דיון ההעברות הגרמני 13\2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏16/5/12.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www2.borussia.de/de/aktuelles-termi...f6188bcb58630b4

לוק דה יונג חתם ל-5 שנים במינשנגלדבך. החלוץ הבינלאומי ההולנדי הכניס לקופת טוונטה כ-15 מיליון אירו. בכלל מעניין לראות עד כמה הכדורגל הגרמני הפך ללהיט בשביל חלוצים הולנדים. קלאס יאן הנטלאר (שאלקה), באס דוסט (וולפסבורג) ועכשיו לוק דה יונג. בעבר ראינו כמובן גם את ההצלחה של רוי מקאיי בביירן והתקופה של רוד ואן ניסטלרוי בהמבורג.

ללא ספק שנפתח עידן חדש וחיובי בין גרמניה להולנד. מבלי להכניס ענייני פוליטיקה ואנטישמיות אני רק יכול לברך על מה שקורה. החיים ממשיכים וטוב שכך.

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

רשימת ההעברות בבונדסליגה מעודכנת לתאריך 21.7.2012.

3. Herrmann Member

:aa1: באייר לברקוזן קרובה להחתים את קוסטאס סטאייפידיס, מגן פאוק בן ה-19.

4. Muurad Member

היה מצויין באליפות אירופה עד גיל 19. דיי איטי, אבל טכני מאוד עם בעיטה\הרמה טובה, שיודע להשתתף נהדר בהנעת הכדור ולהצטרף להתקפה.

וולפסבורג רכשה את המגן הימני של ואסקו, פ'אגנר - הוא היה המגן הימני הטוב בברזילראו שנה שעברה, ובכלל אחד מהמגנים התוקפים הטובים שיש לברזיל להציע, והוא עדיין בן 21-22... הגנתית הוא לוקה בחסר בעיקר בגלל (חוסר) המימדים הפיזיים שלו - אבל הוא מהיר מאוד, ומצויין בהצטרפות שלו קדימה. לא ידוע תמורת כמה כרגע - לדעתי רכישה טובה אם הם מבקשים התקפה מהמגנים שלהם - הגנתית הוא לא הולך להוסיף.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/12
  5. בונקר מפואר Member

מאגאת' ממשיך עם מסע הקניות: המגן הברזילאי פאגנר עובר מואסקו די גאמה לוולפסבורג ל4 שנים תמורת 4 מיליון יורו.

6. avivgreen Member

רפאל,שחקן הרטה ברלין,עבר לדינמו קייב.

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/12
  7. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

תמורת 7 מיליון יורו, סכום ענק לדעתי על שחקן שאני, אישית, לא תופס ממנו כל כך. הרטה קיבלה סכום גדול מאוד ותצטרך להשתמש בו בתבונה, כשלדעתי הדבר הראשון שצריך לחזק זו ההגנה.

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: מקולאי כריסנטוס, החלוץ הניגרי בן ה21, עבר בהעברה חופשית מהמבורג ללאס פלמאס מהליגה השנייה בספרד.

:aa1: עוד שחקן שעוזב את המבורג הוא גוקאן טורה, שחותם ברובין קאזאן תמורת 6 מיליון יורו. האמנם, חצי מסכום ההעברה יועבר לצ'לסי, המועדון הקודם של טורה, כחלק מהעסקה שהביאה את טורה להמבורג בימים עברו.

:aa1: אזיקויאל קלבנטה הושאל לפרייבורג, סכום ההעברה אינו ידוע. קלבנטה מגיע מבטיס הספרדית ויבלה עונה אחת בלבד בפרייבורג.

9. Herrmann Member

פטריק אברט עוזב את הרטה ברלין ועובר לויאדיואליד הספרדית.

10. Leoforos Member

סטליוס מלזאס בלמה של פאוק סלוניקי הוצג בפורטונה דיסלדורף, בלם טוב ואחראי שהראה שהוא יכול להשתלב ברמות הגבוהות, שיהיה בהצלחה.
    http://www.sportdog.gr/sites/default/files/imagecache/lightbox_full/article/2012_07/Malezas_kicker_HP.Xxx

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

כריס, המגן הברזילאי בן ה33 ששוחרר בסיום העונה האחרונה מוולפסבורג, חתם לעונה בהופנהיים.

12. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

רשימת ההעברות עודכנה במלואה נכון לתאריך ה14.8.2012.

13. itay7 Member

הבלם הפרואני קרלוס סמבראנו והחלוץ הקמרוני דורז' קואמהה עברו את הבדיקות הרפואיות וחתמו בפרנקפורט. על סמבראנו פרנקפורט תשלם 1.2 מיליון אירו, שהרוב לא יגיע לסט' פאולי אלא לאנשי עסקים משוויץ.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/12
  14. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

חברים יקרים, ה31.8 הגיע ויחד איתו לובש דיון ההעברות בגדי חג. אבקש מכם לעדכן את כל ההעברות שייסגרו היום רק בדיון הנוכחי. שיהיה לכולנו יום משמח במיוחד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx

15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הנה זה מתחיל: הבילד מדווח כי רפאל ואן דר וארט חתם בהמבורג תמורת 13 מיליון יורו, המבורג אישרה את הדיווח אבל אין פרסום רשמי עדיין.