפועל בכלל.

ועוד שם לרשימת השחקנים שקנינו מהמבורג בשנים האחרונות? סון, צ'אלנולו, אוזטונלי, עכשיו טה?

14. golding מנהלים

לברקוזן הורסת את הליגה!!11

;)

וברצינות, אני אוהב את מדיניות הרכש של לברקוזן. בונים שם קבוצה מצוינת בקצב סביר ולא קופצים מעל הפופיק. עוד שנה-שנתיים היא כבר תתמודד על הכתר לדעתי, בהנחה שהדומיננטיות של באיירן תדעך קצת כמובן.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  15. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

הלוואי! :)
    ועם זאת אנחנו עדיין צריכים קשר נוסף, ואם טה מגיע אני לא יודע כמה כסף נשאר.. מתברר שמחמדי כנראה הגיע ב-8 מיליון וכרגע אנחנו בפלוס של שישה מיליון - כולל ההעברה של ידבאיי. אם מוסיפים את טה אז זה מבטל את זה ואז התקציב שנשאר יהיה מהמכירות של דונאטי, ובוניש אני בספק שזה יהיה יותר משלושה מיליון.

- שאלקה על סף החתמת המגן הימני של לודוגורץ ג'וניור קאיסרה.
    - ריו מיאצ'י מארסנל חתם בסט. פאולי.

golding אוהב/ת את זה.